Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как изразявате чувствата си?

Go down 
+9
~Rossita
~Kattu
Kat3t0 ♥
...LlilzZz...
Mishityyy <3
catherine♥
*Радии <3
The_vampire_girl
rozaLie
13 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 4:29 am

Как изразявате чувствата си?
И нза да не останете с грешно впечатление, не става дума само, когато сте влюбени, но когато сте щастливи, тъжни, ядосани и изобщо..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:02 pm

Хм.. напоследък със стиховете си,с музика,с разговор с човек на когото държа...или просто ако съм тъжна -плача,ядосана-викам и така!
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeВто Юли 05, 2011 5:08 pm

Или със стихове или споделям на някои,на когото имам доверие.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:18 am

Ха,не съм се замисляла до сега по този въпрос.Когато съм щастлива се смея,прегръщам,споделям на доверен човек.Понякога издивявам и започвам да скачам или да пляскам с ръце xa
Ако съм тъжна просто плача или слушам музика,ако съм ядосана викам,тръшкам и така laugh .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:40 am

Не ги казвам, а ги показвам. :)
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 12:52 am

Най-често чрез танцуване и пеене.Когато съм тъжна пслушам само бавна музика,когато съм ядосана-много рок.Понякога,когато съм тъжна плача вечер или просто се замислям за хубавите неща в живота.
Върнете се в началото Go down
...LlilzZz...
Луд фен
Луд фен
...LlilzZz...


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 378
Reputation : 5
Join date : 13.03.2011
Age : 23
Местожителство : гр.Казанлък

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 3:48 am

Ами... най-вече с музика и стихове!Но е по-добре ако споделя с близък човек.Понякога ми идва да се затворя в стаята си и да плача без причина (и от радост и от тъга) - малко е странно, но ми олеква и се чувствам много добре!!!
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 4:45 am

На мен си ми е изписано на лицето как се чувствам ;д. Иначе като съм щастлива се смея.. а аз съм човек, който се радва и на най-дребните неща и почти винаги съм усмихната ;д. Като съм тъжна - с тъжна музика. Напоследък съм станала голяма ревла и дори мама като ми се скара за нещо ми става кофти и ми се насълзяват очите .. ;д. Като съм нервна/ядосана си го изкарвам на всички около мен, дори те да не са виновни изобщо ;д. Знам че не трябва, ама като съм ядосана .. :Д ИНаче като ме е издразнил някой му говоря троснато, заяждам се с всяка втора дума уж неволно и така :Д.


Последната промяна е направена от Kat3t0 ♥ на Пон Юли 18, 2011 8:25 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Kattu
Маниак
Маниак
~Kattu


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : ~When the sun goes down~
Брой мнения : 521
Reputation : 3
Join date : 26.01.2010
Age : 26
Местожителство : София

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:51 am

Хората винаги разбират кога съм сърдита или тъжна.Аз много не споделям.Но когато съм весела,щастлива с добро настроение ставам доста крейзи.
Върнете се в началото Go down
http://selena-gomez.big-forum.net/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 8:47 pm

Слушам музика (в зависимост от чувствата и настроението), понякога сядам на пианото и си го изкарвам на него. Ако някой ме е ядосал умишлено обожавам да се заяждам и да затапвам. Ако съм тъжна, наранена и т.н. вечер, преди да заспя обичам да си поплаквам, както и да слушам тъжни балади и бг рап (тъжни песни, разбира се ;д)
Един път бях ядосана и се пробвах да пиша. Не стана нищо друго освен че се ядосах още повече и скъсах листа и хвърлих химикала на м*йната му. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 9:53 pm

В някои случаи си го изкарвам на човека, който пръв ме ядоса. Има и моменти, в които пиша, но не ми е обичайното изразяване на чувства. Има определени песни, които слушам когато съм в такова и такова настроение и така. Обичам да споделям с приятели, но е трудно да го правя като не останаха и такива. Общо взето си избирам песни, пускам ги на плейлиста и лягам, не обръщам внимание на никой, докато не ми мине. И.. така. Ако съм радостна прегръщам и целувам и подхвърлям хората около мен, понякога оставам безмълвна и да.. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 10:15 pm

Музика + споделяне на някой на който имам доверие + хубави спомени. (:
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 4:45 am

Когато съм щастлива, весела и нещо от този род, се усмихвам, смея или лигавя. Когато съм тъжна просто си плача и си подсмърчам. Ядоса ли ме някой, започвам да му крещя и да му се отяждам. Един път пробвах да напиша нещо (от тъга), ама стана егати бозата и смачках листа, който след това отиде в коша.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 9:49 pm

Предпочитам да не казвам на хората за чувствата си...Изразявам енергията която е предизвикана от тях в нещо полезно, като да напиша някой коментар или разказче, да се разходя, да попея и така...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Как изразявате чувствата си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как изразявате чувствата си?  Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitimeВто Окт 11, 2011 4:10 am

Слушам музика, говоря с някой. Когато съм щастлива не мога да сдържа усмивката си, чак бузите ме заболяват ;дд .. да не говорим и че се лигавя ;дд. Когато съм тъжна най - често пиша .. много .. така най - много ми олеква. Написала съм страшно много неща, когато съм била в такива моменти. Понякога говоря с майка ми или с някоя приятелка, зависи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как изразявате чувствата си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как изразявате чувствата си?    Как изразявате чувствата си?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как изразявате чувствата си?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Créer un forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии