Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Как оценявате приятелите си?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Как оценявате приятелите си?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как оценявате приятелите си?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 5:09 pm

Всеки има приятели, били те истински или не. Всеки има човек до себе си, докато той не го предаде. Истината е, че човек не може без приятели. Защото именно те са тези, които са до нас във трудните ни моменти. Те са тези, които ни помагат.

Въпросът е, как ги оценявате?
Кога разбирате, че са ви "скъпи"?
Какво правите в замяна на това приятелство?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Как оценявате приятелите си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как оценявате приятелите си?  Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 4:41 am

Въпросът е, как ги оценявате? - Най - важните и скъпи хора за мен. Без тях нямаше да съм човекът, който съм в този момент. Уважавам и приятелите с които съм се разделила и с тези, които съм сега. Всички те са ме изградили като една личност. Благодаря им за всичко на което са ме научили, благодаря им че са били до мен, че са се смяли и плакали с мен. Готова съм на всичко за тях.

Кога разбирате, че са ви "скъпи"? - Смятала съм всеки един мой приятел за скъп и той е бил такъв. След като сме приятели, значи го ценя и смятам за скъп човек за мен.

Какво правите в замяна на това приятелство? - Опитвам се винаги да разбирам и изслушвам приятелите си. Да съм с тях в трудни моменти и въобще искам да знаят, че могат да разчитат на мен за всичко. Когато имат нужда аз съм на среща да им помогна. Обичам ги много, какво повече да кажа. heart
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Как оценявате приятелите си?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Как оценявате приятелите си?  Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 12:35 am

Въпросът е, как ги оценявате?
Не мога да оценявам приятелите си.Те са всичко за мен,не бих дала оценка за човек който ми подкрепя и дава всичко за мен.
Кога разбирате, че са ви "скъпи"?
Когато сам ти покаже,че и ти си му приятел,когато в труден момент остави всичко друго и ти помогне,когато плаче и се смее с теб.Когато с правилен съвет те спре да направиш най-голямата глупост
Какво правите в замяна на това приятелство?
Истинския приятел не иска нищо в замяна,но ако искаш и той да те има за приятел си готов да направиш същото за него!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Как оценявате приятелите си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как оценявате приятелите си?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 2:39 am

Въпросът е, как ги оценявате? Не мисля, че можем да даваме оценка по десетобалната система (да речем) на човек, на приятел. Но все пак - приятелите са най-важните хора (за мен). Ако не са те - няма как да се справя, който и да било. Те ме крепят, когато съм на ръба. Притичват се на помощ и загърбват своите проблеми, за да помогнат на мен. Те дават, и аз също давам. Те са готови на всичко за мен, аз също. Бих направила всичко за тях. ;х
Кога разбирате, че са ви "скъпи"? Когато наистина се уверя в приятелството ни, когато и той/тя (и аз) покаже, че наистина ми е приятел/ка - че прави всичко за мен, че ме подкрепя, че се смее и плаче с мен и etc. Но не е имало момент, в който точно и ясно да си кажа - ето, това ми е приятелка. Всичко става постепенно.
Какво правите в замяна на това приятелство? Всичко, което другата страна прави за мен. Стремя се да показвам, че съм до него/нея и да му/й покажа, че винаги ще съм там, заради него/нея.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Как оценявате приятелите си?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Как оценявате приятелите си?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:54 am

Въпросът е, как ги оценявате? Те са всичко... Тези хора който са до мен .. Те са моята опора да продължа напред.
Кога разбирате, че са ви "скъпи"? - Просто не ме оставят за най-незначителни грешки.. Те са с мен когато печеля, когато губя.. Винаги са до мен когато имам нужда, а не само когато те имат нужда.
Какво правите в замяна на това приятелство? - Просто съм до тях.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как оценявате приятелите си?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате приятелите си?    Как оценявате приятелите си?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как оценявате приятелите си?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Demi Lovato : Избирайте мъдро приятелите си.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии