Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Има ли бъдеще БГ рапът ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Има ли бъдеще БГ рапът ? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Има ли бъдеще БГ рапът ? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 2:23 pm

Eпа.. аз не съм особено компетентна за рапа в България, то и като цяло. Но бих казала, че точно бъдеще - няма. 20% от хората тук, наааааай-много, да го слушат този стил музика. Другите - 10% от тях се правят/са нек'ви зверски метъли и всякакви други там фенове на различните стилове музика и останалите 70% се кълчат по пилоните на чалгата и то какво остава за рапа..

Чувала съм много добри БГ рап песни, но диапазона ми от знания в тази област е меко казано малка. Най-много съм слушала Респект и Ъпсурт, така че нямам особено какво да кажа. Все пак те създават качествена музика, мисля?, и често си ги пускам в плейлиста си.

От тук и там като видя текст на някоя рап песен, която да ме интригува си я намирам и слушам, какво в случая се получи с Конса - Стига, Стига и Мишо Шамара и Ванко 1 - Майна.

Народът тук, поне по-голямата част от него, се кефи на чалгата и върти кючеци (в което май няма нищо лошо?) и за рапа не остава много поле за изява, все пак то се вижда, че колкото и да опитват да пробият като стил в България, не е толкова успешно, колкото се надяват. Но все пак да се радват и на малката(може би по-голяма?) аудитория, защото кой знае - след време може да измести чалгата благодарение именно на тях. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Има ли бъдеще БГ рапът ? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Има ли бъдеще БГ рапът ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 3:34 pm

Че има шанс да възтържествува-има. Но докато има чалга, трудно. Аз лично мисля че това е единствената свястна музика в България. Не съм луд фен, но просто съм ценител.
Надявам се че някой ден, ще измести чалгата и ще има по-добра реализация за този прекрасен (поне за мен) стил музика!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
JustLoseIT
Напредващ
Напредващ
JustLoseIT


Warn :
Има ли бъдеще БГ рапът ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли бъдеще БГ рапът ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 136
Reputation : 5
Join date : 16.07.2011
Age : 26

Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitimeПон Юли 25, 2011 3:44 pm

Според мен рап музиката в България има бъдеще.Иллмейт, Респект, ДиС, Атила, Джентаро, M.W.P, Sane др. са бъдещето на тази музика.Единствените от българския рап, които ненавиждам от дълбините на душата си са Килата и Шамара.Нямат една свястна песен и пеят за едно и също - кучки, коли, пиене, бой и т.н., докато Илмейт имат много смислени песни, почти всички са им смислени.Така че аз предпочитам истинския рап, а не комерсиалния.Групи като Иллмейт и ДиС и рапъри като Атила и Джентаро заслужават да са на върха на БГ Рапа, а не разни Шамари, Кила и т.н.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Има ли бъдеще БГ рапът ? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Има ли бъдеще БГ рапът ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitimeПет Юли 29, 2011 8:25 pm

I♥Music♫ написа:
Че има шанс да възтържествува-има. Но докато има чалга, трудно. Аз лично мисля че това е единствената свястна музика в България. Не съм луд фен, но просто съм ценител.
Надявам се че някой ден, ще измести чалгата и ще има по-добра реализация за този прекрасен (поне за мен) стил музика!
Върнете се в началото Go down
A d i ♥
Неспасяем
Неспасяем
A d i ♥


Warn :
Има ли бъдеще БГ рапът ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Има ли бъдеще БГ рапът ? Right_bar_bleue

( : ~be happy...wow!
Брой мнения : 1072
Reputation : 7
Join date : 17.06.2009
Age : 26

Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:53 am

Наистина малко са хората, които слушат рап в сегашни дни, но има шанс отново да си върне славата.През последните години не съм чувала много рап песни, но тези които съм чула не са ми харесали заради вулгарните изрази използвани в тях.Разбирам да има малко по-мръсни изрази, но в някои песни просто се прекалява.Ще ми се старият "качествен" рап да се завърне.Иллмейт,Ъпсурт - не съм им била фен, но просто са оставили следа в съзнанието ми.
Върнете се в началото Go down
http://ultimatenina.com/
Sponsored content





Има ли бъдеще БГ рапът ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли бъдеще БГ рапът ?   Има ли бъдеще БГ рапът ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Има ли бъдеще БГ рапът ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На какво ниво е Бг рапът и има ли бъдеще?
» Марчело Абонданца: България има светло бъдеще

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии