Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Вярвате ли в Бог?

Go down 
+11
Vik
Kat3t0 ♥
prettyreckless.
Mishityyy <3
~Rossita
Cap`pac.
monini
LightOne
*Радии <3
Little Girl ~
rozaLie
15 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 10:54 pm

Вярвате ли в Бог?
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство)
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии?
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие?

Ще ви помоля да не давате кратки отговори "Да и Не", а да кажете защо и т.н.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 12:13 am

Вярвате ли в Бог? - Да. Така съм възпитана, да вярвам и аз го правя. А и все някой ни е създал.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Абсолютно не. За мен това е напълно безмислено, всеки решава каква религия да изповядва това не го прави по - малко човек от другите.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Да.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - | | | |
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Мне както казах и по - горе всеки решава в какво и дали да вярва. Не преценявам хората по това.

Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 1:48 am

Вярвате ли в Бог? - Да!
Делите ли хората според това в какво вярват? Не,всеки си има право да изповядва каквато и да е религия.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? Да.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?........
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? Не..
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 11:03 pm

Вярвате ли в Бог? - Не точно в класическата представа за Бога, а като някаква природна сила направляваща всичко и всеки.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Деля ги. Фанатиците от всички религии, които могат с лека ръка да убиват в "името на Бога" не са достойни да бъдат уважавани.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Да, Бог е един за всички.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - Вярвам в Случайността.
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Имам против хората, които се опитват да ми се месят най-нагло в убежденията ми.
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 2:37 am

Вярвате ли в Бог? - Дам.. Както каза Михи, расла съм в семейство, в което така съм възпитавана, като мисля, че майка ми и баба ми са най-религиозни.. И все пак това е въпрос на лично виждане ии да, аз вярвам.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Не бих казала чак "деля", въпреки че не мога да имам много реална преценка, защото не съм общувала много много с хора, изповядващи други религии.. ;дд
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Да, може би..
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - ..
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Мм не..
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 2:55 am

Little Girl ~ написа:
Вярвате ли в Бог? - Да. Така съм възпитана, да вярвам и аз го правя. А и все някой ни е създал.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Абсолютно не. За мен това е напълно безмислено, всеки решава каква религия да изповядва това не го прави по - малко човек от другите.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Да.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - | | | |
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Мне както казах и по - горе всеки решава в какво и дали да вярва. Не преценявам хората по това.



Семейството ми е направо едно цяло на което прилича на ,Михи. Вярвате ли в Бог?  346892 Не бихме се отказали от религията дори и тя да бъде насилствена.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 3:35 am

Вярвате ли в Бог? Може да се каже, че вярвам. Но не съм някаква хипер религиозна и etc. ;d
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) Не, това за мен няма никакво значение. Не съм от хората, които съдят по това какъв си и каква религия изповядваш. (:
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? Да, донякъде е вярно и това твърдение.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? -
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? Не, разбира се, всеки има право да вярва в това, в което иска.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeСря Мар 16, 2011 4:11 am

[b]Вярвате ли в Бог?-Разбира се.Все пак бог ни е създал.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство)-Не,все пак всеки си решава какво религия да вярва и в кой да вярва.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии?-Да мисля,че това твърдение е вярно.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?-...
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие?-Не нямам нищо против.
Върнете се в началото Go down
prettyreckless.
Напредващ
Напредващ
prettyreckless.


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 10:27 pm

Вярвам в Бог. Не деля хората по това, което изповядват в никакъв случай. Нямам нищо против тези, които изповядват друга религия. Това не ги прави нещо по-различно от мен, теб или някой друг. Те са такива каквито са. Религията няма значение.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 11:05 pm

Вярвате ли в Бог? Да, но и аз не съм супер религиозна, да ходя редовно на черква и такива.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Не, все пак не това е от най-голямо значение.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Не съм се замисляла .. може би.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - ..
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Не, както казах не определям хората по религията, която изповядват. Не мисля и че трябва да бъде така. Всеки има право само да преценява в какво да вярва.

Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Vik
Напредващ
Напредващ
Vik


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : I'd rather be hated for who I am than loved for who I'm not.
Брой мнения : 102
Reputation : 3
Join date : 28.03.2010
Age : 31
Местожителство : Варна

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 1:47 am

Вярвате ли в Бог?
-Не. Не вярвам в Бог. Има много причини, които мога да дам защо мисля така.

Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) -Чисто теоритично общностите са различни и сами се делят, не ги деля аз, те сами са си отделни. Естествено се водя православен християнин но не вярвам в Бог.

Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии?
-Не мисля, че е един и същ. Всяка религия разбира по различен начин т.нар. Бог. В една религия кравата е свещенно животно, а в друга дори и не се споменава. Няма как един и същ да бъде описан по различни начини с различни интереси.

Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?
-В реалността, в историята, в науката. Вярвам в себе си, вярвам в околните около мен, вярвам в родителите си, вярвам в приятелите си. Това за мен е в пъти повече отколкото да вярвам на въображаем идеал.

Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие?
-Нямам против. Всеки има правото да е различен, да има свои принципи, свои виждания и всичко що се отнася до индивидуализъм.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Мар 28, 2011 4:06 am

Вярвате ли в Бог? - Да, но не съм от най-религиозните все пак. ;д
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Не, хората са си хора. Това дали са християни или не не е важно.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - В отделните религии го наричат с различни имена. Все пак не съм напълно сигурна.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - ..
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Всеки си има право на мнение. Ако искат да вярват, ако не не. Все ми е едно.


Последната промяна е направена от mellu на Съб Авг 13, 2011 1:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПет Апр 01, 2011 12:05 am

Вярвате ли в Бог?
Вярата е относително нещо,вярвам,че има сила,но бог...може и да има
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство)
Не,всеки има право да вярва в каквото иска,не мога да деля хората за това че вярват в този или онзи бог!
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии?
Във всички незнам,но в християнството и исляма определено бога е един но с различни наименования.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?
Вярвам в себе си
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие?
Не,както казах всеки има право да вярва в каквото поиска
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПон Апр 04, 2011 12:52 am

Вярвате ли в Бог? Вярвам в Богородица.. Тя ме пази.. И вярвам най-силно в нея! (:
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) - Не, всеки има право на избор.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? - Да може и така да е.. Не съм се замисляла.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? - В мен самата...
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? - Не... Както казах и по-горе всеки има право на лично мнение!
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 11:29 pm

Вярвате ли в Бог?Да,абсолютно.Защо?Ами нямам представа.Просто така го чувствам,че има някъде Бог,който се грижи за нас,хората и раздава справедливост...а и освен това така съм възпитана...
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство)Категорично не.Всеки човек има правото да вярва в каквото си иска.За мен по-важното е човекът да е добър,човечен и да има добродетели,а не това да изповядва същата религия.Би било глупаво,ако го правяwink
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии?Замисляла съм се доста пъти върху това,но мисля,че действително Бог е един,просто различните религии го наричат с различни имена и по различен начин го почитат.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате?-Ако не вярвах в Бог,бих казала,че вярвам в ангелите пазители,които и да са те-ангели или просто мъртви роднини,които те пазят.
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие?-Не,нямам нищо против.
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Вярвате ли в Бог?  Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Вярвате ли в Бог?  Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 11:55 pm

Вярвате ли в Бог? - Да,но не съм някаква много религиозна да ходя на църква през 1-2 дена ;дд.
Делите ли хората според това в какво вярват? (будизъм, индуизъм, юдаизъм, ислям, християнство) Твърдо не.Всеки може да изповядва каквато си иска религия.
Мислите ли, че всъщност Бог е един, а просто с различни имена в различните религии? Да.
Ако не вярвате в Бог, в какво вярвате? Ще пропусна този въпрос.
Имате ли нещо против хората, които не вярват в това, в което и вие? Не.Все пак всеки има избор,един вярва в християнството - друг в исляма.Това е въпрос на избор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вярвате ли в Бог?  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли в Бог?    Вярвате ли в Бог?  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вярвате ли в Бог?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии