Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Анцуг - забравете за тази дреха!

Go down 
+8
monini
- NataLiya ~
*Радии <3
~Hope ♥~
Barbie.
~Rossita
LightOne
YesSir..
12 posters
АвторСъобщение
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 5:34 pm

Анцуг - забравете за тази дреха!  13056_9107_1239602243

Анцугът е дреха, която почти всеки човек има. Това е спортна дреха. За някой хора обаче това е и начин на живот. Те имат няколко анцуга и ги сменят в зависимост от това дали ходят на кафе, до магазина, или на по-официално място. В България това е най-често срещаната дреха, като в някой градове през деня по кафетата почти не могат да се срещат хора, които да не са облечени в анцузи.

Все по-често можете да забележите скъпи коли, от които слизат мъже и жени с маркови анцузи, анцузи с 2,3 черти - златни, бели, черни; с голямо лого; с малко лого; впити; широки... просто чудесно.

Ако вие искате хората да ви забележат, да ви харесават, да мислят, че сте стилни, да ги впечатлите с външния си вид, то тогава забравете за тази отвратителна дреха, наречена анцуг. Ако имате такъв и много си го обичате - не го носете на друго място освен в спортната зала иили друго място, където спортувате и вкъщи. Излизането на кафе, до магазина, до мола или на произволно друго публично място с анцуг е напълно недопустимо. Хората, които нарушават това правилно създават изключително лошо впечатление за себе си сред околните. Носенето на анцуг на всяко различно място, различно от мястото за истинското му предназначение е проява на лош вкус, на невъзпитание и на неуважение към мястото където се намирате.

И не на послесно място анцугът е проява на неуважение към човека до вас. Не е рядка гледката млада двойка да върви из мола или из центъра на града като единият се е издокарал с новите си дрешки, а другият е навлякал "официалния" анцуг. Уникална гледка...

Някой хора веднага ще кажат, че анцуга е евтин и затова се може от болшинството, но проверката ни показа, че в моловете могат да бъдат купени дънки на стойност от 40-50 лв., ризи на стойност от 30-40 лв, рокли на стойност от 35-60 лв. Минималните цени на анцузите обаче се оказват значително по-скъпи от нормалните дрехи и започват от над 100 лв. като достигат до умопомрачителните 300-500лв. за спортна дреха.

Обикновено анцузите вървят с маратонки, чиято начална цена започват от около 90лв., защото нали са "официални" маратонки, маркови като анцуга. Така срещу значително голяма сума можете да се облечете изключително безвкусно и да излгеждате зле. И повярвайте никой няма да обърне внимание на прическата, лицето, мускулите, маникюра или там всичко друго, което правите, за да изглеждате добре, ако сте навлекли анцуг.

Какво ви предлагаме? За същата сума, която ще похарчите за маркови спортни дрехи, които можете да си купите нормални дрехи: дънки, панталони, рокли, поли, ризи, блузи, якета и т.н. И все пак ако у вас няма грам стил и представа за правилно комбиниране на дрехи, цветове... остава варианта да си носите анцуга и да се слеете с масите, които все още смятат тази дреха за нещо уникално и прекрасно. Вие избирате!


Източник: Teenproblem.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:30 pm

Аз пък нямам проблем с анцуга и никога не ми е правило "лошо" впечатление, знам ли може би щото съм си селянче без модни обноски... laugh Обичам да си нося анцуг пък, ама сега покрай работа и университет се моткам с разни дънки и джинси. sad
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 7:40 pm

Напълно те подкрепям! Хем ми е по-удобно да нося анцуг, хем ми харесва и ми отива. Пък да и аз съм си селянче, затова явно нямам проблеми. ;д
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПет Мар 02, 2012 8:05 pm

Хареса ми израза " 'официален' анцуг", защото такова животно като официален анцуг няма.
Тази статия като есе ли е написана, или какво? Защото не мога да разбера каква е целта да се натрапва мнението на писателя. ;д
Не съм съгласна с това, че е проява на неуважение човек да носи анцуг извън спортната зала/място за трениране. Окей, може да е проява на кофти вкус, но това не го прави неуважително. Човек по никакъв начин не обижда другите ако носи анцуг (е, с изключение на официалните случаи, но и там не е точно неуважение, а по-скоро смешна работа).
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 1:49 am

Ужас, мразя анцунзи!
А особено и хора, които постоянно са с анцунзи, тип "вижте ме какъв марков анцунг на Адидас си купих", а той просто е от близкия пазар..
Изобщо не е привилегия да имаш анцунг. Той се носи по предназначение. ЗА СПОРТ!
А не някакви пикльовци и пикли да ми се разхождат по центъра с адидаса. За вкъщи дори.. не да ми ходиш по кафенца или на лекции в университета.
Пълен отврат. Не знам къде ми бъркат като видя такива хора.
Както официалните рокли и костюми не са за всеки ден, така и анцузите!
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:04 am

Аз нося анцузи само когато карам колело или на училище, когато имаме физическо. Имам си един анцунг , който много харесвам, но по принцип не си падам по анцузите.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 2:28 am

Стела и аз не харесвам мацки, чиито задни части след 20 секунди ще скъсат дънките й, защото не знае кой размер да си вземе и не осъзнава, че задникът й е 4 пъти по-голям от главата .. По-грозно е да ходиш така. Не ви разбирам, ама може би както каза Митко - ние сме си селянчета.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСъб Мар 03, 2012 6:08 am

Какво общо има задните части на някоя мацка с анцунзите? Какво, ако е по-пълничка анцунзи ли да носи? Точно обратното..
Друг е въпроса, че някои и се размотават по кликнче впито в задника.
Никъде в поста си не съм споменала някой да е селянче и т.н
Казах, че трябва да се използват по предназначение, а не да се шляеш в университетчето по анцунзче на адидас.
А ако си открил себе си в това, което казах, си е за теб, аз теб под този знаменател не съм те сложила.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeНед Мар 04, 2012 3:06 am

Харесвам анцузите,нося всеки ден. Свободно ми е и това ми харесва. Аз определено не нося някакви маркови анцузи,а просто нормални,обикновени.. каквото имам. Мразя само като видя някой с анцуг,но изсулен и сякаш.. хайде да не казвам ;д Но като цяло анцузите ми харесват..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПон Мар 05, 2012 12:06 am

Не нося, но ми харесват. Има хубави модели и със спортни маратонки стой супер яко и не е задължително да се използва само за спорт. На някой хора супер много им отиват. И не мисля, че е селско.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 5:24 pm

Е вярно, че не е подходящо навякъде да носиш анциг, но чак пък толкова.. ;д
Аз съм била на кафе с анцуг примерно след училище, ако сме имали визическо.. И не само аз - други момичета също. А пък момчетата почти всеки ден са си спортно облечени. Не знам. Не мисля, че толкова трябва да се отрича тази дреха.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeЧет Апр 12, 2012 12:42 am

Анцузи....хах ами аз като първата кифла имам един и той е от Terranova, xa харесвам го, но не харесвам да ги нося, просто защото нямам с какво да го комбинирам освен с тениска (само за физическото). Плюс това се носят гадни шегички за мястото на което съм родена, които включват анцузи и други неща... Та, нося го когато трябва да ходя накъде набързо (до магазина на пример) иначе само дънки и подобни.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeНед Юни 24, 2012 12:59 am

Нямам нищо против дрехата, но е ужасно грозно /поне за мен/ за мен когато видя следната двойка - момичето - гримирало се е, направило си е труд за косата, избрало си е дрехите - облякло се е подобаващо, а до нея един мъжки индивид, който просто си е наложил анцунга и е излязъл. Това до една степен е неуважение до самото момиче. А лошото е, че все повече виждам хора облечени по този начин. Нямам нищо напротив дрехата, но когато все пак ще се излиза някъде - нека съответния човек се облече като хората. Не че мразя анцузи - имам най-различни и наистина са удобни, но главно за у нас и ако изляза някъде да се "мотая".
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 4:29 am

Не знам, но според мен не си много права! Първо няма лошо, че момичето се е издокарало, та нали затова е момиче .. а ние какво? Да си теглим по един гланц и една спирала? laugh Смисъл такива сме момчетата. А и това, че момчето е с анцуг не значи, че показва неуважение. Може момичето да го харесва така. Пък и идва още един момент - какъв е самият анцуг! Може да се спори много по тая тема и едва ли ще стигнем до съгласие, все пак всеки си има мнение.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 4:59 am

Какъв е анцуга ли бре? Я разясни какви видове има? От Перник или Варна? laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 2:21 pm

Като анцуга на Барни Стинсън?
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 10:09 pm

От кога да пазаруваш в Теранова те прави кифла?
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 10:16 pm

^Не те прави кифла. В София има слава на такъв, защото доста от въпросните момичета са оборудвани от-до оттам. И няма какво да се лъжем, някои модели са си точно в този стил.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 10:36 pm

Goddess написа:
От кога да пазаруваш в Теранова те прави кифла?
Подкрепям. 'Кифлата' е не толкова начин на обличане, а начин на държание.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 1:23 am

Може ли да сложиш някоя друга снимка, да добия представа за т.нар "кифленски стил от теранова" ?
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 2:01 am

1. Не съм го измислила аз, че Теранова е кифленски магазин. Както казах, такава му е славата в София, не е просто някаква моя приумица.
2. И аз имам дрехи от там и нямам нищо против марката, даже много я харесвам.
Снимки на точните модели, които ми направиха това впечатление, нямам, но единят беше с гол гръб с мрежичка, доста изрязано деколте и много пайети.

Харесвам повечето модели, особено по-семплите тениски (без много работи по тях). Използвах израза за анцуга едва ли не метафорично.

Предлагам без повече спам.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeЧет Юни 28, 2012 2:04 am

Не виж, не го казах с цел да се заяждам, просто ми е интересно да видя комбинациите.
А и нали все пак това е дискусия, в нея се пише.
Върнете се в началото Go down
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Анцуг - забравете за тази дреха!  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Анцуг - забравете за тази дреха!  Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitimeПон Юли 02, 2012 2:28 am

Анцуга е най-удобното нещо!! За мен, той играе ролята на заместник на дънките. Друго е като си облека анцуга, чувствам се по - добре и по - свободна с него. Селско? За Бога, не. Просто обикновено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Анцуг - забравете за тази дреха!  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Анцуг - забравете за тази дреха!    Анцуг - забравете за тази дреха!  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Анцуг - забравете за тази дреха!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ЧЕТОХТЕ ЛИ ТАЗИ КНИГА?
» Деми в игрите на Дисни тази година?
» Топ 10 най-гледани видео клипове в YouTube тази година
» Деми ще каже името на сингълът си тази седмица
» Георги Братоев: Полша са на светлинни години от нас в тази ни формация

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии