Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Майката Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майката Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Майката Empty
ПисанеЗаглавие: Майката   Майката Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:41 am

От доста време се чудя - да пусна ли та'я тема, да не я ли пусна, някой ще даде ли своето мнение, etc.
Но както и да е.

Майката. Какво за вас е тя? Човек, личност, пример за подражание? Какви са вашите отношения с майките ви? Имали ли сте момент на слабост, когато просто искате да прегърнете майка си и да забравите всичко? Да усетите топлината, любовта от нея? Имате ли й доверие? Горди ли сте? Споделяте ли си всичко?

Има още много въпроси, който ми се искаше да задам, но нека се ограничим до тук. :)

ЕДИТ: БДУ, ако има такава тема, модовете знаят какво да направят.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Майката Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Майката Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Майката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майката   Майката Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 5:45 pm

Има тема за родителите (като цяло), но не и отделно за майката. Мисля че трябва да остане темата, хубава е, дано се разпишете.

Моята майка за мен е един от най-добрите и чистосърдечните хора в света. Винаги се отнася мило с хората, с уважение един вид. И към мен се отнася така, за което съм й адски благодарна (защото можеше да е и по друг начин). Отношенията с мама тепърва ще ми се изграждат, защото тепърва ще 'навлизам' (ако може така да се изразя) в живота, тепърва ще изпитвам трудностите на гърба си. В момента отношенията ни са средна работа. Когато почне да крещи ми се иска да се изнеса от къщи, честно. Когато говорим за нещо разговора минава много приятно, особено ако не се стигне до спор (което е рядкост). Горда съм, че точно тя ми е майка, защото е много приятен и пекан човек и помага много на приятелите си. Не й споделям толкова много, но си имаме и личните разговори - например й разказвам в училище к'во е станало (без мръснишките истории разбира се хд), кой учител ми е дигнал нервите ии така. ;д Разбира ме, което е най-хубавото. Е, ако се разстроя когато националния отбор е загубил, ме изнервя супер много като ми говори някакви уж утешителни работи. Но то май си опира до характера, защото аз по принцип мразя да ме утешават и да ме уверяват че всичко ще бъде наред (което е защото съм песимист, но да не задълбавам друга тема). Въобще, колкото и караници и спорове да имаме, много обичам майка си. Много!
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Майката Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Майката Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Майката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майката   Майката Icon_minitimeПон Авг 20, 2012 5:47 pm

Какво за вас е тя? Какви са вашите отношения с майките ви? Ами не знам. Сложни са отношенията ни. Не мога да я определя като пример за подражание, защото мисля да направя точно обратното, на това което е направила тя. Мога и да я определя като приятелка (честно, кой друг говори за мръсотии с майка си? laugh ) Но ако става дума за споделяне, ако ми е гадно и т.н. не мога да и кажа. Приемаме проблемите си по различен начин. Тя и сама си е достатъчна и ми е казвала, че никой не е незаменим, че самотата е нещо нормално, но за мен е точно обратното. Общуването с хората и това което мислят или не мислят за мен е най-важно (а също и как ще ме запомнят).
Имали ли сте момент на слабост, когато просто искате да прегърнете майка си и да забравите всичко? Не е това начина, по който се решават проблеми. (Трябва да сме като животните-да си слаб е като да си никой. Не бива да го показваме laugh). Като малка, може би, но когато ми трябваше, не беше там (защото най-трудно ми беше през лятото при баба ми (със всички онея старчески етикети на държание etc.) ).
Имате ли й доверие? Доверие като да й кажа, че крада банки laugh? Не знам. Не ми се е налагало.
Споделяте ли си всичко? Има някои неща, които не искам да ми казва. Но тези, които ми е разкрила ми показаха, че и тя е била..."бунтар". Но не споделям. Само ако има нещо смешно, мръсно или клюка тогава. Не се разбираме що става дума за сериозно общуване.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Майката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майката   Майката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майката на Сел е направила спонтанен аборт
» Майката на Селена отново е бременна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии