Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 New Yorker

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
New Yorker Left_bar_bleue1 / 1001 / 100New Yorker Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:16 am

В магазините на New Yorker се продават и дрехи на fishebone (най вече тениски).Та какво мислите за марката? Доволни ли сте от качеството? По-добър ли е от Terranova? Стила допада ли ви?
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
New Yorker Left_bar_bleue0 / 1000 / 100New Yorker Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:22 am

Като сте почнали с тези марки, напълнете целия форум с теми за магазини за дрехи. laugh Ааа по темата - Имам няколко неща от този магазин и мноого го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
New Yorker Left_bar_bleue25 / 10025 / 100New Yorker Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:15 am

Имам над 20 тениски от тази марка . Върха са !!
Върнете се в началото Go down
enormous-heart
Неспасяем
Неспасяем
enormous-heart


Warn :
New Yorker Left_bar_bleue0 / 1000 / 100New Yorker Right_bar_bleue

Брой мнения : 1183
Reputation : 174
Join date : 05.06.2011

New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 5:34 am

Определено е повече от Terranova-та, тъй като сега всички са се захласнали по нея и не се пазарува толкова от този магазин. Като си купиш нещо от Terranova и после всеки 2ри е със същия парцал, докато ако си купиш нещо New Yorker не е така. Не че не се срещат хора с еднакви дрехи от там, ама магазинът все пак не бутик. :D
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeСъб Авг 13, 2011 1:23 am

Харесвам го много повече от Terranova. Има страхотни тениски. Преди бях много зарибена на тема "рокли". От там имам 5, 6 рокли, които си ги нося и сега и страшно много ми харесват. Имат много хубави дрехи за разлика от повечето големи марки пълни с парцали.
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
New Yorker Left_bar_bleue0 / 1000 / 100New Yorker Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:50 am

Добър, но тениските - всеки 2-ри е с тениска от там. Може би защото картинките са еднакви и само фона е различен. От там ми харесват най-вече нещата от Amisu. А Fishbone поне тук във Варна всеки 4-ти тийн с тениска от там. Наистина са хубави, но аз не обичам като се разхождам хората да ме сочат и да викат - я виж, като моята тениска, само че в друг цвят.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Sponsored content





New Yorker Empty
ПисанеЗаглавие: Re: New Yorker   New Yorker Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
New Yorker
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии