Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблеми и въпроси свързани с форума

Go down 
+54
selinka_malinka
sweetcorny.
elly.xx
`Melody
Bella Thorne ♥
Don't Hold Your Breath ♥
rS.19 ♥
any0ne
catherine♥
Dessie.♥
Mishityyy <3
seliiesuper
Cap`pac.
*Радии <3
Barbie.
ж0ричА`
Little Girl ~
mimmy .
Нинзи ^ <3
~Ivssy`
xapricotkiss,,
МаНдАрИнКаТа
Dirty Little Liar.
Jogan < 3
Guilty Pleasure {h}
mims..
*SelZzZ*
Kimberly
vampirediaries.
-A.
Сwет0с
cMexypaH
цветuu**
~Rossita
*DanSs*
monini
Dhampir-babe♥
Тuтu. ♥
foxxie.
Alice~
Miss*Sunshine
...:СиС:...
candyx. .
U make me so hot
LightOne
A d i ♥
rozaLie
Fleurs d'automne
selena1992
БетС :)
chokylina_babe
- NataLiya ~
ДанС
Kat3t0 ♥
58 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 11:35 pm

Или забранете картинките за форума и след това пак ги разрешете.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:03 am

Кате искам да те питам нещо.

Когато пиша на някой потребител по ЛС (примерно) и той си погледне съобщението и примерно да не отговори и т.н ,защо отдолу пише др. съобщение,което потребителят ми е писал? Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 98281
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:07 am

^Просто ви показва цялата хронология от ЛС-та.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 6:08 am

Благодаря Чичи ,вече да знам Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 688279 .
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 11:02 pm

Чичи или,който отговори на въпроса ми Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 346892 .В раздела '' За форума '' ми излеза,че има нови мнения,а аз търсех в всички теми и общо другите 2-раздела.Защо ми излиза? Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 494782

ПП:Преди 30-час стана.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 11:15 pm

Ами и преди е имало такива проблеми. От само себе си ще се оправи. Просто може би хоста bulgarianforum има някакви проблеми. Преди време и на мен ми беше станало така, даже веднъж хич не ми показваше новите мнения. Търпение, дано да се оправи.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 11:24 pm

Благодаря! Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 401723
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:16 pm

Искам да попитам нещо,сори ако не му е тук мястото. Ами като натисна сайта за гласуване,ми излиза това : http://www.diromo.com/ И не мога да дам глас. Въобще не ми излиза класацията там на форумите. Надявам се,че ме разбрахте. smile
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:40 pm

Аз също не мога да вляза.. На мен пък ми излиза някакъв китайски/японски сайт.. ;д Ами според мен може да са изтрили сайта, пък може и да е временно.. Няма какво друго да направим, освен да изчакаме..
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:51 pm

Да, и на мен понякога ми излиза на китайски,но както и да е,ще чакаме.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 6:16 pm

На мен също ми излиза на китайски сега .. ами може нещо от Дирмо да имат проблеми не знам ..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 9:07 pm

И на мене ми излиза на китайски.. Надявам се да е някаква временна повреда! sad
Върнете се в началото Go down
seliiesuper
Напредващ
Напредващ
seliiesuper


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 77
Reputation : 2
Join date : 14.03.2011

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 1:07 am

Колко мнения трябва да имаш, за да увеличаваш репутацията?

Kat3t0
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 3:00 am

Ако имаш свястни и наистина смислени постове - не е нужно да имаш по 50 милиона мнения.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
seliiesuper
Напредващ
Напредващ
seliiesuper


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 77
Reputation : 2
Join date : 14.03.2011

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 3:40 am

Еми аз искам да гласувам за мненията които са ми любими и сам саглсна сас тях.
Върнете се в началото Go down
seliiesuper
Напредващ
Напредващ
seliiesuper


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 77
Reputation : 2
Join date : 14.03.2011

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 3:46 am

Доста съм осъствала и искам да видя всички мнения на веднъж само чрез един ботон има ли такув ботон?
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 3:47 am

Не разбрах точно какво искаш да кажеш ,но ще ти обясня подобно.Най- долу има един линк (не точно линк) ,а пише ''Маркирай като прочетени всички форуми'' натискаш там и всички форуми (раздели) са маркирани като прочетени.
Върнете се в началото Go down
seliiesuper
Напредващ
Напредващ
seliiesuper


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 77
Reputation : 2
Join date : 14.03.2011

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 3:48 am

Да точно това исках.Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 3:49 am

Радвам се ,че съм помогнала.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 1:13 am

За мен ти си по-виновния и разбирам Рос защо е постъпила така!
Цитат :
Аз решавам дали искам уорн-а да ми е пълен или да пиша в някоя друга графа!
И кой те излъга? Екипа го решаваме.
Ядосах се защото, не си от шарената крава нямаш право да се ползваш с привилегии тук. И както казах уорн-а не е направен ей така, за кеф да става. Ако ти го приемаш така много жалко. ;)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 2:02 am

IceRose ~ написа:
И защо да е жалко ? Нима ти си човекът, които ще ми казва как да възприемам нещата ?
И да аз съм виновният и точно затова ми стана гадно, че намесваш Рос, защото тя си върши перфектно работата.
И как точно екипът ще решите коя графа да ми е запълнена ? Стига глупости, а ? Осъзнай се!
Пък и къде видя тия привилегии ?
И нали на мен ми е увеличен уорн-а ? Нали аз ще бъда "изгонен" от форума ? Няма да си ти ! Спокойно не се напрягай заради такива като мен!


Не съм аз човека естествено, казвам че за мен изглежда жалко.
Говоря за графата Уорн, която се пълни по наша, повтарям НАША преценка!
Няма да се притеснявам за такива като теб, спи спокойно. За мен целия този Свет е някакъв супер нереален човек. Нито ти вярвах за онзи инцидент с колелото, нито че ей така за 2 месеца си отишъл в Америка и си се върнал, нито сега, че имаш проблеми със наркотици. И ако трябва да съм честна не мисля, че дори момче седи и пише зад компютъра.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 2:23 am

Kat3t0 ♥ написа:


Нито ти вярвах за онзи инцидент с колелото, нито че ей така за 2 месеца си отишъл в Америка и си се върнал, нито сега, че имаш проблеми със наркотици. И ако трябва да съм честна не мисля, че дори момче седи и пише зад компютъра.

Аз пък вярвам ! smile smile
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 3:06 am

Не съм сменила изобщо темата, понеже аз казах всичко, което имах да казвам. Ако искаш ще се върнем на нея, няма проблем. :) Това мнение съм си изградила от много време, просто не съм го казала, понеже не исках да влияя на другите. И сега ще кажа, защо смятам така ..
Първо беше този инцидент с колелото, къде каза че си паднал и си имал не знам колко шева на главата. И тогава с Веско си говорехме и той каза, че не е реално да имаш толкова много шевове и да ти няма нищо, след 2 дни буквално да можеш да си седиш на компа и т.н. Щеше по цял ден да си лежиш в леглото в болницата. И тогава още в чата ти казах, че ме съмнява тая история, помниш ли?
После пишеш, че са те приели в Америка да учиш и че след 1 седмица си щял да заминаваш. Извинявай много, но за 1 седмица малко трудно е само документите да си уредиш, не пък да заминеш вече, при това по средата на срока. И веднъж нещо пишехме в чата и при нас беше сутрин, а ти също пишеше така все едно сега си станал (говореше добро утро ала бала). Ако си бил в Америка, има 8 часа разлика ... но си замълчах, понеже не бях сигурна .. както и да е. И след 2 месеца се връщаш защото не ти харесало. Това да отидеш в Америка е сериозно, не става да щракнеш с пръсти и хоп да сменищ училището, после щракваш пак и хоп пак на старото ..
Сега пък и това с наркотиците. Така както разказваш излиза, че си в доста напреднала фаза. Човек, който до такава степен е зависим, не би стоял пред компа цял ден, да си прави лафове, да се смее и т.н. Щеше да е нервен, избухлив и по цял ден да се чуди от къде да открадне, за да си набави дозата ... изобщо въобще нямаше да се държи така, както ти в момента.
Не изключвам и възможността всичко, което си казал да е истина, да. И ако наистина се окаже така, ще се чувствам адски неловко и гадно, защото съм ти казала всичко това. Сега обаче за да го казвам, значи наистина го мисля, и за мен си имам доста основания да смятам така.
И сега знам, че ще се нахвърлите всички, затова се надявам, хора които не са били в чата тогава, да не коментират поне първите 2 неща.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeЧет Апр 07, 2011 3:50 am

Прав си, не съм имала пряк контакт с хора, които употребяват подобни вещества. Но познавам такива, макар и бегло... в училище имаме психология и урок за точно тези зависимости, там ясно са изразени действията на такива хора, при това описани от специалисти, така че съм склонна да вярвам на това което съм прочела. Гледали сме и филми, така че мога да твърдя, че имам представа.
Всички тук са адски добри и веднага ти оказаха подкрепа, което донякъде ме зарадва, донякъде не, понеже пак ти казвам не вярвам на всичко това, което каза. Може би при други обстоятелства и аз бих направила същото, но с всички тези неща (да не се повтарям) съм загубила доверие в теб.

Цитат :
Давайте плюсове, давайте ... после не е имало подмазване! ;]
Ти още преди някой да е писал кажи така ... после дори да се намери поне 1 човек със същото мнение като моето, няма да смее да пише, да не излезе, че се подмазва ..

ЕДИТ: Забравих да ти вдигна уорна, както пожела.


Последната промяна е направена от Kat3t0 ♥ на Чет Апр 07, 2011 4:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 8:06 pm

Кате, не знам дали е проблем, но на мен не ми зарежда списанието.
Показва ми се единствено корицата, и след това като я натисна за да премина на следващите страници просто нищо не ми излиза или зарежда. Има ли някакъв начин в .rar или .zip да поставиш страниците и да ги качиш в dox.bg примерно. (Или ако никой друг няма проблем да ми ги пратиш по скайп.)
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Sponsored content





Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и въпроси свързани с форума
Върнете се в началото 
Страница 13 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Въпроси относно форума.
» Финансови проблеми във волейбола
» Въпроси
» Неудобни въпроси
» Конкурс "За Форума"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Un forum gratuit | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии