Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Made with ♥

Go down 
+5
~Rossita
~Hope ♥~
- NataLiya ~
Wesley.x ♥
rS.19 ♥
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 6:25 am

Тук ще пускам клиповете си, които правя. Първият от доста време насам клип е за филма "Soul Surfer". Просто този филм не ми излиза от главата. Такава вдъхновяваща история .. а още по-вдъхновяващо е като се има напредвид, че е по истински случай. Никога не бих имала силата и куража на Бетани. : ))
Клипа няма много ефекти, защото не исках да бъде натруфен, но получих желания колор и според мен е добър:


Вие решавате дали да си коментирате или не, но ще се радвам труда ми да бъде оценен поне тук. smile
Върнете се в началото Go down
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeПон Мар 12, 2012 10:01 pm

Колора е страхотен!
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 6:19 am

Ужасно гадно ми стана като не коментирахте предишния ми клип и ще съм ви искрено благодарна, ако коментирате този, защото е вдъхновен от личния ми живот! Този следобед ми дойде музата, след като разбрах кои са истинските ми приятели! Искам да им благодаря, че са до мен. В клипа са включени любимите ми двойки от ДНВ. Няма много ефекти, но за мен е важно посланието, което носи! Биби, Ради, благодаря ви, че сте до мен! :* <3




ЕДИТ: Явно трябва да спра да пускам, каквото и да е тук.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСъб Май 05, 2012 6:24 pm

Мисля, че едита беше излишен ! :)
Клипа е хубав, но ми е малко еднакъв .. НЕзнам .. - никакви ефекти .. колор май няма или и да има е слаб .. Но като цяло добре си свързала моментите . Харесва ми.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 06, 2012 7:36 pm

Не мисля, че е излишен, след като едвам, едвам получавам нечие мнение .. Благодаря, Тали. Ами, аз не исках да бъде претрупан, а и не съм много наясно със сонитоо .. ;д Има колор, доста силен ;д Благодаря ти много! :*
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeПон Май 07, 2012 5:03 pm

xx.Somerhalder♥ написа:
Биби, Ради, благодаря ви, че сте до мен! :* <3

Е не бях много до теб, и чак сега осъзнах, че съм сгрешила.. Както и да е, клипа е страхотен, добре си свързала моментите и песента е подходяща. Предишния клип за Бетани също е много хубав, има емоция в него. Браво!

Ама много ти се чудя. Защо, по дяволите, си правиш труда да измислиш нещо, някаква идея и да я развиеш, да постнеш тук и да очакваш коментари за труда ти, и никой да не си прави труда да напише един ш*бан коментар (с малки изключения). Иначе от тук се съмнявам, че всеки може да направи нещо такова толкова добре като теб, ама все пак никой не оценява труда на другия. Тука винаги се получава така. И не знам изобщо за какво си правиш труда да споделиш нещо хубаво и стойностно тук, като всеки го поглежда, гледа го докрая и отива в някоя друга тема. Тъпо. А уж тук имало интелигентни деца. Както и да е. Да не ти пука. Клиповете са страхотни, да не ти дреме за шибаното мнение на някой, дето не го интересуват стойностните неща. Като не пишат - не пишат. Това, че никой не ти казва, че клиповете ти са страхотни, не означава, че не са.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeПон Май 07, 2012 5:08 pm

Благодаря, sunshine! :* Значи много за мен! Права си, че не трябва да си правя труда .. и дето Тали вика, че едита беше излишен .. ами погледнете смотаната тема - излишен ли е? Апхахх .. но няма смисъл да си хабя думите. Явно толкова и оценяват труда ми. Не ми пука. Има хора, които ми казват искреното си мнение. Благодаря ти Ради, и на теб Тали, че коментирахте! :))
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 2:06 pm

Таа .. едва ли ще има смисъл да ви моля за коментар, тъй като е излишно. Само ще кажа, че клипът съм го правила повече от 6 часа, таа .. да. -_-'

Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:23 pm

Страхотен е. Задобряваш! Единствено може да използваш малко по-агресивен колоринг, но и така клиповете ти се получават повече от добре.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:34 pm

Леле, Рос - да го чуя от теб значи много. :* Благодаря ти! Права си за колора, но никога не намирам подходящ и затова сама си ги правя. ;д
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 3:43 pm

омг сама ли си го правила? Чудесно се е получил, явно и на колорите им хващаш цаката. ;д Моите вечно стават абсолютно мазало. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:16 pm

Страхотни са!Аз лично се абонирах за теб < 333 tongue
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 5:24 pm

Wooow! Ти ли си първият ми и единствен subscriber? K, lemme love you! <3 :D Благодаря ти много! Значи доста! :)
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:43 pm

Този много ми хареса ! Страхотен е ..
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 8:46 pm

Благодаря, Тали! <3
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 9:22 pm

На мен много ми хареса! Някои моменти само не се връзваха с музиката, но като цяло е страхотно!
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeНед Май 13, 2012 9:27 pm

То нямаше текст. laugh Ама мерси. :*
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 6:08 am

Реших и аз като Чичи да преместя разказа за волейболния мач тук, защото наистина искам да разбера мнението ви! smile


8.06.2012 - The best day of my entire little life! heart
Bulgaria 3:0 Pakistan


Добре ... нямам си и на идея от къде да започна. Та аз още не съм се съвзела ... Такова изживяване. Уоу! Просто ... не знам просто как да опиша как се чувствам точно сега. Само ще кажа, че тук ще опиша изцяло историята на дена. Дано намерите време да я прочетете, зщото наистина ще значи много за мен. happy

Тааа... Да, така ... пристигнахме пред залата и влезнахме за мача Франция-Египет. Победите. както се и очакваше беше Франция с победа над Египет с 3 на 0. Абе ... не ги гледах много как играеха, а оглеждах публиката. laugh Ииииии .. така, такаааа ... даже видях Радо Стойчев, който буквално беше на 10 метра от мен, но имаше прегради и не можех да мина, затова питах един много готин, дето е само 3-4 години по-голям от мене дали мога да се снимам с Радо и той ми каза, че след мача може. Амааа така де ... по едно време чух силни писъци и ръкопляскания, а то к'во било?! Част от момчетата от отбора ни вече бяха там. Аз, разбира се веднага забелязах Соколов, защото окото ми просто е пригодено винаги да го вижда ... нали разбирате! tongue При което аз веднага се обаждам на Чичи, защото .. бях тотално изкрейзила .. та той беше на 20 метра разстояние!

Чичи: Абе, отивай, бе човек! Какво чакаш! Това е Цецо ...
Аз: Ама .. ама .. мен ме е срааам.

При, което дори самата аз едвам не се разсмях ..Тааа .. дълго време с моята приятелка се чудехме дали да идем и по едно време тя вика:
Ц: Ми, айде ти иди де!
Аз: Еми ... хубавоооо!

Ииии тръгнах с апарата без да мисля за нищооо, минах покрай преградите и отидох до полицая и вече бях буквално на два метра от Цецо. Казвам на полицая: "Ами ... аз такова ... може ли да ида да се снимам, моля!"
И той понеже няма как да откаже на моето личице, той ми даде знак, че може и вече само гледаш как хората ги вее вятъра от едно 14 годишно лапенце, дето тича със скоростта на светлината към Соколов. Стигнах при него и разтреперана го бутам и викам: "Може ли една снимка ?" с такова тихо гласче, което не е нормално за мен. И той с неговия як глас ме поглежда и казва: "Може, разбира се!" И тогава, просто... боже мой! <333 Бях на 117847649862718761906785368346346356 небе! А той гледаше и мача Франция-Египет, за да разучи отборите и си прекъсна гледането, заради мен! МЕГА ЯК ЕЕЕЕ! Много бях радоста и после моята приятелка като ме видя, че се снимах идва и тя и тя се снима. laugh Ама я кажете кой е толкова нахален, че даже охраната да разубеди! laugh

Свърши мача и Радо стана от стола си, а аз като невидяла тръгвам към него, че приятелката ми едва ме догони! laugh Обаче имаше едно момиче, което беше с физически проблеми и дядото на това момиче започна да обяснява на Радо колко го обичала и как умирала за него и отбора! Радо, разбира се обърна внимание на нея и не се и очудих! Затова, когато видях Пламен Константинов се затичах и към него и се щракнахме, а после и Радо се освободи, та и със снимка с него мога да се похваля!
Излезнах извън залата, защото тати каза, че иска да ми каже нещо. Биха ми от безцветните печати, с които се доказваше, че си на мача. Излезнах при тях, а той ми купи тениска на фен-клуба на волейболистите. След това излезна и това момиче с майка си и седнахме на стълбите пред входа. Седяхме, седяхме. По едно време гледам от една от залите в "Арена Армеец" се размятат волейболмни топки, а хората са се скупчили. И се сетих и викам:
"Ей, идвай да им гледаме загрявката!". Отидохме. Беше мега яко да гледаш как се разтягат. laugh Имам многооо хубави снимки, но като ги кача ще ви ги покажа. Обиколихме залата, за да видим къде щеше да бъде автобусът. Ииии .. видяхме Влади Иванов. Много сме си нахалнички, ама той беше готин и се снима с нас. А преди това говореше с някаква червенокоса мацка и си прекъсна разговора, заради НАС! НИЕ СМЕ ЯКИ!
Стана време и за мача между България и Пакистан. Влезнахме в залата и зачакахме на'ште момчета да се появят. Влезнаха доста запомнящо се. В колона един по един, носейки знамето на България, на което пишеше "За Петьо Узунов". Беше супер миличко от тяхна страна и естествено щракнах българския трикольор със запомнящия се надпис! laugh

До края на първия гейм седяхме на местата си, но после като видяхме, че някои от местата в хубавите сектори са празни се пренесохме и седяхме на втория ред в сектор А.1.2 точно до жената на Теди Салпаров, а синът му беше доста луд. Много енергичен. Постоянно тичаше пред нас, създаваше настроение, кефеше се на баща си. Разсмиваше ни. laugh Мачът свърши, а момчетата играха много хубаво. Друго си е да ги видиш как играят от разстояние 10 метра.
Не ни разрешиха да се снимаме с тях в залата, но пък ги изчакахме отвън, където .. хеххх .. не бяха малко хора. Аз пък обаче съм доста упорите щом става дума за националите! Като видях, че Вальо Братоев излезна бях една от първите с автограф и снимка.

Отидохме на една от другите врати, всички чакаха да видят някого. По едно време само аз забелязах Цецко. Както ви казах - очите ми са пригодени за тази работа. И извиках на приятелката си: "Цецо Соколов!" ... Но това .. от сега да знаете - беше грешка! Всички го видяха и почнаха да пищят! Не успях да се доредя за автограф, но успокоението ми беше, че си имах вече снимка ... Снимах се с другите, които излезнаха - Йосифов, Ники Николов, иии още достааа ... С Теди Салпаров снимката стана много сладка, защото точно в същия момент, той държеше сина си, който го целуна и е просто невероятна снимка! Видях автобуса, а до него Цецо и по-бързо от светлината бях там, а той беше с ... гаджето си. laugh Да, ама аз отидох при него и си взех автографа, снимах се още веднъж, а приятелката му си седеше отстрани. Еми, трябва да свиква момичето!
Аз: М-м-м-м-м-мооооже ли една снимка и автограф?
Цецо: Естествено (omfg, има най-междугалактическия як глас! )

При което момичето се засмя леко и отиде назад, а Цецо ме гуууушна.. ОТНОВО! Снимах се и с Тошко, и с Пенчев. Навалицата около Казийски беше намаляла, но първо отидох при Жеков, че беше по-близко. laugh Дърпах го за ръкава няколко минути докато се обърне и накрая на снимката беше уплашен!!! laugh После обаче още веднъж се снимахме! laugh Стигнах и до Казийски. И ония ги избутах. Те ли да ми попречат? laugh Когато Матей излизаше, всички почнаха да врещят, аз бях точно до вратата, от която излизаше, бях една от първите, а до мен имаше едно момиче, което просто ми спука тъпанчетата от врещене. Казийски първо се разписа на тениската на едно момче, а преди т'ва изимитира врещящите фенове, ама няк'во мега сладко и забавно! laugh

Ииии като Теди излизаше, той беше със момченцето си на ръце и а бях първата на вратата, дето се добра до него и той като излиза, аз само му давам тетрадката с химикалката, а той:
Теди:Е, не давах ли досега автографи!
Аз:Ееее, дава,дава, ама на мен не си
Иии му се усмихнах и той се усмихва и вика:
Теди: Ми тогава айде и на теб!

И после след като си направихме и втората снимка му казах колко яко е играл и той ми благодари. sun
А Андро, горкия беше стресиран. laugh То не само към Матей беше голямата навалица. laugh Андрей просто и той не знаеше на къде да се обърне. Аз два часа го дърпах и го бутах. laugh После и на него казах колко яко е играл, а той ми благодари също. sun

При което аз съм просто .... adpigjidhghfhg <333 Не мога още да се съвзема. Наистина. <333 Първо, естествено се обадих на мама! После Чичи, която е мега якия човек, защото беше много радостна за мен! heart

Общо взето беше може би най-прекрасният ден от живота ми! Снимах се с хората, на които се възхищавам и няма да забравя деня никога! <33 Всичките момчета бяха страшно земни и добри към феновете!

ЕДИТ: Гаджето на Цецо е готинка, ама .. ох, абе. Не знам. laugh
ЕДИТ 1: Понеже с Чичи обсъждахме - гаджето му наистина е много сладко и мило момиче! Аз просто се шегувам .. just saying!

Снимките ..
Това е само първата ми снимка с Цецо! laugh Обичам я! Обичам също и че съм тооолкова нахална! tongue

Made with ♥ DSCF8134

С Радо Стойчев! RadostIN LazarOFF!!!
Made with ♥ DSCF8137

Пламен Константинов!
Made with ♥ DSCF8136

Влади Иванов:
Made with ♥ DSCF8146

Андрей:
Made with ♥ 599721_381459648577702_496401627_n

Матей:
Made with ♥ 553632_381459725244361_1169115329_n

Николай Пенчев:
Made with ♥ 542048_381459578577709_618642694_n

Тези снимки, които следват са изрязани, защото до мен е приятелката, с която бяхме и не искамм да я пускам в нета без разрешение .. ugh.. ya know! laugh

В. Братоев (близнаците имат мега сладките гласове)
Made with ♥ DSCF8245

Втората ми снимка с Цецо. ОБОЖАВАМ ГО! Невероятен играч е и е много мил. btw: Гаджето му е русата мацка зад него. laugh Русо гладно няма. Ще се изрусявам! rofl hahaha
Made with ♥ DSCF8252

Ники Николов:
Made with ♥ DSCF8247

Ето я снимката, на която Жеков е уплашен laugh :
Made with ♥ DSCF8249

Виктор Йосифов:
Made with ♥ DSCF8251

Тошко Алексиев:
Made with ♥ DSCF8253

Ето я и сладурската снимка със сина на Теди .. ох, много му се кефя на тоя малкия!
Made with ♥ DSCF8248

Имам и още, но те са със същите, а тези са най-хубавите!


Последната промяна е направена от xx.Somerhalder♥ на Сря Юни 13, 2012 3:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 6:26 am

Яко си си изкарала, всичко си е заслужавало! Добре че се нави да идеш при Цецо! :D
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 6:28 am

ОБИЧТА И ВЪЗХИЩЕНИЕТО, които буди умен си казаха думата .. то оставаше и да не ида! laugh Мерсиии, Mrs. P. :* heart
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeВто Юни 12, 2012 10:59 pm

xx.Somerhalder♥ написа:
И тогава, просто... боже мой! <333 Бях на 117847649862718761906785368346346356 небе! А той гледаше и мача Франция-Египет, за да разучи отборите и си прекъсна гледането, заради мен! МЕГА ЯК ЕЕЕЕ!
your little heart couldnt handle it, right :D:D

xx.Somerhalder♥ написа:
Дърпах го за ръкава няколко минути докато се обърне и накрая на снимката беше уплашен!!! laugh
xx.Somerhalder♥ написа:
А Андро, горкия беше стресиран. laugh То не само към Матей беше голямата навалица. laugh Андрей просто и той не знаеше на къде да се обърне. Аз два часа го дърпах и го бутах.
Ох, смях се с глас, особено на първото! :D:D:D Хахахахахахаха

xx.Somerhalder♥ написа:
Ето я и сладурската снимка със сина на Теди .. ох, много му се кефя на тоя малкия!
Made with ♥ DSCF8248
Любимата ми снимка! (Добре, деееее, Ники both Пенчев и Николов, и техните са яки, ама тази е adjurheguihreghirehb)
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 1:00 am

омг изкарала си си повече от страхотно, Рали, наистина се радвам! <33
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 1:46 am

Вени, права си. My heart couldn't handle it so it left in Sokolov's bag! laugh

Рос, благодаря ти! <333
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 3:41 pm

Сериозно ли ще получа коментар само от тях трите? Сериозно? Ама то винаги така става ... винаги най-малко моя труд се оценява. Свикнала съм .. продължавайте, продължавайте .. поне разказът ще ми бъде хубав спомен.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Made with ♥ Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Made with ♥ Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitimeСря Юни 13, 2012 3:47 pm

Четири. Ако се брои моя от темата ти. Трябваше ли да го препиша?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Made with ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Made with ♥   Made with ♥ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Made with ♥
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» made by:surpris.girl

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Лично творчество-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии