Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Концертите на живо! Мнения

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Концертите на живо! Мнения Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Концертите на живо! Мнения Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Концертите на живо! Мнения Empty
ПисанеЗаглавие: Концертите на живо! Мнения   Концертите на живо! Мнения Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 4:26 am

В понеделник по БТВ се излъчи първия концерт на живо в "Гласът на България", в който изпълнителите от отборите на Ивана и Миро изпъляваха соло песни. Ние имахме възможността да дадем своя вот чрез гласуване със СМС-си или по интернет чрез сайта, като спасихме нашите фаворити, докато останалото беше работа на треньорите.
Хареса ли ви решението на треньорите? Изгониха ли правилните хора?
Доволни ли сте цялостно от представянето на участнците?
Фаворит? Кой ви допадна най-много?
Любимо изпънение?
Изненадата на Ивана допадна ли ви?

Споделете вашето мнение. (:



Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Концертите на живо! Мнения Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Концертите на живо! Мнения Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Концертите на живо! Мнения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концертите на живо! Мнения   Концертите на живо! Мнения Icon_minitimeСря Авг 31, 2011 5:49 am

Хареса ли ви решението на треньорите? Изгониха ли правилните хора?-Да решението на треньорите беше правилно и изгониха правилните хора.
Доволни ли сте цялостно от представянето на участнците?-Имаше няколко участници,които не ми харесаха.
Фаворит? Кой ви допадна най-много?-Елица Наумова
Любимо изпънение?-Изпълнението на Роксана и на Елица
Изненадата на Ивана допадна ли ви?-Беше много интересна,но според мен трябваше да даде на участниците от нейния отбор да пеят повече,защото те пяха по 3-4 реда.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Концертите на живо! Мнения Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Концертите на живо! Мнения Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Концертите на живо! Мнения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концертите на живо! Мнения   Концертите на живо! Мнения Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 3:39 pm

Хареса ли ви решението на треньорите? Изгониха ли правилните хора? - Абсолютно.
Доволни ли сте цялостно от представянето на участнците? - Да.
Фаворит? Кой ви допадна най-много? - Тодор и Наргиз.
Любимо изпънение? - Тодор - Man In The Mirror
Изненадата на Ивана допадна ли ви? - xtra беше. Сигурно сега на Попова ще бъде същата. Нищо ново, но нп. BRING IT!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Концертите на живо! Мнения Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Концертите на живо! Мнения Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Концертите на живо! Мнения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концертите на живо! Мнения   Концертите на живо! Мнения Icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 2:31 am

OMFG .. Този концерт беше страхотен просто! < 3 Почти нямаше слаби изпълнения.
Ще коментирам тези, които ми харесват, като напиша по още някоя дума за изпълнителите. А от другите два отбора, тези на Маричков и Попова, само които са ми направили по-силно впечатление ще пиша.

Отборът на Миро:
Мелинда Христова е много сладка, със плътен за мен глас, поне това чух при снощното и изпълнение. Има излъчване, но за жалост не мога да я възприема като Гласът на България. smile Но снощи определено успя да вдигне публиката и направи СТРАХОТНО изпълнение!

Елица Наумова е много провокативна дама, така да кажем. Направи шоу и мисля, че не е толкова зле. Особено снощи толкова провокативна и секси, накара публиката да я хареса. Евала!

Тодор Гаджалов !!!! ТОДОР!!!!! Най-големият ми идол в шоуто. Едно, че е страшно красив и сладък. Второ, че е изглежда много скромен и невинен, особено като погледна във фейсбук. Едно момиче си качила снимка с него и всички пощуряват, а той милия написал коментар "И аз съм човек, ей!" хаха, сладурец. Трето, че наистина гласът му е много топъл и нежен. Както Миро каза, той има всичките шансове да стане Гласът на България и аз ще съм изключително радостна, ако той вземе наградата. До сега всичките му изпълнения за мен са от добри до отлични. Още на кастинга много го харесах. Песента не спира да се върти в гравата ми. Ain't no sunshine when she's gone.. ;p После на концертите с Жулиета направиха страхотен дует, получи се мега добре. Наистина, даже аз, която не разбирам от музика усетих няколко нестабилни моменти, но много се радвам, че Миро избра той да продължи. Просто публиката го харесва! А когато пя Ain't No Sunshine отново на същите концерти.. lolwtf беше много добър!!! Влюбих се в изпълнението. хехе. Изпълнението от първият голям концерт Man In The Mirror е абсолютен фаворит, там беше отличен. Снощното изпълнение на Hello много ми хареса, общо взето дано продължи много напред. А и ако забелязвате, той има най-много гласове изобщо от всички. До сега никой не беше получавал над 50% от вотовете, това само говори колко много се харесва от публиката. Давай Тоше!

Отборът на Ивана:

Антоанета Линкова - Роксана e другият фаворит на публиката. Тя има гласа, който до сега нито веднъж не я е предал, така да се изразя. Тя просто грабва публиката и не я оставя до последно. Снощи изпълнението беше направо невероятно, толкова е красива и способна, дано продължи напред.

Александър Байчев Абе, в това шоу много страхотни мъжки гласове са се събрали! Та, Александър е страшен артист! Толкова е лъчезарен и също като Роксана, винаги завзема публиката. Снощи изпълни песента Kiss Kiss на Таркан повече от перфектно, езикът му беше все едно цял живот си го говори, сценичното поведение е на шест, нямам думи. Страхотно парче е. Дано продължи напред, дори да не спечели, вярвам че ще го вземат някъде, защото е талант, който не трябва да се изпуска. Давай, Алекс!!!!

Невена Пейкова е много способна и сладка. Успех и желая. ;p

От изгонените от отбора ми е тъпо за Наргиз Саидова, която има много мощен глас, но пък е хубаво да се дава път на младите, Наргиз е завършена певица. Успех и на нея в новата учебна година. laugh

Отборът на Кирил Маричков:

Игор Шабов е най-артистичният там! Просто сценичното му поведение превъзхожда всички! Евала му правя. Отделно, Игор има много красив, топъл, изпълнен с чувство глас, което е за похвала, още повече, че не се занимава професионално с музика. И на него пожелавам да продължи напред, има уменията.

Радослав Гергов още от кастингите си го харесах, жив и здрав да е. Има много мощен глас, плътен и страшно красив. Евала му правя, до сега любимо изпълнение ми е дуета с Христо - American Woman, двамата бяха СТРАХОТНИ, жалко беше тогава, че един от тях трябваше да си ттръгне. ;\

Ани Сарандева е толкова млада и талантлива, има такова бъдеще това момиче.. Изпълненията и нямат грешка, от последният концерт толкова чувствено изпя Je T'aime, нямам думи. Толкова чувство, толкова талант, толкова красота и нежност. Евала.

От отбора на Мариана имам само симпатичните Богдана и Невена Колева, но за сега няма какво друго да кажа.

Лични фаворити в цялото шоу са ми;
ТОДОР!!!! Александър, Игор, Радослав, Роксана & Ани. Ако един от тях спечели ще съм тоооооолкова щастлива!!!!!! heart
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





Концертите на живо! Мнения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Концертите на живо! Мнения   Концертите на живо! Мнения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Концертите на живо! Мнения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чат на живо със Селена
» Селена пее Who Says на живо
» Who says на живо в Costa Mesa , CA 3/26/11
» Жена направи живо шоу балансира чаша с вилици докато говори - България Търси Талант 09.03.2010
» 90 000 мнения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Reality :: Гласът на България-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии