Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Популярна или умна ?

Go down 
+2
~Rossita
LightOne
6 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 2:35 pm

Популярно момиче или умна искате да бъдете?
Възможно ли да e микс от двете?
Тъй като принципно тези, които не си падат по учението, получават и повечето внимание с хубавичкото си личице.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeСъб Юли 02, 2011 3:51 pm

По средата. Давам пример с мен. Аз съм сравнително умна (6.00 за годината, като доказателство laugh), но не съм някакъв забит зубър, който не излиза от класната стая. С всеки 2ри, който мине по коридора се поздравяваме, а понякога се и заговаряме. Бих казала, че ме знаят, но не съм от ония фръцли, дето цялото училище ги знае и им прави път (слава богу). Ако получавам внимание - то е защото съм изтърсила някой епик лаф, или защото съм била на 1209103193 задача по математика, когато другите са още на 2ра. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeНед Юли 03, 2011 11:25 pm

Аз мисля, че е по-добре да не си както каза Теди, някой забит зубър, ами да си хем умен и хем известен. Аз лично не ми пука дали ме знае цялото училище, честно казано предпочитам да не ме знаят много, много. Смисъл, не чак като ме видят "Я, коя е тъз? Сега я виждам!", предпочитам да ме знаят като ученичката от еди си кой клас, пък дали ще ме знаят к'ва съм що съм не ми дреме. :)
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeПон Юли 04, 2011 12:29 am

Популярно момиче или умна искате да бъдете?
Аз не искам, аз съм. smile Тоест популярна и умничка. (пълно 6, седми клас.. wink ) Всички в даскало ме знаят. Кой ме знае, щото се имаме повече, кой щото някой му е говорил за мен, кой ме знае като "Чичи от 7А", кой ще ме знае като приятелка на общ приятел, знаят си ме. smile
Възможно ли да e микс от двете?
Жив пример съм, ама съм само аз, де. laugh Униктче се викам. ;] ;d
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 4:58 pm

Смесица и от двете ,ама напоследък популярна накланя везните!
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeНед Юли 17, 2011 6:02 pm

Умна , разбира се !
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Популярна или умна ? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Популярна или умна ? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 8:39 pm

В крайна сметка има момичета които са популярни сега но много малко от тях ще успеят в живота. Може сега да ги знаят като "готините","мацетата" и някакви такива но нека да си признаем: "Кой ще ги помни след 10 години?!", Отговора е:"Само те и хората които са наранявали. Благодарение на тях те са станали по-силни и са постигнали нещо.А бившите "мацета" вероятно работят като касиерки и други ниско платени професии, понеже са си прекарвали страхотно когато е трябвало да учат." Става дума за момичетата които залагат на популярността сдобита чрез нараняване...сещате се. Аз предпочитам да правя добри неща да помагам, да участвам в конкурси и като цяло да се развивам като личност. Много от моите рисунки украсяват стаите и коридорите. По училищните концерти също казват постиженията на участващите преди изпълнение. И понякога ми е много интересно като ме поздрави някой с който дори и не съм се запознавала. Вероятно ще ме помнят с нещата които съм направила, вероятно ще ме помнят като зубър, но това въобще не ме вълнува. Най важното в юношеската възраст е развитието! Истинската популярност идва след 18г. възраст когато вече можеш да покажеш талантите си на света. Тогава ще се радваш на плодовете на труда си и вероятно никога няма да се сетиш за "мацките" от училище.

Извинявам се за този роман, но наистина имах нужда да излея мислите си по този въпрос. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Популярна или умна ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Популярна или умна ?   Популярна или умна ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Популярна или умна ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Créer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии