Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Римейк на Call Me Maybe

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 6:21 pm

Селена, заедно с Джъстин и приятели са направили римейк на песента Call Me Maybe (оригиналът е на Carly Rae Jepsen). Вижте го по-долу:



Мисля, че се е получил готино. Сладури са всички. хД <3
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 8:39 pm

Всъщност ремейка беше идея на Ашли, но няма значение. Хубаво е въпреки, че са световно известни все още детското вирее в тях. Клипа е много енергичен и забавен. Особено моментът в който Сел щеше да целуне Джъстин, но Алфредо и Ашли ги избутаха. xa
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeПон Фев 20, 2012 10:52 pm

^Не съм казала, че римейка е идея на Селена. Просто за форум на Селена съм длъжна главно да задълбая факта, че тя участва в клипа.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeВто Фев 21, 2012 12:17 am

Много свежарско шоу са си спретнали - нямаше идея в него освен да лудеят, но все пак ме изкефи. Напомни ми за добрата стара шантавелка Сел. sad Личи си, че е правен в дълъг период от време - Селена е с кичурите на няколко пъти. Готин момент беше полу целувката на Селена и Бобъра. И.... БЕЛИЯТ ПОТНИК! In Love
Върнете се в началото Go down
hitdalightz~
Напредващ
Напредващ
hitdalightz~


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

Брой мнения : 88
Reputation : 9
Join date : 06.12.2011
Age : 27

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeВто Фев 21, 2012 9:04 pm

Бобъра? Хах. Ениуей, забравих да спомена, че моментът с влакчето ме изкефи. Шматки, а Алфредо, за къде без него? laugh
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeВто Фев 21, 2012 9:30 pm

^Алфредо беше абсолютна шматка в римейка. Радва много! laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeВто Мар 27, 2012 4:18 am

Много радва клипа! Всички са супер луди и шматкави.. ;дд laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Римейк на Call Me Maybe Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Римейк на Call Me Maybe Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitimeСря Мар 28, 2012 2:35 am

Не мога да повярвам, че още не съм го коментирала. blink Тааа .. обожавам песента - зарежда ме с весело настроение, а и ми описва емоциите (така да се каже .. ;д) в момента. Клипът е много свеж и супер много се кефя, че са се навили да зарадват феновете си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Римейк на Call Me Maybe Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Римейк на Call Me Maybe   Римейк на Call Me Maybe Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Римейк на Call Me Maybe
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Видео / Video :: Лични-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии