Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Опазване на околната среда

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~MarieAn.
Неспасяем
Неспасяем
~MarieAn.


Warn :
Опазване на околната среда Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Опазване на околната среда Right_bar_bleue

( : ...But, I don't wanna study, I just wanna to party!...
Брой мнения : 1125
Reputation : 5
Join date : 05.05.2009
Age : 25
Местожителство : гр. Пещера

Опазване на околната среда Empty
ПисанеЗаглавие: Опазване на околната среда   Опазване на околната среда Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 12:24 am

"Околната среда е средата, в която живеем. От околната среда зависи нашето здраве и начина ни на живот. Човекът трябва да се грижи за околната среда и да не я замърсява, защото това може да доведе до фатален край на човешкия род."
-Това пише в Уикипедия.. ^

Основно правя тази тема, за да ви попитам, вие как опазвате околната среда? Рециклирате ли? Събирате ли си отделно боклука? Правили ли сте от боклуци или от ненужните ви вещи разни аксесоари или други неща? unsure


Аз лично мноооого рядко рециклирам. Както се вика, веднъж на сто години! laugh А относно дали съм правила нещо от боклук, отговорът е да!
Миналата година в училище имаше конкурс, където трябваше да направим нещо от боклук. Една приятелка ми каза, че щяла да прави рокля от найлонова чантичка за кукла барби. Така се роди моята идея за рокля от найлонови чантички, но не за барби, а за нормално момиче. Събрахме се три момичета, но всъщност аз свърших най-много работа! dry Та ето и снимка на роклята:
Spoiler:
(Чехлите не са правени от нас, а от едно момче от класа ми.)
Върнете се в началото Go down
http://inlovewithtigers.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Опазване на околната среда Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Опазване на околната среда Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 29
Местожителство : Сандански

Опазване на околната среда Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Опазване на околната среда   Опазване на околната среда Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 2:41 am

Уоу, евала за роклята! В нащето училище тази година има такъв конкурс, ама.. Аз пропуснах. ;д Няма значение. Иначе от отпадаци сега си правя гривна - от бирени капачки. laugh

Сега сериозно. Не рециклирам, но не се гордея с това. Обаче нещата стоят така, че просто ми е почти невъзможно да рециклирам. Да оставим това, че контейнерите за рециклиране не са ми много на близо, ами в нашия "страхотно" уреден град цялата смет (включително и разделно събраната) се прибира с една кола, на едно място. Това е доколкото ми е известно на мен, макар че информацията ми е от преди няколко години - всъщност 4, трябва пак да се поинтересувам, дано вече не е така.

И все пак, като съм навън си изхвърлям боклуците в такива кошчета/контейнери. Освен това, се старая да не харча напразно ресурси - изпозвам листовете хартия и от двете страни, не оставям кранчето на чешмата да тече докато си мия зъбите, гася лампите в стаите, когато няма никой в тях, не включвам отоплението напразно и такива неща общо взето.
Върнете се в началото Go down
 
Опазване на околната среда
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Звездите на Дисни Опазване на околната среда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии