Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011

Go down 
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 12:16 am

For English use Google translate - http://translate.google.bg/?hl=bg&tab=wT#bg/en/

Няма как да се размине да не пусна и във форума проекта Ретро Селена. Тук за по-голямо удобство ще се съберат на едно място всички статии, които съм превел. Това са стари интервюта на Селена от периода 2007-2011 година. Интервюта, които в България не са превеждани и с моите усилия вече има достъп до тях.
Заглавието е на английски за чичо Google.

КУЧЕТО МИ ИЗЛЕКУВА СЪРЦЕТО
TIGER BEAT APRIL 2008
Когато бях по-малка имах малък ротвайлер на име Боскар. Баща ми искаше да го кръстим Боксер, но аз не можех да произнеса Боксер, така че го кръстихме Боскар. Той беше моя свят, когато бях малка, но той избяга.
Бях на 5 или на 6. Беше студен Ноември в Тексас и аз извиках на майка ми „Мамо, той го няма! Боскар ще се разболее!” Тя ме постави на дивана и ми каза, че е избягал. Беше трудно да се преодолее. Първо бях: „Никога няма да си взема домашен любимец повече!” Аз много го обичах и ми липсваше.
Две години по-късно си взех друго куче на име Чип. Влюбих се в него, веднага щом го видях, а той беше още бебе. Гледах другите кучета и казах: „Мамо искам да ги вземем всичките вкъщи, но този тук ми вика името." Взех си го сама. Беше една от моите отговорности. Платих за него сама. То е моето куче и то спи с мен всяка вечер. Аз все още мисля за Боскар. Надявам се да е на по-добро място.

СЕЛЕНА ПРЕТЪРПЯВА СЕРИОЗНО ИЗСИПВАНЕ!
TWIST MAY 2008
Селена се изчервява, когато ни разказва за нейното първо гост участие в Хана Монтана. „Дадоха ми 13-сантиметрови токчета и когато слизах по стълбите, паднах и се удрях на всяко стъпало. Тогава снимахме пред изцяло жива публика! Те се уплашиха, че съм наранена, но когато започнах да се смея, те се засмяха също. Все пак още е срамен момент за мен."

КАК БИ ПРОМЕНИЛА СВЕТА?
POPSTAR JANUARY 2009
"Аз винаги мисля за моето бъдеще, мисля за децата и различни неща. Най-вече за децата. Когато имам знанието, че те може да нямат възможността да играят навън заради глобалното затопляне, това ми разбива сърцето. Така че това е проблемът, за който искам да се даде гласност."

СЕЛЕНА ЗА ОЧИЛАТА
TWIST JANUARY 2009
„Бях несигурна отначало!”
Селена не носи очила от ранна детска възраст като Деми, но тя откачила, когато научила, че се нуждае от тях! „Започнах да нося очила, точно когато започнаха снимките на първия сезон на Магьосниците от Уевърли Плейс. Първоначално бях несигурна особено на снимачната площадка, защото тъкмо се запознавах с останалите. Така че бях много засрамена. Но сега знам, че трябва да ги нося, така че защо да се срамувам от това? Просто го израснах.” Селена дори носи очила с тънки рамки на един от епизодите на сериала. Тя е толкова уверена!

АЗ СЪМ УПЛАШЕНА ОТ ЗАГУБАТА НА ГАДЖЕ!
TWIST JANUARY 2009
Селена разказва за чувствата си към гаджетата и нейните страхове. „Страхувам се най-вече от изневяра. Имах щастието бившите ми гаджета да ме уважават, но някои момчета не могат да задържат вниманието си върху само едно момиче. Когато видят някоя си казват „Ооо, хубаво момиче!” Момчетата не искат да са вързани. Момчетата са по-млади по сърце, а момичетата узряват по-бързо от тях. Когато момчетата са млади, те искат да се забавляват и да си говорят с различни типове момичета. Когато се замислиш защо едно момче да иска да бъде обвързано? Но момичетата, които харесват приказните краища си мислят „Искам да бъда с него завинаги. Срещите са още нови за мен. Когато бях по-малка, аз и гаджето ми просто ходехме да караме скутери и това беше всичко. Сега обаче истинските срещи са плашещи.”

МАЙКА МИ ТРЯБВА ДА ХАРЕСА МОМЧЕТО МИ!
TWIST JANUARY 2009
„Ако родителите ми не те харесват, то и аз не те харесвам. Аз съм твърда по този въпрос. След като отида на среща, аз каня момчето да влезе вкъщи и да се запознае с родителите ми и да каже „Здрасти, приятно ми е да се запознаем. Благодаря ви, че ми позволихте да изляза с дъщеря ви!”

МОЯТ НЕДОСТАТЪК, КОЙТО МРАЗЯ!
TWIST FEBRUARY 2009
Когато Селена гледа сви снимки, тя не вижда снимка на перфектност. Тя се фокусира на малките неща, които никой друг не забелязва. И има едно нещо, което много я дразни – ушите й! „Моята най-голяма неувереност винаги са били ушите ми! Дори когато си приглаждах косата назад, никога не оставям ушите си да се показват. Не знам защо…толкова е странно. Моят фризьор дори знаеше, че трябва да ги прикрива."
Въпреки че Селена никога не е била подигравана за ушите си, тя е неуверена. Наскоро все пак тя се появи на събитие с показани уши и горд израз на лицето си. Това бе огромна стъпка за нейната самоувереност! Как се справи? „Мисля, че бе просто нужно да си припомням, че ти си който си, и тези недостатъци са каквото те карат да бъдеш себе си!”

АЗ БЯХ ТОРМОЗЕНА В ИНТЕРНЕТ
J-14 DECEMBER 2008
Как звездите се справят с уеб тормоза?
Селена: „Аз бях обвинена, че съм копирачка!” След като Селена и Деми Ловато публикуват видеа в Ютуб, коментарите варират от „Вие сте велики!” до „Откачалки!” „Ние четяхме коментарите и това не бе добра идея.” – признава Селена. „Беше ми забавно как хората анализираха всичко, което правим. Когато видяхме коментар”Ооо, тя носи блуза, която съм виждала друга да облича – тя копира този човек.” Ние погледнахме въпросната снимка и Деми ме попита: „Ти не купи ли тази блуза преди две години?” Трудно е за Селена да не реагира. „Това, което разбрах е, че не мога да бъда себе си. Каквото и да направя, копирам някого.” Но Селена е решила вече просто да приема комплиментите и да се смее на всичко останало. „Хората, които ни подкрепят, са хората, които имат значение за нас.”

НЕ БЯХ ГОТИНА В УЧИЛИЩЕ!
BOP MAY 2008
„Започнах актьорството на 6 години, но ходих на публично училище до пети клас. Учителят ми казваше, че аз говорех твърде много и помагах твърде много да предавам отговори на някои хора. Докарвах си проблеми за говоренето и за предаването на бележки, но никога не са ме задържали след часовете.
Наука ми беше любимия предмет. Аз бях много заинтригувана в това. Шокиращо обаче, бях много зле в математиката. Не можах да я разбера.
Моето любимо място бе да седна на задните чинове, така че да говоря с приятелите си. Говорех на всички. Един от приятелите ми си играеше на Междузвездни воини с косата ми. Държах си косата на опашка, приятелите ми взимат химикал и си играеха с опашката. Израснах с група от скейтбордисти. Не се мотаех с готините деца. Ние всъщност нямахме разделение на клики/групи, но имаше слухове за мен, защото започнах с актьорството от малка. Не им отвръщах, защото нямаше нужда. Най-доброто нещо, което можеш да направиш в такава ситуация е да игнорираш и да се фокусираш върху твоите приятели, защото знаех, че слуховете ще отминат.”

„НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ТЕ КАЗВАХА ТОВА ЗА МЕН!
BOP JUNE 2008
Селена Гомес очаквала началото на лятната ваканция, когато открила, че някой разпространява слухове за нея в училище. „Чух най-откачените неща за себе си. Говореха за мен, че съм се разкрещяла на приятелка и също че преднамерено съм препънала някого.” – припомня си Селена. Историите разбира се не са верни, но Селена се почувствала напълно предадена. „Беше голяма драма за мен.” – добавя тя.
Селена не искала училищната година да приключи по този начин, така че вместо да се стресира и да чака края на лятото, тя се изправила пред нейните клюкарки. „Аз бях изпълнена с увереност и отидох при тях и поисках да спрат. Когато такова нещо се случи, не приемайте, че сте изгубили приятелка. Това е прикрита благословия, защото нямаш нужда от приятел, който разпространява слухове за теб.”

ПРЕСПИВАНЕТО, КОЕТО ПРОМЕНИ ЖИВОТА МИ!
M MAGAZINE APRIL 2009
През лятото на 2008г. Селена си опакова нещата, за да преспи с Деми в нейния туристически ван. Селена не подозира, че това среднощно пътуване ще промени живота й! Селена разказва: „Нямах търпение да посетя Деми , когато бе на път с Братята Джонас. Щях да спя при нея, да стоим будни до късно и да си говорим. Аз започнах да пиша песни за новата любов. Пишех за нещата през които преминавах. Направих много нови песни за първата любов и връзките. Станахме много по-близки тогава."
Още за партито с преспиване Селена споделя – „Най-доброто нещо на тези партита е клюкарстването с приятелките”.
Нещата, които трябва да има на едно парти с преспиване според Селена са – пуканки и кисели краставички, шоколад, игра Нинтендо Wii, гримове, за да се гримират една друга и видео камера.

НЕ РАЗБИРАМ МОМЧЕТАТА.”
M MAGAZINE JANUARY 2008
„Защо момчетата винаги се опитват да се правят на готини? Например аз ще съм с момче и ще минем покрай известен моден магазин и ще каже нещо като: „Аз обичам този магазин.” А в главата си аз почвам да разсъждавам „Наистина ли притежава нещо от магазина? Защото очевидно не виждам такова нещо!” Не го разбирам това. Много по-добре е момчето да си бъде просто себе си. Бъди глупак и се гордей с това! Накрая винаги бих излязла с момче, което не се нуждае да бъде като останалите, момче, което не се опитва да впечатлява никого. Когато някой е истински, дори това да означава да е нърд, това е момчето, с което искам да бъда.

„ТОЙ МИ КАЗА, ЧЕ ИЗГЛЕЖДАМ КАТО КЛОУН!
TWIST FEBRUARY 20008
Всеки има гаф в гримирането и Селена не прави изключение! „Веднъж си сложих много сини сенки за очи на пръста си и го размазах около очите си. Сенките за очи не изглеждаха много тъмни, така че продължих да слагам още, без да осъзнавам на какво приличам. След това излязох навън в квартала и едно момче Чарли дойде при мен и ми каза „Защо лицето ти изглежда по този начин?” О, не! Напълно объркана, се прибрах вкъщи, за да разбера за какво ми говори Чарли. Имах сини натрошени парченца на лицето си – беше толкова ужасно! Никога няма да слагам синьо отново! Помага да знаеш как да си го сложиш, но не мисля, че някога ще нося сини сенки за очи отново. Сега обичам да съм естествена и да не съм прекалила с грима.”

МОЯТА СРЕЩА ПРИКЛЮЧИ С УГОЩЕНИЕ!
TWIST MARCH 2008
„Моята най-добра първа среща беше на кино. Срещата не беше нещо особено – аз и гаджето ми отидохме на кино и след това решихме да похапнем йогурт. Беше много забавно! Опитахме всички видове йогурт като добавяхме парчета плодове и зърнени закуски и всякакви други неща. Просто си говорихме и се смеехме дълго време, при което на мен ми паднаха задръжките и говорех ли говорех с часове! Разказвахме си за нашето минало и забавни истории, когато сме били по-малки. Беше забавно да питаш момчето за неговото първо момиче, което е харесвал. Беше страхотно изживяване!

С МОМЧЕТО, КОЕТО ХАРЕСВАХ, ПРАВИХМЕ ТАЙНИ РАЗХОДКИ!
TWIST APRIL 2008
Селена е накарала всичките й съученици да говорят, когато тя завела новото момче в училище на мечтана пролетна разходка! „Аз се запознах с един от моите най-добри приятели, когато той се премести от Джорджия в Тексас. Той точно се премести и аз му станах приятелка, но само това, дори си паднах по него. Ние се разхождахме заедно вечерно време, ходихме до парка и гледахме звездите. Просто както си вървяхме и започвахме да гледаме небето! Беше толкова романтично и невероятно.”

ВЛЮБВАНЕТО Е ЗАБАВА!
BOP AUGUST 2008
Селена говори за момчетата и срещите с тях.
„Моята най-голяма грижа що се отнася до връзките е графикът ми. Фокусирана съм върху работата и училище и понякога момчетата не го разбират това. Въпреки това аз определено съм момчешко момиче. В Тексас аз се мотаех с много приятели-момчета.
Когато съм около момчето, което харесвам, ставам нервна и имам навика да се оглеждам наоколо доста. Ще погледна надолу, после настрани, а може дори да се пристъпя нервно наоколо. Моят съвет за първа среща е да бъдеш себе си и да говориш с момчето. Трябва да се опознаете един друг. Не мисля, че ходенето на кино са добра идея за първите няколко срещи. По-добре е да говорите и да се слушате един друг.”

ГАДЖЕТО МИ МЕ НАКАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО ПЕПЕЛЯШКА!
TWIST SEPTEMBER 2008
Срещата, която подкоси краката на Селена като в приказките!
„Имах вечеря на плажа с момчето, което харесвах и имаше лампи на палмовите дървета! Тогава се разходихме по плажа, а след това бавно затанцувахме. Толкова перфектен момент! Но чакайте – има още! Докато бавно танцувахме, ние се целунахме за пръв път! След като се отдръпнах му казах „Ти ме измами”. „Защо?” – попита ме той. Аз му отговорих: „Не се целувам на първа среща.” При което той ми каза: „Е, никога не играя по правилата.” УАУ! Това звучи като сцена от филм! Селена дори е искала да се удари сама – срещата е била твърде хубава, за да е истина! „Чаках режисьора да изкрещи „СТОП!” Бях като : „Снимаме ли точно сега?” Това беше моят приказен момент като Пепеляшка, защото дотогава никой не бе се отнасял с мен толкова мило. Продължих да излизам с момчето за кратко.” Всяко момиче заслужава да се отнасят с нея като принцеса!

„АЗ СЕ ВЛЮБИХ В НАЙ-ДОБРИЯ СИ ПРИЯТЕЛ!”
TWIST AUGUST 2008
Като всяко момиче, Селена се е изправяла пред момчешки дилеми. Но нейният най-голям проблем идва , когато тя се влюбва в най-добрия си приятел от Тексас. „С години бях влюбена в най-добрия си приятел! Ние прекарвахме всеки свободен момент заедно. Щеше да е страхотно да бъдем гаджета, но аз не исках да разрушим приятелството си.
Когато Селена и семейството й се премества от Тексас в Лос Анджелис заради актьорската й кариера, тя решава, че не може да си тръгне, без да каже на момчето какво точно чувства! „Аз му казах точно преди да се преместя в ЛА. Беше малко странно отначало, когато му казах, но в същото се почувствах добре, че ми е паднало от гърдите. Все още е трудно да мисля за нещата, които можеха да се случат, ако бях му казала по-рано. Аз все още говоря с него. Той е страхотен приятел!”

„ДАДОХ НА МОМЧЕТО, КОЕТО ХАРЕСВАМ БЕЛЕЖКА!”
TWIST SEPTEMBER 2008
Дланите на Селена започнали да се потят, когато подала ръчно написана бележка на момчето, което от дълго време харесвала по време на учебен час. „Аз бях в пети клас и му написах „Харесваш ли ме? Напише да, не или може би”. Беше ми толкова неудобно. Сега като се замисля се чувствам „Какво изобщо съм мислела, че правя?” Селена определено е направила дързък ход, но дали момчето е дало очаквания отговор? „Получих „Може би”. Мисля, че всеки избира това, защото е единствения безопасен отговор. Ако кажеш „Не” човекът който ти е дал бележката ще реши, е си му наранил чувствата. Но ако кажеш „Да” може да ти се върне „О, аз просто си питах. Не те харесвам наистина!” Така че мисля най-добрият отговор е винаги „Може би.” Въпреки че гаджето на Селена е бил твърде стеснителен да разкрие чувствата си, той и Селена продължили да си пишат флиртуващи бележки през цялата година – толкова забавно!

„ОБИЧАМ ДА РАЗБЪРКВАМ ГЛАВИТЕ НА МОМЧЕТАТА!”
J-14 DECEMBER 2008
Селена твърди, че не е експерт по момчета, но смята, че те са много забавни! Селена има много приятели момчета. Затова тя пораства като момче и знае почти всичко за противоположния пол. „Единственото нещо, което не разбирам е какво те не разбират за нас! Те изглежда смятат, че ние сме най-сложното нещо, което някога се е раждало.”
Това объркване е причината Селена да обича да си играе с главите на момчетата. „Не е като да са моя специалност. Те са забавни за разбиране и забавни да се забъркваш с тях.” Момчетата харесват да изглеждат готини и опитват всичко, за да впечатлят момиче. Когато те прекаляват с това да бъдат готини, Селена ги предизвиква. „Те се стараят да покажат най-доброто от себе си. Понякога не е нужно да се стараят толкова усърдно! Ти не трябва да бъдеш готиния през цялото време.” Селена е от типа момичета, които си падат по-стеснителни момчета и това е страната, която иска да вижда от приятели и гаджета. „Момчетата наистина искат да те впечатлят и искат да бъдат готини за теб. Хайде де, изкарай загубеняка навън и нека просто да се помотаем!”

"МОЕТО ГАДЖЕ СЕ ПРЕВЪРНА В ТЪПАНАР!"
TIGER BEAT FALL 2008
Селена Гомес знае какво е да имаш пеперудки в стомаха. Тя е срещнала момче, което е харесала. Момчето изглеждало готин и сладък, но скоро тя открила, че той не е каквото изглежда. „Той беше наистина сладък и забавен. Но след време забелязах, че започна да се държи различно. Излизах с него известно време като той започна да крещи и да казва неща без причина. Аз се чудех кой е този човек?!„
Дошло време Селена да направи избор – или да пренебрегне инстинкта си, казвайки й да го изостави, или да се примири със откаченото му поведение. Но тя избира да спре. „Бях уверена, че не мога да се справя с това. Това не беше момчето, в което се влюбих.”
Как да преодолееш разбито сърце? – „Мисля че един хубав плач е много здравословно. Поплачете си малко, но в същото време излезте навън и си потърсете нов човек.”

ПЯХ КОЛЕДНИ ПЕСНИ С ГАДЖЕТО СИ!
TWIST JANUARY 2009
Селена е имала ваканционни забивки преди – включително една наистина перфектна мелодична среща със сладур в Тексас. ”Когато бях на 13 или 14 години, пяхме коледни песни с гаджето си. Бяхме в огромно ремарке и обикаляхме из квартала. Ние двамата се увихме заедно в едно одеяло и пиехме горещ шоколад и пяхме коледни песни. Беше много сладко – почти като момент от филмите."

„АЗ КАРАМ!”
BOP MAY 2009
„Аз малко съм уплашена, защото съм от типа хора, които стриктно спазват правилата. Хората имат навика да полудяват на пътя и аз също ще откача, но заради: „Това не е правилно! Трябва да си включиш мигачите!” Аз все още се уча. Доведеният ми баща ме обучава на паркинги, когато няма никого наоколо. Аз получих Форд Ескейп Хибрид за рождения си ден. Понякога сутрините си сядам в него и се правя сякаш мога да карам!”


Не бих отказал, ако нещо ви е привлякло вниманието да го споделите.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeЧет Авг 30, 2012 5:24 pm

ЮТУБ КАНАЛЪТ НА СЕЛЕНА И ДЕМИ!
TEEN WINTER 2009
Профилът в Ютуб на Селена и Деми е толкова популярен, че дори Майли Сайръс ги гледа. Разберете причините, които карат двете приятелки да създадат клиповете.
Селена: „Играехме на компютъра на Деми и аз внезапно казах „Трябва да направим видео, с което да благодарим на нашите фенове. Също ние правим толкова забавно глупави неща и често си казваме – само ако нашите фенове знаеха, те щяха вероятно да ни се смеят и да си мислят, че сме много зле.Затова и го направихме само за нашите фенове да им покажем кои сме в действителност.”

„ИМАХ ТЕМАТИЧНО ПАРТИ ЗА РОЖДЕН ДЕН!”
TWIST MARCH 2009
Селена отпразнува 16-тия си рожден ден в Лос Анджелис в The Kress – с тематично парти на Лудия шапкар от Алиса в страна та чудесата. „Партито беше страхотно! Имаше черни рози навсякъде и голяма торта във формата на Лудия шапкар. Имаше щанд за кисели краставички и пуканки, където можеше да слагаш различен саламурен сок върху пуканките – любимото ми! Имаше машина за захарен памук и за кексчета и ди джей, който пускаше страхотна музика цялата вечер!” Селена е била професионалистка в планирането на партита!

„ПЛАКАХ ПО ВРЕМЕ НА ТЕСТ!”
M MAGAZINE MARCH 2009
Селена взима училището много насериозно. Така че когато Селена се проваля на един тест, тя избухва в сълзи.”Беше тест по математика. Плаках, защото получих много слаба оценка. За щастие майка ми ме подкрепи и ме накара да се почувствам по-добре. Тя беше разстроена, че съм се представила зле, но ми каза: „Ок, ще опиташ следващия път.”
Селена признава, че понякога има твърде голямо напрежение върху себе си, но има добра причина за това - тя мрази, когато хората имат грешна представа за нея. „Не харесвам, когато възрастните ми говорят сякаш съм тъпа, само защото съм тийнейджър. Това е толкова дразнещо. Трябва да се научиш на самоувереност. И ако се нуждаеш от помощ, не се страхувай да я поискаш!”

УЧЕБНОТО КЪТЧЕ НА СЕЛЕНА!
BOP NOVEMBER 2009
„Моето кътче за учене е приятелско и забавно. Има много плакати на стените. Също имам огромен флаг на Британия. Като всъщност е рисунка. С времето стана жълто и изхабено синьо, така че няма точните цветове на флага. Също имам възглавници в шарките на зебра."

КОЕ Е ТОВА МОМИЧЕ?
BOP DECEMBER 2009
Селена Гомес разкрива своята нова разкрепостена страна на света!
Селена разглежда стария си фото албум и попада на своя снимка отпреди години, където носи облекло, което никога не би облякла днес. Селена разсъждава за това колко много се е променила!
Сега след излизането на първия й албум, тя е готова да разкаже своята история: „Искам феновете да ме опознаят малко по-добре, след като чуят албума. Това е през каквото преминах с разбито сърце, приятелства и други неща. Когато иде въпрос до среща с нови приятели не мисля, че вече съм толкова наивна и отворена. Хората бъркат да бъдеш мил с наивност и си казват „О, тя е мила, може да я разиграваме.”
Въпреки че Селена има репутация на оптимистка, може да се изненадате от нейната сериозна страна. „Обичам да мечтая, но също обичам да съм реалистка. Не искам да бъда повалена!"

ТАЙНОТО ПОСЛАНИЕ НА СЕЛЕНА В ПЕСНИТЕ Й!
TIGER BEAT DECEMBER 2010
Селена Гомес не се двоуми да отговори на въпроса коя песен от новия й албум „A Year Without Rain” означава вай-много за нея: „Ghost of You” е много лична песен за мен. Текстописецът Шели Пейкън написа песента. Тя знаеше през какво преминавам, така че аз наистина разбрах посланието. То е за хората, които си загубил, но призракът им винаги е около теб. Трябва да продължиш живота си приемайки ги с теб.” Дали Сел пее за бившето си гадже Ник Джонас едва ли някога ще разберем. Тази емоционална песен връща спомени за Селена и когато я пее, често се насълзява. „Пречупвала съм се много пъти, когато я пея.” Заобградена обаче от нейните фенове и знаейки колко много те се безпокоят за нея вдъхва увереност в Селена. „Обикновено плача заради феновете си. Хубаво е да ги чуваш и да бъдеш с тях.”

КОЯ Е СНИМКАТА ВЪВ ВИДЕОТО НА „A Year Without Rain”?
TIGER BEAT DECEMBER 2010
През 2008г. Майли Сайръс използва снимка на бившето си гадже Ник Джонас в нейн клип. Във видеото на Селена „A Year Without Rain” също има снимка на две ръце притиснати една в друга. „Има вдъхновение зад песента. Използвах лична снимка във видеото, което означаваше много за мен. Затова и кръстих така албума си.” Докато Селена не поиска да разкрие нейното вдъхновение, много фенове спекулират, че песента е за нейния бивш Ник.

КОЙ Е ЛЮБИМИЯТ ТИ ТИЙН ФИЛМ? / ОСЪЗНАВАЙКИ ЧЕ Е ИЗВЕСТНА!
TEEN VOGUE SEPTEMBER 2010
„Определено „Гадни момичета” е любимият й филм.

„За пръв път осъзнах, че съм известна, когато се снимах за корицата на вестник „ The New York Times”. Участвах в Disney Channel Games през 2008г. и внезапно майка ми започна да получава телефонни обаждания от всички, поздравявайки ни. Ние нямахме представа колко важно е било това за нас. Ние сме от Тексас, така че ние си знаехме само “The Dallas Morning News”.

„ИМАШЕ МНОГО СЪЛЗИ!” КАК СЕЛЕНА ПРЕЖИВЯ РАЗВОДА!
M MAGAZINE MARCH 2009
Селена разкрива как драмата около развода я е направила по-силна!
Много деца с разведени родители се борят всекидневно с проблемите на разстроеното семейство – дори години след раздялата. Селена е само на пет години, когато нейната майка Манди и баща й Рикардо се разделят, но Селена все още чувства болка да живее с разделени родители. „Имаше много сълзи, определено” – споделя Селена. Да не живее под един покрив с баща си е било трудно за Селена – особено когато е трябвало да се мести от Тексас в Лос Анджелис, за да последва актьорските си мечти. „ Да оставя баща си и де се преместя с останалата част от семейството си беше страшно. Едновременно имах добри и изплашени чувства. Вероятно не съм била толкова уплашена през целия си живот. Но знаех, че трябва да дойда в Калифорния и че това е правилно, защото вършех това, което винаги съм искала. И хората, които обичам като баща си и приятелите ще ме посещават или обратното – аз ще ходя при тях!”
Въпреки развода Селена остава позитивна. Попитана за съвет към други деца имащи проблем с развод и родителите им се женят за друг наново, Селена отговаря: „Добре знаете, че имам доведен баща. И честно, аз го обичам с цялото си сърце. Виждам колко щастлива е майка с него, което е страхотно. Така че предполагам бих казала на другите деца да не се борят. Опознайте своя нов родител и се радвайте за тях. Просто знайте, че щастието на родителите означава много. Сега имам повече от едно семейство – и е страхотно!”

НАЙ-ДОБРИТЕ И НАЙ-ЛОШИТЕ СРЕЩИ НА СЕЛЕНА!
POPSTAR FEBRUARY 2009
Вярно е, дори и големи звезди като Селена Гомес са имали лоши срещи с момче. Селена ни разказва за срещите си.
НАЙ-ДОБРАТА!
Селена може да е млада, но знае какво да търси за една страхотна първа среща! „Аз харесвам първо да се опознаем, така че обичам говоренето. Първата среща не бива да е в кино. Ходенето на кино е за трета среща. Моята любима и най-добра среща досега е когато излязохме на вечеря на плажа. Беше разкошно, беше нощно време, беше много сладко и много мило. Разхождахме се по плажа и приключихме танцувайки. Беше много сладникаво като романтика, но аз го харесах! Беше страхотно!”
НАЙ-ЛОШАТА!
„Най-лошата среща беше мълчание в продължение на три часа. Момчето беше много срамежливо и аз седях, опитвайки се да задавам въпроси и да запълвам неловката ситуация. Опитах да му дам шансове – затова и приключихме след три часа, така че му дадох време. Не беше писано да бъда с момчето, но все още сме наистина добри приятели с него!"


ЛЮБОВНАТА ИСТОРИЯ НА СЕЛЕНА!
POPSTAR MARCH/APRIL 2009
Въпреки че Селена си пада малко мъжкарана, тя също мечтае и чете за романтиката. „Когато стане дума за книги, аз съм безнадеждна романтичка. Обичам да чета книги за връзки и момичешки неща. Обичам Николас Спаркс – той определено ми е един от любимите автори. Обичам всичките му книги! Когато прочетох „Скъпи Джон”, не можах да повярвам, че наистина плача на книга. Аз задържам внимание върху романтичното. Трудно ми се привлича интереса в нещо друго.

НАШИЯТ НАЙ-ГОЛЯМ СПОР С ДЕМИ!
TWIST FEBRUARY 2009
Драмата, която заплаши приятелството между Селена и Деми.
Когато Деми взима телефона, вълна от нервна енергия я изпотява. Тя знае, че има нещо да казва на Селена, което я е разстройло в отношенията помежду им. Поема куража да изкара чувствата си наяве. „Има неща, които и двете е нужно да си кажем.” – казва Деми. „Аз просто й се обаждам и й казвам „Има неща, които трябва да ти кажа”. А Селена ми отвръща „ОК, просто го кажи, така че да не се караме.” Чувайки успокояващия глас на Селена, на Деми й става по-лесно. „Тогава аз обяснявам какво ме тревожи и Селена ми отвръща „ОК, съжалявам.” При което и аз също съжалявам.”
Списанието наскоро говори със Селена и поиска да узнае нейната част от историята. „Понякога, особено с мен и Деми се случва да се позабравим, вършейки различни неща. Затова се уверяваме, че имаме време0 една за друга и наистина оценяваме нашето приятелство.”
Когато момичетата се срещат след разговора, се държат сякаш нищо не се е случило. „Не харесваме да сме сърдити една на друга” – казва Деми. А Селена добавя „Благодаря на Бог, че аз и Деми имаме такава връзка. Ние ще седнем, ще си поговорим и ще кажем „виж, аз се чувствам по този начин, така че нека оправим това, защото те обичам.” Понякога се нуждаем да си напомняме, че сме си нужни.”

КАКВО НЕ РАЗБИРАМ ОТНОСНО МОМЧЕТАТА
POPSTAR SEPTEMBER 2009
Вие не бихте помислили, че превъзходно момиче като Селена Гомес би имала проблеми в отношенията си с момчетата – но тя има много проблеми като всяко момиче тийнейджър. Всички тийнейджърки се объркват от момчетата понякога!
„Какво не разбирам относно момчетата е какво те не разбират за нас?” – смее се Селена. „Знам, че имаме проблеми, но те не схващат, че ние се нуждаем от нашите момичешки моменти, където ставаме малко повече емоционални! Мисля, че някои момчета приемат това по грешния начин като „Уоу, какво става тук?” Те не знаят как да се справят с плачещо момиче и че е напълно нормално.”

ПЪРВАТА ЛЮБОВ НА СЕЛЕНА Я ВДЪХНОВЯВА!
M MAGAZINE OCTOBER/NOVEMBER 2009
Селена няма как да забрави първата си гадже от Тексас поради факта, че той е човекът, който вдъхновява Селена да напише музиката си за нейния първи албум – ход, който променя живота й. „Има много песни с тематика за първата любов и връзките. Аз се чувствам наистина емоционално свързана с музиката.”

СЕЛЕНА ИЗПРАЩА СЪОБЩЕНИЕ НА ГРЕШНИЯ ЧОВЕК!
M MAGAZINE DECEMBER 2009
Селена цялата почервенява, когато ни разказва наскоро за една посрамваща история. „Помня, че бях на iChat и си пишех лични съобщения, когато случайно писах на грешния човек. Аз исках да кажа на мой приятел „Престори се, че говориш на мен, така че да изглежда, че не съм свободна за това момче.” Но случайно го пратих на това момче вместо това! Това бяха най-ужасните два месеца в моя живот, защото ме преследваше всеки ден!”

СЪВЕТ ЗА ЦЕЛУВАНЕ ОТ СЕЛЕНА!
TWIST OCTOBER/NOVEMBER 2010
„Аз просто се опитвам да се фокусирам върху момента и да забравя всичкото това „О, Боже Господи! О, Боже Господи!”, което се опитва да надделее в главата ми.


"МОМЧЕТО, КОЕТО ХАРЕСВАМ МИ НАРИСУВА КАРТИНА!"
TWIST JANUARY 2010
Селена засиява цялата като коледно дърво, когато я питахме за най-сладкото нещо, което е правил момче за нея за празниците. „Миналата година (бeл. LightOne – 2008/9г.) едно момче ми нарисува картина. Беше изумително. Беше всъщност картина на нас двамата! Беше много сладко и той я рисува пет часа. Беше много красива!”

АЗ СЪМ ТАКАВА ГЛУПАЧКА!
TWIST OCTOBER 2010
Селена се мотае с някое момче, когато прави глупава шега, което накарва момчето да повдигне вежда – дали туко-що не си изгърмя шанса за среща? „Аз казвам най-глупавите неща пред момчета. Аз съм толкова зле в приказките с тях – всичко което кажа на момчета не е готино!” Като много момичета Селена желае да може да бъде спокойна и да казва правилните неща, когато флиртува с готино момче, но това не е толкова лесно. Селена смята, че има два избора – да скриеш истинската си личност и да се покажеш „по-готина” или да бъдеш себе си. Какво да направи едно момиче?
Когато тя се опитва да впечатли момче, Селена понякога се изкушава да избере думите си перфектно или само да повдигне тема, която ще привлече вниманието му. Но след няколко опита, тя осъзнава и съжалява, че не позволява истинската й същност да блесне. „Смятам, че глупавите ти моменти, те правят такава, каквато си. Предпочитам да объркам нещата, да бъда просто чудата и глупава, вместо да опитвам да бъда някого, който не съм. Не искам да се принуждавам да бъда готина, защото не съм!” Веднъж Селена разбрала, че това, което се мъчи да скрие я прави специална, тя приема недостатъците си да я направят уникална. Сега тя би отишла и изтърсила глупава шега или прави глупава поза, когато се снима с момчето, което харесва.
Но какво става, ако момчето се откаже заради глупавите й привички? Селена признава, че провалът с момчето, което харесва е риск, който е готова да поеме. „Мисля, че няма значение какво правиш, защото правилния човек ще харесва всичко в теб, дори глупостите ти. Аз също съм харесвала подобни момчета!” Така че ако някое момче се отдръпне от Селена, защото тя е казала или направила нещо изчанчено пред него, тя е ОК с това, приемайки, че това не е момчето за нея.

ТАЙНИТЕ НА СЕЛЕНА ЗА САМОУВЕРЕНОСТ!
POPSTAR FEBRAURY 2010
Дори суперзвезди като Селена Гомес чувстват напрежението да бъдат перфектни през цялото време. Истината е, че никой не е перфектен, така че бъдете най-доброто на което сте способни!
Въпрос: Критична ли си към себе си?
Селена: Да! (Смее се) Това е добро и лошо, защото съм перфекционистка и това означава, че искам да направя най-доброто и да се уверя, че това е най-доброто, което мога да направя. Но понякога съм твърде строга към себе си. Повече за пеенето, отколкото за актьорството!
Въпрос: Ставаш ли нервна преди представление на живо?
Селена: Да… и е забавно, защото снимам „Магьосниците” от три години и все още съм нервна всеки път, когато имам шоу пред публика, защото искам да бъде най-доброто, което е възможно. Сега с музиката е напълно различно. Аз харесвам да чувствам пеперуди в стомаха и смятам, че е добре да съм притеснена.
Въпрос: В бизнеса си отдавна. Коя е най-голямата промяна за теб?
Селена: Това, което се промени за мен влизайки в бизнеса вероятно е, че вдигнах защитни стени повече отколкото имах преди. Много си пазя ревниво приятелите и чувствата, особено когато си в светлината на прожекторите, където има склонност да се намират приятели, които се интересуват от теб, но в действителност при нормални условия не биха се интересували. Всичко е до това какво можеш да изкараш от един човек. Така че за мен аз се опитвам да се защитя сама и да разбера кой е истински приятел и кой не е.
Въпрос: Кой е най-добрият начин за добиване на самоувереност?
Селена: Музика. Обожавам музика. Обожавам да слушам музика. Винаги ме вдъхновява – Кели Кларксън, Тейлър Суифт, техните песни дават много сила и ентусиазъм.
Въпрос: Твоите песни работят по същия начин!
Селена: Благодаря! Това е, което се надявам!

ПЪРВИЯТ КОНЦЕРТ НА СЕЛЕНА!
TWIST JANUARY 2010
Селена подава главата си иззад завесата докато стотици ентусиазирани фенове пълнят местата на Roxy Theater в Лос Анджелис – остават пет минути до шоуто, а тя преглъща притеснено при мисълта да излезе и отиде до единствения микрофон в средата на сцената. Думата „нервна” едва описва истинските емоции на Селена в този критичен момент точно преди първия й концерт на живо. „О, Боже! Чувствах се сякаш всеки момент ще повърна!” – споделя Селена.
Часовникът продължава да тик-така зад сцената и стомахът на Селена започва да се преобръща, когато започва да си внушава „Мога ли наистина да направя това? Ами ак си забравя текста? Ами ако публиката не си изкара добре?” Всеки, който е бил в училищна пиеса или е произнесъл реч пред класа знае точно какво е минавало през ума на Селена, защото сценичната треска може да те накара да побегнеш и да се скриеш. „Аз треперех малко. Бях там и стоях, докато чаках да обявят името ми.” Момчетата то групата й обаче отиват при нея да я успокоят, и Селена вдишва глътка спокойствие , когато осъзнава внезапно, че няма да мине през това сама. Настава време за последна разгрявка и няма връщане назад.
Докато тълпата крещи „Селена! Селена!” Сел и нейната група са се събрали зад сцената за загрявка. „ Пяхме Бритни Спиърс и NSYNC. Пяхме Bye Bye Bye и Crazy, защото така се сплотяваме. Правим вокални упражнения и тогава изпяваме песен. Загрявката дава на Селена новооткрита увереност и тя решава: „Мога за го направя!” С все още треперещи ръце, Селена излиза на сцената и грабва микрофона. Тогава тя почувства, че това е нейният момент. „Знаете ли кое беше чудесното? Когато погледнах назад и видях групата си, осъзнах каква късметлийка съм да ги има. Казах си: О, чувствам се добре!” Моментите преди шоуто са били емоционално приключение без аналог за Селена, но знаейки че има подкрепата на нейните приятели помага да отприщи своят дух на рокзвезда!
В края на шоуто Селена не иска да напусне сцената! „Никога няма да забравя първия си концерт!” – споделя тя.

ПРИКЛЮЧЕНИЯТА НА СЕЛЕНА КАТО ДЕТЕГЛЕДАЧКА
M MAGAZINE 2011
Селена може да се мотае с Джъстин Бийбър, без да се притеснява или да запомни сценарий за един ден без проблем. Но има едно нещо, което препъва Селена – да бъде детегледачка! Не е като Селена да не обича децата – тя наистина много ги обича. Но понякога нещата просто тръгват лошо. В един от най-ранните й спомени като детегледачка Селена разказва: „Оставих децата да вършат пакости, защото исках да върша лошите работи с тях. Като например взехме сребърните съдове от кухнята и ги сложихме в построена от нас палатка. Или построяваме крепости, но не разчистваме след себе си. Майка ми казва: „Ти ги учиш да правят бъркотия!” При което отвръщам: „О, моя грешка. Съжалявам!” Това е било преди много години – сега нещата са се променили доста за Селена в детегледачеството! Но дори с най-добри намерения, Селена отново се поставя в ситуации. Както когато се мотае с Джоуи Кинг и двете отиват в „Старбъкс”. Джоуи разказва: „Моето любимо нещо е да си поръчам Фрапучино с карамел с допълнителен крем отгоре. Но веднъж те нямаха възможност да му махнат кофеина и Селена ми позволи да изпия едно с кофеин. Когато майка ми дойде да ме забере, аз обикалях като полудяла из заведението. Селена й каза: „Те не можаха да махнат кофеина!” Но майка ми се засмя и реши, че това бе доста забавно!”
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 5:17 pm


Селена Гомес – следващото голямо нещо на Дисни?
J-14 DECEMBER 2007

Разпознавате ли Селена Гомес от нейните гост-участия като съперничката на Хана Монтана или гаджето на Коди от „Лудориите на Зак и Коди”? Дисни са толкова впечатлени от 15-годишната Селена, че й предлагат водеща роля в „Магьосниците от Уевърли Плейс”. Списанието разкрива защо всички са под заклинанието на Селена, когато си говорим с дръзката млада звезда.
Въпрос: Как се сравняваш с твоя образ Алекс Русо?
Селена: Аз не съм като Алекс. Аз съм дружелюбна, но не пакостлива като нея. Не правя много проблеми. Забавно е да играя някого, който е толкова различен от мен. Готино е да бъда това малко саркастично момиче и да казвам неща, които биха ме вкарали в беля, ако ги изрека наистина!
Въпрос: Имала ли си посрамващ момент на снимачната площадка?
Селена: Не, но си правим шеги един на друг. Джейк Остин хвърля храна по мен или аз го препъвам или плаша.
Въпрос: С кои други звезди на Дисни си приятелка?
Селена: Излизам с Майли Сайръс. Също с екипа на „Cory in the House” и „Лудориите”. Дисни са като едно задружно семейство.
Въпрос: Чухме слухове, че си гадже с Коул Спраус?
Селена: О, Боже Господи! Това бе толкова забавно. Чух ги тези неща. Коул и Дилън са страхотни, но ние сме само приятели.
Въпрос: Падаш ли си по някоя знаменитост?
Селена: Винаги съм си падала по Раян Гослинг. Обожавам „Half Nelson” и „The Notebook”. Той е удивителен!
Селена: Аз съм непохватна, така че се препъвам през цялото време. Трудно ми е да ходя на високи токчета. Аз нося повече Converse и тениски.

Селена казва „Здрасти!”
TIGER BEAT DECEMBER 2007

Посрещнете най-новото готино момиче по телевизията!
Вие може да разпознавате Селена Гомес като Гуен от „Лудориите на Зак и Коди” или като Микайла съперничката на Хана Монтана. Сега Селена участва в нейно собствено телевизионно шоу наречено „Магьосниците от Уевърли Плейс”. Това е мечта превърнала се в реалност за младата актриса. „Аз отидох при майка ми и й казах, че искам да правя това. – усмихва се Селена – тя работеше в театър у дома в Тексас и аз обожавах да гледам репетициите й.” Каквато майката, такава и дъщерята!
Селена се усмихва доста, докато говориш с нея. Нейното лице светва, когато я запитахме за любимите й дрехи. „Аз не мога да сброя колко чифта обувки „Converse” притежавам. Аз не съм всъщност момичешко момиче.” Нейната героиня Алекс в „Магьосниците” споделя стила на Селена и нейния манталитет. „И двете сме дружелюбни.”

Повдигни настроението, Селена!
TIGER BEAT DECEMBER 2008

Всеки има лоши дни – дори Селена Гомес! Ето как тя си помага да се почувства по-добре!
Дали е дъждовен ден или пропуснато обаждане от любимото момче, има много неща, които могат да накарат Селена Гомес да се почувства в лошо настроение. Но когато тя се нуждае от подобрение, тя знае точно какво ще преобърне нещата! „Когато имам лош ден или не се чувствам добре, аз обичам някой да си играе с косата ми.” Да поискаш някого да си играе с косата ти, може да прозвучи като необичайна молба, но Селена разкрива, че има само трима души, на които тя винаги може да разчита на това : „Моята майка, баба ми и най-добрата приятелка – усмихва се тя. – Аз просто ще си лежа, ще ям кисели краставички и те ще си играят с косата ми. Ето така аз лекувам сълзите.”
Селена прави възможното, за да повдигне настроението на приятелите си също! Нейната рецепта за усмивка е проста. „Правя се на клоун пред тях и ги разсмивам. Ако Деми има лош ден, тя ще дойде при мен и аз просто ще й разказвам наши си шеги или ще стана и ще танцувам. След това изкарваме сладоледа.” Вкусно и забавно!

Какво обича Селена Гомес?
GIRL’S LIFE FEBRUARY-MARCH 2008

Всички я познавате като съперничката на Хана Монтана – Микайла, а сега ни омайва със заклинания като магьосничката Алекс от „Магьосниците от Уевърли Плейс”. Какво следва за Селена? Главната роля в продължението на „Пепеляшка” заедно с Дрю Сийли, сладурът, който бе Трой в живото турне на „Училищен мюзикъл” (въздишка)

Свети Валентин наближава и списанието не можа да не се зачуди: Какво обича Селена най-много? Така че ние й се обадихме и се прицелихме право в сърцето...на нещата. Ето кои са нещата, които обича...

Селена обича баскетбол
Селена: Аз съм огромна фенка на баскетбола. Моят любим отбор е Сан Антонио Спърс. Аз преди играх в отбор в училище, но след като преминах на домашно обучение не съм участвала.
Въпрос: Някога излизала ли си да играеш?
Селена: И сега и тогава все още играя за забавление.
Въпрос: Има ли баскетболно игрище близо до теб?
Селена: Ние всъщност имаме баскетболно игрище на снимачната площадка. Забавно е.
Въпрос: Играеш ли с момчетата?
Селена: Единствено играя с моя телевизионен брат Джейк, така че като го бия, не се чувствам добре. Той е само на 12, а половината пъти успява да ме бие.

Селена обича момчета
Селена: Предполагам, че аз съм момчешко момиче. В Тексас, откъдето идвам, аз просто се мотаех с моите приятели момчета, защото те ми бяха като по-големи братя. Аз се вкарвах в големи драми с момичетата. Те са твърде „О, Боже Господи! Тя каза еди-какво си за теб.” А аз отвърщам „О, ОК. Твърде много драма.” Момчетата са „Както и да е” и аз съм по същия начин.
Въпрос: Значи се събираш с момчетата, гледате баскетбол и си вземате начос(бел.LightOne – люто царевичен тортила чипс ) и чили и подобни храни?
Селена: Да. Всъщност ние ядем пуканки и кисели краставички. У дома всички мои приятели са фенове на Далас Маверикс, така че бе нещо като състезание помежду ни, но обикновено моят тим печелеше.
Въпрос: Кисели краставички?
Селена: Да, аз обичам кисели краставички. Нямам представа защо. Аз просто обожавам кисели краставички. Предполагам, че съм кисело момиче.
Въпрос: Ама кисели краставички с копър?
Селена: Мммхм. (Да.)

Селена обича Далас
Въпрос: Сега живееш в Лос Анджелис, нали?
Селена: Да. Още съм доста нова тук, но си ходя у дома – най-малкото опитвам се – веднъж месечно. Аз съм в сърцето си момиче от Тексас. Аз съм от Гранд Прери, който е на две-три минути от Далас. Живеем в приятен квартал в предградията и всеки познава всеки. Ние можем просто да излезем навън и да се мотаем без притеснения. Аз имам същите приятели от детската градина, така че всички сме си доста близки. А аз съм много близка със семейството си – моите братовчеди, моите лели, моята баба и дядо. Определено беше трудно да напусна приятели и семейство.
Въпрос: Какво правеше в Гранд Прери?
Селена: Ние се разхождажме из улиците доста с приятелите. Можехме да обикаляме из целия квартал, но като изключим това всичко си е нормално. Можеш да отидеш в паркове за скейтборд или на пазаруване в търговския център, или да отидеш на кино с приятели.
Въпрос: Какво ти липсва най-много?
Селена: Семейството и приятелите ми, разбира се, но също ми липсват и разходките. Разхождах се боса около квартала, без да се притеснявам за нищо. Бе приятно и спокойно. Можехме да ходим по средата на улицата и нямаше вървящи коли по пътя изобщо. В Лос Анджелис не може да направиш това.

Селена обича нейните най-добри приятелки завинаги
Селена: Моята най-добра приятелка е Деми Ловато и тя е от Тексас също. Аз всъщност я срещнах, когато снимах „Барни и приятели” на 7-годишна възраст. Ние и двете играехме в шоуто заедно и сега сме на 15 години и все още най-добри приятелки. Сега тя работи за Канал Дисни. Толкова е странно. Моят най-добър приятел е Ранди Хил и той все още е в Тексас, работейки в магазин за скейтборди. Винаги мога да отида при него, когато имам нужда да поговоря.
Въпрос: Това е много готино, че имаш най-добър приятел.
Селена: Да, познавам го, откакто бях на 5. Той е наистина готин и приятен. Хората си мислят „О, да, тя си има най-добър приятел.” Да, защото го познавам през целия си живот и той е мил. Да, имам най-добри приятели момиче и момче.
Въпрос: Този Ранди дава ли ти прозрение за момчетата?
Селена: Понякога, но всъщност е по-скоро обратното. Той винаги ме пита като „Ще ходя на среща с момиче. Мога ли да си облека това?” Аз се забавлявам с него. Казвам му: „Да, ти можеш да носиш това. Ще ти стои добре.” Той ме пита за неща като какъв подарък да купи за момиче и подобни.

Селена обича любовта от приказките
Въпрос: Имаш ли си гадже?
Селена: Не, всъщност нямам. Аз пътувам точно сега и съм само на 15. Не мисля, че непременно се нуждая от гадже сега. Аз не съм в Калифорния. Аз съм в Канада, така че ще бъда тук за кратко. Така че може би следващата година бих имала едно, но не точно сега. Фокусирана съм върху работа и училище.
Въпрос: О, ти сега снимаш продължението на Пепеляшка с Дрю Сийли?
Селена: Да.
Въпрос: Имаш ли сцена с него, където да се целувате?
Селена: Да, имам. Не сме я заснели още, но аз танцувам с Дрю вече три седмици. Така че го опознавам наистина добре. Ние сега репетираме. Толкова е приятно с него, така че не мисля, че ще се притесня за тази сцена.
Въпрос: Това първата ти екранна целувка ли е?
Селена: Не, моята първа целувка бе с Дилън Спраус в „Лудориите на Зак и Коди”. Тогава беше забавно. Той бе по-нисък от мен, така че трябваше да се наведа малко, но беше сладък епизод. Дрю определено е по-висок, така че тази сцена с него смятам, че ще мине по-гладко.
Въпрос: Имаш ли звезда, по която си падаш?
Селена: Имам. Моята знаменитост, по която си падам е ...ох...как му е името? Той играеше в „AlphaDog” и в „Into the Wild”. Emile Hirsch.
Въпрос: О, ти дори не помниш името му?
Селена: Е.... аз го забравих за секунда, защото беше Шая Лабьоф преди да видя няколко филма с Emile Hirsch и аз си казах „Аз имам нова знаменитост.” Той е толкова сладък.
Въпрос: Може би ти един ден ще имаш сцена с целувка с него.
Селена: Е, може би.

Селена обича телевизионните си братя
Въпрос: Имаш ли братя и сестри?
Селена: Аз съм единствено дете, така че е наистина страхотно да играя средната сестра на двама братя в „Магьосниците”. Страхотно е да се преструвам, че съм познавала тези хора през целия си живот и да се карам с тях. Наистина е забавно.
Въпрос: Излизаш ли често с момчетата?
Селена: Ревностно. Ние си пишем съобщения един на друг веднага щом напуснем снимачната площадка. Питаме родителите си: „Може ли да отидем в търговския център? Може ли да отидем на кино?” Нашите родители ни се смеят и ни казват „Вие изглеждате сякаш никога не сте били заедно досега.”, но те са ми като семейство. Аз плаках, когато първият сезон приключи, защото моят малък брат (Джей Т. Остин) се прибираше обратно в Ню Йорк, а по-големият ми брат (Дейвид Хенри) отиваше в Юта, за да снима „Dadnapped”. Така че си звъним един на друг всеки ден. „Какво правиш? Липсваш ми.”
Въпрос: Как убивате времето на снимачната площадка?
Селена: Дейвид има някакви карти с въпроси като „Бихте ли се отнасяли с децата си по същия начин, както вашите родители с вас?” Те са дискусионни карти и ти можеш да питаш всеки какъв е твоят най-срамен момент и такива. Освен това ние говорим и се смеем. Ако сме уморени, ние просто безделничим заедно. Дейвид харесва да ми удря сгъвката на коляното, така че аз почти се препъвам. Той винаги го прави. Ние просто лудуваме и играем игри.

Селена обича „Клюкарката”
Въпрос: Имаш ли любимо телевизионно предаване?
Селена: Не съм много по телевизията, но аз и майка ми всяка сряда вечер гледаме „Клюкарката”. И ние имаме всичките епизоди на iTunes. Не знам защо обожавам сериала. Много добре е изигран. Аз се възхищавам на всички в шоуто.
Въпрос: Срещала ли си някого от тях?
Селена: Не съм. Но аз много бих искала. Мисля, че ще бъда като малко момиче и ще викам „О, Боже Господи, аз обожавам шоуто ви” и ще изглеждам глупаво.
Въпрос: Ако можеше да работиш с някого от това шоу, с кого?
Селена: Вероятно Blake Lively, момичето, което играе Серена. Аз наистина й се възхищавам като актриса и чувам, че тя е наистина мило момиче. С удоволствие бих се учила от нея. Да се срещна с нея, би било забавно.

Селена обича лимони
Селена. Аз обичам лимони. Много е странно, знам.
Въпрос: Изяждаш ги целите?
Селена: Да. Мария Каналс, която играе моята майка в шоуто ми казва: „Как може да изядеш цял лимон?” Тя винаги ми казва: „Защото ти си от Тексас, ето защо.” Винаги ми се смее, но аз обичам лимони. Аз просто взимам цял лимон и сипвам малко сол отгоре. Майка ми се дразни за това, защото е вредно за зъбите ми. Но аз й казвам: „Аз си ги мия всеки ден и всяка нощ.”А тя ми отвръща: „Няма значение. Това ще нарани емайла ти.” Тя полудява заради мен.
Въпрос: Не каза ли, че слагаш сол отгоре?
Селена: Да.
Въпрос: Не захар?
Селена: Не.
Въпрос: Сол?
Селена: Сол.
Въпрос: Откъде си придобила този навик?
Селена: Всъщност започна, когато бях в „Барни”. На обяд моята приятелка Деми и други деца слагаха захар на лимона, но аз не го харесвах. Беше твърде сладко. Така че слагах сол и се влюбих в лимона оттогава. Да, можеш да нарежеш тънки резенчета и тогава да прибавиш сол.
Въпрос: Това е толкова странно.
Селена: Това е толкова хубаво.

Другите истински любимци на Селена
Бритни – „Била съм на всеки един от концертите на Бритни Спиърс. Да, аз имам вяра в Бритни. Обичам я до смърт и разбира се всеки минава през трудни моменти.”
Наука – „Нямам представа защо, но има нещо интересно в научаването на неща за нашата планета и всичко останало, дори уроците за специфични неща като растенията, наистина ги обожавам.”
„Converse” – „Аз съм фенка на „Converse”. Разбира се, аз трябва да се обличам елегантно поради някой случай, но обикновено нося неофициални дрехи. Но има малки момичета, които идват при мен и ми показват, че те се обличат като мен. Едно момиче ми показа снимка и каза: „Аз се обличам като теб в училище”, като това почти ме накара да се разплача.”
Нейната майка – „Моята майка е най-добрата ми приятелка. Тя е винаги навсякъде с мен. Понякога на снимачната площадка аз просто се нуждая да видя лицето й. Казвам й „Мамо, имам нужда да те видя.” Аз просто трябва да имам майка си.”
Майли – „Аз и Майли Сайръс имахме сцена в „Хана Монтана”, където бяхме ядосани и си говорихме злобни неща, и когато приключихме сцената, ние си казвахме една на друга „Толкова съжалявам.” Хората наоколо се засмиваха и ни казваха „Вие само играете” и ние им отвръщахме „Знаем, но се чувстваме толкова зле.”

Заклинанието за стила на Селена!
BOP FEBRUARY 2008

Тайна за красота
Тайната за красота на Селена е проста – поддържай се естествена. „Аз не използвам много козметика по себе си.” Всъщност единствената задължителна козметика за грим е „Carmex” балсам за устни.
Тайна за усмивка
Каква е тайната на Селена да се усмихва толкова сладко? Тя се упражнява през цялото време. „Когато бях в пелени съм обичала да се усмихвам. Майка ми веднага е казвала „О, снимай я!” и баба ми е обожавала да ме снима. Сега аз просто се усмихвам, особено когато се смея, а аз се смея много!”
Тайна за мода
Как можеш да имаш стила на Селена? Разнообразете облеклото си с нещо, което обичате! „Аз обичам британския флаг.” И когато колежката й Дженифър Стоун открива това, тя изненадва Селена! „За рождения ми ден Дженифър изрисува британския флаг на зеления ми чифт „Converse”.Обожавам ги.”

Селена признава, че не винаги е била стилното момиче, което е днес. „Баща ми искаше момче, когато съм се родила, така че ме обличаше като момче” – смее се Селена – „На снимките от детската градина се вижда, че нося ботуши „Timberland”, панталони и горнище поло. Казах на баща си: „Татко! Аз не съм момче!”

5 лесни стъпки за убийствен вид!
J-14 JANUARY 2009

Гримьорът на Селена Брус Уейн разказва ексклузивно, че най-голямото предизвикателство за красота на Селена е да носи тоновете грим, докато снима „Магьосниците”. „Ключът за нея и за всеки друг е да поддържа кожата чиста, без да прекалява.” Миенето повече от два пъти дневно ще изчисти кожата от естествената влага и ще я накара да произведе допълнително овлажняване. Лек овлажнител всяка вечер е задължителен!
Тайните на Селена
Използването на продукти, които са твърде силни, е често срещана грешка. Пробвайте този тест за определя на типа кожа, който имате:
Изчакайте 10 минути след измиване.
Ако вашата кожа е опъната – суха кожа, ако е лъскава – мазна кожа.
Започнете режим за грижа на кожата, който е нагоден за вашия тип кожа и вашият вид ще се подобри в рамките на 4-6 седмици!

Бих желала да се върна в детската градина!
J-14 DECEMBER 2009

Училището може да бъде трудно – тестовете стават по-трудни, книгите стават по-дебели, а слуховете по време на обяд още по-драматични! С толкова академично и социално напрежение, Селена желае наистина да има магически сили, така че да върне времето назад – от училище направо в детската градина!
Селена наскоро пътува до Гана като посланик на УНИЦЕФ и започна да подготвя първото си турне, така че не е чудно заетото момиче да поиска да бъде малка отново. „Бих желала да се върна в детската градина, защото имах време за спане и време за почивка. Бих искала да ги впиша в моя настоящ график.” Вместо това Селена едва намира време за домашните! Сега найният списък за четене е супер натоварен – „Животинска ферма” на Джордж Оруел (бел. LightOne – страхотна книга между другото, която препоръчвам), „Спасителят в ръжта” на Джеръм Селинджър и „Отнесени от вихъра” на Маргарет Мичъл. „Това са книги, които не харесвам особено да чета, но всичко е наред. Трябва да го направя заради училището и ще го направя.” Тези книги са чудесни, но със сигурност не могат да надминат дните на игралната площадка и яденето на закуски.

Какво прави Селена толкова популярна?
J-14 MARCH 2009

Селена има хиляди нови приятели в MySpace! Така че....
Какво прави Селена толкова популярна?
Точно когато сте си мислели, че Селена не може да бъде повече популярна, тя достига над 210 000 приятели в нейната страница в MySpace – а дори няма толкова хора в родното й градче в Тексас! Също така нейният канал в Ютуб е един от 20-те най-следвани профили! Но защо всеки иска да е нейн приятел?
Първо – Селена не дърдори за нейното гадже!
Всяко момиче иска мило и страхотно момче. Е, Селена успя да докопа неустоимия Ник Джонас! Как успява да го запази? Като не дърдори. Селена сподели със списанието, че Ник е „чудесно момче, а Джонасите са наистина приятно семейство”, но тя отказа да влезе в детайли. Правейки това, нейното взаимоотношение остава лично и за всички останали остава да искат да узнаят повече! Умно момиче!
Второ – Селена винаги подкрепя нейните най-добри приятелки!
Лоялната Селена не само има среднощни преспивания с приятелката си Деми или посещения на нейното турне – тя дори пусна видеа в Ютуб за Деми и братята Джонас, казвайки на всички да си купят аблумите им! „Тя винаги е скалата в нашето приятелство” - признава Деми. Селена също иска да се увери, че всичките й приятели знаят, че „да бъдеш себе си е хубаво.”
Трето – Неофициално или стилно, нейните облекла са върха!
Селена не иска да купува надценени боклуци – нейните основни магазини са „Forever 21” и „BCBG”. „Моят стил всъщност е много евтин.” – обяснява Селена. Дори въпреки да знае какво харесва и че може да носи тонове различни дрехи, нейнота любима визия е наистина проста: „Аз обичам моите тънки джинси и бяла тениска с формата V на врата и черни високи гуменки”. Колко сладко!

Да отгледаш Селена!
PEOPLE MAY 2008

Как майката-актриса Манди Тийфи успява да отгледа една смирена звезда (Първа стъпка – Бъди в къщи преди полунощ!)
За домашните задължения
„Селена трябва да приготви собственото си пране. Ако Селена готви, то аз чистя. Тя трябва да помага с храната на кучетата. Няма точно определени задължения. Просто всички вършим, каквото е необходимо.”
За полицейския час на Селена
Зависи от това с кого е навън и къде отиват. Но в 90 процента от случаите установеното време е 23:30 часа. Тя никога не отива на филмови премиери, партита или нещо свързано с бизнес без присъствие на родител. Точка. Това правило няма да се промени, докато не навърши 21 години!”
За наказанията
„Тя не е била наказвана от много отдавна. Но последния път, когато загази, взех й мобилния телефон.”
Да растеш в Холивуд
„Аз никога не се притеснявах за Селена. Тя е много силна и целеустремена. Аз наистина не съм променяла никакви правила за нея. Ако на нея й е забранено да прави нещо в Тексас, то също й е забранено да го прави и тук. Селена знае коя е и аз съм около нея, за да се уверя, че не се променя.”

Манди споделя още: „Има много хора в Лос Анджелис, които й казват „Да”, така че моето място е да й казвам „Не” и да й напомням, че тя не е задължена за нищо.”
В свободното си време дъщеря й описваща се като „луда по обувки” изхарчва нейните 150-250 долара седмични джобни в магазини „Aldo” и „Forever 21”. Относно гаджетата Селена споделя – „Аз ходя по срещи, но точно сега не се нуждая от гадже”. Многообещаващият готвач – нейният специалитет е пилешко с хавайски сос терияки (teriyaki) (бел. LightOne - японски готварски сос за риба или месо.) – също обича да прекарва време за сърф, да гледа хорър филми и да си чати с приятели от Тексас. „Аз се запознах с най-милите хора в Лос Анджелис, но си оставам в сърцето си момиче от Тексас.”

„Моите родители са върха!”
TIGER BEAT MAY 2009

Селена знае, че тя винаги има родителите си, за да се обърне за съвет или за весело прекарване.
Селена Гомес е вкъщи след дълъг ден на снимачната площадка на „Магьосниците от Уевърли Плейс”, когато тя получава съобщение от най-добрата си приятелка Деми Ловато. Тя й казва, че в Интернет се разпостраняват слухове за тях. Селена отива при майка си, защото тя ще знае как да се справи със ситуацията. „Аз винаги отивам при майка си за съвет – казва Селена – Тя ме е научила как да не приемам такива неща навътре.”
Израствайки в Холивуд светлините на прожекторите могат да бъдат трудни понякога, но за щастие Селена има нейните родители да се грижат за нея, когато нещата станат твърде затормозяващи. „Майка ми и доведеният ми баща са най-голямата ми подкрепа. Но те също така ме поддържат смирена. Живеейки в Лос Анджелис, където всички ти казват „Да, ти си перфектна” – то работата на родителите ми е да бъдат до мен и да ми казват „Не, не си. И все още трябва да си вършиш домакинските задължения!”
Селена се разсмива, когато приятелите й кажат, че е глупаво да се мотаеш с родителите си. „Аз харесвам да си караме наоколо с колата и да се забавлавям с родителите ми. Мисля, че е забавно. Ние имаме някои от най-добрите ни моменти в колата.” Селена също обича просто да мързелува вкъщи. „Ние ще си вземем видео филм под наем, ще купим храна и ще се изтегнем на дивана по анцузи. Моите родители обикновено ме карат да се срамувам, но сега приемам тяхното глупаво държание. Майка ми обича да рапира. Тя просто обича да се държи лудо, но в същото време да бъде майка. Аз се смея и се забавлявам!”

„Сега моето семейство е цяло!”
BOP JUNE-JULY 2009

Първоначално Селена не е била толкова сигурна относно това да има доведен баща, но сега не може да си представи живота без него!

Селена Гомес се усмихва и си поема дълбоко въздух. Тя току-що е пристигнала на голямо събитие с червен килим и има пеперуди в стомаха от нерви. Тя се обръща към майка си и й дава голяма прегръдка, тогава се обръща към доведения си баща и му дава прегръдка също. „Ти ще си прекараш добре.” – успокоява я той преди Селена да излезе от колата, за да се срещне с нейните фенове.
Манди, майката на Селена и баща й Рикардо се разделят, когато Селена е на пет години. Манди се жени през 2006 година за Браян, който става доведен баща на Селена. Първоначално Селена не е толкова въодушевена да споделя майка си с някой друг, но когато Селена осъзнава колко щастлива е майка й, тя бързо си променя мнението. „Беше трудно отначало. – признава Селена за новия член от семейството – Но само факта, че виждах майка си щастлива – това имаше значение в края на краищата.”
Въпреки че приспособяването на новото семейство е имало трудни моменти, Селена казва, че обича Браян. „Да виждаш родителите ти да се смеят и усмихват толкова много е върховно чувство. Понякога е трудно да поставиш щастието на родителите преди твоето собствено, но в края на краищата то ще стане твое щастие също. Да виждаш майка си щастлива е твое щастие също. Смятам, че отнема време, но си заслужава.”
Браян в края на краищата печели Селена и сега тя не може да си представи живота без него в семейството. „Ние ходим на екскурзия понякога, но обикновено просто се излежаваме на дивана. Ние си вземаме видео филми под наем, купуваме храна и се изтягаме на дивана по анцузи.” Той дори й помага да се научи как да шофира! „Ние излизаме и отиваме на паркинги, където никой няма. – смее се Селена. Майка ми и доведеният ми баща са двамата ми най-големи поддръжници.”

Нарушавала ли е Селена вечерния час?
J-14 APRIL 2010

Когато се запознах със Селена на снимачната площадка на „Магьосниците от Уевърли Плейс”, тя ми разказа колко е горда, че слуша родителите си, справя се добре в училище и е добър модел за подражание. Но е добре да се знае, че Селена все още спазва правилата! Седемнадесетгодишната Селена наскоро призна, че нейните родители й поставят вечерен час в полунощ, но тя го е нарушавала. „Аз го наруших миналата година с момче” – разкрива Селена. Тя не казва с кого е било, но така или иначе предполагам е било забавна среща!

Това нормално ли е?
TWIST DECEMBER 2009

Въпрос на читателка към Селена.
„Хей Селена! Не знам към кого да се обърна, когато се почувствам потисната – чувствам как никой не ме разбира! Ти към кого се обръщаш?”
Селена: „Когато се почувствам в лошо настроение, аз вдигам телефона и се обаждам на баба ми или се срещам с фен. Честно, когато и да имам лош ден и срещна фен, това сякаш премахва всичкото лошо от мен. Това е толкова велико. Така че ти трябва да си намериш някого, който да може да ти повдига настроението като роднина от семейството, с когото си близка или приятел.”

Най-добрите приятелки на Селена я принуждавали.
J-14 SEPTEMBER 2010

Селена се гордее, че се заобгражда с позитивни хора, които не я насилват да бъде нещо, което не е. „Аз се опитвам да не се заобикалям с хора, които биха имали лошо влияние.” Но когато е била в училище Селена не е можела да избегне принуждаване от приятелките си, защото нейните приятелки се опитвали да пристъпи извън комфортната си зона. „Имах приятелки, които се опитваха да ме убеждават да правя лоши неща.” Но Селена, която се счита за „здраво стъпила” на земята, знаела че в края на краищата, не би искала да разочарова семейството си и най-важното – себе си. „Никога не съм се поддавала на влияние от приятелки. Просто ги изглеждам и им казвам „Не” и си продължавам по пътя. Не съм им отговаряла „Добре, нека си помисля за това.”

Не се променяй заради момче!
M MAGAZINE JUNE 2009

Всички сме правили грешки, когато става въпрос за момчето, по което си падаш! Когато Селена си харесва едно момче, тя променя стила си заради него! „Харесах един скейтбордист, така че поисках да си купя скейтборд. Изхарчих тооолкова много пари , за да си купя всичко необходимо. Имах шлем за скейтборд и предпазители на лактите. Смятах, че е нужно да съм перфектна за него.” Селена отделя много време и пари, опитвайки се да впечатли момчето, но тя в края на краищата осъзнава, че той вече я харесва заради момичето, което всъщност е. „Оказа се, че момчето ме е харесвало, но не защото бях скейтбордист – той ме харесваше заради самата мен. Не трябваше да го правя това.” Селена се научава от своята грешка и сега разбира, че не трябва да опитваш толкова силно да накараш едно момче да те харесва. „Можех да си спестя доста пари, ако не се бях опитвала да се променя. Просто бъди себе си, за да впечатлиш момчето, което харесваш” – е най-добрият съвет на Селена!

Полудявала ли е Селена по момчета?
BOP AUGUST 2009

Растейки в Гранд Прери, Тексас, Селена винаги се е чувствала по-комфортно играейки с момчетата в махалата. Тя се мотае с тях, кара скейтборд и гледа баскетбол. „Аз съм момчешко момиче. Моите приятели момчета в Тексас са като мои по-големи братя” – обяснява Селена. Сега Селена има тонове приятели момчета в Холивуд, но тя казва, че трябва да внимава с кого се мотае, защото хората веднага ще помислят, че е влюбена в момчето.
Тя бе забелязана да се разхожда с звездата от „Здрач” Тейлър Лаутнър, докато снимаше филма „Рамона и Бийзъс” във Ванкувър, Канада. Двамата отрекоха да са били гаджета и Селена сподели, че й призлява от такива слухове. „Спрете да ме питате за драми и ходене на срещи – вместо това ме питайте за кариерата или моите приятели и всичките хубави неща в живота – това би било забавно!” Снимки с колегата й от „Магьосниците от Уевърли Плейс” Дейвид Хенри докато двамата се разхождат из Пуерто Рико отново събуди слуховете, че са двойка. Селена се разсмива: „Той е моят ТВ брат! Имам много приятели момчета!”
Сега Селена е на 16 години и признава, че би желала да ходи по срещи, но нейните приоритети са се променили, откакто се премести в Холивуд. „Аз преди казвах, че искам някой приятен и мил – да е актьор също. Сега обаче мисля, че би било добре за мен да излизам с хора, които не са в бизнеса. Искам някой честен, някой, който да е много добре приет от семейството ми и да бъде учтив с хората около мен. Бих излязла на среща с фен – те са нормални хора и надявам се биха разбрали моята натоварена програма.”

Селена: „Хората ме гледаха отвисоко!”
M MAGAZINE SEPTEMBER 2009

Като ученичка в средните класове, Селена се сблъсквала с по-възрастни съученици, които си мислели, че „управляват училището” и се гаврели с по-малките ученици. „Едно от най-дразвнещите неща е когато хората те гледат отвисоко заради възрастта ти.” За щастие Селена имала увереността да отвърне обратно на нейните хейтъри. „Забавно е да можеш да им кажеш: „О, наистина ли? Ти си мислиш, че аз съм никоя? Мога да ти докажа, че грешиш!” – разказва Селена. „Аз окуражавам хората на моята възраст да отстояват себе си.”

Не можех да се впиша! Хората ме наричаха позьорка!
M MAGAZINE MAY 2009

Дори Селена е наранявана от злобни прякори. От както започна да се мотае с рок групата Forever the Sickest Kids и поп бандата Jonas Brothers, хората казват, че тя се опитва да бъде някоя, която не е. Селена казва по този повод: „Има много погрешни разбирания за мен, но най-лошото е, че ме наричат позьорка.”

Аз бях тормозена!
TIGER BEAT APRIL 2010

Селена Гомес говори за това как е била тормозена и как се е справила с проблема!
Селена Гомес е от типа момичета, които винаги се усмихват. Тя намира време за феновете си, нейните приятели и разбира се, нейното семейство. Трудно е да се замислиш, че някой някога би тормозил мултиталантливата звезда, но тя казва, че това е напълно вярно! „На мен винаги са се подигравали” – признава Селена. Селена иска да сподели нейния съвет за това как да се справите с тормоза.
Преди да бъде позната за нейния актьорски и музикален талант, Селена има проблем с няколко злобни момичета в училище. „Имаше една групичка от момичета, които постоянно злобееха. Трудно е да се впишеш в училище и да се увериш, че си в тълпата. Винаги си казвам „бъди най-добрата, която можеш да бъдеш.” Смятам, че научих доста уроци. Всеки преминава през това.”
Когато става въпрос за справянето с тормоза, Селена казва, че е важно да се застъпиш за себе си. „Всеки трябва да го направи в един момент от живота си. Винаги съм казвала, че ако поемеш тежкия път, ще ти се отплати повече. Аз поех по тежкия път и вижте ме къде съм. Толкова щастлива!” Тези дни Селена има увереността да се надсмее на злобата и тормоза идващ заради публичността. „Аз го приемам. Майка ми ме е научила да съм „както и да е” за тези неща. Основно да не приемаш нещата твърде лично. Ако си уверена в себе си и знаеш кои са истинските ти приятели, ще бъдеш щастлива.” Селена също така има специално послание към нейните фенове, които са тормозени: „Ти не можеш да си позволиш да мислиш, че не си достатъчно добра като останалите. Бъди внителна какво правиш, казваш и с кого излизаш. Представи себе си добре.”

Болезнено е да те наричат страшно слаба.
M MAGAZINE JULY 2010

Докато някой звезди са наричани дебели, други пък са назовавани твърде слаби. Селена отвръща на удара!
Растейки Селена винаги е била приятелка с Деми, като я успокоява и й казва, че е красива, когато злобни момичета се присмиват на Деми и я наричат дебела. За Деми вероятно изглежда сякаш Селена никога не е имала за какво да се притеснява от тялото си. Всъщност обаче някои предполагат, че след като някое момиче е слабо, те никога не се изправят пред критични коментари за килограмите им. Но това не е вярно! И Селена знае тази тъжна раелност много добре. Наскоро ние бяхме близо до Селена на събитие в Лос Анджелис, когато Селена призна на човек до нас, че тя не ходи на фитнес, защото е естествено слаба. Човекът отсреща обаче започна да я тормози за това. Горката Селена! Тя опита да се защити, казвайки на момичето: „Аз нямам вина за това! Сигурна съм, че един ден ще ходя!” И докато Селена се опитваше да се измъкне от положение, бе ясно, че тя е свикнала да чува коментари за теглото си. Когато такива критици за тегло започнат да я тормозят, Селена си припомня съвета от баба й за това как да се справя с хейтъри. „Тя ми казва: „Не обръщай внимание на негативността.” Така че се опитвам да не се фокусирам върху това. Искам феновете ми да знаят, че всичките луди слухове за мен не са верни. Аз всъщност обичам да готвя – и да ям”, разказва Селена.

Какво има в хладилника на Селена?
Закуска – „Майка ми прави омлет като добавя гъби, лук и сирене.”
Лека закуска – „Ако съм на пустинен остров, бих искала да взема с мен Сникърс и кисели краставички.”
Обяд – „Когато снимам „Магьосниците” ям сандвич с пуешко и Спрайт.”
Вечеря – „Спагети, те са угояващи, но ми възвръщат енергията.”

Аз бях тормозена, защото бях себе си.
TIGER BEAT NOVEMBER 2010

Селена Гомес винаги е била вярна към себе си, дори когато децата в училище й се присмивали. „Имах много слухове за мен в училище. – разкрива Селена. – Много хора казваха неща за мен, които не бяха верни изобщо. И тогава аз ги питах за това, а те отричаха да са казвали такова нещо.” Селена казва, че дори губи приятели през това време. „Аз осъзнах кои са ми истинските приятели.” Така че ако вие преминавате през същия проблем в училище, какъв е нейният най-добър съвет за вас? „Смятам, че е много важно винаги да помниш коя си.”

Писмо на фенка разплаква Селена!
M MAGAZINE DECEMBER 2007

Новата звезда на Дисни Селена почувствала небесното присъствие веднага след като започнала снимките на нейното шоу „Магьосниците от Уевърли Плейс”. Всъщност благословената знаменитост казва, че това бил един от най-страхотните й моменти в нейния живот. „В деня, когато получих моето първо писмо от фен, се почувствах докосната от ангел. Отворих писмото и прочетох всяка една дума от човека. Помня името й, казваше се Тейлър. Тя ми каза, че е била на всичките ми записи на шоуто . беше невероятно! Аз почти се разплаках. Писах й обратно едно дълго писмо с автограф, за да й покажа колко мила е била за мен!”

Специалното писмо от фен за Селена!
POPSTAR MARCH-APRIL 2010

Звездите получават тонове писма и подаръци от феновете, но понякога едно специфично писмо или история изпъква. Селена разказва за едно от нейните любими неочаквани фенски срещи.
„Една фенка ми написа писмо. Тя минаваше през химиотерапия за рак и дойде да ме посети на снимачната площадка на „Рамона и Бийзъс”. Тя с нейната майка, която я закарала до снимачната ни площадка, чакаше навън. Аз не знаех нищо за това, докато не излязох навън и не я видях. Тя бе на девет години и нейната майка започна да плаче, когато се запознах с нея. Аз си поговорих малко с нея за „Магьосниците” и за филма и аз й подписах шапката и се снимах с нея. На следващия ден получих писмо от нея: „Благодаря ти толкова много. Моята мечта стана реалност!” Получих и отделно писмо от майка й, която ми разказа през какво е преминало детето й. Тя ми каза, че единственото нещо, което можело да я разсмее е било моето шоу и как се е усмихвала и че срещата ми с нея е било много мило. Аз започнах да плача четейки писмото и тогава осъзнах колко благословена съм в това, което върша!”

Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeНед Дек 30, 2012 5:19 pm

Репортаж от „Програма за защита на принцеси!”
TWIST JULY 2009

Отидохме в Пуерто Рико, за да говорим със Селена и Деми!
Имаше ли драма на снимачната площадка между Селена и Деми?
Да бъдеш с най-добрата си приятелка ден и нощ звучи страхотно – но откакто Селена и Деми прекарват над един месец заедно в Пуерто Рико снимайки „Програма за защиа на принцеси”, ние се запитахме „Никога ли не си лазят по нервите?” Оказа се, че не! „Това е повече като работа с моята сестра.” – признава Деми, докато я разпитваме на снимачната площадка. Селена добавя: „Ние никога не спираме да говорим и да се смеем!” Хората си мислят, че момичетата биха се карали за това коя да играе принцесата и коя да играе мъжкараната, но те не са се интересували за това, защото и двете роли са страхотни! „Забавното е в това, че независимо какво ми е, примерно съм уморена, Селена ще дойде при мен и внезапно аз придобивам енергия!” Деми ни разказва това минути след заснемването на сцената в кафнето със Селена. Всъщност Селена и Деми се познават толкова добре, че останалите ги мислят за луди! „Ние се смеем една на друга толкова силно, - обяснява Селена – че отпървом останалите от екипа чувайки вътрешните ни шеги са силно учудени. Сега те ни се смеят и прочее.” Толкова забавно!

Селена и Деми: „Ако ние харесаме едно и също момче, ние ще...”
TWIST DECEMBER 2009

Има няколко неща, които просто не можете да свършите с момче – да си лакирате ноктите, да поплачете над романтичен филм, да си пеете с четката за коса – това са дейности само с най-добрата приятелка! Разкриваме най-запомнящите се и емоционални моменти в приятелството между Селена и Деми. За Деми, това е осъзнаването, че тя и Селена никога не биха избрали момче пред тяхната дружба! „Аз съм много грижлива за нашето приятелство.” – признава Деми. „Ако ние харесваме едно и също момче, аз бих казала: „Можеш да го имаш, защото не искам да си разрушим приятелстото.” А тя тогава ще ми каже: „Не, ти го вземи!” И тогава двете ще приключим като не го харесваме!” След почти десет години приятелство, момичетата все още имат нужда да се мотаят заедно. „Най-запомнящият се скорошен момент с мен и Деми бе , когато отидохме в Bob’s Big Boy в 10:30 вечерта.” – разкрива Селена.”Поради това, че бе късно, нямаше никого и ние ядохме пържени картофки и млечни шейкове. Аз просто обичам да съм с нея – тя вади най-доброто от мен!” Селена и Деми са наистина най-добрите приятелки!


Раздели и събирания с приятели!
TIGER BEAT SEPTEMBER 2009

Спречкването с приятелки никога не е забавно, но се случва на всички – дори на знаменитостите!
Селена знае какво е да имаш трудни времена с приятелка. „Аз трябваше да скъсам с приятелка, но го приключихме със запазени добри отношения. Ние просто израснахме отделно и започнахме да се променяме в различни хора. Ние бяхме пълни противоположности, затова казах „Не мисля, че сме приятелки вече.” Обаждам й се всеки ден оттогава. Поддържаме контакт, защото бях част от нейното семейство за мното дълго време.”
(бел. LightOne - Тук не е изрично споменато, но май става дума за Деми Ловато, макар долу Деми да говори именно за нея)

Деми Ловато разкрива трудностите с най-добрата си приятелка Селена: ”Нашият първи спор беше поради липса на комуникация. Всичко се успокои след като се запитахме „Защо се караме?” Ние бяхме изгубили контакт и двете си казахме „Ти не ми се обади от цяла седмица!” Сега сме добре.”

Нуждая се от разговорите с Тейлър!
TIGER BEAT OCTOBER 2009

Селена се разкрива за нейното специално приятелство със Тейлър Суифт и тяхното „време за споделяне”!
Селена Гомес има изключително лош ден. Тя вече чула злобен слух в Интернет, лош ден за косата й и е изключително уморена. Има само един човек, който може да оправи настроението, така че тя се обажда на нейната близка приятелка Тейлър Суифт. „Тя е една от най-добрите ми приятелки. Ние си говорим всеки ден. Наричаме го Pep time with Swift или Pep time with Gomez. Това си е нашето нещо!”
Селена веднага се свързва с Тейлър, когато двете се срещат през 2008 година и са супер близки от тогава. „Никога не съм се свързвала по подобен начин с някого от времената с Деми”. Тейлър се чувства по същия начин: „Аз се мотая със Селена често. Тя е толкова истинска личност. Тя има подобна работа като моята. Лесно е да бъдеш въвлечена във вихъра на индустрията, така че фактът, колко тя е нормална и истинска, е чудесен.”
Да имат време за своите бъбрения е много важно за Селена и Тейлър „Ние се имаме една друга. Това е чудесно. Тя може да преминава през нещо, което аз единствена разбирам и тя единствената при която мога да отида.” Селена споделя още, че нищо не може да им попречи да си говорят. „Тейлър и аз винаги намираме време за себе си. Примерно тя отива на среща с фенове и ми се обажда, за да ми каже няколко окуражителни думи. Много е мило.”


Тейлър е най-голямата ми фенка!
TIGER BEAT DECEMBER 2009

Когато Селена Гомес започва да записва със своята група, тя няма представа колко много трудна работа й предстои! Благодарение на най-добрата си приятелка Тейлър Суифт, която е там да я подкрепи! „Времето за повдигане на настроението го смених с време за Суифт! – смее се Селена - Тейлър пътуваше на турне с автобуса си и ми пишеше или обаждаше. Тя ми пишеше различни мили неща всеки ден – това бе толкова сладко!”
Тейлър е толкова полезна с албума, че Селена не можела да чака да го сподели с нея. Тейлър чува първа албума. „Тейлър е била моят покровител през много неща, които преминах. Тя ми е като по-голяма сестра, така че й разказвам всичко от събирането на групата ми до подготовката за турнето.”
Въпреки че Селена е твърде заета да снима „Магьосниците от Уевърли Плейс”, за да има турне, тя се надява да пътува с най-добрата си приятелка някой ден скоро. Но първо, тя се нуждае от няколко ангажименти за упражняване. „Аз искам да направя няколко местни шоута. Това ще бъде забавно!” – споделя Селена с нас ухилена.

Селена споделя, че обича групата си: „Ние харесваме да ходим за суши и на боулинг и да правим разни глупави неща, като каране на картинг. Забавно е с тях!”

За какво си говорят Селена и Тейлър?
M MAGAZINE JANUARY-FEBRUARY 2010

Списанието разкрива за какво тези най-добри приятелки си говорят (подсказка - момчета)!
Тейлър и Селена си подхождат напълно. Селена разказва: „Чувствам се сякаш я познавам от десет години.” Двете момичета обичат да се смеят, да пазаруват, да излизат нощем за замразен йогурт и да говорят за момчета. Един особено им поддържа вниманието – Тейлър Лаутнър! Да, Селена е развълнувана, че нейните любими приятели се сближават. „Тейлър Суифт и Тейлър Лаутнър са толкова сладки!” Така че ние трябваше да я попитаме дали ревнува. „В никакъв случай! Тейлър е единствената сестра, която съм имала.” – признава Селена.
Тук трябва да намесим Деми. Много от вас се чудат защо Деми не се включва със Селена и Тейлър. Двете не са излизали заедно наскоро. Но истината е, че Селена и Деми вървят по различни пътища и намират нови приятели, с които се опитват да се сближат. Селена признава: „Всички сме правили грешки. Но моето приятелство с Деми винаги е било добро, защото не се съдим.”


Селена застъпи на сцената!
SUNDAY MAIL OCTOBER 2009

Селена обърна мнението на критиците си!
Селена Гомес предпочита да отговаря направо на критиците си. Невинната Дисни звезда позната най-добре като Алекс Русо от „Магьосниците от Уевърли Плейс” знаела, че има много хейтъри, обвиняващи я в „позьорка, която иска да се появи на сцената”. Вместо обаче да се нацупи за това седемнадесетгодишната Селена приема обидите, наричайки бандата си „Сцената”.
„Ти трябва да премеш всичко, което хората хвърлят по теб.” – казва момичето родом от Тексас по телефона от нейния нов дом в Лос Анджелис. „Аз всъщност свикнах да ми се присмиват и затова кръстих бандата си по този начин.”
Гомес като нейните колеги от Дисни включително братята Джонас, Майли Сайръс, Деми Ловато и състава на „Училищен мюзикъл”, са свикнали на суровото публично око. Тя е професионална актриса от седемгодишна. „Аз знам, че хора като братята Джонас са много силни и те не позволяват критиките да ги уязви. Защото ако ти наистина вярваш в каквото вярваш, тогава нищо няма значение и никой не може да ти промени мнението.”
Гомес е с високо самочувствие в нейния първи албум „Kiss & Tell” - сбор от поп, рок и денс, вдъхновен от силните жени модели за подражание като Пинк и Кели Кларксън.
„Те са много силни жени и техните песни са невероятни и много вдъхновяващи. Поради това че имам фенове, които подражават на мен, което смятам за чудесно – истинска благословия и подарък – исках да се уверя, че музиката ми е вдъхновяваща за тях.”
Гомес преглежда 140 песни преди да се спре на 13 финални парчета и въпреки че харесва да пише текстове, тя си позволява привилегията да включи само една песен, за коята е участвала в писането на текста. Тя казва, че тази песен „I won`t apologise” е много лична и се надява нейните млади фенове да откликнат на посланието й.
„То е нещо през което преминава всяко момиче. Особено тийнейджърките, които се опитват да се променят заради хората – за това да бъдат популярни деца или за да се харесат на гадже. Това е естествено. Аз основно написах тази песен, за да им кажа: „Не съм човекът, когот искате да бъда, но няма да се извинявам за това, което съм.”
Бел. LightOne - Това е статията с обърканата снимка с Миранда Кросроув.


Тайните на „Сцената” на Селена!
POPSTAR MAY 2010

Селена Гомес изненада всички, които се съмняваха с нейния изключително успешен първи албум „Kiss & Tell”. „Naturally” е по върховете на класациите по целия свят! Ние си побъбрихме със Селена, за да открием тайните да бъдеш поп звезда!

Въпрос: Какви са твоите ритуали преди да излезеш на сцена?
Селена: Групата ми и аз се затваряме в стая, където няма никой друг и там прекарваме часа преди да излезем. Този час е за нас да бъдем просто заедно, да се уверим че сме на една вълна тази вечер.... и да направим разпевки заедно. Обикновено ние се разсмиваме, така че се получава отпускаща обстановка.
Въпрос: Кое е най-доброто нещо да бъдеш поп звезда?
Селена: Пайети! Аз трябва да нося пайети! Никога не бих носила това ако отивам в магазин Target или да се разхождам из търговския център, а аз трябва да нося пайети през цялото време, когато имам изява. Това е много забавно. Никога не съм знаела, че ще бъде толкова забавно да нося пайети, но ето че е така! Това е новата ми модна мания!
Въпрос: Би ли някога написала песен с най-добрата си приятелка Тейлър Суифт?
Селена: Да, абсолютно! Обичам да работя с приятели. Наистина обичам. Аз обичах снимането на филма ни с Деми Ловато и обичам работата в шоуто и с моята група. Това не изглжда да е работа – по-скоро е като мотаене с приятели.
Въпрос: С кого би била на турне-мечта?
Селена: О, Господи..... честно, турне-мечта би било с Деми Ловато, Тейлър Суифт, Forever the Sickiest Kids и аз! Да, това би било турнето ми мечта. Не се шегувам!


Това съм истинската Аз!
TIGER BEAT WINTER 2008

Селена Гомес иска от вас да знаете, че тя не е толкова очарователна, колкото изглежда!
„Когато започна моята кариера, аз ходех на много прослушвания. Косите на другите момичета бяха перфектни и имаха тоалети, с които изглеждаха изящно. Аз пък отивах по свой собствен стил. Майка ми ме научи да бъда себе си и ако не ме искат такава, значи няма нищо, което да мога да направя. Никога не бях момичето, което си мисли „Нужно е да се уверя, че изглеждам по определен начин като останалите момичета.” Мисля, че ти изглеждаш най-добре, когато си себе си. Когато за първи път си купих първия чифт „Converse”, бе момента, когато осъзнах, че това е, която се предполага да бъда. Това е, която съм. Моите „Converse” са ми сякаш като напомняне за мен. Аз все още пазя мамините „Converse” от нейните гимназиални години. Те ми ставаха и ги носех. Тогава получих първия си чифт черни такива и сега имам най-малко 20 чифта. Смятам, че дори да израснах първия си чифт, който купих, когато бях в шести клас, но отказвам да ги изхвърля. На мен не ми отнема много време да се приготвя всъщност. Сутринта се приготвям за около пет до десет минути, особено когато отивам на работа или на училище. Събуждам се, измивам си зъбите, слагам си клина и гуменките и тръгвам!”


Аз не съм перфектна!
POPSTAR JULY 2009

Селена Гомес обяснява: „Аз просто се опитвам да дам най-доброто, което мога – не защото съм модел за подражание, а защото просто искам да го направя за себе си. Аз върша най-доброто знаейки, че имам по-млада публика, която ми подражава, но в същото време аз съм на 16 години. Аз все още правя грешки и може би има грешки за които, те не знаят, но аз са старая изключително много да запазя грешките си за себе си, защото там им е мястото – не да се намесват в отношенията ми с феновете. Ние всички сме хора и ние правим грешки, така че не се опитвам никога да си изкарам образа на перфектна, защото определено не съм такава!”

Аз пораствам!
TIGER BEAT SEPTEMBER 2009

За три години Селена Гомес от сладко хлапе се превърна в уверена млада дама!
Селена Гомес има дни, в които изглежда всички я третират като дете. Звездата изпуска напрежението колко дразнещо е това! „Аз не харесвам да бъда подценявана заради възрастта. Когато хората си кажат „Тя е само на 16” – аз им извиквам „Не го казвайте!” Аз съм на 16 години и съм готова да се справя с всичко!”
Част от растежа е справянето с предизвикателства като слуховете, но Селена казва, че има нейното семейство, приятели и фенове, за да я пазят силна! „Аз няма да кажа, че слуховете не болят или не ми влияят, но е приятно да имаш хора наоколо, които са наистина мили. Аз просто трябва да се фокусирам върху хората, които имат значение като феновете и семейството ми.”
Селена споделя, че нейната музика ще покаже нейния растеж. „Аз съм наистина развълнувана да пусна албума си. Вие ще видите изцяло различна страна от мен, което ще бъде забавление.” Но въпреки че тя още расте, Селена все още има отговорности вкъщи! „Аз все още върша домакинска работа. Аз все още трябва да чистя стаята си, да мия чиниите и да разходя кучетата.”


Аз чувствам напрежение да бъда перфектна!
TWIST JULY 2009

Как Селена се научава, че е нормално да греши!
От външен поглед изглежда сякаш Селена има всичко – готин стил, перфектна коса, хитово телевизионно шоу, близки приятели, сладки гаджета – каквото си намислиш, тя го има! Може да изглежда, че всичко идва лесно за Селена, но когато побъбрихме с нея наскоро, тя призна, че понякога се чувства смазана, опитвайки се да жонглира с училище, работа и момчета. „Аз чувствам напрежение да бъда перфектна – признава Селена ексклузивно за нас. – И определено смятам, че това е много повече увеличено за мен, тъй като съм под постоянно наблюдение.” Така когато Селена се подхлъзва и прави грешка, тя се тревожи да не подведе феновете си. Като много други момичета, Селена се разстройва от себе си, когато не получи високи точки на тест или се появи пъпка от нищото. И когато напрежението натежава на раменете й, тя трябва да си поеме дъх. Как се справя? „Аз просто се фокусирам върху себе си и опитвам да бъда най-добрата, на която съм способна. Аз имам недостатъци и ние всички правим грешки, но аз се опитвам да запазя грешките за себе си и да не позволявам това да се намесва във връзката ми с феновете.” И Селена се е научила да не вдига летвата твърде нависоко за себе си – тя знае, че не може да бъде най-добрата във всичко! „Аз си поставям цели, които знам, че съм способна да постигна. Аз работя за най-доброто, но очаквам най-лошото – това е моето мото!” Да осъзнаваш, че не можеш да направиш всичко е много важно!
И сега след като тя знае как да се справя с напрежението, Селена всъщност харесва да показва своите несъвършенства на феновете! Защо? „Никога не бих искала да покажа мой образ на перфектност, защото никога не бих искала моите фенове и за една секунда да помислят, че аз съм перфектна! Ако аз имам мързелив ден, това показва на феновете ми, че не съм перфектна. Аз нося често анцузи. Аз не искам да ходя навсякъде изглеждайки сякаш отивам на Оскарите!” Оооо! Селена още расте и знае, че ще има много бабуни по пътя. Така че всичко, което може да направи, е да се усмихва и да се опитва нейното най-добро да постави добър пример за другите момичета, които чувстват същото напрежение, както тя. „Аз съм доволна, че моята работа е да бъда модел за подражание.” – споделя Селена. „Но в същото време аз съм 16-годишно момиче и аз ще правя грешки!” Защото Селена винаги се учи от грешките си, те й помагат да расте!


Аз съм много придирчива... поради което съм самотна!
M MAGAZINE DECEMBER 2010

Селена говори защо иска да остане без гадже!
Наскоро имахме шанса да седнем и да поговорим със Селена, като разбира се, темата в края на краищата се завъртя около момчетата. И ако си мислете, че Селена се чувства неприятно от това да е без гадже – помислете отново!
„С момчета ти постоянно се опитваш да се увериш, че имаш време за тях и изпускаш някои готини неща, които вършат приятелите ти. Смятам, че да бъдеш без гадже ти позволява да се забавляваш повече с приятелките и семейството. А това е, което е най-важното.” Селена осъзнава, че да бъдеш млада и необвързана в крайна сметка е готино. „Не съм ходила по срещи от месеци. Преценяйки нещата, не смятам, че е дълго време. Истината е, че не съм срещнала никого, когото наистина да харесам. Но аз съм млада. Нямам нужда да имам гадже точно сега! Аз съм много придирчива, поради което е и причината да съм самотна. Все още търся моя чаровен принц” А какво по-точно има предвид Селена с това? Според Селена той е някой, който отказва да играе игри и е напълно наясно с чувствата си. „Когато момче ти каже „О, ще ти пиша СМС” ти си казваш „Не.” Момчето трябва да ти се обади, ако те харесва. Не разбирам защо не го правят. Много е объркващо. Просто звъннете! Преди всяка връзка беше винаги голямо изпитание и мъчение. Да избереш момчето, което харесваш и тогава ако се окаже, че то не те харесва – чувстваш се сякаш е дошъл края на света. Смятам, че трябва да имаш около 1000 срещи и тогава ще намериш подходящия.”


Селена: „Хората казваха ужасни неща за мен заради расата ми!”
J-14 DECEMBER 2010

Въпреки че дори някои критикуват Селена, тя е горда да бъде латиноамериканка.
Селена Гомес е родена с големи очаквания за изпълване - тя е кръстена на известната певица от 90-те Селена Куинтания-Перес И двете са мексиканки, имат същата коса и цвят на очите и споделят любовта да се изявяват пред публика. Но Селена не винаги е оценявала тези подобия – всъщност за дълго време тя не е искала да изглежда латиноамериканка.
Растейки в Гранд Прери щата Тексас, Селена знаела, че иска да бъде актриса – и затова искала да прилича на актрисите от екрана. „Когато бях по-малка аз си казвах „Искам да бях руса и със сини очи.” Защото това бе всичко, което виждах по телевизията. И заради това, аз смятах, че само това е красивото.”
Когато Селена отишла по кастинги, тя осъзнала, че не всички са руси и синеоки. Всъщност тя печели дебютната си роля в „Барни и приятели” на седемгодишна възраст именно заради културния й произход.
Няколко години по-късно Селена печели ролята на живота си, играейки Алекс Русо в „Магьосниците от Уевърли Плейс”. Това не бил обикновен сериал – „Магьосниците” е първият сериал на Канал Дисни с главни герои латиноамериканско семейство. „Аз дори не осъзнавах колко бе важно, че шоуто бе латиноамериканско” – признава Селена. Снимането на шоуто и прекарвайки време с истинското си и екранно семейства й помага да осъзнае, че тя е част от голяма промяна в Холивуд „Един ден разхождайки се с баща ми, то внезапно ме озари: хубаво е да си мексиканка.” Скоро дните когато Селена е искала да промени външния си вид приключват. „Сега аз обожавам факта, че съм наполовина италианка и наполовина мексиканка. Отне ми доста време през годините, за да го възприема.”
Докато Селена свиква с обсъждането на нейния произход публично, тя дори не знаела, че хората започват да й се подиграват и да й слагат прякори. „Хората казваха ужасни неща за мен заради расата ми. Никога в лицето ми, а го споделяха онлайн.” Вместо да позволи жестоките коментари да я засегнат, Селена избира да ги игнорира. „По някакъв начин аз се изсмявам на това.” Не само че тя най-накрая се чувства удобно в нейната кожа, тя се бори и за другите млади латиноамериканки. „Надявам се, че съм добър пример за тези, които сме – и това е всичко, което наистина искам да бъда.”
Сега оставяйки грубите думи зад гърба си, Селена е отдадена на корените си. „Аз наистина искам да имам „Розетския камък” (програма за изучаване на езици), защото наистина искам да науча моя език. Аз практикувам испански, но повече го разбирам, отколкото да го говоря.”


Селена: „Не смятах, че съм красива.”
TWIST JANUARY 2011

Как Селена се научила да обича начина, по който изглежда
Малката Селена се е взирала в огледалото в нейната стая и ставала все повече обезсърчена. Тя мразела това, което вижда и се чувствала толкова несигурна. „Аз не смятах, че съм красива” – признава тя. Ние смятаме, че тя е изключително великолепна, но растейки Селена чувствала, че трябва да изглежда по определен начин, за да е красива и се убеждавала, че не става. „Когато бях по-малка аз си казвах „Искам да бях руса и със сини очи.” Защото това бе всичко, което виждах по телевизията. И заради това, аз смятах, че само това е красивото.”
Гледайки своята кестенява коса и кафеви очи, Селена се чувства разбита, че нейното лице няма същите черти като на знаменитостите, на които подражава. Тя не можела да си представи, че някой с такъв различен вид би могъл да бъде смятан за красив по своя си начин. Дори по-лошо, Селена била тормозена заради латиноамериканския си произход и тормозът не помогнал да се чувства по-добре, изглеждайки различно. „Хората казваха ужасни неща за моята раса.” – казва Селена натъжена. Дори въпреки че тя винаги е била горда с произхода си, все пак я боляло, че другите хора използвали това, за да й се присмиват зад гърба. Трудно било за нея да повярва, че хората могат да бъдат толкова зли!
Един ден, говорейки с баща си за произхода на семейстовото, Селена осъзнава, че трябва да забрави всичките си негативни чувства. „Аз просто се изсмях. Онзи ден разхождайки се с баща ми, то внезапно ме озари: хубаво е да си мексиканка – прави ме специална!” Знаейки това й помага да се чувства много по-добре за своята външност и започнала да я приема вместо да позволява да я сломят. Дали все още иска да има руса коса и сини очи? „Господи, не! Бих изглеждала ужасно! Тя знае, че най-добрата външност е онази, която е уникално нейна и тя никога не би поискала да изглежда като някой друг. „Сега аз се чувствам красива, когато съм с приятели и семейстовото. Става въпрос за удобство и увереност. Ти не трябва да носиш грим или да изглеждаш по определен начин, за да си красива. Просто бъде себе си!”
Усилията на Селена са само началото. „Няма достатъчно латиноамериканки в Холивуд – или има, но те не получават признание. Така че да бъда способна да изляза напред и да използвам това, е наистина могъщо нещо.”
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeВто Дек 31, 2013 11:09 pm

И последните части от Ретро Селена - събрано всичко накуп за бъдещите бодри поколения.

Част 55
Latina September 2010
"Исках да бъда руса със сини очи"
Селена Гомес е една от най-големите тийн звезди на планета днес. Великолепната 18-годишна звезда от „Магьосниците от Уевърли Плейс” е уверена в себе си и приветливостта й правят нейната звездна рок острота да блести дори по-ярко. Тя няма причина да се чувства несигурна, но признава, че била такава в миналото.
„Когато бях по-малка, аз казвах: Искам да бях русокоса със сини очи, защото това виждах тогава по телевизията.И тъй като това бе всичко, което виждах, смятах, че това е красивото.”
Селена разказва на Latina.com, че както я обичат милиони млади фенове, така и много майки идват при нея и й благодарят за това, че добър ТВ модел за подражание за техните дъщери – някого, когото могат да следят и да искат да бъдат като нея.
„Знам, че младите момичета имат това чувство, защото и аз съм го имала” казва Селена за желанието й да бъде руса и синеока.”Не бих искала никое друго момиче да има това чувство. И ако те искат да бъдат певица или актриса, или учител – мисля, че те не би трябвало да смятат да изглеждат по някакъв определен начин”.
Гомес казва, че преди да вземе водещата роля на Алекс Русо в Шоуто на Дисни, което спечели Еми, било й е казвано, че никога нямало да получи такава роля.
„Беше ми казано, че не бих могла да имам свое собствено шоу, защото Дисни Ченъл не се нуждаел от мексиканско шоу. Но когато се срещнах с хората от Дисни, те бяха много отзивчиви и мили и те искаха подобно шоу. Бях изключително почетена/горда, защото ние сме първото латино шоу, което Дисни Ченъл е имало някога.
Сега Селена е огромна звезда с милиони фенове – ТВ шоу-хит, филмова кариера, нейна собствена модна линия и нейн втори албум „A Year Without Rain”. Тя признава, че е променила решението си относно цвета на косата. Попитана дали все още желае да е била руса и синеока, тя се усмихва и казва ”Боже мой, не! Бих изглеждала ужасно.” Браво момиче!

Част 56
Latina September 2010
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомес?
Преди по-малко от година, не можеше да чуете името Селена Гомес, без да чуете и за Деми Ловато. Двете Дисни звезди изглеждаха привързани една за друга. По-късно, когато хората говореха за най-добрата приятелка на Селена, изскочи името на кънтри звездата Тейлър Суифт. Така че каква е истината? Коя е истинската най-добра приятелка на Селена?
Латина.ком наскоро попита Селена този въпрос и ето какво звездата имаше да каже: „Моята братовчедка Присила ми е толкова близка като сестрата, която можеше да имам. Тя ще бъде моята шаферка, когато се омъжа и аз ще бъда нейната шаферка на нейната сватба”. В този обикновен ден в Ню Йорк се случи Присила да е с Селена и двете прекараха деня шегувайки се и лигавейки се.
Медиите ли направиха цялата история около специалното приятелство между Селена и Тейлър? Не точно. „Тейлър Суифт е великолепна. Тя е абсолютно чудесна. Тя е наистина добър модел за подражание и е наистина добър човек.”
Какво за Деми? На въпроса дали Селена и Деми са още приятелки, тя отговаря с простичкото „Да”. Питаме я също за широко разпостранените слухове, че тя и Деми са в грозна вражда, която е пракратила приятелството им. „Ти не можеш да се грижиш за такива неща.Наистина е вредно това, което става с момичета в индустрията. Никога не виждаш това да става с момчетата. Така че трябва да не ти пука, което мисля е наистина добро и позитивно и за двете ни.”
Приземената Гомес добавя, че всичките й приятели не са холивудски звезди като нея. „Аз имам наистина добри приятели в бизнеса и наистина добри приятели, които не са в него. Мисля, че е здравословно да имаш приятели на които да разчиташ и на хора, които не ги е грижа за слуховете и за всичките глупости около звездите.”
Селена, която се има за наистина чувствителна личност, казва, че губенето на приятели никога не е лесно. „Наистина е трудно. Това е най-лошото чувство. За мен, това е по-лошо и от раздялата с момче, защото момчетата идват и си отиват в твоя живот, но приятелят е за цял живот.” Тя вдишва дълбоко: ”Но за всичко, което се случва, си има причина. Точно това продължавам да си повтарям на себе си. Има причина нещата да се случват.”

Част 57
October 2010
Селена не харчи пари за скъпи дрешки
Селена Гомес не пропилява парите си по скъпи дрешки тя обича да купува от обикновени магазини вместо това.

Говорейки за модата й, певицата и актриса (която има собствена линия облекло, Dream Out Loud), заяви: "Когато става въпрос за пазаруване обичам нормални магазини."
"Аз обикновено не харча повече от 20 долара, която е около 15 британски лири,"споделя Селена в интервю за британското списание "Bliss". "Чувствам се много по-добре купувайки горнище за 20 долара, което не е по-различно от онова, което струва 200 долара.

Много рядко да си купя нещо скъпо, и ако го направя, аз премислям отново и отново, преди да "пръсна" парите ", допълни Гомес, която казва, че социалните мрежи могат да бъдат плашещи.
Селена дори спестява парите си при избора си тоалети за червения килим - тя ги заема, вместо да ползва кредитни карти.

"Когато ме видят на червения килим, аз съм обикновено в тоалети, които съм подбрала и заела на заем и които най-вероятно няма да нося за втори път, за да мога да ги върна. Обикновено тоалетите са твърде скъпи за мен, за даги имам така или иначе. "

Част 58
Teen Now - за стил и красота
October 2010
Как намери чувството си за стил?
Започнах по примера на известни личности, чийто стил ми хареса. Аз изрязвах снимки на любимите ми тоалети от списания и молех продавачките да ми помогнат да намеря нещата, които са били сходни.

Как бихте описали вашия стил ?
Обичам неща, които са наистина прости, класически и които доста се леят/диплят. Да са във висока талия поли и къси панталони, както аз мисля, че те отговарят на моята форма.

Колко често отивате на пазар?
Много рядко, да бъда честна, но се опитвам да намеря време. Не мога да пазарувам онлайн тъй като аз трябва да държа дрехите в ръката ми, за да чувствам тъканта. Аз съм много заета, откакто съм във Великобритания, но успях да намеря време за една обиколка в Topshop и All Saints. Имам тези невероятни сиви ботуши, които нося всеки ден. Обувките определено са ми модната слабост!

Има ли някакви британски звезди, чийто стил харесваш?
Да, Pixie Lott. Чувството й за мода е толкова забавно. И съм чувала много за Cheryl Cole макар че аз не знам много за нея. Обичам песента й Parachute.

Какви са вашите основни продукти за красота?
Определено овлажнител. Имам нужда да запазя кожата подхранена тъй като аз правя много пътувам, така че може да изсъхне. Използвам Olay както майка ми, която го използва откакто е била на 16 и нейната кожа е най-добрата в света. Аз също винаги слагам Carmex за устните ми. За косата ми използвам Kerastase.

Какво включва ежедневната ви грижа за красота?
Появяват ми се точки, така че измивам лицето си всяка сутрин и вечер, и за тонус и овлажняване с Neutrogena. Той е достъпен и мога да го ползвам навсякъде по света.

Кой е любимият ти аромат?
Може да се смеете, но аз обичам Парис Хилтън. Той е толкова добър! Много е цветен и чек. За вечерта, аз нося Daisy на Marc Jacobs. Той има сладка бутилка също.

Следвате ли стриктна диета?
Аз съм като най-нездравословният човек, който някога ще срещнете! Обичам газирани напитки и пица. Мисля, че трябва да започна да гледам това, което яда в скоро време, но аз съм млада и не е нужно да се притеснявам за броене на калории.

Толкова много момичета се чувстват несигурни за телата си. Какво според вас е тайната на увереност от тялото ?
Аз имам същия проблем. Всички в целия свят говорят за красота - това, което изглежда добре и какви продукти или дрехи ще ви направят да изглеждате красива. Но в очите ми, доверието е красота. Ако сте уверен и в състояние да излезете, без да се притеснявате за това как изглеждте или ако имате правилен грим и дрехи - това е красиво. Аз никога не искам да насърча нищо друго освен да бъдете себе си.

Част 59
Интервю за Seventeen - за любовта, гаджетата и приятелството
October 2010
17: Колко гаджета си имала?
СГ: Може би три. Едно, когато бях на 13, второ когато бях на 14, а трето е на 16 години. Един от тях беше първата ми любов.

17:Ти ли си причина за раздяла или твоето сърце са разбивали?
СГ: Аз съм късала един път, като два пъти са скъсвали с мен. (бел.прев. - тоест само веднъж по нейно желание)

17: Как се чувстваше?
СГ: Това беше най-ужасното чувство в целия свят. И аз никога не бих го пожелала на никого. И предполагам, че трябва да мина през това, но то е толкова трудно. Аз наистина не знаех, че е възможно да се нарани по такъв начин.

17: Какво е направил?
СГ: Е, той разби сърцето ми. И той знае точно защо. Той знае точно какво е направил. Не съм направила нищо, това е всичко, което казвам!

17: Как продължи напред?
СГ: Не ми харесва идеята за "продължаването". Аз не обичам "да си взимам почивка." Или си с мен или не си. Това е сделката за мен.

17: Това е доста добро правило. Променяла ли си се за човека, когото харесваш
СГ: О, да, случвало ми се е. Не бях себе си за една година. Мисля, че е наистина вредно. Имах чувството, че винаги се опитвах да бъде перфектна за него.

17: Перфектна по какъв начин?
СГ: Ashley Tisdale - He Said, She Said: Винаги да съм облечена добре. Не мисля, че той ме е виждал в спортни панталони. Обичам спортни панталони! Аз притежавам толкова много! Аз винаги съм се опитвала да съм добре облечена и с добри обноски, и аз винаги съм се опитвала да удовлетворявам всички около него. И винаги бих отишла на неговите любими места и любимите му ресторанти или нещо такова. И имаше момент, в който се губех напълно. Аз не се усмихвах толкова много, не се смеех както преди, не танцувах както аз обикновено правя. И когато това приключи, бе просто ужасно. Тъй като не знаех къде се намирам. Но се върнах обратно и бях наистина щастлива - и моето семейство беше щастливо да ме има отново!

17: Не те ли попита някой: "Хей, добре ли си? Ти не се държиш като себе си?"?
СГ: Всички около мен го мразеха. С изключение може би на един човек, който си мисли, че е един идиот в момента. Всеки човек на снимачната площадка, семейство, приятели, не го хареса. Но дори когато всички ме убеждаваха, че това не е аобро, аз не се вслушах в тях. Мисля, че едно момиче трябва да мине през това, защото в момента съм по-силна,откогато и да е било. Предизвиквам някой да се опита да ме промени отново. Аз съм достатъчно силна за това. Това никога няма да се случи отново.

17: Как е имал такъв тип власт над теб?
СГ: Мисля, че любовта е сляпа. Не виждаш и не чуваш какво казват хората. Не виждаш това, което другите правят. Всичко, което виждаш, е лицето пред вас. Това е всичко.

17: Къде намери толкова много сила?
СГ: Намерих сили в това, което ме боли. И в семейството си - това е моята сила. Аз съм истински благодарна на болката за толкова много пъти, защото сега съм щастлива!

17: Имаш ли приятел, който може да ти даде любовни съвети?
СГ: Всеки един проблем, който някога съм имала е лекуван от Тейлър Суифт! Ако някога имам проблем, Тейлър е тази, която минала през него, защото тя е по-възрастна от мен и тя дава най-обмислен отговор. И това, което ми харесва в Тейлър е, че тя не вярва в цялата история за любовта и принца и сродните души. Заради нея, аз не съм загубила вяра. Ние буквално говорим всеки ден.

17: Тя дойде ли при теб за съвет, когато е преминавала през раздялата си с Джо Джонас?
СГ: О, да. Когато тя преминава през труден период, ние си пращахме една на друга списък с песни друг. Аз ще изпрати няколко песни, които да повдигат момичешкия дух, и тя ще изпрати няколко обратно. Имахме "Since U Been Gone" на Кели Кларксън, разбира се, ние я считахме за песен номер едно. Имахме "Battle" на Colbie Caillat, "Walk Away" на Кели Кларксън - Кели има добри песни за раздялата! "Hot N Cold" на Кейти Пери. Ние просто си седим и правим толкова много списъци.

17: Тейлър няма проблеми да говори за нейните бивши гаджета публично - но ти като че ли наистина се колебаеш да кажеш нещо за твоите отношения. Защо е така?
СГ: Винаги съм обичала това около Тейлър - Обичам как тя е отворена. Но мисля, че когато имаш нещо толкова ценно с някого, целият свят не е необходимо да знае за него. Аз дори не говори за този, с който съм със или съм била, освен ако няма нещо удивително да кажа. Искам феновете ми да знаят всичко, но искам тази част да бъде оставена като малка мистерия също.

17: Ти имаше битка с Майли Сайръс през миналата година. Как двете минахте през това?
СГ: За мен лично, аз се опитвам да съм над нещата. Опитвам се да наистина да не кажа нищо и по този начин само да отмине. Това е типична тийнейджърска драма. В крайна сметка осъзнаваш, че твоите приятели са единствените, които наистина трябва да имаш - така че защо да правим това?

17: Ти имаш много известни приятели - Деми Ловато, Тейлър, Майли. Някога ревнувате ви се една от друга?
СГ: Това не е нормално за мен да изпитвам ревност. Аз съм конкурентна със себе си повече от всичко. И все пак, всички от моите приятели в бизнеса са по-големи от мен! Повечето от тях са музиканти, и аз мисля, че музиката ги отвежда на съвсем ново ниво. За мен, аз се опитвам в музиката, но тя е по-скоро забавление, отколкото нещо друго. Най-много усилия полагам наистина да се превърне в уважавана актриса. Всичко, което наистина искам да направя, е филм след филм след филм. Обичам актьорството, и аз искам така да го създам, че да мога да бъда наоколо за дълго време.

Част 60
Селена: Аз съм голяма фенка на ужасите
November 2010
ET :
Дали феновете наистина мислят, че ти можеш да правиш магии?.
Това е най-сладкото нещо, защото имам много малко фенове, които идват да ме попитат "Можеш ли наистина да правиш магии?" И тяхната майка зад тях ми шепне "Кажи да, кажи да". Аз питам "Смяташ ли, че е истинско?" Те отговарят: "Да, истинско е". И аз тогава казвам "Тогава ето какво прави магията истинска" Винаги се опитвам да не признавам, защото се чувствам зле. Повечето от тях обаче знаят. Те питт за зеления екран и питат как го заснемаме. Интересуват се как правим определени заклинания.

Ако можеше да правищ магии, какво би искала да направиш?
Аз бих искала да превъртам времето назад. Това ще е страхотно заклинание ако искаш да имаш повече време за спане.

Обичаш ли страшните неща?
Аз съм голяма фенка на ужасите. Гледала съм "Паранормална активност 2" и го обожавам. Обладана съм да гледам страшни филми и да бъда уплашена.

Как опазваш кариерата си от падения, през които други млади звезди преминават?
Хората ме питат това и ми е много забавно, защото не знам какво да отговоря на това. Аз съм нормално дете. Не правя нищо кой знае колко вълнуващо. Отбелязвам, че бих искала да ме знаят за моята работа, моята музика, всичко друго освен личния ми живот.

Никога не съм била този вид личност, която да се показва повече от необходимото. Това е нещо, което винаги искам да кажа на феновете си. Аз не съм перфектна. Аз не съм най-добрият човек, но се опитвам да бъда. Това е нещо, през което се опитвам да премина.

Когато ходиш на среща мислиш ли за публичността?
Не мисля затова, защото не искам това да бъде фактор. Когато е правилно, то ще бъде правилно ще се случи. Не бива да обръщаш внимание на нищо друго. Не мисля, че ще го крия, но ще бъда предпазлива за това.

Част 61
November 2010
"Да спечеля Оскар, преди да навърша 30"
Как мина записването на испанската версия на 'A Year Without Rain'?
Беше страхотно! Аз всъщност исках да запиша цял албум на испански. Веднага щом ми се отвори възможност, ще го направя.

Опиши албума си с няколко думи.
Забавен, танцувален, смислен и пълен с енергия!

Какво мислиш за Испания?
Това е едно от любимите ми места в света, кара те да го чувстваш като собствен дом. И аз обичам испанските момчета. Те са приятни.

Ще ти липсва ли "Магьосниците"?
Дори не можейе да си представийе! Аз обичам екипа си и се надявам да се срещаме отново. Но сега отивам на световно турне за албума ми. Аз съм развълнувана!

Как беше работата с Leighton Meester?
Велико, тя ми даде много съвети. Ако имах по-голяма сестра, аз бих искала да бъде като Лейтън.

Професионална и лична мечта.
Да спечеля Оскар, преди да навърша тридесет години, да се омъжа и моето семейство да бъде винаги добре. И да бъда повече време с тях!

Част 62
Sugar magazine???? December 2010
Селена показва тъмната си страна
Чувстваш ли се сякаш минаваш преходен период през живота си?
Да, чувствам, защото все още не знам коя съм все още. Осемнадесет години не са много и дори, въпреки че се чувствам пораснала много през последните няколко години, в определени части от моя живот, още го чувствам сякаш съм само на петнадесет години.

Имаш ли различно лице за различните хора, с които си?
Когато ти започваш да разбираш всичко около себе си, мисля че трябва. Евентуално ще имам увереността да бъда един и същ човек през цялото време, което е наистина прекрасно, но защото все още се опитвам да разбера всичко, съм склонна да имам различни лица за моите приятели, когато съм сама и когато съм с моите родители. Определено играя като малко момиче, когато съм си вкъщи с мама. Не нося никакъв грим и просто се сгушвам на дивана с нея и гледаме филм. Когато съм с моите приятели, се чувствам повече независимиа, така че се срещаме в ресторанти и вечеряме заедно.

Толкова много момичета те следят. Чувстваш ли напрежението по отношение на изборите, които правиш?
Това ме прави по-добра личност, защото всяко малко движение се наблюдава. Опитвам много силно да направя да изглежда, че аз съм тук просто за моята музика или моите филми. Не съм тук, заради онзи, с когото излизам или нещо подобно. Но с решенията, които съм правила публично за проблеми и трудни времена, аз имам моите феновете наум. Ако направя грешното решение, бих се чувствала ужасно, защото моите фенове биха си помислили "е, тя е избрала ужасното решение, така че трябва да бъде ОК..."

Уоу! Никакво напрежение тогава...
Не, но това ме прави по-добра. Кара ме да се замисля. Не бих искала моите фенове да бъдат злобни или груби, така че и аз не се опитвам да бъда такава.

Как се промениха твоите приятелства с порастването ти?
Когато бях по-млада, да бъдеш "най-добри приятели" беше много продаваемо. Всичко е относно колието "най-добра приятелка" и двете мислите, че трябва да бъдете еднакви. Евентуално после осъзнавате - "О, аз имам собствена личност. Аз съм различна. Ние всъщност нямаме нищо общо."

Казвала си колко много оценяваш честността на Тейлър Суифт.
Напълно! Когато си по-млада и твоята най-добри приятели ти кажат, че изглеждаш ужасно, ти им се разсърдваш за около ден-два. Но когато порастваш, честността е каквото аз желая от едно приятелство. Разочаровам се от хора, които ми дават един отговор през цялото време като "Не, ти изглеждаш чудесно". Това трябва да дойде от някого, на когото вярвам като Тейлър.

Как хората те критикуват, когато сама казваш, че твоите приятели те мислят за твърде мила?
Да, забавно е, защото това е точно за каквото ме критикуват. Преди много повече угаждах на хората, отколкото днес. Но преди две години, започнах да се справям по-добре във вършенето на нещата и в правенето на избори, което ме прави щастлива. Определено чувствам как ставам все по-силна.

Как се промени стилът ти?
Моят стил постоянно се развива и обичам да опитвам различни неща, Постоянно си поглеждам дрехите, които съм носила и си казвам "Какво съм си мислела?" Защото аз винаги променям вкусовете си.

Изглежда ти сякаш наистина се наслаждаваш да бъдеш без гадже в момента...
Без гадже съм вече от около десет месеца и се чувствам добре, защото веднъж съзнанието ти да се проясни от любовното замайване, започваш да се фокусираш върху себе си. Всеки път, когато имам увлечение по някого, Дженифър Стоун винаги ми казва: "Забавлявай се от илюзията си, докато продължава - ще се видим пак, когато се върнеш към реалния свят!" И това е ТОЛКОВА вярно!

Какъв е най-големият урок, който научи за любовта?
Мисля, че това връща към угаждането на хората. Аз съм добра в общуването, но не особено в свободното говорене. Когато има проблем, е ОК да бъдеш егоист. Сега бих казала на гаджето си "Мисля, че ти трябва да ми звъниш повече" или "Бих искала повече внимание".

Какво търсиш от една връзка сега?
Вместо да излизам просто на срещи, искам това да означава нещо и искам това да бъде много сериозно, нежно събитие. Но аз не съм готова за това в момента.

Пораснала си с Дисни, но мислиш ли за своята бъдеща кариера сега?
Да, всеки ден. В момента се чувствам сякаш съм с главата напред във всичко, което обичам - моята музика, модна линия, шоуто и моите филми. Евентуално моят план е да дръпна юздите на всичко и да се концентрирам в точно една област. Но в момента аз пазарувам от много различни щандове в магазина.

Къде искаш да бъдеш след пет години?
Искам да бъда във всеки възможен жанр. Не искам да бъда завряна в малка кутия никога повече. Обичам моето семейство в Дисни канала, но що се отнася до разширяването на героите, там няма много място за шоу само с един герой. Но повече от всичко наистина се надявам да бъда искрено щастлива.

Част 63
February 2011
Не е било винаги лесно за Селена Гомес. Тя е трябвало да работи наистина много и е преодоляла някои големи изпитания, за да бъде известна и успешна певица и актриса. Тя припомня един от първите обезкуражаващи моменти в кариерата й. „Когато бях на 11 режисьорът на кастинга ми каза: „Ти не си достатъчно силна да имаш собствено шоу. Не си достатъчно добра да бъдеш част от Дисни канала.” Плаках много след това, но продължих усилената си работа.” Селена споделя тези думи като съвет за феновете си, които понякога могат да паднат духом. Селена им казва да не се предават! „Когато имате цел, дали искате да станете доктор или певица, хората ще намерят начин да ви повалят. Винаги казвам, че ако искате нещо и наистина сте всеотдайни за него, не позволявайте на никого да ви казва, че не може да го направите.

Интервю в Чили February 2011
Какво знае за Чили и това, което е чула за чилийските фенове?
"Казаха ми, че е красива страна с много приятелски и привързан фенове. Братята Джонас и Деми Ловата са ми говорили много за технте фенове. Аз не знам как получих моите, но публично заявявам, че са много забавни, ентусиазирани и нетърпеливи да пеят и танцуват. Харесва ми идеята да имам отдадена публика.

Говорейки за Деми Ловато и Майли.
Много хора мислят,че между нас има съперничество,независимо дали е било заради нашата възраст,музика или програми, които правим, но това не е така.
Аз съм приятелка с Деми от 6 годишни, още откакто започна ''Барни''. Тя е моя най-добра пряителка, .както и Майли също ми е много добра приятелка.Ние трите уважаваме нашата кариера и се възхищаваме от постигнатото, което ни поддържа прятелството.

Много слухове те свързват романтично с Ник Джонас, актьорът Тейлър Лоутнър и последно, Джъстин Бийбър. Разкажи ми за тях.
"Е, Ник е прекрасен човек, ние сме добри приятели и ми харесва неговата компания, Тейлър е една от най-красивите хора които съм срещала напоследък и Джъстин, още един прекрасен човек, много добър приятел

Ако не бяхте актриса ... Какво щяхте да правите?
"Мисля си за учител или готвач, защото аз обичам готвенето и всичко, свързано с храна

Каква музика слушате или харесвате днес?

"Слушам всичко, но бих казала, FTSK, Ела Фицджералд, Джейсън Мраз и Джон Майер да назовем само няколко.

Какво те кара да се чувстваш изпълнена, за да играеш на твоето телевизионно шоу "Магьосниците от Уейвърли Плейс?

"Просто да знам, че цели семейства се събират да гледат шоуто ме прави много щастлива, представете си усмивка на дете гледащо шоуто, ме кара да стана още по-щастлива.

Част 64
Селена Гомес за дрехите, които носи. Febraury 2011
„Аз обичам джинсите, те са много удобни. Купувам шалчета и гердани в много различни цветове. Тези аксесоари могат да ти дадат изключителна визия. Обичам да съм стилна, но когато някой друг мисли че нещо е перфектно за теб, но ти са на друго мнение, тогава това е техния стил, не твоят. Чувствай се удобно и се забавлявай.
Съвети за красота: „Грижете се за кожата си. Правете три стъпки – обелете кожата, използвайте препарат за почистване и тогава поставете хидратиращ крем. Използвам масло Kerastase за да защитя косата, когато я изсушавам със сешоар, лак за коса на Л’Ореал и съм голяма фенка на гримовете Mac, Nars и Stila.

Februrary 2011 За готвенето.
Когато Селена Гомес не е заето с пътувания или снимане на филми, ще я намерите разбива сладки манджи в нейната кухня. Селена обича да отпуска след тежък ден на снимачната площадка или в студиото като си отива вкъщи и готви. „Аз намирам готвенето за много терепевтично. Когато си имам собствен дом един ден, искам да имам огромна кухня”. Цялото семейство на Селена готви и оттам намира своята страст. Близките от страната на майка готвят страхотна „кънтри” ястия (бел превод. – тоест ястия от месо в Тексас – барбекю, свинско и т.н.) и от страна на баща ми готвим домашнонаправени tamales (мексиканско ястие) и тортили.”
Нейното любимо ястие?
Спагети „Ангелска коса” с пиле и зеленчуци.
Готвене срещу актьорстване
Наистина Селена обича готвенето толкова много като признава, че ако не беше актриса или певица, тя щяла да стане готвач. „С удоволствие бих отишла на кулинатно училище. Щях да искам да се науча как да готвя, защото моето семейство се събира заедно покрай храната."

Част 65
April 2011
Моят перфектен уикенд: Селена Гомес
През петъците аз имам живо записване на „Магьосниците от Уейвърли Плейс” – аз играя Алекс Русо, което не приключва докато не стане 9 часа вечерта. Аз съм изтощена ставайки цялата седмица в 7 сутринта за прослушвания и снимки, но тогава когато отивам на фризура и грим да заснемам шоуто пред 200 деца и внезапно се озовавам на седмото небе от щастие. Чуваш как се смеят и как държат плакати, и как носят тениски на Магьосниците, и моят адреналин се покачва.
След това, аз съм като „ние трябва да направим нещо”, което обикновено означава вечеря с другите членове на екипа някъде в Лос Анджелис. Ако аз избирам, отиваме в PF Chang’s. Това е китайски ресторант, който прави вкусни яйчени кифли и хрупкави банички.
В един идеален свят, аз бих прекарала уикенда в Тексас, което означава вземане на обедния самолет за Тексас. Родена съм в Grand Prairie, градче в предградията на Далас и многообичам да се връщам, за да се видя с баба и дядо.
Аз ще прекарам целия следобед в гоненица с Нана (баба) и тогава, ще изненадам единадесетгодишния си братовчед Брук, като я прибера от училище. Оправя ми деня, когато виждам изражението на лицето й, забелязвайки ме да й махам от училищната порта.
Имаме сладко кафене Starbucks точно до къщата на Нана(баба), което използваме като сборен пункт, когато се връщам в Тексас. Брук и аз ще караме наоколо, събирайки моите приятели и тогава ще се возим всички в една кола с горещи шоколади. Моите приятели и аз не сме се виждали от векове, така че ще има много да си говорим.
По пътя обратно към дома на Нана (баба), ще отидем до Blockbuster (видеотека) и ще наемем два филма на ужасите, защото те са моята специалност. Обожавам да се плаша, гледайки наистина долнокачествени/евтини филми като „Хелоуин” и „Знам какво направи миналото лято”.
Ще се занесат матраците в хола и ще имаме парти с пижами, с много пуканки, и ще заспим, гледайки филми. Ние не спим много, защото не спираме да си говорим.
Събота ставаме рано и отиваме до Cracker Barrel за закуска. Това е великолепен южняшки ресторант, които готви най-вкусните палачинки, бисквити с масло и домашно изпържени картофи (като филия) със сирене и лук. Обикновено сядаме на масата най-близо до камината, защото е толкова уютно и прелестно.
Тогава ще отидем до Galleria в Далас, моят най-любим за всички времена търговски център. Когато се прибера вкъщи, обичам да пазарувам с приятели и да им помагам да избират неща. В Galleria има Banana Republic, American Girl, Macy’s, Abercrombie & Fitch and Saks Fifth Avenue. Има и също ледена пързалка, но обикновено сме твърде заети да пробваме дрешки.
Моята Нана(баба) ще е сготвила, когато се приберем и аз ще й помагам да наредим масата. Цялото мое семейство ще бъде там: Нана(баба), Папa (дядо), мама, доведения ми баща, двете братовчедки и трима от най-добрите ми приятели. Посещавам всичките си приятели, когато съм в Тексас, но това са ядрото от хора, с които пътувам навсякъде в комплект.
Ще ядем печено пиле с каша от масло и пипер и още майчините картофи със сирене, които са нарязани на парчета картофи и сирене, печени на фурна с препечен лук на върха, тогава иде ред на кейк или сладолед за десерт. Папа(дядо) и аз обичаме Rocky Road(нещо като бисквити или кейк), пълно с бадеми, шоколад и бонбон от градинска ружа.
Ще имаме момичешка вечер с моята братовчедка Присила – тя е шест месеца по-голяма от мен и ми е като сестра, защото нямам никакви братя и сестри. Моите родители са се развели, когато съм била на пет години. Присила и аз прекарваме много време заедно преобличайки се и тогава отиваме на парти барбекю с неините приятели, които предполагам са и мои приятели също. Ще се прибера вкъщи около полунощ и ще стоя да си приказвам с Нана(баба) и майка, която ще иска да чуе за моята вечер.
Неделя вероятно ще спя до късно, защото не съм го правила през цялата седмица и тогава моята компания ще отиде на обяд в the West Village в Далас. Това е наистина сладък търговски център, построен в стила на Ню Йорк със стотици магазини.
Моите приятели и аз ще отидем след това на боулинг. Аз не съм добра, но се забавлявам. Обичам да се пиша с различни имена на таблото с резултати, като Принцеса Пъстрипанталони(Fancypants) или Черил Коул.
Наближава времето, когато трябва да летя обратно до Калифорния, така че прекарвам останалото време от следобеда вкъщи със семейството. Винаги се натъжавам, когато трябва да си тръгна. Ние седим и говорим за това, което ме очаква и неизбежно Нана(баба) ще изкара моите бебешки снимки и на майка първата снимка, когато е била актриса и моя снимка, когато бях на седем и започнах като актриса.
Калифорния е с два часа назад от Тексас, така че когато съм в ЛА, съм спечелила време. Ще звънна на Дженифър, която е моята най-добра приятелка в Магьосниците и ще й кажа „Нужно ми е да те видя” Определено не искам да съм сама в Неделя, така че отиваме за вечеря в Maggiano’s, италиноамерикански ресотрант, или ще отидем да гледаме късен филм.
Когато накрая си легна в леглото, ще прочета най-новия сценарий на Магьосниците. Тогава ще гледам „Приятели”, защото е най-любимото ми телевизионно шоу и винаги заспивам на него. То е като моята неделна нощна програма.

Вярваш ли в духовния свят?
Вярвам в добрата енергия. Моят баща казва, че когато те побиват тръпки, някой е стъпвал на твоя гроб и това наистина ме побърква.
Вдъхновение?
Черил Коул. Обичам я.
Любимия ти ресторант?
Maggiano’s в Лос Анджелис.
Каква друга работа предпочиташ?
Да бъда главен готвач.
Плаж или сняг?
Каране на ски. Всъщност ние имаме сняг в Тексас.
Как си почиваш?
Обичам вана с балончета.
Какво те дразни най-много?
Когато хората са неучтиви.
В друг живот бих била птица.
Моята вечеря би била пикантни спагети.
Моите любими неща са: спортни клинове, имам много от тях; Тейлър Суифт, говоря си с нея всеки ден; пеенето и танцуването; моето семейство, пазаруването на дрехи, да ходя на кино и моите кучета.

Част 66
Списание Форбс April 2011
Селена Гомес поддържа бурна кариера на актриса и певица, като звезда на днешните стандарти. Отвъд снимането на последния сезон на сериал и нов филм, подготвяйки турне за нейния трети албум, правейки модна линия, гадже на Джъстин Бийбър и просто бидейки млада, Селена е открила благотворителен съюз с УНИЦЕФ, които изглежда е от полза и за двете. „Когато обяснявам на хората относно моето пътуване, аз винаги завършвам с думите, че напуснах Африка получавайки повече, отколкото дадох на тези деца, защото се почувствах невероятно смирена.” казва Селена, когато дискутираме Celebrity Tap Project, програма която фокусира върху животоспасяващата важност на чистите води по света.
Оказва се, че Селена има повече баланс, отколкото бихте очаквали от тийнейджър-звезда. Тя е комфортна със знанието, че не знае всичко, но може да признае, че притежава много. Притежава скромност, която върви с широко отворени очи с надежда за по-грижовна младост и така става ясно защо УНИЦЕФ са я избрали да бъде най-младият им посланик.
Какво точно означава да бъдеш посланик на УНИЦЕФ?
Те основно използват моя глас и моя платформа да обучават деца. Аз съм способна да отида на пътувания с тях. Готова съм да бъда обучена на това, което вършат. Следващата стъпка е за достигане числото нула от 22 000 деца, които умират на ден от предотвратими причини. Ето защо аз бях една от първите да участвам в Tap Project тази година.
Твоята човечност кара ли те да се образоваш повече за това, което става по света?
И да, и не, най-доброто нещо да бъда част от тези неща е, че не трябва да пораствам. Аз правя видеа по Ютуб и говоря с моите фенове за това – както когато имах акустично шоу за УНИЦЕФ, феновете идваха и ме питаха въпроси за УНИЦЕФ и аз им казвах: „вижте, аз не знам много от нещата, които искам да науча и това е, което се опитвам да окуражавам другите да го правят.”
Ще бъда честна, когато отидох до Гана, нямах идея какво да очаквам да видя, нямах идея за нищичко. Имах фенове които ме питаха на Туйтър „какво е Гана” или „къде е Гана” и аз им казвах, че могат да потърсят в Гугъл. Приятно е, защото не съм тридесет и пет годишна и не знам много от нещата, които стават по света. Аз имам възможност да израствам с моите фенове и да израствам с УНИЦЕФ, които ми имат доверие и знаят, че искам да се уча и искам да знам какво става.
Това ли са нещата, които имаш на ум, когато правиш професионални и предприемачески решения?
Чувствам сякаш моят живот понякога е изключително лекомислен. И това кара тази лекомисленост да изчезне от ума ми. Защото аз обичам това, което правя. Мисля, че понякога може да бъда егоистична и горда. Имам предвид, че имам два часа за фризура и грим, и ходене по червни килими и такива неща. Така че се чувствам наистина щастлива, когато се свързвам с УНИЦЕФ. С моята модна линия също помагам на УНИЦЕФ. Правим тениска на УНИЦЕФ, продаваме две и всичко отива за УНИЦЕФ.
С какво искаш феновете ти да си тръгват като резултат от тези усилия?
Бих се надявала, че те се чувстват добре да правят нещо добро. И да искат да бъде по-добре за всички. Не просто за хората в чужди страни, които не познаваме и са по-малко богати от нас, но за всеки, твоят съсед или някого по улицата, или за някого в училище.
Твоите приятели също се учат на благотворителност. Тейлър Суифт е също част от тази програма и изглежда че двете сте добри приятелки.
Да, аз съм много щастлива, че тя е в програмата, обичам я. Мисля, че това е, което е важното – да се споделя с всички. Срещнах момиче, което беше на 12 години и тя и нейнте приятели дариха 3 000 долара за УНИЦЕФ, защото прочела в списание, че аз работя с тях. Това ме изуми. Тя работи като чистачка на коли и учи. Това ме кара да се чувствам невероятно и се надявам да продължава.

Част 67
Съобщение от Селена Гомес за майките. April 2011
Чудехме се как простичко да обясним важността на водата на нашите собствени деца и затова попитахме посланикът на УНИЦЕФ Селена Гомес, за да чуем нейните идеи.
Кое е най-важното нещо за водата, на което да се научат децата?
Водата е изключително деликатно нещо. Въпреки че имаме много от нея, има много деца по света, които не получават чиста вода. Това е нещо, което не бива да приемаме за даденост.
Израствайки, как твоята майка обясни за проблемите в света?
Моята майка е много нагледен човек. Тя ми показва снимки и видеа на хора, които са по-бедни от мен. Тя винаги се е убеждавала, че аз осъзнавам проблемите по света, но като ми ги показва по начини, които да разбера.
Как би обяснила водната криза в други страни на пет годишно дете?
Ние сме големи късметлии, че имаме чиста вода, която идва от тръбите чиста, така че можем да я пием и да се къпем с нея. По някои места, нямат този късмет, тяхната вода е пълна с мръсотия и лоши неща, или няма достатъчно за децата да пият. Това би било като да се изкъпеш с кална вода, няма да станеш много чист, нали?
Обясни на децата програмата ”Когато вземаш вода, даваш вода”
„Когато вземаш вода, даваш вода” e великолепна програма за набиране на средства за чиста вода по света. По ресторантите, които участват в програмата, когато поръчаш чаша вода, те ще те попитат дали искаш да дариш долар или повече. Това означава, че всичките пари отиват за друго дете на твоята възраст, за да има чиста вода.
Какво правиш в ежедневието си, за да подкрепиш каузата?
Всичко започва с теб! Всичко от пиенето на вода до запушването на чешмата или дори взимането на по-кратък душ. Това са малките неща, които ти и твоите приятели могат да вършат, за да има разлика.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitimeВто Дек 31, 2013 11:11 pm

Част 68
July 2011 Ok magazine
Нямах гадже в училище!
"Селена Гомес каза на ОК!, че тя не е добра в даването на любовни съвети към младите момичета: "Аз съм наистина зле в съветването, когато дойде до отношения Единственото нещо, което мога да кажа на феновете е, че не си струва да си с някого, когато с него не си себе си. Аз съм се съобразявала с много момчета, които харесвах преди. Няма наслада в това и се чувствах нещастна през половината време.
Никога не съм имала гаджета в училище. Това е много неудобно време за живота на някого. Когато се влюбвах, никога не казвах на момчето. Ти няма да си способна да намериш увереността в себе си, докато не бъдеш ОК със себе си."

August 2011 Не искам да бъда контролирана както предишното ми гадже
Селена обикновено пази мълчание относно връзките й, но най-накрая тя разказа за гаджето й преди Джъстин Бийбър, като разкри че не се отнасял добре с нея. Надяваме се, че не е бил нито Тейлър Лаутнър, нито Ник Джонас. Селена имаше тръпка с Тейлър Лаутнър през 2009 и с Ник Джонас през 2008 и пак през 2010.
"Не бях себе си за една година. Мисля, че това бе много увреждащо. Чувствах как бях тази която винаги се опитваше да бъде перфектна за него. Винаги се обличах изискано. Той никога не ме видя в анцуг – а аз обожавам да нося анцузи. Вече е предизвикателство някой да опита и да ме промени отново."
„Бях винаги с добри маниери и ходих на неговите любими ресторанти или места. Дойде момент, когато загубих себе си напълно. Вече не се усмихвах много, не се смеех толкова. Не се държах глупаво( бел. пр. – в смисъл да се отпуска, да се забавлява с глупости). Не се събуждах с танци, както обикновено правя. Всички около мен го мразеха, но аз не ги слушах. Мисля, че трябваше да премина през това, защото сега съм по-силна отвсякога.”
Селена признава, че е загубила себе си във връзката и е загубила чувството си за забавление, докато не скъсали.
„И когато това приключи, не знаех къде се намирам. Но се върнах и бях наистина щастлива. Моето семейство се радваше да ме има обратно."
Сега наблюдавайки Селена и Джъстин през последните няколко месеца е очевидно,че тя обожава да се отпуска и да си прекарва в забава времето. Двойката свободно лудува на плажа, вечеря в обикновени ресторанти и винаги се смеят и усмихват. Чудесно е да знаем, че Селена може да се чувства най-накрая себе си и не трябва да се променя за момче!

Част 69
Glamour August 2011
GLAMOUR: Поздравления за сингълът Who Says, който стана платинен. Когато го записа, имаше ли нещо на ум?
SELENA GOMEZ: Това е нещо като химн, с който всеки може да се свърже, но всъщност е за моите фенове, които преминават през обидите в нета и хотата, които се опитват да ги уязвят и да им казват, че не са достатъчно добри. Това е химн дори за мен – кара ме да се чувствам много добре.

GLAMOUR: В текста се казва „Кой казва, че нямаш потенциала на звезда?” Някой казвал ли ти го е някога?
SG: Разбира се – винаги има някой, който да ми го казва. И когато бях на 11 години, имаше една възрастан жена кастинг режисьор, която ми каза, че не съм достатъчно силна да бъде главна актриса за какъвто и да е проект. Сега обаче аз правя нещата, които обичам и работя наистина усилено. Никога не искам да играя жертвата или нещо подобно, но разбира се всеки трябва да се справя с това.

GLAMOUR: Твоите фенове на „Магьсниците” са толкова отдадени. Сега когато кариерата ти приключи в Дисни, мислиш ли, че ще те последват?
SG: Това е моята цел! Дисни и моите фенове ме докараха до мястото, където съм сега, така че никога не бих искала да направя нещо, което да ги обиди. Аз почнах да пораствам и да се превръщам в жена, но точно сега се надявам да правя проекти, които всеки може да гледа.

GLAMOUR: Трудно ли е да бъдеш млада и да си в Холивуд?
SG: Да, има го напрежението да се наместиш подходящо и да искаш хората да те харесат. Давам най-доброто от себе си да бъда добър човек и да бъда най-добрата, която мога да бъда.

GLAMOUR: Какво беше да работиш с Лейтън и Кейти в Монте Карло?
SG: Бях нервна и упашена, защото са по-стари и са работили във филми преди, те бяха най-добрите момичета, с които можех да съм в група! Те бяха толкова сладки и ме взеха под крилото си.

GLAMOUR: Ти често пишеш в Туйтър и Фейсбук. Какво са за теб?
SG: Обичам как мога да бъда свързана с моите фенове и съм способна да им казвам какво се случва – техните мнения са толкова важни за мен. Но в същото време, е много странно. Мисля, че Интернет може да бъде велико нещом но също и голямо зло. Нещо може мигновенно да нарани чувствата ти.

GLAMOUR: Ти написа в Туйтър: „Туко-що казах на всички, коя е музикалната ми любов.”
SG: Джейсън Мраз! Обожавам го. Мисля, че е много талантлив.

GLAMOUR: Кажи за папараците – те могат да бъдат безпощадни. Те ли са нещо, с което не би искала
да върви заедно със славата?
SG: Разбира се, но мисля, че това би било егоистично да го кажа по този начин, защото аз поисках този живот. Аз разбирам, че това е част от работата. Просто навеждам глава и продължавам да вървя напред, без да обръщам внимание.

GLAMOUR: Това трябва да е страшно трудно откакто започна да излизаш с някого, който привлича много медийното внимание...
SG: Нещо такова. Но аз съм на 19, така че чувствам, че всичко, което правя сега не бива да се приема твърде насериозно. Аз тряба да мога да се забавлявам и да се радвам на това което имам. Така че не искам да прекарам времето си криейки се или тревожейки се за всичко.

GLAMOUR: Четох, че феновете на Джъстин са ти пращали заплашителни съобщения в нета.
SG: Да, аз съм човек, така че разбира се, определени неща понякога болят. Аз просто им се изсмивам.

GLAMOUR: Ти и Джъстин някога ще си сътрудничите ли по проект?
SG: Ако всичко дойде естествено или органично, може би!


Част 70
Есен 2011
Тайните на стила на Селена!

Какво грижи полагаш за кожата си?
Селена: Много е просто. Мия си лицето сутрин и вечер. И овлажнавям след това и основно това е. Не е твърде впечалтяващо и времегубещо.

Кой е продукта който винаги трябва да имаш?
Селена: Обичам Oil Of Olay, измиват лицето превъзходно.

Харесваш ли да носиш грим?
Селена: Защото трябва да нося толкова много грим през цялото време на снимки или филмови ангажиметни, аз наистина не харесвам да го нося, когатo не е нужно. Давам на кожата си да почива. Не мисля, че трябва да се носи грим 24/7.

Ти имаш собствена модна линия. Какви са твоите модни правила?
Селена: Моят стил е много простичък. Харесва ми да смесвам неща и да нося сладки горнища. Аз съм момиче на дънките, така че винаги съм с дънки.

Предпочиташ ли онзи вид на обличане за големия, блестящ червен килим?
Селена: Да, определено предпочитам този вид, но съм също и момиче, което обича обичайните неща, когато се обличам да излизам. Харесва ми контраста между това да бъда обикновена или с официални рокли.

Носиш ли дрехи от своята колекция?
Селена: Половината от гардероба е пълен с мои неща и имам мои собствени дънки сега. Моята линия не достига Великобритания все още, но се надявам, че ще има планове за продажби и в Великобритания в бъдеще. Аз също обичам Topshop и All Saints.

С цялото това пътуване и заета програма, ти имаш нужда да бъдеш в добра форма. Как го постигаш?
Селена: Не знам. Не съм го мислила. Не правя нищо! Но аз доста обикалям по сцената, когато пея. Шоутата ми са един час и петнадесет минути и аз постоянно съм на крак, така че чувствам, че това ми е работата по определен начин. Сигурна съм, че умората ще ме настигне по-късно, но засега всичко е ОК.

Чантичката за красота на Селена
Някога чудили сте се как Селена Гомес изглежда толкова красива, а лицето й е свежо? Късметлии сте! Сега Селена ще разкрие нейните продукти за красота.
„Аз нормално имам в чантата овлажнител с мен през цялото време, защото моята кожа доста се изсушава и просто това ми е типът кожа. Нанасям тънък слой от лосиона за масло на “Okay” със слънцезащитен фактор. Оставям го да изсъхне, преди да си сложа грима.
Първият продукт за красота, който съм опитвала беше „Мейбълин Mascara.” Всеки го е ползвал поне веднъж – или както в моя случай и досега.
M.A.C’s Naked Lunch (грим) има много приятен прасковен цвят.
CoverGirl Wetsticks (червило) има приятен лъскав вид, без да придава много цвят и без прекаленото наслояване, което има всяко друго червило.
Открих на едно събитие парфюмът “Frilly Lily” и се влюбих в него. Лек е, плодов и сладък.

Тайната на Селена Гомес е стара, но златен удар от миналото. Който е казвал, че лакът за коса е останало в 80-те, е грешал тотално. За да запази гривата си в топ форма, Селена използва лакът за коса на Тед Гибсън. Дисни звездата възхалява продукта и казва, че този не може да се сравнява с типичния лак за коса.
„Обожавам лакът за коса на Тед Гибсън. Много е лек и не прави люспи в косата ми.” Нося го с гребен, така че да разчепквам косата в която и почивна стая да съм.”



2011
Част 71
Селена: Чувствам се благословена!
Въпрос: Какви бяха изненадите през годините, когато погледнеш шоуто назад?
Селена: Беше забавно, беше лудо, беше велико. Имахме страхотно време и имах възможността да кажа, че бях на шоу, работило четири години, с великолепен актьорски състав – нещо, което не могат много хора да кажат.
Въпрос: Какъв беше твоят най-магически спомен или момент, който ще си припомниш и ще те накара да се усмихнеш?
Селена: Смехът. Когато се забавлявахме заедно. Никога не беше един определен спомен, имахме много спомени всеки ден.
Въпрос: Колко емоционален бе последният ден?
Селена: Бе много емоционален. На последният ден ние завършихме сериала само тримата (Селена, Дейвид, Джейк). Всички останали бяха завършили сцените си. Ние започнахме работа и се стремях да го отбягвам, колкото се може повече. Опитвах се да не мисля за това и продължавах да снимам сцената И когато дойде краят, аз просто заплаках и не можех да спра. Момчетата се държаха като мъже и не се просълзиха.
Въпрос: Какво стана на следващия ден след края?
Селена: Дейвид Хенри ми писа СМС: Чувствам се сякаш съм скъсал с гаджето.” Беше странно.
Въпрос: Запази ли магическата пръчка?
Селена: Да, тя беше подарък от продуцентите на шоуто и ми я дадоха в малка стъклена кутия с малка гравюра. Беше мило..
Въпрос: Приключи ли шоуто по начина, който искаше? Правилният човек ли стана семейният магьосник?
Селена: Мисля, че беше добър, мисля че направихме правилния финал.
Въпрос: Кои бяха любимите ти епизоди?
Селена: Никога не съм имала истински любим епизод. Помня трети сезон, който ми беше любим, защото знаехме, че вървим по установен ред, това не беше краят. Знаехме, че ще има още един сезон и ние просто играехме един срещу друг и искахме да направим всичко по-добре. Това беше най-добрият сезон и мисля, че всички епизоди от него са ми любими.
Въпрос: Сюрреалистично (бел. преводач – нереално) ли е за теб, когато погледнеш кариерата си в такъв момент, защото има толкова много неща, които вършиш?
Селена: Разбира се, чувствам се благословена. Обичам това, което правя. Особено музиката - това бе нещо, което бе моя страст, но не очаквах, че ще се приеме толкова добре. Аз съм много благодарна. Да правя и двете беше добре за мен, харесва ми.
Въпрос: С толкова много музикални шоута, какво е чувството да чуеш някои от твоите песни изпълнени от различни хора като Семейство Фанин в The Sing-Off?
Селена: Много пъти изпълнението е по-добро от моето, така че ето защо ги харесвам. Забавно е, те ми дават идеи. Наистина е готино да видиш по Ютуб, феновете ми да изпълняват кавъри на моите песни, защото ти можеш да видиш в техните очи как те предават каквото пеят, какво текстовете означават и какво значат песните за тях. Така че е наистина специално. Готино е.
Въпрос:Снимаш ли филма Spring Breakers сега с Harmony Korine?
Селена: Да, изгледах всичките му филми. Трябваше да се боря за тази рола, затова летях до неговия дом в Нашвил и изгледах всичките му филми. Казах му: „Искам да бъда в твой филм” и той ме прослуша за около час или два и беше страхотно. Тогава получих ролята и съм толкова развълнувана. Роляата е доста мрачна и много различна и съм развълнувана да работя с него. Разбира се, той е човекът, който ще създаде всичко и ще помогне на мен и Джеймс Франко, Ванеса Хъджънс, Ема Рбъртс и останалите. Ще бъде страхотно да работим заедно и сценария е велик. Хората ще бъдат малко изненадани.
Въпрос: Ще повлияе ли на възприемането от твоята фен база?
Селена: Доброто нещо относно това е, че е независим филм. Така че то ще обикаля по филмови фестивали, но няма да осъществи лесен контакт с по-младата публика. Филмът не е за привличане на тях, а по-скоро е за мен, просто правейки нещо, което ми е страст.
Въпрос: Имаш ли някакваи специални ритуали преди да излезеш пред жива пулбика?
Селена: Събираме се заедно зад кулсиите точно преди да излезем и правим бърза молитва. Приятно е.
Въпрос: Компютрите са толкова голяма част от живота на всички сега. Колко загубена ще се чувстваш без своя лаптоп?
Селена: Гледам своите шоута и филми на него. Чрез него се свързвам с моето семейство по iChat и правя всичко останало, така че това е моят живот.
Въпрос: Какво ще правиш на Новогодишното шоу?
Селена: Аз съм развълнувана, ще бъде забавно. Ще пея и ще отброяваме времето до полунощ. Ще бъда с Деми Ловато и ще е забавно. Аз съм развълнувава.
Въпрос: Била ли си преди на Таймс Скуеър в Ню Йорк на Нова година преди?
Селена: Не.

Част 72
Селена дава най-добрите прегръдки! - Tiger Beat
Феновете на Селена Гомес разкриват каква е ВСЪЩНОСТ Селена към своите фенове, когато никой не гледа!
Селена Гомес притежава една от най-добрите репутации в Холивуд – никога няма да чуете негативни истории за нея! Селена е световноизвестна суперзвезда, но тя през повечето време се показва като страшно сладка, приземено момиче. Откакто Селена е знаменитост, нейните движения се следят от камери. Селена, която виждаме на екрана е една “o-толкова-мила” звезда. Но когато камерите са изключени и никой не гледа, дали Селена е наистина толкова мила? Някои от най-големите фенове на Селена ексклузивно разкриват на списанието истинската, никога досега неразказвана история за това как Селена се отнася със своите фенове на четири очи.

“Аз съм Алекс и съм на 17 години. Аз се запознах със Селена на нейното турне по време на концерта й в Торонто, Канада. Веднага щом се приближих до нея, тя беше мила с мен. Първо, се усмихна и ми каза “Здрасти! Харесва ми косата ти!” Аз отвърнах: “Благодаря!”, но аз пищях от щастие отвътре. След като се снимах с нея, я помолих за прегръдка. Тя ми откликна “Разбира се!” Тя ми даде най-добрата прегръдка. Тя тя прегръща сякаш ти е приятелка, не просто фен. Тя е най-милата, най-земната личност. Беше един от най-добрите ми спомени в моя живот.”

"Аз съм Адриана и съм от Пуерто Рико. Една седмица след моя рожден ден Селена имаше концерт близо до мястото, където живея. За рожденния ден помолих майака ми, ако може с двете ми най-добри приятелки да отседнем на хотел за нощта преди концерта и след това да отида на шоуто на следващия ден. Моята страхотна майка ми разреши - и се оказа, че това бе същият хотел, в който и Селена бе отседнала! В деня на концерта, аз и моите приятелки чакахме отвън за почти осем часа. Когато видяхме Селена, тя вече беше в своята кола, чакаща да тръгне за концерта. Но тогава тя излезе от колата веднага щом ни видя! Тя излезе от колата просто, за да говори с нас. Ние питахме Селена, ако може да се снима с всяка от нас. Селена дори ни каза, че й е било приятно да се срещне с нас. В това време нямаше никой друг фен освен нас трите. Тя прегърна всички ни също! Тя беше изключително мила."

"Моето име е Грейс. Купих си билети, за да срещна Селена и да я видя на концерт. Това бе подарък за моя рожден ден. В деня на концерта майка ми и аз карахме два часа, за да я видим. Аз бях толкова притеснена, че концертът може да се отложи, защото се предполагаше, че ще има буря цяла нощ. Точно преди да стигнем започна да вали дъжд. Когато я срещнах, тя ми даде голяма прегръдка. Тя дори ми каза за дъжд: "Толкова съжалявам!" Тя се почувства зле, че валеше! тя беше толкова сладка и нормална. След като се снимах с нея, Селена дори ме прегърна втори път. Тя изглеждаше доста по-различно от телевизията или филмите, защото нямаше много грим. Тя просто изглеждаше наистина щастлива да се срещне с всичките си фенове! "


Част 73
Най-шантавите въпроси към Селена, задавани някога!
Селена Гомес се срещна със списание "BOP" за ексклузивно интервю без граници - това забавно момиче нямаше никакви проблеми да отговори на странните въпроси.

Въпрос: Кой ще спечели при война на палците - ти или Джъстин?
Селена: Джъстин би спечелил! Аз съм по-слаба, отколкото изглеждам, така че той определено би спечелил!

Въпрос: Ако можеше да комбинираш две животни като домашен любимец, кои би избрала?
Селена: О, Господи, това е забавно! УОУ! Бих избрала куче и птичка да ги комбинирам като един домашен любимец.

Въпрос: Ако можеше да направиш някоя от песните си във филм, коя би избрала?
Селена: Бих избрала "Naturally" да бъде превърната във филм. Смятам, че идеята да срещнеш някого и незабавно да усетиш искрите, би било наистина забавно.

Въпрос: Ако беше пинята, какво форма би била и с какво ще си напълнена?
Селена: Бих била пинята във формата на звезда с блещукащи пискюли. И бих била пълна с "Reeses Peanut Butter Cups";(бел.пр. - нещо като малки кексчета с фъстъчено масло и шоколад) и кисели "Skittles";(бел-пр. разноцветни бонбони).

Въпрос: Ако можеше да си направиш собствено меню-мечта от три ястия, какво ще ядеш?
Селена: Първото ястие ще бъде азиатска салата с кисели краставички - това ми е предястието. Основното ястие ще бъде спагети "ангелски къдрици" с пилешко и зеленчуци. О, Господи, сега почнах да огладнявам! За десерт бих имала чийзкейк - но единствено чийзкейк, приготвен от леля ми. Той е най-добрият.

Част 74
Статия на Селена в авторитетния вестник Daily Telegraph
"Разбира се, че аз разбирам ревността. Напълно я разбирам. И аз съм била фенка на много хора. Опитвам се да не се фокусирам на това какво целият свят казва за мен и просто да бъда щастлива със себе си и да се опитвам да живея нормално живота си, доколкото е възможно. Въпреки че има моменти, където чета неща, които ме нараняват, то повечето време не заобикалям живота си със списания или Интернет. Но в определен момент е невъзможно да ги избегна."

"Най-доброто нещо да бъдеш влюбен е, когато се смееш толкова силно, че стомахът те заболява. Ние с Джъстин имаме много общо."

"Обичам да представям песните си пред публика и се надявам моите фенове да се вдъхновяват."

"Никога не съм казвала, че искам да бъда "доброто момиче."

Относно влизането в болницата през Юни тя въздъхва:
"Не беше голяма работа. Просто не се хранех правилно. Ядях твърде много запържена храна и не взимах достатъчно протеини и желязо."

За филма "Монте Карло":
"Исках да вляза в онзи филмов свят, който е малко по-възрастен, отколкото бях свикнала, но все още е в пределите на моята възраст."

"Дължа много на Дисни, но е време да продължа и да порастна малко. Също така съм благодарна на моите фенове и го правя бавно."

"Получавам много сила от майка си. Мисля за удивителните неща в моя живот - семейство и приятели - те се, които имат значение.

"Обичам модата. За мен това друг начин на изразяване. Всичко, което е по рафтовете, аз съм го одобрила и е вдъхновено от моя вкус."

"Не съм заинтересована да нося дрехи, които ще бъдат избрани като най-добрите дрехи. Не искам да бъда хубава за никого другиго, освен за себе си."

Колкото дълго се чувствам хубава и уверена в това, което върша - това е всичко, което наистина има значение. Майка ми ме натиска да бъда по-силна. Не знам какво бих правила без нея. Тя е движещата сила зад моя успех."

Част 75
За гаджето на Селена от Тексас
Селена не е разкривала името на гаджето си от Тексас, но по време на промоцията на „Рамона и Бийзъс“, репортер я пита дали е ходила с момче, с което първо са били приятели. „Не би ми харесало да ходя с някого, когото познавам. Ако сме приятели, не бих искала да разрушавам приятелството. Точно преди да се преместя в Лос Анджелис, имах силни чувства към едно момче, което познавах от дълго време. Когато накрая му признах чувствата си, се почувствах добре, че го изкарах от гърдите си, но нашите отношения станаха леко странни. Той също ме харесваше, но когато се опитахме да станем гаджета, беше трудно да скочим от приятели към нещо повече, така че беше един вид загуба. Чудя се, дали щяхме да си останем близки, ако бяхме си останали приятели.“


Списание CANDY - Селена за срещата си с Шая Льобоф
Беше удивително! Казаха ми, че има две фенки в стаята за преобличане, чакащи дa се срещнат с мен и аз бях "О, страхотно!", така че вървях си по коридора и Шая седеше точно пред мен, и аз побягнах от него! Тoй беше достатъчно мил да тръгне след мен и да ми извика: "Хей, почакай, почакай..", защото вероятно знае, че съм луда по него."

За излизането на среща:
"Единственото нещо, което всякога казвам на моите фенове е, че не си струва да се правиш на такъв, какъвто не си. Аз се опитвах да сe променям удобно за много момчета, които харесвах. Много е лесно да искаш да бъдеш каквото те искат от теб да си. Но накрая, това вече не е забавно и се чувствах ужасно през половината време. Сега съм много целенасочена. Най-добрата личност е тази, с която ти самата можеш да си."

Част 76
Селена:Винаги се опитвах да бъда перфектна за него!
Селена обикновено пази мълчание относно връзките й, но най-накрая тя разказа за гаджето й преди Джъстин Бийбър, като разкри че не се отнасял добре с нея. Надяваме се, че не е бил нито Тейлър Лаутнър, нито Ник Джонас. Селена имаше тръпка с Тейлър Лаутнър през 2009 и с Ник Джонас през 2008 и пак през 2010.
"Не бях себе си за една година. Мисля, че това бе много увреждащо. Чувствах как бях тази която винаги се опитваше да бъде перфектна за него. Винаги се обличах изискано. Той никога не ме видя в анцуг – а аз обожавам да нося анцузи. Вече е предизвикателство някой да опита и да ме промени отново."
„Бях винаги с добри маниери и ходих на неговите любими ресторанти или места. Дойде момент, когато загубих себе си напълно. Вече не се усмихвах много, не се смеех толкова. Не се държах глупаво( бел. пр. – в смисъл да се отпуска, да се забавлява с глупости). Не се събуждах с танци, както обикновено правя. Всички около мен го мразеха, но аз не ги слушах. Мисля, че трябваше да премина през това, защото сега съм по-силна отвсякога.”
Селена признава, че е загубила себе си във връзката и е загубила чувството си за забавление, докато не скъсали.
„И когато това приключи, не знаех къде се намирам. Но се върнах и бях наистина щастлива. Моето семейство се радваше да ме има обратно."
Сега наблюдавайки Селена и Джъстин през последните няколко месеца е очевидно,че тя обожава да се отпуска и да си прекарва в забава времето. Двойката свободно лудува на плажа, вечеря в обикновени ресторанти и винаги се смеят и усмихват. Чудесно е да знаем, че Селена може да се чувства най-накрая себе си и не трябва да се променя за момче.

Част 77
Училищните тайни на Селена
Преди срещите си с Джъстин Бийбър, Селена е имала няколко неудобни моменти в училище, от които още я прсвива при спомена.
„Не бях популярно дете. Седях си назад и имах две приятелки. Моя братовчедка бе капитан на мажоретките, така че никой не ме избираше, защото тя бе популярна и винаги ме защитаваше. Селена израстнала училищната травма като приела различието си от останалите. „Трудно е, да не се поддаваш на натиск и да правиш каквото ти казват. Но определено аз съм щастлива,че бях ексцентричката, отколкото да съм някоя, от която не бих се гордяла. Стой какъвто си!”

Против тормоза
Интервюиращ: Ти и приятелите ти някога били ли сте тормозени?
Селена: Да, разбира се. Ходех на училище до 8ми клас, след което преминах на домашно обучение. И очевидно, като актриса, вършех и двете. Когато бях малка, когато бях в Барни, ме нарочиха. Присмиваха ми се защото вършех това, което обичам. Беше наистина стресиращо и все още преминавам през това. Сигурна съм, че виждате как тормозът се пренася дори в интернет пространството. Мисля, че на всеки му се налага да преминава през това.
Интервюиращ: Какъв съвет би дала на тези, които са подложени на тормоз?
Селена: Нека знаят, че не са сами и че не само те го изпитват. Най-важното е как те се приемат, а не как другите ги приемат. Забелязала съм, че тормозените винаги търсят причината в себе си, което не е правилно, защото не те трябва да променят нещо в себе си, а тези, които прилагат тормоз
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011   RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
RETRO Selena - old interviews and articles 2007-2011
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Selena Gomez: Who Says ( G M A - 17.06.2011 )
» Selena and Justin in NY - 30.06.2011
» Selena Gomez: KCA 2011 Appearance
» Selena Gomez BG Calendar 2011
» Muchmusic Selena Gomez - Host of the 2011 Mmvas

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Селeна в пресата / Selena in magazines-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии