Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За или против "Великолепният век" по българска телевизия?

Go down 
4 posters

За или против да се излъчва по българска телевизия?
За
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_lcap43%За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Против
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_lcap0%За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Все ми е тая
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_lcap57%За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:40 pm

Защо правя тема за поредната турска сапунка ли?
Ами защото тази турска сапунка не е баш като останалите. Тази турска сапунка има една специфична характерстика - явен турски национализъм, отразяващ една болезнена за България епоха. Погубването на българската народност и дух.
Идеята ми е да се обсъди (пак под предлог че не ви мързи) дали не се прекрачи една невидима граница с този сериал? Дали българската публика, наследници на нашите деди трябва да търпят подобен проект на българския екран, и да му се кефят.
Изобщо не е нужно да сте гледали сериала, за да споделите мнение. Темата не е за самия сюжет, а за идеята в него. Толкова ли сме мазохисти и това влиза ли в "свободата на медиите" да излъчват каквото им скимне? Или все пак да има някакви граници?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:43 pm

Пу да ви сера и на тъпия манталитет, дето всички имате..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:45 pm

А този манталитет е?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:49 pm

Все още не мога да разбера защо тази война "българи-турци" още е в сила, всякаш има значение. Тва българския народ е най-злеташкият от всички, заклевам се..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:52 pm

Аз проблем с турците нямам. Имам приятели турци. Те с нищо не са виновни.
Проблемът е в българите и умната глава на някой българин програмен директор да пусне сериал за най-трудния период в българската история, без грам да се замисли заради едните рейтинги.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 3:59 pm

Еми явно имаш. Всичко е било преди сумати време, и не мисля че е нещо, което трябва да се обсъжда. Плюс това телевизията не е опряла нож в гърлата на хората с думите "ГЛЕДАЙТЕ СЕРИАЛА ИНАЧЕ КЛАНЕ", тъй че не знам какъв ви е проблема. Хората ако имаха проблем със сериала очевидно щеше да бъде спрян, но не - те го гледат! Ама така е, хората тук са толкова враждебно настроени към турците, толкова омраза към тези хора обитаващи сегашните земи на тогавашна Византия, които грам вина нямат за случилото се, че не е истина.. направо ми се повръща и сере едновременно
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 8:59 pm

Според мене тая мания нон стоп турски сериали ще отмине и постепенно ще намалее броя на излъчваните турски сериали по българсик телевизии. На мен вече ми е все едно дали ще има или няма да има турски сериали, тъй като съм избрала да не ги гледам. Но все пак, треа да им се признае на турците, че правят добра актьорска игра.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeПет Окт 05, 2012 10:10 pm

Все ми е едно. Телевизията в България е тотално Scheiße :D:D. Имат твърде голяма свобода и самочувствие. Може би с този филм представят и другата гледна точка..? Не знам все ми е едно. Сметнали са, че ще има аудитория и че ще им се вдигне рейтинга-направили са го. От там нататък всеки си преценява дали да гледа филма или не. Абе направо най-якото е тотално да спреш да гледаш телевизия-като мен :D
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2012 4:58 pm

rozaLie написа:
Еми явно имаш. Всичко е било преди сумати време, и не мисля че е нещо, което трябва да се обсъжда. Плюс това телевизията не е опряла нож в гърлата на хората с думите "ГЛЕДАЙТЕ СЕРИАЛА ИНАЧЕ КЛАНЕ", тъй че не знам какъв ви е проблема. Хората ако имаха проблем със сериала очевидно щеше да бъде спрян, но не - те го гледат! Ама така е, хората тук са толкова враждебно настроени към турците, толкова омраза към тези хора обитаващи сегашните земи на тогавашна Византия, които грам вина нямат за случилото се, че не е истина.. направо ми се повръща и сере едновременно

Аз обясних, че "еми явно Нямам". Някога да си виждала да проявявам такова отношение във форума? Не засягам турците ИЗОБЩО. Те нямат вина. Да потретя?
Става въпрос за овчия ни манталитет.
Аре накарай турците да пуснат за гледане някой сериал по Априлското въстание или филма Под игото? Или пусни на гърците филм за Симеон Велики илии Хан Аспарух.
Май няма да се получи....що ли?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против "Великолепният век" по българска телевизия?   За или против "Великолепният век" по българска телевизия? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За или против "Великолепният век" по българска телевизия?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» За или против чалгата?
» Нова телевизия извън Топ 50!?
» За или против връзките от един пол?
» За или против.. ;д
» За или против турските сериали?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Le forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии