Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Високи или равни обувки?

Go down 
+8
rozaLie
Barbie.
YesSir..
~Rossita
Kat3t0 ♥
~Hope ♥~
rS.19 ♥
- NataLiya ~
12 posters
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeВто Апр 24, 2012 11:09 pm

Високи токчета или равни обувки? Кой предпочитате .. Какъв вид ( маратонки, пантофки, кецове / ботуши, сандалки ) Какво ви харесва и какво не ?
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 12:30 am

Зависи от ситуацията според мен.
Високите обувки са подходящи за официални случаи като сватби, балове и т.н., но не мисля, че е особено комфортно да ги носиш така в ежедневието си. Поне на мен не ми е удобно.

За разлика от токовете, равните обувки предлагат много повече удобство и можеш да ги носиш всеки ден. Не е толкова лесно да се спънеш с тях (макар, че аз не съм особено подходящ пример, тъй като се спъвам доста често laugh ), но не можеш да ги носиш за абитуриентски бал, да речем ... не се връзва. laugh

Затова и двата вида обувки са подходящи за различни видове случаи, но аз лично предпочитам равните, защото са ми много, ама много по-удобни.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 12:49 am

Наистина зависи от много неща. Ако излизам с приятелки из центъра, може по-високи обувки или сандали. Аз не нося токове често, но когато се налага обичам да ги нося, защото е готино с хубави дрехи и токове, а не например маратонки. Ще е смешно.
Иначе в ежедневието си нося маратонки обикновено. Когато не ми се разправя с високи и модерни обувки (доста често ;дд), просто обувам любимите маратонки. Те могат да се носят винаги на разходка, дори из града, и са удобни. Затова и предпочитам маратонки в ежедневието и при спортуване, токове и сандали при разходка из центъра или на кафе.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 1:31 am

Аз съм за равните. Както казаха и преди мен много, много по-удобни са. Обичам всякакви - пантофки, маратонки, кецове <3, ботуши ... сега, за пролетта особено, пантофките са много подходящи. :)
Иначе през зимата си нося ботушки, като стане по-топличко минавам на кецове/маратонки.
И високите обувки ги харесвам,
но за по-специални случаи или дискотека (Макар че като гледам си ги купувам колкото да им се кефя - имам примерно едни, които си взех лятото и много си ги харесвам, но още не съм ги носила навън ;д). Не ме кефи примерно на училище да се изтреса с някакви токове като първата кифла .. ;д
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 1:32 am

Ами, аз съм на мнението на Рали. Зависи от случая - ако е официален няма как да идеш с маратонките/ботушите, с които шльопаш из града. ;д Ако случаят пък е по-обикновен - няма кой знае какъв смисъл от опитите за чупене на крака с НАД 10 см ток. laugh
Лично аз харесвам и нося равни обувки. Така де.. как си представяте 12 годишно с токове до небето? (изключвам мацките, дето се правят на 'по-големи') То аз и не ходя предимно на официални събирания, затова.. кецки (предимно)/маратонки ме устройват перфектно. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 2:15 am

Високи! laugh
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 2:40 am

^Личен опит? laugh (съжалявам за спама, ще извинявате)
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 2:56 am

Наистина много зависи от повода и най - вече от дрехите. Обожавам и двата вида обувки.. По принцип обожавам кецове, пантофки и високи токове. Токовете са ми нещо като мания обичам да си ги нося не само по специални случай, но и в ежедневието, например на кафе, на разходка .. Кецовете са ми наистина за ежедневие. Училище разходки излизания и всичко. Но наистина не мога да избера . . . обожавам и двата вида обувки.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 2:56 am

Не сега сериозно. Макар и да не съм момиче ще изкажа мнение като момче. Все пак съм момче и забелязвам разни работи ..
За високите обувки. Момичетата, които ги носят трябва да са ниски, иначе за мен е грозно.
Иначе харесвам момичета, които носят ботуши и особенно, както казаха по-горе тези пантофи за пролетта. Яки са! laugh
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 3:09 am

Много съм съгласна стой адски грозно високо момиче с 15 сантиметра токче . . . Адски грозно е. Или пък момичета който не могат да вървят на токове, а се клечат. Тъпо е! :)
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 3:13 am

"Всяка жаба да си знае гьола!"
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 3:30 pm

^А всяка кифла мола! laugh Тук не съм съгласна с вас. Токовете седят мнооого по-добре на момиче с дълъг крак, отколкото на някоя тапишонка 1 и 50.

Ще дам пример с Андреа

Високи или равни обувки?  387065_10150390162604962_187105184961_8655737_137138105_n
Високи или равни обувки?  Pdt_8288-edit
Високи или равни обувки?  312987_295062773855805_133401303355287_1103535_2024463999_n
Високи или равни обувки?  312696_271244846237598_133401303355287_1006462_106993786_n

А сега с моделите на Виктория Сикрет

Високи или равни обувки?  2010+Victoria+Secret+Fashion+Show+TGQ78lYwRL9l
Високи или равни обувки?  Adriana+Lima+Gisele+Bundchen+Victoria+Secret+p8hr-HDkUASl

А както знаете, модел под 1.80 няма. А те са и на токчета.
Много повече ги предпочитам пред

Високи или равни обувки?  403350_253249048086072_100002029358644_576449_58242323_n
Високи или равни обувки?  424406_332573050109447_100000702630689_1084422_1541516007_n
Високи или равни обувки?  375345_320617481304370_315766915122760_1064077_1003456429_n

Съжелявам за последните снимки, това е ниско момиче на токове.'
А иначе..
Супер много обичам токчета!
Но не съм особено свикнала да ходя с тях, така че ги нося на събирания, рожденни дни и т.н. 2 пъти съм ходила с тях на даскало, само защото след това имах нещо и нямаше да има време да се прибера. :Д
Пантофки през пролетта много обичам, а кецове мразя..!!
Зимата си ходя с ботуши/боти или с маратонки.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 3:40 pm

Ами не знам Стеле! Но за мен просто е грозно да гледам момиче високо 1.90см ...
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 3:43 pm

Това не е ежедневна обувка. Ще я гледат всички нагоре. laugh Не знам, на мен пък много ми харесва. :Д
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 4:21 pm

Ами аз не мога да търпя да гледам момичета с токчета, още повече, че те дори не могат да ходят. АДСКИ ГРОЗНО Е. Но всъщност това не ме засяга особено. Не ми пука дали ще си счупят краката или едвам ще ходят.

Аз лично предпочитам равните обувки. Не съм от най-ниските и не се чувствам удобно в токчета, така че не нося. Маратонки и кецове предимно. В момента имам два чифта маратонки, които сменям и супер много им се радвам. laugh Кецовете си ги хвърлих преди около три седмици, понеже ги бях направила на нищо. Пантофките не са лоши, зависи от моделя. Иначе да, супер сладки са. Зимата и аз си нося ботуши, сегашните супер много си ги харесвам, макар че до година май ще се сменят.. ахх.. :( За лятото джапанки.

За официални случаи равните обувки също са много подходящи, стига да си пасват на облеклото. Не е задържително да си на 5 см токче и да се фукаш. :')
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 7:39 pm

Стели, Андреа не е толкова висока, токовете я правят висока. И и отиват :) И не говорим за момичета на токчета, без дрехи както си дала пример с снимките на Виктория Сикрет. А последните снимки, първо момичетата не са ниски ! :)
И супер много зависи. Ти как виждаш някое момиче 1.90 с 15 санта токче?
Не знам. Мое мнение.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeЧет Апр 26, 2012 3:51 pm

Андреа е висока.
А на последните снимки момичетата определено са ниски! На токове са колкото мен, а аз съм 1.65. То си личи, виж й крака..
Естествено, че мацка почти 2 метра няма да сложи токове. Неестетическо е, а и не съм виждала майче досега. :Д
Върнете се в началото Go down
BadKitty
Редовен
Редовен
BadKitty


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : If speed kills - consider me dead!
Брой мнения : 286
Reputation : 3
Join date : 07.10.2011
Age : 32
Местожителство : Велико Търново

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:26 pm

Адски нелепо е да видиш някъде по улиците момиче(та) с високи токчета, които си кривят краката на фльонги и вървят като ритнати кобили. И никак не им отиват токчетата, и пак ги носят, и стават за посмешище... само защото е модерно да се носят такива обувки.

Изцяло съм привърженичка на равната подметка - маратонки и кецове. Може и ботуши, но пак с равна подметка. Лятото съм с чехли и сандалки, но вторите пак са с равна подметка. Токчета си позволявам да нося изключително рядко, защото не съм свикнала много-много... И ги нося само по по-важни събития...
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeПет Апр 27, 2012 9:43 pm

~Jessie. M.~ написа:
Адски нелепо е да видиш някъде по улиците момиче(та) с високи токчета, които си кривят краката на фльонги и вървят като ритнати кобили.
Много точно сравнение! laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeСъб Апр 28, 2012 2:34 am

Аз много харесвам високи обувки. Ама много. Адски красиви са ии правят краката да изглеждат по-добре - издължават, правят ги по-слаби (поне по мое мнение).
НО това не значи, че аз всеки ден се качвам на 15 см ток. Напротив, и аз като повечето нося високи обувки само по повод, а не всеки ден в училище да не мога да кача стълбите без да ме заболят краката. То аз не съм и много опитна в носенето на такива обувки де, но няма значение.
Иначе зимата нося ботуши - равни, ии, ако не е мокро и много студено, може и маратонки. През пролетта главно пантофки 459 и маратонки. Лятото - сандали, също равни.
Върнете се в началото Go down
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeНед Апр 29, 2012 12:28 am

Kat3t0 ♥ написа:
Аз съм за равните. Както казаха и преди мен много, много по-удобни са. Обичам всякакви - пантофки, маратонки, кецове <3, ботуши ... сега, за пролетта особено, пантофките са много подходящи. :)
Иначе през зимата си нося ботушки, като стане по-топличко минавам на кецове/маратонки.
И високите обувки ги харесвам,
но за по-специални случаи или дискотека (Макар че като гледам си ги купувам колкото да им се кефя - имам примерно едни, които си взех лятото и много си ги харесвам, но още не съм ги носила навън ;д). Не ме кефи примерно на училище да се изтреса с някакви токове като първата кифла .. ;д

+1
Върнете се в началото Go down
~Starlight.
Луд фен
Луд фен
~Starlight.


Warn :
Високи или равни обувки?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Високи или равни обувки?  Right_bar_bleue

( : ..you never know how strong you are until being strong is the only choise you have
Брой мнения : 384
Reputation : 7
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Hogwarts <3

Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitimeПет Май 04, 2012 1:24 am

Аз по принцип харесвам и двата типа, но по-удобни са ми равните. И под равни-кецовете. Иначе и тези обувчици-пантофки са ми много симпатурски, но не чак толкова удобни като кецовете.
Високи обувки-понякога и такива слагам, като се има впредвид ръста ми мога да си го позволя, че даже е препоръчително xD Не мога да кажа че е най-удобното нещо за мен, но понякога красотата изисква жертви xa
Естествено и изборът ми на обувки зависи и от ситуацията-няма да тръгна да катеря Еверест с токчета я -.-
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Високи или равни обувки?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Високи или равни обувки?    Високи или равни обувки?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Високи или равни обувки?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой номер обувки носи Сел?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии