Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чаровния принц или Шрек?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Чаровния принц или Шрек? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Чаровния принц или Шрек? Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Чаровния принц или Шрек? Empty
ПисанеЗаглавие: Чаровния принц или Шрек?   Чаровния принц или Шрек? Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 6:16 am

Представете си следните два персонажа:

От една страна имате Чаровния принц - светло кестенява коса, зелени очи, висок, стегнато тяло, плочки на корема (цели 6 държа да отбележа). Весел, купонджия,не особено интелигентен, пие и пуши и е страшно незрял.

От другата страна имате Шрек. За външния вид метафората е много точна, изключая зеления тен и странните уши и като добавим брада, телосложението е същото. Та този Шрек е мил, грижовен, има очи само за Вас, готов е да Ви носи на ръце, страшно интелигентен и с уникално чувство за хумор.


Интересно ми е вие какво мислите, бихте ли пренебрегнали напълно външния вид, ако човека е свестен? И по-важното бихте ли си позволили да опознаете Шрек без да сте предубедени от външността му? Е момичета, споделете с нас!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Чаровния принц или Шрек? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Чаровния принц или Шрек? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Чаровния принц или Шрек? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чаровния принц или Шрек?   Чаровния принц или Шрек? Icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 4:46 pm

Ами аз не мога да отговоря на този въпрос, понеже, въпреки че си дал достатъчно информация, на мен ми трябва да прекарам известно време с Шрек и Принца, за да реша с кого се чувствам аз щастлива. Може и да са красиви и мили, но накрая значение има само с кого си щастлив.. :')

Иначе бих пренебрегнала външния вид, това не е най-важното нещо и просто всички трябва да са наясно с това.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Чаровния принц или Шрек? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Чаровния принц или Шрек? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Чаровния принц или Шрек? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чаровния принц или Шрек?   Чаровния принц или Шрек? Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:02 pm

Абе ако може да е от двете най-добре... ah

Всъщност в началото като неопитно лапе доста обръщах внимание на красотата - все заглеждах най-хубавото. Но сега вече съм за идеята да си паснем, пък ако не може да спечели Мис Свят, здраве да е! laugh Впечатлявали са ме момичета, които влизат в категория "средна хубост", та не ми е фикс-идея божественото.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Чаровния принц или Шрек? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Чаровния принц или Шрек? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Чаровния принц или Шрек? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чаровния принц или Шрек?   Чаровния принц или Шрек? Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:09 am

Хм...ПЛОЧКИТЕ НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ, ръста да! laugh
Да е весел и купонджия, да ми дава достатъчно много свобода, да ме обича и естествено да е умен (не много, че понякога ръся зверски глупости), бих добавила и отнесен от вихъра, за да си приличаме повече. Пиене, пушене и др. това са проблеми, които ще му помогна да превъзмогна, защото са на психическа основа, а и да не ги превъзмогне, все тая.
В крайна сметка, трябва да прекарам известно време с тях, за да ги опозная. Въпреки че бих предпочела първия ah ...напомня ми на...хм...един адаш...и на мен.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Чаровния принц или Шрек? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чаровния принц или Шрек?   Чаровния принц или Шрек? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чаровния принц или Шрек?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга 6-та "Хари Потър и Нечистокръвния Принц"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии