Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хекс Хол / Hex Hall

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Хекс Хол / Hex Hall Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Хекс Хол / Hex Hall Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Хекс Хол / Hex Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Хекс Хол / Hex Hall   Хекс Хол / Hex Hall Icon_minitimeПон Май 23, 2011 2:28 pm

Рейчъл Хокинс

Хекс Хол
ГИМНАЗИЯТА ЗА ВЕЩИЦИ, ФЕИ, ЗООМОРФИ И ВАМПИРИ


Шестнайсетгодишната Софи не е скучна зубрачка, както изглежда на пръв поглед. Преди три години е открила способностите си на вещица, освен това знае, че баща й също е вещер. И макар да е обещала никога да не прави магии, не се стърпява и решава да помогне на една съученичка в беда... за да й причини неволно още по-големи проблеми.
За наказание я изпращат в мистериозното училище „Хекс Хол”. Там учат всички не особено примерни и неприлично специални тийнейджъри. Ако още не сте се сетили – става дума за вещици, магьосници, зооморфи и вампири. Учителите също са специални – преподавателят по литература например е вампирът лорд Байрон.
Софи решава да бъде себе си, т.е. своенравна и устата дори и в „Хекс Хол”. Още първия ден си харесва един страхотен вещер, среща смахнат призрак и си спечелва врагове – трите най-готини мацки в „Хекс Хол”, които изглеждат като супермодели, но се държат адски гадно.
Най-лошото е, че неизвестен хищник започва да напада учениците, а първият заподозрян е нейната единствена приятелка. И докато зловещите убийства зачестяват, Софи се подготвя да се опълчи срещу древен орден, създаден, за да унищожава тийнейджъри със специални способности и най-вече такива като нея.

Очаквайте скоро втората част от трилогията Хекс Хол – „Демонично стъкло”!

„Неслучайно трилогията е лицензирана на 12 езика още преди да е написана!” - USA Today
„Всичките ми любими откачалки са на едно място, обичам тази книга!” - Бен Евънс, Teen Tribune

Книгата ще се продава със специален подарък за всички фенове: УНИКАЛЕН ПАРФЮМ - Хекс Хол


Чели ли сте книгата? Какво мислите за нея? Ще си купите ли и книга втора - Демонично стъкло?
_________________________________________

Аз лично много харесах книгата, когато я прочетох. Има много интересен и интригуващ сюжет. Ще си купя втората книга, когато излезе в България. smile

ЕДИТ: Току-що разбрах, че книгата излиза днес в България. Вече можете да си я купите. wink
Върнете се в началото Go down
Ариана Дъмбълдор
Нов
Нов
Ариана Дъмбълдор


Warn :
Хекс Хол / Hex Hall Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хекс Хол / Hex Hall Right_bar_bleue

( : Големите мечти са за слабите, а малките за силните! Аз имам и двете, значи съм себе си!
Брой мнения : 20
Reputation : 0
Join date : 22.05.2011
Age : 29
Местожителство : в нас

Хекс Хол / Hex Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс Хол / Hex Hall   Хекс Хол / Hex Hall Icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:16 am

Хекс Хол / Hex Hall 0079372_s20
Има и филм по тази книга ако не се лъжа!
Върнете се в началото Go down
http://johaj-academy.0forum.biz/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Хекс Хол / Hex Hall Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Хекс Хол / Hex Hall Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Хекс Хол / Hex Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс Хол / Hex Hall   Хекс Хол / Hex Hall Icon_minitimeПон Авг 01, 2011 7:28 pm

Не съм я чела , предложиха ми да си я купя .
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Хекс Хол / Hex Hall Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Хекс Хол / Hex Hall Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Хекс Хол / Hex Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс Хол / Hex Hall   Хекс Хол / Hex Hall Icon_minitimeЧет Яну 05, 2012 6:17 pm

Ариана Дъмбълдор написа:
Хекс Хол / Hex Hall 0079372_s20
Има и филм по тази книга ако не се лъжа!

Доколкото знам още няма филм, но силно се надявам някой умен продуцент да закупи правата. Просто двете книги, които са излезнали досега са много добри и ги прочетох на един дъх. За третата книга още не знам информация.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хекс Хол / Hex Hall Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хекс Хол / Hex Hall   Хекс Хол / Hex Hall Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хекс Хол / Hex Hall
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Georgia Music Hall of Fame Awards
» Disney Kids & Family Upfront 2011 at Gotham Hall in New York City

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии