Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ski ; Snowboard ; Skateboard

Go down 
+2
Barbie.
rozaLie
6 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 4:32 am

Интересувате ли се от тях?
Доставят ли ви удоволствие?
Бихте ли пробвали?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:08 am

Преди 2 години много исках скейтборд, купиха ми, и след 1 седмица ми омръзна... ;дд
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 5:26 am

Еми миналата година ходих на Пампорово с даскалото и се учихме да караме ски. Много е забавно...
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 5:52 am

Аз въобще не съм по - спортовете така, че не се интересувам особено от тях. Но все пак ходя с братовчедите уж да карам ски на Пампарово. Въпреки че само си седя върху ските и ме е страх да се спусна ;дд. Предпочитам да си се возя на лифта ии да ги целя със снежни топки ;дд. Аз определено не съм спортен тип ;дд.
Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:19 am

По миналата година с една приятелка си купихме скейтбордове.Цяло лято карахме, накрая приятелката ми си продаде скейта на едно друго момиче, защото щеше да си купува нов (глупава постъпка според мен), и до ден днешен не си е купувала скейт.Е, аз вече отдавна не карам, дори вече сигурно съм забравила.А от друга страна всяка зима със семейството ми ходим да караме ски.Аз миналата година се научих да се спускам по големи писти и страшно много ми харесва.Имам голямо желание да пробвам да карам сноуборд но досега не съм, някои хора ми казаха че било доста по трудно от ските и че само по-големите умеели да карат..Аз все пак си имам желание да пробвам някой път.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Ski ; Snowboard ; Skateboard Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Ski ; Snowboard ; Skateboard Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:23 am

Не съм проявявала интерес към ските и сноуборда. Предпочитам да ходя пеша. А миналата година един приятел ми показа как да карам. Стъпих на скейта и ме беше страх да се пусна...Беше смешно.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Sponsored content





Ski ; Snowboard ; Skateboard Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ski ; Snowboard ; Skateboard   Ski ; Snowboard ; Skateboard Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ski ; Snowboard ; Skateboard
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии