Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?

Go down 
+2
monini
LightOne
6 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 6:19 am

Latina.com
Spoiler:

Преди по-малко от година, не можеше да чуете името Селена Гомез, без да чуете и за Деми Ловато. Двете Дисни звезди изглеждаха привързани една за друга. По-късно, когато хората говореха за най-добрата приятелка на Селена, изскочи името на кънтри звездата Тейлър Суифт. Така че каква е истината? Коя е истинската най-добра приятелка на Селена?
Латина.ком наскоро попита Селена този въпрос и ето какво звездата имаше да каже: „Моята братовчедка Присила ми е толкова близка като сестрата, която можеше да имам. Тя ще бъде моята шаферка, когато се омъжа и аз ще бъда нейната шаферка на нейната сватба”. В този обикновен ден в Ню Йорк се случи Присила да е с Селена и двете прекараха деня шегувайки се и лигавейки се.
Медиите ли направиха цялата история около специалното приятелство между Селена и Тейлър? Не точно. „Тейлър Суифт е великолепна. Тя е абсолютно чудесна. Тя е наистина добър модел за подражание и е наистина добър човек.”
Какво за Деми? На въпроса дали Селена и Деми са още приятелки, тя отговаря с простичкото „Да”. Питаме я също за широко разпостранените слухове, че тя и Деми са в грозна вражда, която е пракратила приятелството им. „Ти не можеш да се грижиш за такива неща.Наистина е вредно това, което става с момичета в индустрията. Никога не виждаш това да става с момчетата. Така че трябва да не ти пука, което мисля е наистина добро и позитивно и за двете ни.”
Приземената Гомез добавя, че всичките й приятели не са холивудски звезди като нея. „Аз имам наистина добри приятели в бизнеса и наистина добри приятели, които не са в него. Мисля, че е здравословно да имаш приятели на които да разчиташ и на хора, които не ги е грижа за слуховете и за всичките глупости около звездите.”
Селена, която се има за наистина чувствителна личност, казва, че губенето на приятели никога не е лесно. „Наистина е трудно. Това е най-лошото чувство. За мен, това е по-лошо и от раздялата с момче, защото момчетата идват и си отиват в твоя живот, но приятелят е за цял живот.” Тя вдишва дълбоко: ”Но за всичко, което се случва, си има причина. Точно това продължавам да си повтарям на себе си. Има причина нещата да се случват.”


----------
Гаси почнах да я мразя тая дума "really'. Използва я под път и над път. mellow


Последната промяна е направена от LightOne на Съб Сеп 11, 2010 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 29
Местожителство : Сандански

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 1:50 pm

Много е интересно, но жалко, че Сел не е казала повече за отношенията си с Деми..

Цитат :
Селена, която се има за наистина чувствителна личност, казва, че губенето на приятели никога не е лесно. „Наистина е трудно. Това е най-лошото чувство. За мен, това е по-лошо и от раздялата с момче, защото момчетата идват и си отиват в твоя живот, но приятелят е за цял живот.” Тя вдишва дълбоко: ”Но за всичко, което се случва, си има причина. Точно това продължавам да си повтарям на себе си. Има причина нещата да се случват.”
- Много точно казано!
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 2:32 pm

Абсолютно подкрепят мнението на Мони! Няма какво повече да кажа, освен да ти благодарим за труда да го преведеш!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 25

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 3:20 pm

Съгласна съм с Мони и Алис! Само едно не ми е ясно.. защо трябва да й се месим в живота? Защо трябва да четем коментари от типа на "Уф, тая Суифт ме дразни! Бахти тъпата дето е Селина, за да е приятелка с нея"? С когото си е приятелка - с него. Нямаме право да й избираме приятелите. smile
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 27
Местожителство : On Mercury

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeСъб Сеп 11, 2010 4:16 pm

Подкрепям всички мнения преди моето , защото вие сте прави. Нямам какво друго да добавя.
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 25
Местожителство : Сливен

Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitimeНед Окт 03, 2010 1:36 am

Аа много гадно така.. Бяха много сладки заедно.. Бяха най-добрите приятелки!! Жалко. sad

Пунктуация, главни букви!
Рос.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?   Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е истинската най-добра приятелка на Селена Гомез?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Шоуто на Парис Хилтън - Моята най-добра приятелка
» Кристен или Селена - коя е най-подкрепяща приятелка във Холивуд?
» Селена Гомез за "That’s How I Like It"
» Селена Гомез
» Селена Гомез

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Селeна в пресата / Selena in magazines-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии