Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако..

Go down 
+12
Mishityyy <3
*Радии <3
Savannah.
~Rossita
xMissDreamer
catherine♥
monini
LightOne
...LlilzZz...
- NataLiya ~
rS.19 ♥
rozaLie
16 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 2:25 am

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:17 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? Щях да се опитам да направя всичко, за което съм мечтала, но съм нямала възможност да направя.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? Няма да си сбъдвам мечтата ..
Ако.. 688279
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? Да имам още 100 желания .. Ако.. 688279
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? Щях да се опитам да нахраня гладуващите и да спра войните ..
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?Ще помогна на родителите си да дооправим къщата и после ще видя ..

Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:24 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Да сбъдна нещата, който съм искала през целия си живот.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Ами и аз не бих я сбъднала..
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Всичките ми животни, семейството ми, приятелите ми и хората който уважавам да живеят вечно!laugh
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? Еми много неща, така, че всички да са щастливи. :)
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Бих направила така, че на мене да ми е добре ;д и да даря поне един милиард на някоя благотворителна организация. :)
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:38 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
- Бих направила неща който до сега не ми е стискало да направя..
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
- Незнам.. Може би не бих направила нищо.. Мечтите рано или късно се сбъдват, но не бих обърнала гръб на хората, който обичам.
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
- Да върна 3-ма човека който си тръгнаха от живота ми ..
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
- Бих направила така, че никой да не страда.. Да няма гладни и бездомни хора..
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
- Бих уредила живота на семеиството и на най близките ми.. И бих направила дарения в дом за изоставени деца..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 06, 2011 10:27 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? Щях да кажа нещата, който съм искала, на хората, които съм искала.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? Щях да сбъдна мечтата си. smile Нали "ако ти се отдаде възможност, използвай я"? А ако приятелите и семейството ми обърнат гръб, то те не са ме познавали. Истинските са щели да си кажат "Това е нейната мечта и има право да я осъществи!"
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? Толкова много неща ми се въртят в главата, но да кажем.. да се върна назад във времето, за да може да променя приема си.
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? Световен мир, без гладни, жадни, бездомни.
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си? Бих помогнала на някоя благотворителна организация, а след това взимам семейството ми и по-близките ми приятели (сякаш има, но айде laugh ) и отиваме на околосветска обиколка! smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:51 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? - Не бих могла да дам точен пример, но може би ще направя както правех когато играехме на народна в първи клас и знаех, че не остава много време от часа - ще застана отпред и ще правя каквото си поискам дори да знаех че е извън правилата!С една дума - ще живея без спирка!
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? - Ооо... това е доста труден въпрос с много труден отговор, разбира се че бих избрала приятелите си, но ако силно съм мечтала за това "нещо" - ще бъди много трудно да се откажа, особено при полрожение, че нямям истински приятели, което е и самата истина!
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? - Да замина с родителите си за Америка и да си намерим хубаво жилище и приходна работа!
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? - Не съм мислила по този въпрос...но вероятно ще реша ако стане!
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си? laugh - Бих разрешила проблемите на семеиството си, бих заминала в Америка и бих дарила за благотворителност.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 2:22 am

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Ще се напия яката, за да може или да ми е весело или да съм заспал, когато мине оная с косата.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Еми, ще я осъществяваме, какво да правим. Обръщането на гръб на едно е даване лице на друго. 50/50
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Емиии да се реализирам професионално, за да изкарвам парички с кеф.
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Каквото всеки идеалист - да направим бедните богати, а богатите по-бедни.
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Еми аз съм си душичка, ще раздавам пари за оправия на страната. Най-добре е да се насоча само за България, въпреки че след като ми свършат милиардите, пак ще излезе, че все едно съм ги хвърлил на вятъра.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 6:58 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
-- Амии.. Бих казала на всички това, което винаги съм искала да им кажата, обаче не ми е стигало смелост.. ;д
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
-- Няма да я сбъдна.. За какво ми е да си сбъдна мечтата и да съм щастлива, ако няма с кой да споделя това щастие..
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
-- Ами.. Не знам честно казано.. ;д Трудно е да избера само 1.. Не, шегувам се.. Не знам.. ;д
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
-- Ох, ами тоолкова много.. Щях да дам храна на гладните, покрив на бездомните.. Щях да се опитам да направя света малко по-добро място..
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
-- Ами, една част за благотворителност, разбира се.. Щях да изпълня мечтите си, свързани с пътуване, да си купя голяма къща с басейн и огромна градина!<33
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 9:11 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Ще разделя 24-те часа на две половини.Първата за хората, с които не съм се разбирала.Ще им кажа какво наистина мисля за тях,а пък ако може и ще се помирим.Другата част за хората,които винаги са ме подкрепяли.На тях ще кажа нещата,които не съм имала смелост да призная преди и ще си прекараме времето преди да се разделим във вечността.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Ами зависи за какво точно става въпрос.Ако не трябва напълно да обърна гръб на всичко и всички,а мога,макар и рядко да се връщам на мястото,на което преди съм живяла и да се виждам със семейството и приятелите си ще го направя,но в противен случай не.
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Бих направила всички по-щастливи.
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Бих променила светоустройството.Ще направя така,че хората да са равни-да няма бедни и богати,да няма престъпления.
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Ако бях милиадер бих основала собствен бизнес,бих подсигурила собственото си бъдеще,на децата и родителите ми,а с останалото бих го дала на домовете за възрастни и за домовете на децата без родители,както и на крайно бедните.
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 9:13 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Ще направя всичко, което съм искала; ще говоря с хората, на които искам да кажа важни неща, но от липса на смелост не ги казвам.

Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Сбъдвам я. Това си е моят живот, моята мечта. А като я сбъдна ще се върна малко назад и ще се сдобря с тези, които съм изоставила.

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Да имам още няколко, защото иначе ще се получи много дълго изречение и ще се объркам, и ще стане мазало.

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Без тъпи световни кризи и епидемии; без войни, гладни, жадни, бездомни.

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Всичко за семейството, приятелите, себе си и света.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 10:18 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? Бих се метнала на врата на Жеков и бих му казала, че го обичам ; бих направила общо взето всичко, което съм искала (и искам) да изпитам през живота си.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? Може да прозвучи странно, но бих сбъднала мечтата си. А тя включва и това да съм с любимите си хора и приятели, така че.. златната среда. (:
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? Трудно ми е да избера, но бих се спряла на това да кажа на него всичко, което имах за казване.
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? Без глад, жажда, бездомни. Бих казала 'без нещастни', но от хората зависи дали ще са щастливи или не.
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си? Бих осигурила всичко нужно и мааааалко ненужно на семейството и приятелите си. Друга част бих дала за благотворителни цели.


Последната промяна е направена от ~Rossita. на Съб Юли 16, 2011 10:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 10:28 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? Мисля, че че ще плача, ще съм отчаяна, психически слаба, но щях да го прекарам в залата, където ще танцувам до болка и кръв.
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? Незнам. Щях да действам. Защото както се знае .. "и все пак опитай. - прошепнала тихо мечтата."
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? Да върна времето назад. Много назад. И да призная всичко.
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? Нищо. (:
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си? Бих инвестирала така, че тея пари да станат повече. :Д:Д:Д

Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 11:29 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Бих направила това,което съм искала да направя цял живот.


Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Ще сбъдна мечтата си. Но ще се върна при хората,който обичам. Все пак това си е моята мечта,и трябва да я изживея.

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Да върна времето назад,макар и за малко.

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Щях да направя така,че да няма бездомни,гладни и бедни хора.

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Бих осигурила всичко за семейството ми и приятелите. А после благотворителни цели. :)


Последната промяна е направена от RaDiTyY* на Вто Окт 11, 2011 6:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 12:01 am

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Бих направила всичко постижимо,за което съм мечтала винаги.

Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Бих изживяла мечтата си,все пак мечтата е най-скъпото нещо,за което съм мечтала.

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Да върна времето назад и да кажа истаната на него.

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
На света да няма човек,който да е гладен или жаден,живот без войни,живот с Мир.

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Бих осигурила всичко на семейството,ая останалата част бих дала благотворително.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 3:41 am

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?-щях да кажа емоциите си на хората ,които обичам и лично уважавам ..

Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? - Не мисля , не съм такъв човек да взема нещо ,но да изоставя това което имах.

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? - Бих желала да бъда като Хари Потър , с магическата пръчка .. ;д

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? - Щях да помогна на всички бедни и нуждаещи се от грижи и не само ..

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?- Да си купя бутки за списания ;д ,да отива при Селка и другите да ги дам на благотворителност .
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ако.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:17 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Ще кажа всичко,което мисля за хората! Открито и непринудено, защото никой няма да не съди след това!
Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Ще го направя! Моята мечта е такава, че след като я постигна, ще нога да помагам на другите!
Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Универсално лекарство за всички болести!
Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Bих помогнала на бедните и бих окуражила богатите (които имат предостатъчно пари за цял живот) да даряват на бедните и хората в нужда!
Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Бих дарила голяма част от парите за бедните, а с другата част ще помогна за реализирането на мечтите на тези които не биха имали такава възможност.



Последната промяна е направена от _cookie_ на Сря Юли 20, 2011 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:21 pm

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него?
Бих сбъднала поне малка част от всичките си милиони мечти.

Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили?
Предпочитам това което имам. :)

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то?
Да имам магическа пръчка която изпълнява всяко мое желание. ;д

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа?
Никакви войни.Много мир.

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си?
Ще дам част от тях за благотворителност.С другите ще купя Джъмбо + Кауфланда които са до нас ;д
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Ако.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ако.. Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:23 am

Ако знаехте, че ви остава ден живот, какво бихте направили през него? - Бих го прекарала със семейството си, не искам нищо друго освен да бъда с тях.

Ако имате шанс да сбъднете мечтата си, но това значи да обърнете гръб на всичко и всички, какво бихте направили? - Не, не бих я сбъднала.

Ако имахте право на едно желание, какво щеше да е то? - Бих върнала най - важния човек за мен обратно в живота ми. heart :((

Ако държахте света в ръцете си, какво бихте направили за благото на народа? - Бих прибрала бездомните, бих нахранила жадните, бих помогнала на слабо развитите страни.

Ако бяхте милиардер, какво бихте направили с парите си? - Бих ги похарчила за нещата, които искам и които са нужни на семейството ми. Бих дарила и пари на фондации за борба срещу рака и диабета.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако..   Ако.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии