Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кралската сватба

Go down 
+4
rozaLie
~Rossita
*Радии <3
rS.19 ♥
8 posters
АвторСъобщение
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 5:33 pm

Бяхте ли развълнувани за сватбата на Уилям и Кейт? Какво мислите за цялата тази суета около сватбата? Какви са ви впечатленията? Кралската сватба 346892
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 5:40 pm

Aми аз ги гледах малко по телевизията. Като цяло всичко беше прекрасно,сватбената торта беше много хубава и много ми хареса Кейт. Роклята и беше красива,принца също беше хубав. ;дд Дано си останат щастливи цял живот! drink
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:42 pm

Да наистина роклята на Кейт беше просто превъзходна! А и целувката на балкона като тази на Даяна и Чарлз през 1981 година беше може би най-очакваното нещо и най-романтичното може би ...
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:11 am

Боже, за една сватба целия свят информираха. За тази сватба се говореше почти всеки божи ден. И мен това адски много ме издразни - всеки ден едно и също. Въобще не се впечатлих от сватбата, дори не съм я гледала. Цялата тази суета ме издразни. Една сватба, какво толкова? Вярно е, че принца се жени, но чак пък толкова.. абсолютна тъпня е, с извинение, да се говори цял ден за една сватба. (:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 12:58 am

Ами беше много хубава. Може би обаче свадбата на Чарлз и Даяна беше малко по-хубава. Смисъл Уилям малко не ми хареса червения му костюум макар, че не беше лош, а Кейт нямаше кой знае каква прическа, ама беше невероятна! heart Тортата беше много готина. Двамата са много хубава двойка! Дано останат заедно завинаги!
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:12 am

^В UK нека си се интересуват от Принца и годениците му, но лично мен не ме интересува женен ли е, починал ли е(въпреки че да не дава Господ), наранен ли е, милиардер ли е, околосветско ли ще прави, в България ли ще идва. Пожелавам му щастие и успех в всички начинания, но нищо повече.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:33 am

Изглеждаше хубава сватбата.Гледах откъси и наистина беше много величестевена.Кейт беше много хубава,роклята и също,както и Уилиям.Единственото,което не разбирам е защо трябва да се ангажира целия свят с това събитие?То не бяха коментари,то не бяха реклами,даже и наживо излъчване.Всичко ОК,но мисля,че стана в повече цялата тази шумотевица.Иначе им пожелавам щастлив семеен живот и всичко хубаво. In Love
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 5:11 am

rozaLie написа:
^В UK нека си се интересуват от Принца и годениците му, но лично мен не ме интересува женен ли е, починал ли е(въпреки че да не дава Господ), наранен ли е, милиардер ли е, околосветско ли ще прави, в България ли ще идва. Пожелавам му щастие и успех в всички начинания, но нищо повече.

На същото мнение ..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:09 pm

^Че България си е мръсна тоалетна, аз ли да се обиждам? България нема се оправи.
Относно това, че не ме интересуват другите страни много грешиш.

По-скоро ме интересува икономическото развитие на останалите страни, от колкото коя знаменитост се оженила, ще носи ли халка или не. Желая им щастие, както казах. На всички. Но не съм длъжна да ме интересува какво става с тях, нали?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
feelslikeimdancing
Нов
Нов
feelslikeimdancing


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

Брой мнения : 12
Reputation : -3
Join date : 01.05.2011

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeПон Май 02, 2011 2:03 am

~ Nia ♥ написа:
Да, може и да си права но британците разчитат, че с тази сватба ще дойде ново време за страната. Възлагат много надежди и очаквания, а и целият свят (без теб laugh )се вълнува дали Уилям ще стане следващият крал. А от това следва ново управление, разцвет или падение .. (: Хората там не са като нас (повечето) в България .. Тук хората просто обичат да завиждат. Сега ако президентът се ожени какво ще си кажем - "Пф, голяма работа .. К'во ме интересува тоя .. Аз да си гледам в моята работа ..". Да, обаче там хората считам, че са по-културни и имат някакъв етикет. Затова като се ожени Принцът те се вълнуват и показват добри чувства. А тук на повечето им писна от тази сватба, защото е нещо хубаво .. защото е за друга страна .. защото не показват новината за поредният развод, ами си дрънкат там за някви Кейт и Уилям. Да, това е реалността. smile Хайде, нападнете ме сега, че съм обиждала българският народ. Нападнете ме вие, които бихте написали обида с у .. Кажете, че направих от мухата слон .. Винете ме, че се радвам на хубавото и съм си сложила подпис и аватар на няк'ви, които определено не са Селена. ;д Хайде, кажете ми го, но преди това се замислете : Не доказвате ли това, което туко-що казах? smile
И да, таблоидите може и да прекалиха много или малко с новината, но не можем ли да изтърпим ден-два и да се опитаме да се зарадваме за тях?
И извинявай, Рос, ако така те обиждам, но на твоят пост трябваше да се отговори. ;д


Целият свят се вълнува? Да бе, да - доста пресилено изказване беше тва. И да ти кажа е напълно нормално да не ни интересува нас българите, а и не само нас, може би по простата причина, че тук си имаме къде-къде по-належащи проблеми. В България стандартът на живот е много по-различен от този в Англия. Тук по-голямата част от народа се чуди как да върже двата края, е как тогава да мисли за такива "глетозий" един вид? Може някои хора да си злобеят - да, така е, но по-голямата част наистина няма какво да ги интересува. Великобритания няма да ни нахрани, нищо, така че няма причина да отделяме такова внимание на това, те не ни управляват. От друга гледна точка (за пример Африка) Там умират от глад една камара хора, необразовани са, нямат питейна вода и нормални човешки условия за живот, а за тази сватба не са похарчени никак малко средства. Мен изобщо не ме вълнува тази сватба, даже от телевизора чувах постоянно - за тва наистина прекалиха с този светски шум :)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeПон Май 02, 2011 3:23 am

^^Съгласна съм с Ния. Още по-малко, че един път принцът е прекаръл една нощ по улиците на Лондон като клошар, за да види как живеят те. (не помня ама май имаше благотворителна цел) ПРИНЦА, не някой гражданин, а съм 100% сигурна, че ако беше гражданин не би го направил. Смисъла на това което искам да кажа е, че щом е направил такова нещо едва ли си пилее ей така пари на вятъра!..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeПон Май 02, 2011 3:31 am

~ Nia ♥ написа:
Не си длъжна, да.
Но имах в предвит това, че България се "разбира" само с Русия и там още няколко страни. Ами не зависи ли от това и икономическото развитие? Не трябва ли да поддържаме приятелски контакти с другите страни? Няма ли да си помогнем?
Както и да е, дискусията стана много политическа. laugh

Чекай, бе. Не бъркай "приятелското отношение" с "икономическото развитие", моля те. Давам ти един прост пример: двама търговци не се разбират, няма приятелско отношение. Но между тях има икономика. ОК? Аз не съм длъжна да съм приятелка с който и да е, за икономическо развитие.
Плюс това, Българското общество е така устроено, че не гледа в своята паница, не оценява имането си, само се оплаква. Тук хората по цял ден са на кафета, харчейки пари, оплаквайки се, че нямат пари. Това е дилемата днес в България и никой не му пука, че принца се е оженил. Българското общество го обединява егоизма, а парламента пет пари не дава, че хората са егоисти, защото и те са същите. Докато хората в Британия, Канада и.. абе, където щеш, но не и България не се оплакват и да доста обединени. Те не търсят причината защо са в това положение, а работят по нея. И ето за това не може да има приятелско отношение между България с коя да е държава. България е много потънала. Хората, които работят в парламента хал хабер си нямат от управление на държава, егоисти са. За това и обществото ни е такова. Те не знаят как да вдигнат държавата си на крака. Не, не знаят. Ако знаеха, щеха да си инвестират в природата, щяхме да сме едно страхотно място за туризъм(и сега сме, но при инвестиране щехме да сме 'ем по-известни, 'ем по-посещаеми, 'ем по-богата държава, ама къде ти..) и щяхме да сме много по-приятелски настроени личности.

Икономиката е друго нещо, обаче. Не ти трябва приятелство. Съжалявам за толкова off topic-а, но трябваше да го кажа. (за пореден път, не го приемай като лична обида, а просто водене на дискусия)
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeВто Май 03, 2011 3:03 am

Извинявай, Нийче, ама много ти се моля! ДЕНОЩНО за тази сватба - да, хубаво е, че хората са щастливи и ще се женят, но на мен ми ПИСНА всеки път като гледам новини - "Принца това, сватбата онова, Кейт и Уилям това, медения им месец" Радвам се за пичовете, радвам им се. Кефят ме, но ДЕНОНОЩНО за тази сватба - е, не, съжелявам, искам да разбера нещо друго от новините освен за тази сватба. А и мислиш ли, че на хората им е приятно всички да им обсъждат медения месец, сватбата и etc.? Мисля, че бях чела, че искали медиите малко да се успокоят, заради медения им месец. Ама, не, май нещо си го отменили ли, не знам. Днес гледах - "Без годежен пръстен, ау, к'во ще правим!? ;х" - Ама какво за БОГА, е ТОЛКОВА важно в тоя пръстен? Окей, има си традиции. Но любовта чрез пръстен ли се изразява? ;\
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Martyt0
Напредващ
Напредващ
Martyt0


Warn :
Кралската сватба Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кралската сватба Right_bar_bleue

Брой мнения : 102
Reputation : 4
Join date : 23.06.2011

Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 2:29 am

"Любимото ми събитие"! Не че ги мразя ама това е прекалено! Нон стоп приказваха за тях! Беше толкова глупаво! И аз точно на сватбата болна ли бях не знам какво стана, че останах в къщи! И останах в потрес по всички канали гледам ги двамцата вървят със скорост 1 метър в час! Малеееййй направо се чудя като бабата умре, какво ще стане цял месец ще се суче смърта и още два месеца ще ги коронясват...
Тъй като се наложи да изгледам всичко и коментарите ( по вина на баба ми ) паднах от смях като разбрах, че е срам да използваш думата "тоалетна"!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кралската сватба Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кралската сватба   Кралската сватба Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кралската сватба
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Пол Уесли - Тайна сватба
» Джъстин и Селена вдигат сватба?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии