Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Красотата в живота

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Красотата в живота Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Красотата в живота Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Красотата в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Красотата в живота   Красотата в живота Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 2:41 am

В какво се изразява? Има ли формула човек да е щастлив?
Как човек може да е щастлив? Какво го кара да е щастлив и защо е щастлив?
Какво е за вас красотата в живота?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Красотата в живота Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Красотата в живота Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Красотата в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата в живота   Красотата в живота Icon_minitimeНед Ное 13, 2011 4:47 pm

Да откриваш красотата в живота, означава да се огледаш и да разбереш кои са нещата, които те правят щастлив. Кои са нещата, които предизвикват усмивка на лицето ти, кои са нещата, които ти сгряват душата.
Няма форума човек да е щастлив. Смятам така, въз основа на това, че не мога да си обясня защо даден човек е щастлив точно от дадено нещо. Щастието на човек, то просто се случва от само себе си. Макар че няма как да дойде наготово, трябва малко труд, усилие. Поне при мен щастието никога не се появява ей така "Пуф!".
Човек може да бъде щастлив.. ами, като открие кои неща му сгряват душичката. Може да е нещо малко, но много стойностно. Ако човек се огледа ще разбере какво го прави щастлив. Мен лично понякога много дребни нещица ме правят щастлива. Ще дам един пример: Есента във Варна. Преди няколко седмици бях в морската градина и обстановката беше прекрасна. Пожълтелите листа, лъхащия ветрец, от време на време показващото се слънце.. аз се почувствах щастлива от това. Не всеки би се почувствал като мен, разбира се. Защото колкото хора - толкова са и нещата, които го правят щастлив.
Аз съм щастлива заради отношенията си с някои хора, както и заради дребните, почти незначителни детайли от живота навън. Не всеки е способен да оцени дребното, но красиво и стойностно. Примерно, морето за мен е една част от нещата, които ме правят щастлива. Да слушам плискането на вълните, да ги чувам, да се унасям в мисли и да ги "подарявам" на морето - за мен това са мигове, които не бих искала да изпусна. Не очаквам някой, за когото морето нищичко не значи, да разбере какво казвам.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Красотата в живота Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Красотата в живота Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Красотата в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата в живота   Красотата в живота Icon_minitimeПон Ное 14, 2011 1:35 am

В какво се изразява? - Красотата на живота се изразява във всичко около нас, ако се вгледаме ще видим колко е специално всичко което ни заобикаля, хората които обичаме. Всичко това прави живота красив. Онези малки жестове, които правят любимите ни хора, за да ни зарадват или както каза Рос морето, есента всички тези неща в които ако се вгледаме достатъчно добре ще видим колко са красиви.

Има ли формула човек да е щастлив? - Формула няма. Всеки човек се радва на различни неща. Някой са щастливи, защото имат много пари, други заради семейството си, други пък се чувствам щастливи, когато рисуват или пък слушат музика. Щастието за всеки е индивидуално. Това което мен лично ме прави щастлива и ме кара да се усмихвам това е семейството ми, приятелите ми. Всички прекрасни хора, които ме заобикалят и само при мисълта за тях се усмихвам. Другото което ме прави щастлива са спомените .. може да звучи глупаво, но винаги когато си спомня някой момент от миналото се усмихвам. Просто се случва спонтанно.

Как човек може да е щастлив? Какво го кара да е щастлив и защо е щастлив? - Както казах по - горе за всеки щастието е строго индивидуално. Човек може да е щастлив като оценява това което има, като не се оплаква постоянно от лошите неща, които му се случват, а се радва на онези дребнички нещица, които го изпълват с топлина. Въпреки, че много рядко го правим. Всички предпочитаме да мрънкаме за несполуките си отколкото да се огледаме и да видим колко хубави неща има колко нас. Не може да се обясни точно, защо човек е щастлив. Просто така е устроена психиката на човека - да чувства щастие, тъга, болка ..

Какво е за вас красотата в живота? - Семейството - това е нещото което ме кара да съм истински щастлива. Любовта също така била тя към любимия човек, към приятел или към родител - просто това чувство на сигурност, което те изпълва когато си с човек, който обичаш е толкова прекрасно. Като цяло и някой дребни неща - например нощното небе - когато навън е ясно и има много звезди. Просто е разкошно. И нещото което винаги ме е карало да се усмихвам това е когато вятърът духа право в лицето ми - може да звучи глупаво и смешно, но обичам това чувството. Винаги когато духа вятър не мога да сдържа напиращата усмивка вътре в мен.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Красотата в живота Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Красотата в живота Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Красотата в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата в живота   Красотата в живота Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 10:17 pm

Щастието се изразява в много аспекти от живота. Формулата за щастие е да цениш това което имаш. Повечето от нас предпочитат да гледат чуждата паница и се комплексират, че тя е по-пълна от тяхната. Винаги ще има някой по-богат, по-хубав, по-представителен от тях, защото те така си мислят. Жалкото е че човек разбира какво е имал, чак когато го загуби. За да си щастлив трябва да оценяваш всяка усмивка която другите ти дават, всеки жест, поглед и да отвръщаш със същите добри чувства с каквито и те към теб, дори и на враговете ти. Красивото в живота е точно това-всичко нематериално и което кара сърцето ти да се топи от щастие-приятели, семейство, смях, усмивки, любов....
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Красотата в живота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красотата в живота   Красотата в живота Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Красотата в живота
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лейди Гага се страхува за живота си
» Изхвърлете сурвачката в река да ви върви в живота
» Как технологиите ще променят живота ни след 5 години?
» 1о-те най-важни изречения в живота на всеки зодиакален знак
» Хиляди жени в живота си знам, че имаш ти, аз съм само... само една от тях...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии