Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Empty
ПисанеЗаглавие: Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)    Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Icon_minitimeСря Сеп 28, 2011 8:05 pm

Изпълнението на Стела може да видите тук : http://www.vbox7.com/play:a4ebc102ad
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Гост
Гост
avatar



Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)    Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Icon_minitimeПет Сеп 30, 2011 3:10 am

В началото като я обсъждаха сякаш малко я прехвалиха. Не ми хареса изобщо как пя. Често се чуваха фалшиви тонове (да не казвам през две думи) и като чели не й стигаше въздуха. Личи си, че може да пее, ама й трябва още мноого тренинг на гласа.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)    Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Icon_minitimeВто Сеп 25, 2012 2:03 am

Ще вдигна малко темичката... Знам, че видеото е старо, но не успях да се сдържа да не изкажа мнението си.
На мен лично не ми харесва. Това е една от любимите ми песни, адски смислена като текст и страхотна като мелодия, просто... the best. Но не ми харесва - първо, за такава песен се изисква силен глас. На моменти - нежен, но на високите тонове - силен и стабилен. Според мен Стела е страхотен изпълнител, но просто това не беше нейната песен. Слушала съм адски много изпълнения на това парче, от Адам безкрайно много, в Youtube... просто не ми хареса. Друг глас се искаше за тази песен, друг подход. Това е моето мнение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)    Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стела - What do you want from me ( Adam Lambert)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Adam Hicks
» Честит Рожден Ден, Стела! (stteLuu ~)
» Честит рожден ден, Стела (Barbie) и Митко (LightOne)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: X Factor-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии