Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как намирате нови приятели?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как намирате нови приятели? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как намирате нови приятели? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как намирате нови приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Как намирате нови приятели?   Как намирате нови приятели? Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 12:06 am

Как откривате нови приятели? Къде търсите?
Какво търсите в едно приятелство? Общи интереси, общи истории, общи приятели, etc.
Как си изграждате доверие в някой?
Как разбирате на кого да се доверите и на кого не?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Как намирате нови приятели? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как намирате нови приятели? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Как намирате нови приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как намирате нови приятели?   Как намирате нови приятели? Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:48 am

Как откривате нови приятели? Къде търсите? - Те просто идват ;дд. В смисъл не тръгвам да търся по определни места и да чакам да се сприятеля с някой. Приятелство просто идва от само себе си.

Какво търсите в едно приятелство? Общи интереси, общи истории, общи приятели, etc. - Най - вече общи интереси, ако нямаме нито един общ интерес и нищо, което да ни свързва ще стоим и ще се чудим какво да си кажем. В началото можем да намерим само едно общо нещо, но е достатъчно. След като станем приятели ние ще изградим общи интереси, ще направим спомени ии така. Понякога и общите приятели също помагат.

Как си изграждате доверие в някой? - С времето. Колкото повече време минава и уляга едно приятелство толкова повече някой от хората около мен печелят доверието ми. На базата на нещата, които сме направили един за друг, на времето което сме прекали заедно то просто от само себе си идва доверието.

Как разбирате на кого да се доверите и на кого не? - Мм не знам ;дд. Просто понякога усещам на кого мога да се доверя и на кого не чак толкова. Вътрешно усещане, често и по - държанието на самия човек. Не може да се доверя на някой, който ми казва тайните на друг примерно. Просто като опозная човека успявам да преценя дали мога да му вярвам.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Как намирате нови приятели? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как намирате нови приятели? Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Как намирате нови приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как намирате нови приятели?   Как намирате нови приятели? Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:07 pm

Как откривате нови приятели? Къде търсите? Ами тръгвам по улицата и питам всеки втори "Хей искаш ли да ми станеш приятел" .. :Д:Д:Д не бе това в кръга на шегата ... Най-често покрай общи приятели, фейсбук също много приятелства прави ;д и така.

Какво търсите в едно приятелство? Общи интереси, общи истории, общи приятели, etc. - Общи интереси най-вече. Все пак трябва да има за какво да си говорим, не само да седим и да се гледаме умно :). Но също и общи преживявания .. повече ни сближават.

Как си изграждате доверие в някой? Колкото повече време прекарвам с даден човек, толкова повече го опознавам и разбира дали мога да му вярвам. Въпреки че по принцип лесно се доверявам, приказливам личност съм и докато не си изпея всичко не мога :Д:Д:Д.

Как разбирате на кого да се доверите и на кого не? Не знам и аз точно.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Как намирате нови приятели? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как намирате нови приятели? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Как намирате нови приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как намирате нови приятели?   Как намирате нови приятели? Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 9:42 pm

Как откривате нови приятели? Къде търсите? Никъде. Приятелството тръгва от само себе си.
Какво търсите в едно приятелство? Общи интереси, общи истории, общи приятели, etc. Повечето пъти общи интереси.
Как си изграждате доверие в някой? Ами пак от само себе си идва и с течение на времето.
Как разбирате на кого да се доверите и на кого не? Не знам как да го обесня. Просто гледам как се отнася с мен самия човек,дали ме лъже и тн. Нали като го опозная вече си приценявам. :)
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Как намирате нови приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как намирате нови приятели?   Как намирате нови приятели? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как намирате нови приятели?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Снимки с приятели
» Селена и Бийбър приятели с One Direction!
» Селена и Тайлор .. просто приятели?
» Мега концерт в Пловдив, Respect и приятели
» Нови снимки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии