Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Miley's bun is gone

Go down 
+3
rozaLie
~Rossita
enormous-heart
7 posters
АвторСъобщение
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:14 pm

Miley's bun is gone Normal_118
Miley's bun is gone Normal_A0JFfaDCYAA_bSx
Miley's bun is gone Normal_A0JGizJCYAAmNoS
Miley's bun is gone 189565_462898680398731_548974379_n

Е, какво мислите за новата и прическа? Харесва ли ви? Свикнахте ли вече с нея? Ще ви липсва ли дългата и прекрасна коса? Имаше слух, пуснат в twitter, че Майли е дарила косата си на болните от рак, но тя така и не го потвърди. (Тук има още по темата.)

Това са tweet-овете на Майли относно новата и прическа:
Miley's bun is gone Wrjh55
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:18 pm

Ами ако наистина е дарила косата си на болни от рак, това би било доста хубава постъпка. Но както каза е слух. Иначе, на мен ми харесва прическата. Готина е Майли така, по-свежа. хд Но я предпочитам с предишната й коса, която не беше кой знае колко дълга, но беше по-дълга от сегашната. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:19 pm

Страхотна е. Много и утива. Дългата и коса няма да ми липсва, харесваше ми с много дълга коса, харесваше ми с по-къса, харесва ми и така. Но аз на това най-много и се кефя - че никога не и е пукало какво мислят за нея и прави това, което сърце и иска. : ))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:20 pm

Аз мисля че е наистина сладка! Отива и. Първоначално не я харесах, може би защото не бях свикнала и прическата ми беше твърде момчешка така да се каже, но сега вече започна да ми харесва (особено, като видях тази снимка). Според мен беше ааадски глупаво от страна на хората да я обиждат, че била грозна, че не и отивалo, да и държат сметка защо е направила това, ами в крайна сметка косата си е нейна и щом така се харесва повече момичето, нека бъде така. Това, което баща й и е казал си е чистата истина. Аз лично се радвам много, че Майли се чувства добре и даже и пожелавам всеки ден да се харесва все повече и повече с тази прическа. :D
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 7:12 pm

Прилича ми на Поли Генова :D... Иначе, мен не ме кефи особено, може да не съм свикнала, не знам... Но с коса до раменете ми харесваше повече.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 8:18 pm

^ От както я видях точно се чудя на кого ми прилича толкова много и благодарение на теб се усетих, че това е Поли. ;дд

На мен лично ми харесва страшно много така. Хубава е, изглежда някак по-зряла.
Върнете се в началото Go down
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 11:27 pm

На хубавите хора всичко им отива! Възхищавам се на смелостта й да експериментира и на силата да пренебрегва чуждото мнение. Прекрасна е! 459
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 12:44 am

Как да не ми харесва!? Вижте само колко е щастлива и...и усмихната, направо грее!! Харесва ми прическата и мисля, че много й отива. Сякаш са създадени една за друга tongue Представям си я някъде, на някои награди/червения килим с тази прическа... 459 и някоя по-разчупена рокля (къса) Miley's bun is gone 1342178415
Не мисля, че е дарила косата, защото е сравнително малко...смисъл трябва да е по-дълга и на плитка за да я дарят (за перука), но може да я е продала на търг и да е дарила парите...опа пак почнах да си съчинявам laugh. Много ме кефи!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 2:16 am

Miley's bun is gone A0RPve6CcAAknr4
Колко е красива само, нямам думи.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 2:57 am

^ Много е сладка. ;хх heart
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:11 pm

Miley's bun is gone Tumblr_m8p8eqLcpH1qfsp3fo1_500
Мисля че от този tweet тръгна всичко.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:17 pm

^Много мило от нейна страна, наистина. Но аз пак продължавам да мисля, че щеше да има по-голяма полза ако я продаде и даде парите на фондацията, а не да я дари така, както си е (няколко см. недостатъчни за перука). Но все пак, вярвам, че е дарила нещо (независимо какво). laugh Само не разбирам кой я е нарекъл грозна? :shok: Толкова е сладка и щастлива с новата си грива, че е грях някой да каже нещо подобно. laugh
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 8:45 pm

Майли е страхотен човек. Според мен няма значение колко и какво е дарила, а че го е направила. Всички, които я нареждат да мълчат, right.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Гост
Гост
avatar



Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 10:36 pm

Пфф, те не само, че я нарекоха грозна ами и започнаха да говорят, че това бил отчаян опит да 'разкара малките фенчета на Хана Монтана' .. ;хх
Върнете се в началото Go down
xx.awesomeness
Напредващ
Напредващ
xx.awesomeness


Warn :
Miley's bun is gone Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley's bun is gone Right_bar_bleue

Брой мнения : 79
Reputation : 0
Join date : 05.09.2012
Age : 25

Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:19 am

Не ме интересува кой какво ще говори за нея? Жалкарите са на всеки ъгъл и просто не могат да приемат факта, че те нямат нейния талант, нито нейната красота. Обожавах предишната Майли, но новата Майли разцева всички категории. Прекрасна е всякак.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Miley's bun is gone Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley's bun is gone   Miley's bun is gone Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Miley's bun is gone
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Музика / Music :: Майли Сайръс / Miley Cyrus-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии