Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Криско/Krisko

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeСъб Авг 25, 2012 4:27 am

Криско/Krisko Krisko_2

Кристиан Талев-Криско е български музикален изпълнител, продуцент и композитор. Роден е на 11 май 1988 в София. Израства в семейство на музиканти, музикалната му кариера започва в детските музикални предавания. През 2005 започва да пише поп, R&B, хип-хоп текстове за себе си. С течение на годините започва да прави песни и за българските популярни изпълнители. Криско работи с Елица Тодорова, Миро, Невена Цонева, Любо, Дивна, Ангел и Мойсей, 100 кила. Неговата кариера се разделя на две посоки-като изпълнител и като продуцент. В амплоато си на изпълнител набляга върху хип-хоп звученето, примесено с поп мотиви, а в създаването на песни за други изпълнители - стилът е между поп, рап и денс. За Криско 2011г. е една от най-успешните. Той създава песента „Слагам край“(музика, текст и аранжимент) за Миро, която се превърна в един от най-големите хитове на поп изпълнителя. В края на годината Криско направи още една песен която направи над 1 000 000 гледания само в първата седмица след излизането си и се превърна в тотален хит - „И ти не можеш да ме спреш“ на младата изпълнителка Дивна. „Разрешена любов“ е следващият самостоятелен хит на Криско и цели 4 месеца не слиза от върха на Българките музикални класации. Това е първият български видео клип заснет в One shot video. През 2012 г. излиза и една от най-успешните му песни „Кой ден станахме?“ заедно с участниците в X Factor - Ангел и Мойсей.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeСъб Авг 25, 2012 4:35 am

Пффффф, Криско е супер лудница, човек! Не знам дали някога съм се кефила на БГ изпълнител толкова(нито Наско от БТР, нито Тошето Гаджалов са ми такава слабост). Много е талантлив, разбира от музика и целият този хейт, който му се излива, че не бил рапър са ми толкова смешни, че няма на къде. Той сам си казва, че не се определя като рапър. Както и да е, много харесвам музиката му - страхотни песни, текстовете му ме грабват от раз. От това, което съм видяла, Криско и много готин, супер яките лафове пуска, много съм се смяла. Трябва да се гордеем с него, знам ли. Не е 100 кила, но защо трябва да е някой друг, а не себе си? Изглежда много свободна личност, произношението му, като за габровец, е просто перфектно. И е много, ама много сладък, баси. xd

Любимата ми негова песен може би е "На никой не робувам", но обожавам и "Направи ме богат". Когато му беше излезнала песента "Бело белисимо" много ме дразнеше, някво супер досадно ми идваше това повтаряне на тези две думи, по-късно при чуването н "Минало време" тотално се влюбих в музиката му.

Криско = the absolute best.

О, да, най-якото нещо в Криско(освен таланта, него го оставете за малко) са устните, изглеждат супер вкусно, кво да направя.. вяажтянжхоржтожвоясгжот
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeСъб Авг 25, 2012 4:35 am

Готин е. Парчетата му са хубави, допадат ми + това се харесват масово, което си е плюс за него. Мой приятел ми го показа, прати ми Дялкам бяло, 'Щото е майнмуна and so on. Помня как се разцепвахме на всяка негова песен хаха. keep up the good work. ^^
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 5:02 am

Малко Крискокласика. : )))))))
'ЩОТО Е МАЙМУНА


Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeПет Сеп 21, 2012 5:11 am

Еми от вътре ми идва да пиша за него, кво да направя....

Просто се сетих колко много ме кефи като каже някакво клише и после как се разцепва сам, някъв.. хич не е по тея работи. Иначе днес чух новата песен, която е написал за Дивна - нямам думи! КРИСТИЯНЕ, ЗЛАТО ТАКОВА!!!!!! heart Много добра и ..лека песен, кара те да танцуваш. Криско е толкова талантлив, че нямам думи! И пише, пее, продуцира.. умното ни момче! Но преди всичко хубавото е, че си остава някак освободена личност и не му пука особено от тази известност. Иначе, мой приятел е видял тетрадката му с текстове и ми каза, че е изумен от таланта му и аз наистина се надявам един ден да чуем всеки един текст, под каквато и да е форма! Наистина смятам, че тези текстове ще са върха, все пак КРИСКО, the fuck.

Сега запей и.. НАЛЕЙ, НАЛЕЙ! ДАЙ МИ ОЩЕ МАЛКО! ;]]]]]]]

Нямам търпение и за новите му проекти, тези с Миро особено. Надявам се в близкото бъдеще да чуем и нещо изпълнено от него. Аз си го чакам в някое заведение като Занзибар, няма да пропусна този път. Тази вечер беше най-добрия, забавлява ме уникално много (игнорирайте факта, че през цялото време го следях) и е the best of the best of the best и като започна да пее "На Никой Не Робувам" ООООООМГ ОТКАЧИХ!!!! Особено като изпя най-яката част, КРИСТИЯНЕ ПРЕКРАСНИККККК In Love
"МНОГО ГЪЧ, НЕ МОЖЕМ ДА СЕ РАЗМИНЕМЕЕ, МНОГО ПУШЕК, НЕ МОЕМ СЕ РАЗПОЗНАЕМЕЕ, ИМА МНОГО ХОРА НО АЗ ТЪРСЯ САМО ЕДИН! ЧОВЕКЪТ КОЙТО НИ КАРА ДА НЕ ЗАСПИМ, ТВА Е.. КРИСКО БИЙТС!!!!!!!!!!!!"

looooooooooooove him so fucking much the best in bulgaria awh baby :***

нужно ли е да се похваля, че Криско ме е видял.. djfdkljsighrkghdfjdsfjgdf
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Криско/Krisko Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Криско/Krisko Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitimeПет Сеп 21, 2012 3:09 pm

Гимнацията братле ми даде супер дисциплина, наизуст научих всичките кафета за година ! ;) :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Криско/Krisko Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Криско/Krisko   Криско/Krisko Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Криско/Krisko
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии