Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Свети валентин vs. Трифон зарезан

Go down 
+4
- NataLiya ~
Barbie.
rS.19 ♥
`Melody
8 posters
АвторСъобщение
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 10:51 pm

По стар календар Трифон зарезан се пада на 14 февруари, съревновавайки се с Свети Валентин?
Вие какво бихте предпочели-старата българска пушка или новакът от чужбина?
Какво според вас предпочитат възрастните?
Не става дума за пиенето, а за самия празник-романтиката или купонът?
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 11:22 pm

Старата българска пушка, разбира се! Да оставим настрани фактът, че съм необвързана, не затова избирам Трифон Зарезан. Просто е по-яко купонясване. Излизам с приятели и така, а Свети Валентин, кво? Цуни гуни и това е. Въобще не разбирам лудницата по този празник.
Възрастните предпочитат Трифон Зарезан, поне в моето семейство е така. Събираме се и си лафим не като семейство, а като компания, а после излизам с приятели ...
Въобщее ... когато си хвана гадже се кълна, че ще празнувам Трифон Зарезан, а не Свети Валентин! Точка по въпроса. ;д
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeЧет Фев 09, 2012 11:36 pm

Аз съм и ЗА двете! ;д
Ако съм сама -Трифон Зарезан, ако не съм -Свети Валентин.

Едит: Рали, не говори толкова прибързано. Ако си имаш сериозен приятел и много го обичаш, ще се радваш да бъдете само двамата вечерта, на този празник. Аз за втори път ще го празнувам. С предишните ми приятели не сме били толкова сериозни и по-скоро сме се събирали в компания, отколкото да сме само двамата.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeПет Фев 10, 2012 1:44 am

Свети Валентин е страхотен празник, но по простата причина, че тази година няма с кого да го празнувам ще си празнувам Трифон Зарезан. Обичам и двата празника ! Важна е компанията, а не празника.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeПет Фев 10, 2012 1:45 am

14 февруари ще съм си вкъщи и ще се наям супер яко. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeВто Фев 14, 2012 4:52 pm

*VolleyFreak♥~ написа:
Старата българска пушка, разбира се! Да оставим настрани фактът, че съм необвързана, не затова избирам Трифон Зарезан. Просто е по-яко купонясване. Излизам с приятели и така, а Свети Валентин, кво? Цуни гуни и това е. Въобще не разбирам лудницата по този празник.
Възрастните предпочитат Трифон Зарезан, поне в моето семейство е така. Събираме се и си лафим не като семейство, а като компания, а после излизам с приятели ...
Въобщее ... когато си хвана гадже се кълна, че ще празнувам Трифон Зарезан, а не Свети Валентин! Точка по въпроса. ;д

Аз не съм съгласна. И по принцип не обичам този въпрос - кое от двете. Само днеска ли сме влюбени и купонясваме? Имаме още 364 дни да покажем на човека до нас, че го обичаме, да си купонясваме, да се напием и така. Аз празнувам Св. Валентин, защото съм си романтичка по душа и винаги съм влюбена - ако не в някое момче, то в живота, колкото и клиширано да звучи. А може просто до слеем двата празника - да се напием и да купонясваме с любимия човек. Точка. ;дд
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Местожителство : Сливен

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeВто Фев 14, 2012 11:57 pm

Аз съм за Трифон Зарезан!
Свети Валентин е тъп празник според мен,ако обичаш някого няма да чакаш 365 дни за да му го кажеш.Трябва всеки ден да обичаме,а не само един път в годината. Свети Валентин трябва да е всеки ден,а не само на 14ти Февруари!
Аз ще си празнувам Трифон Зарезан с винцето вкъщи. ;дд Обичам си купона,сто пъти повече ми харесва този празник.. Свети Валентин само се лигавят,''обичам те'' не знам си какво,целувки.. и като ги слушам какво говорят по новините направо умирам от смях. Колко пъти на ден сме се целували и колко пъти трябва да се целуваме.. Направо ще умра от смях,ама че глупости..
САМО ТРИФОН ЗАРЕЗАНН!! party
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Свети валентин vs. Трифон зарезан Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Свети валентин vs. Трифон зарезан Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitimeСря Фев 15, 2012 12:15 am

Лично аз нищо няма да празнувам. ;д Но повече подкрепям Трифон Зарязан Зарезан, тъй като е български празник, пък и самата тематика ми допада повече.
Но иначе който каквото иска да си празнува, няма лошо. Само не разбирам защо трябва да има такава еуфория покрай Св. Валентин.. окей, празник - празник, но прекалено много се пресилват нещата.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Свети валентин vs. Трифон зарезан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Свети валентин vs. Трифон зарезан   Свети валентин vs. Трифон зарезан Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Свети валентин vs. Трифон зарезан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Денят на Свети Валентин
» Джъстин Бийбър в болница на Свети Валентин
» Валентин Братоев
» Валентин Братоев и Андрей Жеков в групата от 12 състезатели за Олимпийската квалификация

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Le forum gratuit | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии