Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Идолите ви.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Идолите ви. Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Идолите ви. Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Идолите ви. Empty
ПисанеЗаглавие: Идолите ви.   Идолите ви. Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 7:15 pm

Кажете по няколко думи за идолите си и интересите си. Ще е интересно всеки да каже по нещо. Очаквам коментарите ви.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Идолите ви. Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Идолите ви. Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Идолите ви. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идолите ви.   Идолите ви. Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:05 am

Хъммм..други известни личности, които да мога да нарека "идоли" освен Селена нямам.
Мога само за интересите си, покрай които харесвам неколцина.

Покрай киното и телевизията съм фен на Ед О'Нийл(Ал Бънди), Хю Лори(Д-р Хаус), Джим Парсънс(Шелдън), Джони Деп(Джак Спароу). Но съм им фен предимно на техните актьорски образи и не ги следя какво правят извън екрана.
Откъм музика преди бях фен на Клуб НЛО, Руслан Мъйнов и Мария. Клуб НЛО и Руслан имаха страхотни забавни парчета, които много ме забавляваха, но вече спряха да записват, а Мара макар още да е активна, отдавна не е направила нещо, което да ми привлече вниманието.
Тъй че в момента на музикалната сцена не следя никого конкретно било у нас, било по света (изключая Селена).
Също така съм фен на световноизвестни комици като Джеф Дънам и Габриел Иглесиас. Пичовете правят великолепни шоута.
Откъм литература фенщината ми се простира върху фентъзи писателите Робърт Джордан, Брандън Сандерсън и Тери Пратчет. Техните произведения са ме докарвали до чист екстаз и умопомрачение от кеф.
Откъм кеч индустрията фен бях на Скалата. Пичът беше перфектен в ролята си и умееше да забавлява както никой друг в тази индустрия.


П.П Извинявам се, ако постът не е много по темата, ама няма как да развивам локуми, нямайки друг идол.
Върнете се в началото Go down
bonita
Неспасяем
Неспасяем
bonita


Warn :
Идолите ви. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Идолите ви. Right_bar_bleue

( : Като език по заледена стомана, като плът в пламъци…
Брой мнения : 759
Reputation : 19
Join date : 19.09.2009

Идолите ви. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идолите ви.   Идолите ви. Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 1:10 am

Трима са хората, които мога свободно да нарека идоли: Хейли Уилямс (всички знаем каква е), Кристофър Дрю (певец, пее в NeverShoutNever), Джон О'калъгън (също певец, вокал е на The Maine). И тримата са супер земни хора, забавни и обичат уникално много феновете си. Хейли има страшно добър стил на обличане, супер чалната глава е, а гласът и е просто неземен <3. Кристофър винаги е мил с феновете си и прави всичко за тях. Джон пък е уникален ум и също е много забавен. Рупърт Гринт също изключително много го харесвам, но не мога да го нарека идол. Трябва изключително много да ме е впечетлил някой и да го харесвам, за да ми е идол. Общо взето, да.. Това е от мен. хд
Върнете се в началото Go down
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Идолите ви. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Идолите ви. Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Идолите ви. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идолите ви.   Идолите ви. Icon_minitimeВто Ное 23, 2010 1:15 am

Такам,хайде и аз да драсна нещо ;д. Първият ми идол е Деми Ловато (знаете я от Sonny with a Chance вероятно),тя е винаги усмихната и лъчезарна! Определено може да се нарече красива и просто излъчва нещо.. :).
Вторият ми интерес е Джъстин Бийбър - тоя мъник много радва ;дд. Много лъчезарен и сладур.Иии гласа му си го бива - има голяма разлика в началото и сега.И музиката му е прекрасна.Незнам как го прави,но си ми печели уважението.Е,аз си го уважавам от край време,но вече си ми е абсолютен (почти абсолютен,има още няколко на същото място ;дд) фаворит. Май е това,ако се сетя за още идоли,ще си едитна поста ;д.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идолите ви. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идолите ви.   Идолите ви. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Идолите ви.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии