Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любима книга?

Go down 
+37
rozaLie
xMissDreamer
Don't Hold Your Breath ♥
...:СиС:...
~Kattu
...LlilzZz...
Cap`pac.
*Радии <3
Famous gurll.
super.Desu.
Тuтu. ♥
-A.
МаНдАрИнКаТа
Kimberly
mimmy .
dessie.:)
Adrian
Selena Watson
bonita
цветuu**
~Rossita
monini
Selena_Gomez*
U make me so hot
..:ŁŷuбζΞŦסּØסּ:.. =]
БетС :)
ladygaga
foxxie.
Alice~
Miss*Sunshine
The_vampire_girl
andyy
- NataLiya ~
|SweeT|
-freak Cookie *b*
candyx. .
LightOne
41 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Don't Hold Your Breath ♥
Маниак
Маниак
Don't Hold Your Breath ♥


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : Когато няма какво да правя, просто си стоя и си хубавея! ^_^
Брой мнения : 472
Reputation : 2
Join date : 09.06.2011
Age : 24
Местожителство : Благоевград

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:02 pm

Двойната Лотхен, Емил от Льонеберя.
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 4:31 am

Трилогията "Паднали ангели", третата книга, от която в момента се пише и я чакам с нетърпение. Трилогията и на Маги Стийвотър - "Тръпка", третата, която също чакам. ;дд Следват поредицата на Хари Потър и Здрач:Зазоряване. Другите три са добри, но четвъртата ми харесва най-много. "Ласи" на Ерик Найт, също е добра <33. Ъмм, от българскитее .. - "Немили-недраги" не е лоша, разказите на Йовков са повече от невероятни; изплакала съм си очите. Хм, друго, друго.. Оо, щях да забравя "С дъх на канела" на Никълъс Спаркс, въпреки че съм чела само съкратения превод от 120 стр. Кримкии: "Спящата кукла" на Джефри Дивър и "Няма време за сбогом" наа не-помня-кой. Ии последната "Кристалния череп" от Манда Скот. Сигурно има и още, ама не се сещам. ((:
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 7:57 am

"Няма време за сбогом" е на Линуд Баркли. tongue
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
the_green_lady
Нов
Нов
the_green_lady


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 45
Reputation : 0
Join date : 02.10.2010
Age : 27
Местожителство : Botevgrad

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 12:21 am

Ами много са.Книгите на Рик Риърдън са страхотни sun .А що се отнася за Марли и аз и Колеж за магьосници съм ревала като магаре.Приказките на Барда Бийдъл са много освежаващи и тъй като са свързани с Хари май ще започвам да го чета.От дете любимите ми -'Двойната Лотхен' , 'Тайната градина', 'Матилда' и 'Малката принцеса'.Също така и 'Мини Беки Б.' бе прочетена на един дъх;) Започвала съм и 'Пътеводител на галактическия стопаджия', но там наистина трябва допулнителна нагласа smile Иначе стилът на Дъглас Адамс е много забавен.Чела съм и много други но не бих могла да кажа коя ми е най-любимата.Всяка е добра по свое му sun
П.П. А става ли дума за Пратчет стила му е доста странен и не е за всеки.
tongue
Върнете се в началото Go down
the_green_lady
Нов
Нов
the_green_lady


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 45
Reputation : 0
Join date : 02.10.2010
Age : 27
Местожителство : Botevgrad

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 12:24 am

А и 'Малки жени' е прочитана повече от един път;)
Върнете се в началото Go down
Krisito_we
Редовен
Редовен
Krisito_we


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : The Perks Of Being a Wallflower
Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 17.11.2010
Age : 31

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 9:25 am

Клетниците на Виктор Юго.

Когато ме караха да я чета в училище аз бях инат и дори една буквичка не прочетох, а гледах филм по нея и въобще не ми хареса. После, като пораснах, не знам и аз как, книгата ми попадна в ръцете и реших да я прочета - уникална е. В днешно време почти няма книги, които да ти предават емоциите на автора чрез изразните средства и похвати, освен това когато прочетох книгата някак си я пречупих от моята гледна точка, а не от нечия чужда - както беше направен филма. Хората ми се смеят като разберат, коя ми е любимата книга, но аз си я харесвам. Толкова я обичам, че мога да говоря за нея с векове, без да се уморя или да ми омръзне.
Върнете се в началото Go down
~Music~
Луд фен
Луд фен
~Music~


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : :) :D :)
Брой мнения : 397
Reputation : 0
Join date : 07.08.2011
Age : 22
Местожителство : София

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 10:24 pm

Ян Бибиян is my favorite book 459
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 3:52 am

След като я прочетох, определено 'Dear John'.
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 07, 2012 1:44 am

Една от книгите, които наскоро прочетох и наистина наистина много харесах е "Можеш ли да пазиш тайна?" от Софи Кинсела. Доста предвидима, ако питате мен, но и адски смешна и разтоварваща (няма как да не е имайки предвид, че IQ-то на главната героиня е около....3. А да не забравяме и тоталната липса на какъвто и да е добър късмет, съобразителност и 6-то чувство). И в крайна сметка заряза ангелското си гадже и отиде по шефа си мултимилионер....Но по съвсем изчистен и комичен начин. Чете се лесно (най-много за един ден да я излапате).

Spoiler:

Не мислех, че чиклита би ми харесал ама ето на! А аз просто исках да си поосвежа мозъка със нещо по-повърхностно и да си взема малка почивка от Пратчет.

Искам също и да добавя към любимите ми и повестта "Крадецът на праскови"-много много романтична въпреки, че банална история. Поплаквах си често (въпреки, че по принцип не плача...ама хич).

Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любима книга? - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима книга? - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 18, 2012 4:36 pm

Добавям към 'списъка' си "Немили-недраги" от Иван Вазов. Много ми хареса, да, признавам си. Много реална книга - глада и мизерията, войните.. всичко е било съвсем истинско за времето за което пише Вазов. Много ми хареса как завърши, последната страница ми засегна емоционалната "струна". Въобще.. много добра повест, честно казано съм учудена от това колко ми хареса.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Любима книга? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга?   Любима книга? - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима книга?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Препоръчайте ми книга
» Книга за момичета и момчета
» ЧЕТОХТЕ ЛИ ТАЗИ КНИГА?
» Любима напитка
» Любима даскалка!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии