Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Empty
ПисанеЗаглавие: Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година   Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:17 am

Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година 00381165

ВИДЕО - ТУК!

Италианският специалист Андреа Анастази остава начело на националния отбор на Полша до края на световната първенство през 2014 година. Анастази изведе "Дружина полска" до титла в на финалите на Световната лига в София 2012, но воденият от него тим не се класира на полуфинал на Олимпиадата в Лондон, след като падна от Русия с 0:3 на 1/4-финалите.

След завръщането на поляците във Варшава Андреа Анастази и президентът на Полската федерация по волейбол Мирослав Пжедпелски дадоха съвместна пресконференция.

"Разбира се, че очаквахме да се представим много по-добре на Олимпиадата в Лондон 2012. Какво се е случило по време на Игрите, е въпрос на внимателен анализ…", заяви Мирослав Пжедпелски.

"Мисля, че победата ще дойде! Ние след 2 години сме домакини на световното първенство в Полша за мъже. През 2013 година има европейско първенство, в което също ще се борим за първите места. Въпреки това, аз вярвам, че следващата победа ще дойде", допълни Пжедпелски.

"Това е моята първа пресконференция, на която се появявам без да съм постигнал някакъв резултат, без успех… Но исках да благодаря за подкрепата както на федерацията, така и на феновете", заяви Андреа Анастази.

"Това е спорт и не винаги може да имаш успехи. Обичам този отбор и тези момчета! Винаги съм казвал, че аз съм горд с тях. Те наистина работят усилено и искат да се постигне желания успех. Загубихме - това е вярно! Ние не си свършихме добре работата на Олимпиадата, но провалите все пак са част от този спорт. След като спечелиш, понякога губиш! Аз осъзнавам, че допуснахме поражение, но както казах, това е спорт и трябва да продължаваме да се занимаваме с него", допълни Анастази.
"Аз имам договор, искам и аз ще се работя за националния отбор на Полша и съм уверен, че можем да постигнем успех. Полският мъжкия волейбол има огромен потенциал", завърши италианският специалист.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година   Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:19 am

Цитат :
Това е спорт и не винаги може да имаш успехи.
THIS.

Само това ще цитирам. Сравнявам полската (и бразилската, защото те също оставиха треньора на пост) федерация с нашата, защото поляците не си махат треньора за неуспех. Нито пък бразилците. Точно това, което е в цитата, исках да кажа на БФВ когато уволниха Радо.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година   Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 4:23 am

Радвам се за Андреа! Поляците си го обичат и уважават, а и той не е лош треньор, в София размазаха всички, които им се изпречиха на пътя! Дано остане и за по-дълго, прав е, Андреа, всеки трябва да се научи и да губи. Поляците, въпреки че се говори че са надменни, смятам, че осъзнават това и ще извлечат максимума от загубите и ще покажат, че са сред най-добрите отбори в свата!

ТУМ ТУМ ТУ ТУ ТУМ ТУ ТУ ТУ ТУМ ПОЛСКА!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година   Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Андреа Анастази остава начело на Полша до 2014 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Въвеждат видеоповторенията от 2014 година
» Георги Братоев: Полша са на светлинни години от нас в тази ни формация
» Деми си остава Дисни звезда.
» Тошко Алексиев ще играе в Полша
» Найден Найденов и Камило Плачи остават начело на мъжкия национален отбор след Олимпиадата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Спорт :: Волейбол-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии