Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.

Go down 
АвторСъобщение
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeСря Май 16, 2012 2:31 am

Йееей! Рали си има дневник! Сега ще четете за живота на Рали, ако си нямате ваш или ако по някаква случайност сте кликнали на него. Йееееей!

15.05.2012 година, ден, който беше скучен, ама важното е, че се кефя на национали 546 (хохо, колко официално го написах само laugh)

Таа .. днеска. Днеска не беше нищо интересно. Ама реших да си направя дневник, за да ви покажа и да ви кажа, че обичам волейбол! (U don't say girl! laugh )

Така ..
Мили мой, любим и толкова обожаван от мен Цецо! Спри да бъдеш толкова прекрасен!
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Tumblr_m1jwylgxgx1r7ymu8o1_400

Защото ми се къса сърцето, задето не мога да те видя наживо така хубаво усмихнат! Всъщност - вече съм те виждала .. ама пак искам!
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Tumblr_m3n3zq7xeT1qls1bmo1_500

Тука, представете си, той се е намръщил (wtf, bros! :shok: ) :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Tumblr_m1pokcRXlV1r7ymu8o1_1280

А тука се обяснява:
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Tumblr_lkourkuhzM1qg19bfo1_500

Добре, изяснихме се, че го обичам и че е прекрасен!
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Tumblr_lx26o8hKIY1qbh7n1

Изяснихме се, нали? Lemme love u! <33
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeСъб Май 26, 2012 2:56 am

Такам! Едно нещо ще се спомене в този пост! Няма да казвам дати и такива глупости, защото те не ви касаят, а и си ги има отгоре.

НЕЗАВИСИМО ОТ ОБСТОЯТЕЛСТВАТА, НЕЗАВИСИМО ОТ ВРЕМЕТО, НЕЗАВИСИМО ОТ МЯСТОТО - БЪЛГАРСКИЯТ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ВИНАГИ ЩЕ Е В СЪРЦЕТО МИ И АЗ ВИНАГИ ЩЕ БОГОТВОРЯ ТЕЗИ МОМЧЕТА ЗА УСИЛИЯТА, КОИТО ПОЛАГАТ И ЗА ВСИЧКО, КОЕТО ВЪРШАТ! НА СВЕТА Е ПЪЛНО С НЕБЛАГОДАРНИЦИ, НО НЕКА ПОНЕ БЪДЕМ ДОБРИ И ИМ ПОКАЖЕМ, ЧЕ ГИ ОБИЧАМЕ, ЧЕ ГИ ПОДКРЕПЯМЕ! НЕКА НЕ СЕ ПРАВИМ НА ВЕЛИКИ И НЕКА НЕ ГИ СЪДИМ КАТО КАЗВАМЕ, ЧЕ Е МОЖЕЛО ДА ГИ ПОБЕДЯТ, ЗАЩОТО АКО БЯХТЕ НА ТЯХНО МЯСТО ЩЯХТЕ ДА СТЕ ИЗПОПАДАЛИ НА ЗЕМЯТА ОТ ТОПКИТЕ, КОИТО ВИ БЛЪСКАТ В ГЛАВАТА!

А ТОЗИ АБЗАЦ Е ЗА ЦЕЦО СОКОЛОВ, ЗАЩОТО ИСКАМ ДА КАЖА НА ВСИЧКИ - КАЗВАЙТЕ, КАКВОТО СИ ПОИСКАТЕ, КАКВОТО ПОЖЕЛЕТЕ, НО ТОЙ Е ПЕРФЕКТЕН ИГРАЧ! НЕ МОЖЕТЕ НИКОГА, АБСОЛЮТНО НИКОГА ДА МЕ УБЕДИТЕ В ПРОТИВНОТО, ЗАЩОТО ЗНАМ ИСТОРИЯТА МУ И МУ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ ЗА ТОВА, КОЕТО Е НАПРАВИЛ САМО ЗА 6 ГОДИНИ! БИЛ Е НА 12, КОГАТО Е ПОЧНАЛ ДА ИГРАЕ .. И НЕ СТРУВАЛ ТОГАВА ... ПОНЕ ТОВА ЗНАМ, НО СЛЕД ВРЕМЕ ТОЙ ДОКАЗАЛ, ЧЕ МОЖЕ! НАПУК НА ВСИЧКИ, ТОЙ Е УСПЯЛ И ДРУГИТЕ СЕГА МОГАТ ДА МУ ЛИЖАТ ОБУВКИТЕ! НЕКА! ТОЧНО НЕГОВАТА ИСТОРИЯ МИ ПОМАГА В ТРУДНИТЕ МОМЕНТИ, ЗАЩОТО МУ СЕ ВЪЗХИЩАВАМ И ИСКАМ ДА СЪМ КАТО НЕГО НЯКОЙ ДЕН - УСПЯЛА, ВСИЧКИ ДА МИ СЕ ВЪЗХИЩАВАТ! И, ДА ... АЗ ЩЕ УСПЕЯ! ЩЕ УСПЕЯ, ЗАЩОТО ВЪПРЕКИ ОПИТИТЕ МИ ДА МЕ СЛОМЯТ, ТЕ ВЕЧЕ НЯМА ДА УСПЕЯТ!

КАТО ЗАКЛЮЧЕНИЕ: ОБОЖАВАМ ЦЕЦО СОКОЛОВ!


Постът е вдъхновен от Чичи - моята любима носителка на вести, която ми каза колко перфектно е играл Цецо! Кефи се, babe! Поста е специално за теб! :* Ааа .. и да си напишеш коментара за идеалния ми пост в темата ми. laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeНед Май 27, 2012 12:30 am

България 3:0 Португалия!!! СТРАХОТЕН, ПЕРФЕКТЕН МАААААЧ! И Цецо игра през цялото времеееее! <33

Дооообрееее! Значи според Сашо Йовков, Цецо е:
-Като хала
-Мачка всичко по пътя си, щом намери топката добре (тоест винаги!)
-Пълен с енергия
-Гладен за игра
-Младеж с невероятни качества ....

Трябва ли да изброявам ощееее?

Страхотен мач, хубава игра от страна на нашите лъвове и страхотен хъс! БРАВО! ЕВАЛА ИМ ПРАВЯ! Ето затова ги обичам! Обожавам ги! Цецо игра цял мач, няма как да ми е по-кеф!!!

Уоуоуоуоооу! А каква блокада направи Цецоооо! 11та точка, втори гейм, Цецо - страхотен!!!

Мега яката тройна блокадаааа - Цецо, Тошко Алексиев и Еър Теди! Чадърчеее!

ОМГ!!! Сашо Йовков: "Футболни умения с глава се опита да покаже Секейра, но може би заради това, че е с гола глава, топката се подхлъзна по голото му теме..." ОМГ! rofl:

"Пинто сякаш се уплаши от блокадата на Цецо Соколов и затова се опита да я отбегне, но в крайна сментка топката се спря в антената."

"Португалския треньор се очуди защо топката така се върна в полето, но после видя, че на блок беше Цецо Соколов и си отговори на въпроса."

Явно и Сашето е фенче на Цецооо!

hohohohhh .. they r the force! <3

ПП: Цецо Соколов е много сладък като се извинява на съотборниците си! laugh <3
ПП 1: Чичи, не си ми споменала вчера какво му е на Владо!? laugh

Офф .. абеее като заключение - схванете, че обожавам националния отбор!!!
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 1:24 am

Лелее! Не мога да повярвам! ОСТАВА САМО ЕДНА СЕДМИЦА! След една седмица ще ги видя! ОТНОВО! Нямам търпение! БРОЯ ДНИТЕ! Ще ги зърна отново! Ще се докосна до тях отново и се кълна, че този път няма да пропусна да се снимам с едни от най-великите! Искам да си дам подаръка на Цецоо! <33 omfg. fangirling.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeСъб Юни 09, 2012 6:08 am

Добре ... нямам си и на идея от къде да започна. Та аз още не съм се съвзела ... Такова изживяване. Уоу! Просто ... не знам просто как да опиша как се чувствам точно сега. Само ще кажа, че тук ще опиша изцяло историята на дена. Дано намерите време да я прочетете, зщото наистина ще значи много за мен. happy

Тааа... Да, така ... пристигнахме пред залата и влезнахме за мача Франция-Египет. Победите. както се и очакваше беше Франция с победа над Египет с 3 на 0. Абе ... не ги гледах много как играеха, а оглеждах публиката. laugh Ииииии .. така, такаааа ... даже видях Радо Стойчев, който буквално беше на 10 метра от мен, но имаше прегради и не можех да мина, затова питах един много готин, дето е само 3-4 години по-голям от мене дали мога да се снимам с Радо и той ми каза, че след мача може. Амааа така де ... по едно време чух силни писъци и ръкопляскания, а то к'во било?! Част от момчетата от отбора ни вече бяха там. Аз, разбира се веднага забелязах Соколов, защото окото ми просто е пригодено винаги да го вижда ... нали разбирате! tongue При което аз веднага се обаждам на Чичи, защото .. бях тотално изкрейзила .. та той беше на 20 метра разстояние!
Чичи: Абе, отивай, б човек! Какво чакаш! Това е Цецо ...
Аз: Ама .. ама .. мен ме е срааам.

При, което дори самата аз едвам не се разсмях ..Тааа .. дълго време с моята приятелка се чудехме дали да идем и по едно време тя вика:

Ц: Ми, айде ти иди де!
Аз: Еми ... хубавоооо!

Ииии тръгнах с апарата без да мисля за нищооо, минах покрай преградите и отидох до полицая и вече бях буквално на два метра от Цецо. Казвам на полицая: "Ами ... аз такова ... може ли да ида да се снимам, моля!"
И той понеже няма как да откаже на моето личице, той ми даде знак, че може и вече само гледаш как хората ги вее вятъра от едно 14 годишно лапенце, дето тича със скоростта на светлината към Соколов. Стигнах при него и разтреперана го бутам и викам: "Може ли една снимка ?" с такова тихо гласче, което не е нормално за мен. И той с неговия як глас ме поглежда и казва: "Може, разбира се!". И тогава, просто... боже мой! <333 Бях на 117847649862718761906785368346346356 небе! Много бях радоста и после моята приятелка като ме видя, че се снимах идва и тя и тя се снима. laugh Ама я кажете кой е толкова нахален, че даже охраната да разубеди! laugh

Свърши мача и Радо стана от стола си, а аз като невидяла тръгвам към него, че приятелката ми едва ме догони! laugh Обаче имаше едно момиче, което беше с физически проблеми и дядото на това момиче започна да обяснява на Радо колко го обичала и как умирала за него и отбора! Радо, разбира се обърна внимание на нея и не се и очудих! Затова, когато видях Пламен Константинов се затичах и към него и се щракнахме, а после и Радо се освободи, та и със снимка с него мога да се похваля!
Излезнах извън залата, защото тати каза, че иска да ми каже нещо. Биха ми от безцветните печати, с които се доказваше, че си на мача. Излезнах при тях, а той ми купи тениска на фен-клуба на волейболистите. След това излезна и това момиче с майка си и седнахме на стълбите пред входа. Седяхме, седяхме. По едно време гледам от една от залите в "Арена Армеец" се размятат волейболмни топки, а хората са се скупчили. И се сетих и викам:
"Ей, идвай да им гледаме загрявката!". Отидохме. Беше мега яко да гледаш как се разтягат. laugh Имам многооо хубави снимки, но като ги кача ще ви ги покажа. Обиколихме залата, за да видим къде щеше да бъде автобусът. Ииии .. видяхме Влади Иванов. Много сме си нахалнички, ама той беше готин и се снима с нас.
Стана време и за мача между България и Пакистан. Влезнахме в залата и зачакахме на'ште момчета да се появят. Влезнаха доста запомнящо се. В колона един по един, носейки знамето на България, на което пишеше "За Петьо Узунов". Снимах го. laugh


До края на първия гейм седяхме на местата си, но после като видяхме, че някои от местата в хубавите сектори са празни се пренесохме и седяхме на втория ред в сектор А.1.2 точно до жената на Теди Салпаров, а синът му беше доста луд. Много енергичен. Постоянно тичаше пред нас, създаваше настроение, кефеше се на баща си. Разсмиваше ни. laugh Мачът свърши, а момчетата играха много хубаво. Друго си е да ги видиш как играят от разстояние 10 метра.
Не ни разрешиха да се снимаме с тях в залата, но пък ги изчакахме отвън, където .. хеххх .. не бяха малко хора. Аз пък обаче съм доста упорите щом става дума за националите! Като видях, че Вальо Братоев излезна бях една от първите с автограф и снимка.


Отидохме на една от другите врати, всички чакаха да видят някого. По едно време само аз забелязах Цецко. Както ви казах - очите ми са пригодени за тази работа. И извиках на приятелката си: "Цецо Соколов!" ... Но това .. от сега да знаете - беше грешка! Всички го видяха и почнаха да пищят! Не успях да се доредя за автограф, но успокоението ми беше, че си имах вече снимка ... Снимах се с другите, които излезнаха - Йосифов, Ники Николов, иии още достааа ... С Теди Салпаров снимката стана много сладка, защото точно в същия момент, той държеше сина си, който го целуна и е просто невероятна снимка! Видях автобуса, а до него Цецо и по-бързо от светлината бях там, а той беше с ... гаджето си. laugh Да, ама аз отидох при него и си взех автографа, снимах се още веднъж, а приятелката му си седеше отстрани. Еми, трябва да свиква момичето!
Аз: М-м-м-м-м-мооооже ли една снимка и автограф?
Цецо: Естествено (omfg, има най-междугалактическия як глас! )

При което момичето се засмя леко и отиде назад, а Цецо ме гуууушна.. ОТНОВО! Снимах се и с Тошко, и с Пенчев. Навалицата около Казийски беше намаляла, но първо отидох при Жеков, че беше по-близко. laugh Дърпах го за ръкава няколко минути докато се обърне и накрая на снимката беше уплашен!!! laugh После обаче още веднъж се снимахме! laugh Стигнах и до Казийски. И ония ги избутах. Те ли да ми попречат? laugh


Общо взето беше може би най-прекрасният ден от живота ми! Снимах се с хората, на които се възхищавам и няма да забравя деня никога! <33 Всичките момчета бяха страшно земни и добри към феновете!

ЕДИТ: Гаджето на Цецо е готинка, ама .. ох, абе. Не знам. laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 10:09 pm


26.06.2012

Мило, скъпо, прелюбимо дневниче!

НЕ МЕ ПРИЕХА! Йеей! Сега всичките ми планове сякаш отидоха по дяволите ... Ако хората, които обичам и приятелите ми знаеха какви са те, то тогава нямаше да се чудят на сдуханото ми настроение в момента. FUCK HAPPINESS!!! LET US BE SAD!

Споменах ли вече, че мразя юни месец. МРАЗЯ ГО! Само едно нещо този месец ме направи щастлива. Само едно едничко нещо. rock
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 1:57 am

1.07.2012 година

НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЙ КАКВО ЩЕ КАЖЕ! Ще си хваля Цецо, колкото си искам! heart

Айде, бе хорааа! Момчето стана топ реализатор от груповата фаза на световната лига! Той игра перфектно днес! ЗАСЛУЖАВААААА! Даааа! ЗАСЛУЖАВА ГООО! Най-добрия. Дори Сашо Йовков се опитва да се съревновава с мен за това кой е по-голям фен. ха. ОБОЖАВАМ ГО! Да .. Защото ето това е един страхотен и класен играч и не ме интересува дали ви дразня, задето говоря само за него, защото той за пореден път доказа, че заслужава да му се обръща внимание. Да! Страхотен мач, страхотни няколко месеца за Цецо. Сигурна съм, че и за напред ще е така! ЕВАЛАТА! heart heart heart Ето защо го обожавам, ето защо му се възхищавам, ето защо постоянно ви дразня с това, че говоря за него. КЕФЕТЕ СЕ!!!

По едно време пускат песен на Тина Търнър и Сашето вика:
"Малко Тина Търнър за настроение ... Поздрав за Цецо Соколов!" laugh

Хаха .. бегай, Сашооо! Аз съм му най-голямата фенка. heart sun
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeЧет Юли 26, 2012 3:26 am

It's crazy to think that in this very second right now. Someone's dying. Someone's cheating on their wife. Someone's writing a suicide note. Someone just lost their kid. Someone just got diagnosed with cancer. Someone just got in a car accident. Someone's pregnant. Someone did cocaine for the first time. Someone just got raped. Someone took another person's life. Someone hasn't talked to their dad in years. Someone's abusing their spouse. Someone's signing divorce papers. Someone killed themselves. Right there. In that very second, all of that happened somewhere out there in the world.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitimeНед Авг 26, 2012 3:07 am

Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. 62650_438923876122068_710335543_n

РАЗБРАХТЕ ЛИИИИИИИИИИИИИИИИИ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.   Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Volleyball .. it's passion, intelligence and agility .. awh & one more thing - it's inspiration.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "The Thing" premiere in California
» I Should Have Kissed You - the B-Side of One Thing :')
» One Direction - One Thing (Acoustic Video)
» 10 thing I hate about You/10 неща, които мразя в теб
» One Direction - One Thing Official Music Video

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дневници-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии