Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коледа/Нова Година

Go down 
+9
Barbie.
~Ivssy`
- NataLiya ~
Kat3t0 ♥
~Rossita
Cap`pac.
monini
Aнii
rozaLie
13 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:05 pm

Айде, една обща тема и за двете.
Понеже празниците идват.. Всички се настройват за тях.

Как сте в очакване на Коледа?
Какво искате от "Дядо Коледа"?

Имате ли планове за Нова Година?
Как ще запомните 2010?
Какви са очакванията ви за 2011?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Aнii
Неспасяем
Неспасяем
Aнii


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : Live Like There's No Tomorrow!
Брой мнения : 950
Reputation : 8
Join date : 05.10.2009
Age : 26
Местожителство : асеновград

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:29 pm

Много се радвам че идват коледните прзници.През тези дни съм пълна с много енергия.
Ами аз си получих рано-рано подарака и затова искам просто да си прикарам чудесно с майка ми.

За нов година...
Ами май се очартава да съм на басейн :д
с две мой много добри приятелки
Коледа/Нова Година 801397 и с родителите естествено :д
Ще ходин във военния комплекс в хисара.Но не е много сигорно.
Може би ще запомня тази година с многото приятели които намерих.С това че ми подриха една страхотна малка пухкава топка наречена куче :д и с страхотните мигове прекарани със семейството и приятелите разбирасе!
Коледа/Нова Година 401723
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:34 pm

Как сте в очакване на Коледа? Добре съм. Уж се води някакъв по-специален празник, но аз не се чувствам по-различно. А и ми е малко раничко.. ;д
Какво искате от "Дядо Коледа"? Искам единствено щастие. Нищо повече. Щастие!

Имате ли планове за Нова Година? Все още нямам планове. А и не мисля за нещо голямо..
Как ще запомните 2010? Тежка година. Имаше невероятни моменти, чудесни запознанства. Разрушени приятелства, но за сметка на това укрепване на други. Но моментите, който не бях добре, по-сериозните, ще ги помня. Много страдах, но това ме направи по-силна. smile
Какви са очакванията ви за 2011? Очаквам от годината да завърша отлично 7ми клас, да си взема изпитите и повече късмет в начинанията, с които се захващам.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:41 pm

Как сте в очакване на Коледа? - Нямам търпение! Това ми е един от любимите празници - вечерята на бъдни вечер, подаръците, следващата сутрин... <33
Какво искате от "Дядо Коледа"? - Не знам и аз.. Нищо по-специално. Очаквам по-скоро малки подаръци. ;д

Имате ли планове за Нова Година? - По принцип не искам да съм си вкъщи с наш'те ии вероятно ще сме някъде с приятели..
Как ще запомните 2010? - Колко бързо мина тая година.. ;хх Ами не знам честно казано..
Какви са очакванията ви за 2011? - Надявам се да е по-хубава от 2010 (не, че 2010 беше изцяло изпълнена с негативни емоции..).
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 9:49 pm

rozaLie написа:
Айде, една обща тема и за двете.
Понеже празниците идват.. Всички се настройват за тях.

Как сте в очакване на Коледа?
Какво искате от "Дядо Коледа"?

Имате ли планове за Нова Година?
Как ще запомните 2010?
Какви са очакванията ви за 2011?

Искам да дойдат по-бързо,нямам търпение friends С очакването на коледа,бих могла да строша нещо от очакване sun
От ''Дядо Коледа'' нз. какво по-точно исакм,но dance
Имам доста планове за ''Нова Година'' и те включват единственно приятелите и семейството. In Love
Ще запомня 2010 с всички мои приятели,защото толкова много намерих в повечето сайтове party
Очаквам в 2011 год. да има повече промени и то добри за света. redface heart xex
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСъб Дек 04, 2010 11:24 pm

Как сте в очакване на Коледа? Тази година не очаквам чак толкова Коледа, макар че обожавам Бъдни Вечер. < 3 И все пак се радвам, че Коледа идва.
Какво искате от "Дядо Коледа"? И аз не знам какво искам.. исках една книжка, но се оказа че баща ми я разпечатал, а аз си я исках от "колекционерска" гледна точка. ;д

Имате ли планове за Нова Година? Ами, сигурно ще съм с нашите, или ще излезем с приятели да изпратим старата година.
Как ще запомните 2010? И с добро, и с лошо.. ;х Тази година бях адски наранена, както и отидох на велик концерт на любимата ми група. < 3
Какви са очакванията ви за 2011? Очаквам да е поредната успешна година, изпълнена с емоции.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 2:41 am

Как сте в очакване на Коледа? Амии добре, не съм супер нетърпелива, но обичам Коледа <3!
Какво искате от "Дядо Коледа"? Не знам и аз точно .. :Д много неща ;д.

Имате ли планове за Нова Година? Със сигурност ще съм със приятели, ноо не знам още къде .. :д
Как ще запомните 2010? С доста хубави неща <33!
Какви са очакванията ви за 2011? Още повече хубави емоции! sun
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 3:37 am

Как сте в очакване на Коледа? - Не искам да идва... не искам не искам.. ;х искам да го прескочим.. бях старшно нетърпелива, но всичко се провали..
Какво искате от "Дядо Коледа"? - Ами за коледа вече си взех супер уникални ботушки и другото сигурно ще ми дават пари.. Иначе искам единствено здраве и щастие за семейството и приятелите ми.

Имате ли планове за Нова Година? - Имах.. , но всичко пропадна.. Сега сигурно ще съм с батко ми и с компанията в къщи.. Въпреки, че те са по-големи от мен, но моите планове отидоха на кино..
Как ще запомните 2010? - Много болка.. МНОГО! (: Но и много щастливи моменти.. Много наистина много преживявания.. и емоции.
Какви са очакванията ви за 2011?- Очаквам нова година да е по успешна и по благоприятна за мен!
Върнете се в началото Go down
~Ivssy`
Неспасяем
Неспасяем
~Ivssy`


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( :
Брой мнения : 1743
Reputation : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 26

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:58 am

Как сте в очакване на Коледа? С нетърпение ...
Какво искате от "Дядо Коледа"? За мен Дядо Коледа не съществува от 9-10 годишна. И все ми е тая, имам си всичко, което ми трябва.

Имате ли планове за Нова Година? Да.
Как ще запомните 2010? Фаталната година ... най-ужасната от ужасните ;д
Какви са очакванията ви за 2011? Като всяка друга ..
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrusbg.forumf.biz/forum.htm
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeВто Дек 07, 2010 10:59 pm

Как сте в очакване на Коледа? Не се чувствам по-специално..
Какво искате от "Дядо Коледа"? Здраве и .. ЛЮБОВ! ;ддд
Имате ли планове за Нова Година?
Както миналата година.. ще се съберем с приятели някъде и така..
Как ще запомните 2010? Първата любов .. много разочерования .. много глупости .. и може би и ще я запомня с човека, който ме накара да се оправя и да продължа напред! heart
Какви са очакванията ви за 2011? Много по-добра от 2010..
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 5:28 am

Как сте в очакване на Коледа? - Не по различно от обикновено, но все пак празник е ;д.
Какво искате от "Дядо Коледа"? - Щастие, здраве и любов. smile
Имате ли планове за Нова Година? - Мне ;д. Вече не планувам нищо, защото колкото повече планове правя пропадат ;дд. Евентуално ще съм със семейството и приятелите <3.
Как ще запомните 2010? - Трудна година. Много негативни емоции, изгубени приятелства, доста боледуване, което продължава ;хх. Малко нови приятелства ии някои добри моменти със сестра ми, приятелите ии Тони heart . Като цяло отвратителна година ;д.
Какви са очакванията ви за 2011? - Надявам се да е по - добра от предишната. smile
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 9:25 pm

Как сте в очакване на Коледа? Не по-различно от преди,едно и също..
Какво искате от "Дядо Коледа"? Предимно телефон,щото си счупих моя ;д,иначе и мнооого любов и щастие.
Имате ли планове за Нова Година? Мии,не.
Как ще запомните 2010? Общо взето не много успешна година за мен,относно любовта,но все пак имах и добри моменти.
Какви са очакванията ви за 2011? Да е много по-хубава от 2010 и да нямам нещастна любов и да си изкарвам супер.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 5:57 pm

Имате ли планове за Нова Година? Разбира се. Решила съм, че на нова година яко ще спя. И когато в 00:00 ме събудят, ще ги напсувам и пак ще заспя. Няма по-яко прекарване на Нова Година, няма. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeПон Дек 27, 2010 8:42 pm

Имате ли планове за Нова Година? Мисля,да си седа вкъщи! ;д
Как ще запомните 2010? Със страхотното лято,което имах! < 33
Какви са очакванията ви за 2011? Нямам много очаквания.. ;д
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
МаНдАрИнКаТа
Маниак
Маниак
МаНдАрИнКаТа


Warn :
Коледа/Нова Година Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коледа/Нова Година Right_bar_bleue

Брой мнения : 443
Reputation : 3
Join date : 03.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitimeВто Дек 28, 2010 12:49 am

Имате ли планове за Нова Година? Вероятно ще бъда със семейството си. <3
Как ще запомните 2010? Година, изпълнена с много положителни, но и малко отрицателни емоции.Намерих много нови приятели <3, които обичам ; училището, което си избрах е уникално, класът ми е супер <3; една нещастна любов, която до скоро продължаваше.Като цяло обаче беше готина година! <3
Какви са очакванията ви за 2011? Нека 2011 донесе на мен, семейството и приятелите ми <3 само хубави моменти, здраве, щастие и любов! smile
Върнете се в началото Go down
http://the-four-kingdoms.forumotion.net/
Sponsored content





Коледа/Нова Година Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коледа/Нова Година   Коледа/Нова Година Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коледа/Нова Година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нова година
» Честита Нова Година
» Честита Нова 2013 година!
» Честита Нова 2011 година!!!
» Какво ми донесе Дядо Коледа?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии