Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чувствате ли се достатъчно свободни?

Go down 
+2
rozaLie
Little Girl ~
6 posters
АвторСъобщение
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 10:03 pm

Днес в единия час по БЕЛ дискутирахме по тази тема и ми стана интересно какво е вашето мнение по този въпрос.

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения?
Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват?
А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него?
Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения.
А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него?
Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане?
Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава?
И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 12:49 am

Интересна тема, има качествата да стане страхотна дискусия.

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения? Чувствам се достатъчно свободна. От нищо, което желая не съм ограничена, нито пък съм прекалено свободна. На едно добро ниво съм.
Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват? Съветват ме, но оставят последната дума (в моите проблеми) да е моя. Казват ми кое е правилното и грешното, показват ми и другата гледна точка, но винаги изборът остава мой.
А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него? Не, не ме е страх. Човек трябва да е достатъчно силен, за да понесе последствията от взетите решения. Силна съм.
Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения. Правя я разликата. В повечето случай мисля, преди да действам. (става въпрос във наистина важните неща) Въпреки че има и доста случай, в който не съм особено компетентна и не мисля, но когато става въпрос за нещо наистина много важно, то премислям добре. Граница има, хубаво е всички да я правим.
А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него? О, определено обичам да си изразявам мнението, като почти никога не ми пука какво мислят другите за мен. Това е тъпо само да се съгласиш. Винаги ще му се наложи на човек да се съгласи с някой, да. Но той никога не може да е АБСОЛЮТНО съгласен с него, трябва да си изрази мнението, без значение положително или отрицателно.
Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане? Амии.. Честно да ти кажа, и двата случая съм ги правила. Когато споря, съм супер превъзбудена и съм като някакъв вулкан и имам готов отговор на всичко, без значение верен ли е. Когато съм сигурна, че съм права направо си налагам мнението. laugh Естествено, има и слаучаи в който изобщо не е добре да го правя, но това съм си аз. В други слуаи си изразявам мнението кротко и спокойто. На дали съм ви го показвала толкова много. laugh
Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава? Определено. Много се дразня на хора, които казват "Ще те изслушам, когато имаш нужда. Изразявай мнението си!" и тем подобни. Но продължавам на пред и не ми пука за тези утайки.
И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред? Единствено искам мнението ми да се зачита повече. Доволна съм от свободата, която имам и решенията, който ми се предоставят да взема.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 2:46 am

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения? Напоследък да.. Правим едни танц там имаме репетиции и страшно много глупости..

Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват? Съветват ме... Но иначе аз си решавам след това

А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него? Не.. Трябва да съм силна за да понеса това което съм решила..

Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения. Да , правя..Когато става въпрос за важни неща първо ги обмислям добре и после действам.

А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него? Изразявам го.. каквото мисля го казвам! И добре е всички да си имаме собствено мнение

Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане? Ми понякога викам , защото другия супер много ме изнервя , но попринцип се изказвам по спокоен начин.

Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава? Да много се нервя така.. Викат ми в един момент каквото имаш да казваш казвай го слушам те.. после казвам го на човека хич не му пука!

И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред? Искам да се зачитат мненията ми малко повече.. и да мога да изразявам това което искам
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:36 pm

Оф,оф правилца и отново правилцаа,аве тесс родителии ;дд
Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения?-Ограничения и пак ограниченияя ее
на човек му писваа :дд
Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват?-По тяхното да ставаа
А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него?-Страх нестрах не ме интересува
Правите ли граница между "свобода" и "свободия"?-даа

А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения.-Дамм ;дд
А изразявате ли свободно мението си?-Даа не ме интерва от последиците..

Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него?-;дд
Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане?-Даа

Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава?-Да
И като за край бихте ли искали повече свобода?-Разбира се Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения?-Да И да зачитат повече мнението ви за напред?-Г/Д ;дд
Върнете се в началото Go down
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:44 pm

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения? - Да - достатъчно свободна съм .
Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват? - За дреболии ме оставят , но за сериозни неща ме насочват ..
А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него? - Не,защото го обмислям внимателно :)
Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения. - Да.
А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него? - Ами изрязвам си мнението ..
Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане? - Спокойно го обеждавам с доказателства.
Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава? - Да.
И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред? - За момента имам достатъчно свобода.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСря Фев 02, 2011 3:33 am

Айде и аз да си отговоря в темичката. Секси. laugh

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения? - Аз се чувствам достатъчно свободна, нямам някакви строго наложени ограничения.

Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват? - Мама ме съветва, насочва ме, но последната дума имам аз каквото реша това е ;д.

А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него? - Може би. Дори бих казала да. Но въпреки всички трябва да поемаме рисковете, които идват с тази свобода за да се научим да преценяваме достатъчо добре постъпките си и да сме отговорни за всичко, което правим.

Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения. - Правя тази разлика и би трябвало всеки да може да я прави, но има хора които могат, но просто се възползват от дадената им свобода и не се замислят какво може да последва от постъпките им. За радост не съм една от тях.

А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просто да се съгласите с него? - Зависи .. изразявам го, но понякога просто нещо отвътре ме спира и просто се съгласявам с някое чуждо мнение.

Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане? - Мне не обичам да се налагам над другите. Всеки си има мнение и не съм аз тази, която трябва да му го променя или гради. Но да обичам понякога да споря и да се опитам да убедя дадения човек, че в този случай може би аз съм правата, но когато не става с нормално говорене определено не прибягвам до викане. Нека си мисли каквото си иска.

Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава? - ДА! Случва се прекалено често и това е толкова дразнещо и досадно. Всеки иска да изразяваш мнението си, а после никой не го зачита.

И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред? - Повече свобода .. мне може би. За самостоятелните решения - да, но има време за всичко. И определено бих искала да зачитат повече мнението ми.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Чувствате ли се достатъчно свободни? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Чувствате ли се достатъчно свободни? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 6:27 pm

Вие чувствате ли се достатъчно свободни или мислите, че имате прекалено много ограничения?
Чувствам се достатъчно свободен.
Родителите ви оставят ли ви да взимате решенията сами или ви съветват и насочват?
Търся баланса.
А страх ли ви е от свободата, защото когато вземате решението носите и отговорностите с него?
Еми за нещата с които тепърва се сблъсквам и си нямам на идея кое е правилното решение.
Правите ли граница между "свобода" и "свободия"? А под свободия имам предвид да правите всичко, което си искате без да мислите за отговорностите и последствията, които идват с тези ви решения.
Правя разлика между свобода и слободия.Мнозина обаче бъркат двата термина.
А изразявате ли свободно мението си? Или очаквате някой друг да го изрази и вие просо да се съгласите с него?
И от двете по малко.
Опитвате ли се да налагате собственото си мнение над другите с викане и скандали или предпочитате просто да изкажете по спокоен начин това, което мислите и да се опитате да обедите съответния човек с доказателсва, които да аргументирате, а не с викане?
Опитвам се да изкоренявам погрешното мнение. Обикновено с убеждаване. Бая отдавна не съм прибягвал до викане.
Смятате ли, че понякога всички ни казват да изразяваме мнението си, но когато го направим никой не ни слуша и не го уважава?
Има ги и такива.
И като за край бихте ли искали повече свобода? Бихте ли искали да взимате повече самостоятелни решения? И да зачитат повече мнението ви за напред?
Да се търси баланса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чувствате ли се достатъчно свободни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чувствате ли се достатъчно свободни?   Чувствате ли се достатъчно свободни? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чувствате ли се достатъчно свободни?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии