Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблеми и въпроси свързани с форума

Go down 
+54
selinka_malinka
sweetcorny.
elly.xx
`Melody
Bella Thorne ♥
Don't Hold Your Breath ♥
rS.19 ♥
any0ne
catherine♥
Dessie.♥
Mishityyy <3
seliiesuper
Cap`pac.
*Радии <3
Barbie.
ж0ричА`
Little Girl ~
mimmy .
Нинзи ^ <3
~Ivssy`
xapricotkiss,,
МаНдАрИнКаТа
Dirty Little Liar.
Jogan < 3
Guilty Pleasure {h}
mims..
*SelZzZ*
Kimberly
vampirediaries.
-A.
Сwет0с
cMexypaH
цветuu**
~Rossita
*DanSs*
monini
Dhampir-babe♥
Тuтu. ♥
foxxie.
Alice~
Miss*Sunshine
...:СиС:...
candyx. .
U make me so hot
LightOne
A d i ♥
rozaLie
Fleurs d'automne
selena1992
БетС :)
chokylina_babe
- NataLiya ~
ДанС
Kat3t0 ♥
58 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 10:23 pm

Ами вероятно са я заключили и след време пак ще я отворят,защото потребителите искат често да сменят никовете си и се получава объркване..
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 3:01 am

Сели понеже не си го сменяла отдавна ми пиши ЛС как искаш да ти е новия ник и ще ти го сменя! :)

ПП: Това не означава, че ще сменям на всички, така че моля ви не ми пращайте ЛС-та като предишния път ..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeВто Ное 16, 2010 3:33 am

Може ли да попитам дали и аз мога да си сменя ника, защото никога не съм го сменяла. Не искам да ставам нахална .. ако има проблем, ще изчакам докато се отключи темата smile .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:17 am

И аз бих желала да го сменя! Може ли? (:
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСря Ное 17, 2010 12:19 am

Да, да, Катето ви помоли да не тръгвате всички да искате да си сменяте ника, а вие направихте точно обратното.. Катето направи ЕДНО изключение.. сега ако за всички ви направи изключения, другите също ще кажат "Искам нов ник, защо не може да ми го смениш? На тях как им го смени?" Как ще се почувства тя? Не ви интересува, естествено..
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 1:08 am

Ох, така, аз пак си "умалих" форума. ;д В смисъл натиснах "shift" ии още някакъв бутон и ми се получи това - клик. laugh Веднъж имах същия проблем и Чичито ми помогна да го оправя, ама сега не се сещам как му беше цаката. Соуу, хелп плийс? ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 1:48 am

Натискаш Ctrl и въртиш (или там както се казва ;дд ) скрола на мишка.. Или горе от менюто даваш View ии натам не помня какво беше.. ;дд Надявам се да съм помогнала. ; ))
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 1:49 am

Мерси много, Титко. < 3
БДУ: Мерси и на Митко, който се разрови в темата и намери поста на Чичи за моя "проблем". ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
ж0ричА`
Редовен
Редовен
ж0ричА`


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

Брой мнения : 238
Reputation : 9
Join date : 23.04.2009
Age : 29

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 6:55 pm

Мисля, че тук е най-уместно да пиша:
Чичи, сега видя че наближават наградите и си взе присърце работата, колко уорн вдигна за 10 дни? "И какво сте се хванали за тая репутация?" Ами, забранено ли е???? Та нали за това е създадена! Всеки иска да е модератор на годината (ако ще има такава категория разбира се), но не е нужно толкова да се бутате!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 9:43 pm

Моля?! Изобщо не взимам на сърце това, че идват наградите. Не ми пука дали ще взема "титлата" модератор на годината. В скайпа ми казаха за флууда и рекламирането на форуми по ЛС. Нали това ми е работата? Вдигам уорна, това е. Ако искаш да ме заместиш?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 12:54 am

Така.. Аз имам един проблем.
Много често взеха да се сменят имената на темите в "Представете се" и "Графики". Дали има някакъв възможен начин сменянето на имената на темите да се направи само от модератори и администратори, понеже докато запомня името на едното заглавие, веднага има друго?!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 1:11 am

rozaLie написа:
Така.. Аз имам един проблем.
Много често взеха да се сменят имената на темите в "Представете се" и "Графики". Дали има някакъв възможен начин сменянето на имената на темите да се направи само от модератори и администратори, понеже докато запомня името на едното заглавие, веднага има друго?!

Такам, не съм админ, ама все пак да си кажа и аз какво мисля по въпроса..
Според мен няма лошо хората да си сменят имената на темите - нали затова има графа, дето пише кой е създател на темата и при това дори за мен лично е напълно ненужно да се помнят въобще тези имена (не, че е забранено де.. ;д) или да се ограничават потребителите...
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 1:19 am

Така е. Но се получава като с никовете. През два дена се сменят имена тук и там. Вас не ви ли дразни?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 18, 2010 2:39 am

Това е раздел за потребителите .. да си пишат каквото искат. Както казаха преди мен, затова има раздел, в който да видите създателя на темата ..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСря Дек 22, 2010 3:16 am

Абе, като цъкна на "последно мнение" и не ми показва последното мнение, а първата страница на темата. Нещо може ли да се направи по този въпрос? ;/
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСря Дек 22, 2010 2:46 pm

И на мен ми стана така днес.. няколко пъти. Не знам защо е така, но явно е от форума.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 12:38 am

Двоен пост. Извинявам се.

Кате, не знам само на мен ли ми е така, ама качеството на дизайна е гадно. wacko Не е ясно ами е такова, все едно като качиш нещо в prikachi.com. xD
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 12:48 am

Мдам,и аз това я питах в нейната тема.Значи мисля,че проблема не е във форума,а просто нещо е станало със сайта,в който Катето ги качва,ако не греша това е тинупик..
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 31, 2010 4:29 am

Ще пробвам да ги кача през сайта .. ако не стане и тогава, значи е от форума.

ЕДИТ: Качих дизайна през сайта.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 9:58 pm

Незнам дали тук му е мястото да го напиша ,но новата (или новият) потребител нани ми пише обидни ЛС-та. Ок знам ,че всеки си има мнение за графиките ми ,но не е нужно да ми вика ,че съм тъпа и т.н. Ето и съобщението :)
Цитат :
От: нани
До: цветuu**
Пуснато на: Today at 3:49 pm
Заглавие: тъпо
ти си тъпа и имаш тъпа картинка чуваш ли аааааааааааааааааааааааа
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 9:04 pm

Искам да попитам, как мога да вляза във форума като т.нар "Гост" ? laugh
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:12 am

Значи като влезна в някой от разделите вместо да ми излизат обикновените иконки, които са за "няма нови мнения", "важна тема" и "съобщения" ми излиза това ? Ивето има сходен проблем .. wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:16 am

Ами то май моя проблем е точно като на Михи, защото дава ми "има нови мнения", влизам в раздел и няма нищо.
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:30 am

Всъщност,на нея не й излиза тази малка точка,а същата,но много по-голяма..И да,и аз имам такъв проблем..Само,че не е с точка,а със някакво момиче..
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitimeСъб Фев 12, 2011 3:32 am

И аз като Ивето имах такъв проблем,но се оправи.
Иве,излез от форума и пак влез. Така докато не ти се оправи.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и въпроси свързани с форума
Върнете се в началото 
Страница 12 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Въпроси относно форума.
» Финансови проблеми във волейбола
» Въпроси
» Неудобни въпроси
» Конкурс "За Форума"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии