Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Обиците - маниак ли сте?

Go down 
+15
catherine♥
Mishityyy <3
t_momsen
Little Girl ~
Famous gurll.
Aнii
meriityy
-A.
xMissDreamer
Barbie.
~Ivssy`
The_vampire_girl
- NataLiya ~
~Saranghe ♡
Alice~
19 posters
АвторСъобщение
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 7:12 pm

На повечето представителки от нежния пол са им пробити ушите. А на вас? Може би имате повече от 1 дупка на ухото? Или пък сами си изработвате обеците? Тук ще коментираме всичко за един от най-често носеният аксесоар - в какви цветове ги предпочитате, с каква големина и до какъв лимит за цена? Обсъждайте на свобода!


Последната промяна е направена от Alice~ на Нед Ное 21, 2010 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
~Saranghe ♡
Маниак
Маниак
~Saranghe ♡


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : :) Кoрean Дiвa (:
Брой мнения : 519
Reputation : 5
Join date : 01.03.2010
Age : 25

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 8:12 pm

Аз обеците много си ги обичам. В момента имам три дупки-две на лявото ухо и една на дясното. Най-често нося бяло злато, защото към среброто съм развила алергия, а не ми харесва жълтото злато. Иначе често слагам интересни обеци. Обичам дървените цветни халки със средна големина, защото аз съ дребничка и големи обеци не ми стоят. Най-често нося лилави или бели обеци. Просто мисля, че тези цветове ми стоят добре. А за цената-злато си копувам рядко, за това към...100лв. максимум, а за другите към 10-15лв.
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 8:27 pm

Имам 2 дупки - до една на двете уши ;д. От крайно време не си нося златните обеци - от тях имам 4 вида и 2 вида сребърни, но предпочитам тези по 10-20 лева. Имам всякакви модели в най-различни цветове. Не мога без тях :459! Най-често си ги купувам от най-уникалния магазин за обеци във Варна - Bijou Brigitte! Но понякога влизам и в Six, но там не обновяват много стоката, въпреки, че много бързо се продават. Любимите ми обеци са от 8 лева laugh - click. Най-добре похарчените 8 лева в целия ми живот ;д. Много харесвам големите сребърни халки, както и когато са в черно или синьо. Най-често съм с тюркоазно-сини обеци или цикламени. Не съм се опитвала да си правя сама, защото не съм много сръчна!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 9:40 pm

Имам по една дупка на ддвете уши. ;д Но скоро на едното ще си пробия още 2. ;д Харесвам ГОЛЕМИТЕ обици. Преди носех едни сребърни халки съвсем мънички, но с двремето спрях, не обичам златото е нямам такива. Обичам големите халки и мъничките обици. Най често имам едни висящи с най различни висулки, но най често съм с черните си халки.
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 6:57 pm

Не ...обичам си обиците,но не ги сменям често.Имам 2-3 чифта които сменям зависи от повода разбира се!
Върнете се в началото Go down
~Ivssy`
Неспасяем
Неспасяем
~Ivssy`


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( :
Брой мнения : 1743
Reputation : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 26

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeВто Сеп 28, 2010 7:01 pm

Имам 5 чифта и от горе почти не ги нося абе честно казано нося обици за да не ми зараснат дупките ;д.
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrusbg.forumf.biz/forum.htm
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСъб Окт 02, 2010 10:28 pm

Аз имам две дупки на лявото и една на дясното. На втората дупка най-често слагам някоя съвсем малка..Наскоро си купих едни с емотиконки и много ми харесват! <3 Иначе и аз много обичам големите обеци,но не мога да нося много големи,защото първите ми дупки са пробити много на долу.
Върнете се в началото Go down
xMissDreamer
Маниак
Маниак
xMissDreamer


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Just a smile. ♥
Брой мнения : 507
Reputation : 3
Join date : 05.10.2010
Age : 26
Местожителство : Перник ♥

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Окт 07, 2010 2:43 am

Аз имам по една дупка на всяко ухо. Не съм маниак на тема обеци, но сестра ми е. Обиците - маниак ли сте? 346892
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeЧет Окт 07, 2010 8:44 pm

Е,не съм точно маниак,но много си обичам обечките!Мразя,когато трябва да нося златните си обеци,защото..някакси ми изглеждат много малки ;дд.Затова предпочитам да си нося дългите и големи обеци.По едно време мислех да си направя още две дупки на едното ухо,но после се отказах и аз не знам защо ;дд..Аа,и пропуснах да кажа - имам две дупки,по една на всяко ухо ;д.
Върнете се в началото Go down
meriityy
Нов
Нов
meriityy


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 20.11.2010

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 8:13 pm

Оо .. определено съм маниак на тема обеци .. обожаваам ги ;дд
Върнете се в началото Go down
Aнii
Неспасяем
Неспасяем
Aнii


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Live Like There's No Tomorrow!
Брой мнения : 950
Reputation : 8
Join date : 05.10.2009
Age : 26
Местожителство : асеновград

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 1:23 am

Обжавам ги!За почти всяка дреха (блуза) си имам упределени обички.Непример ако съм с черна блуза слагам и черни или сребърни обици...Ако съм с позева блуза слагам розеви обици или сребърни :д и така...Нямам златни обици защото макар и да ви прозвучи страно изобщо не си падам по златото.Имам 6 чивта сребърни обици и всичко друга са дранкулки по 2-3 лева...Най-много 10 лв.
Върнете се в началото Go down
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 2:14 am

Тема за мен!Обожавам обиците!Имам цяла кутийка с обици.На всяко ухо имам по 1 дупка,защото с по 2-3 ми е натруфено,но иначе сменям 3-4 чифта на ден laugh !Предпочитам някой по-скъпи обици,от 20-30 лева и да не са от кварталния магазин от типа на "Всичко за 1 лев".Купувам си единственно обици от някой мол,от престижен магазин .. Добре,че мама държи един магазин за обици и си взимам назаем (понякога х Д).
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПон Яну 10, 2011 2:26 am

Не може да се каже, че съм точно маниак, но имам много обеци ;дд. Имам по една дупка на всяко ухо. Купила съм си много обеци, защото обожавам облеклото ми да е съчетано с аксесоари ;ддд. И аз не си купувам много често обеци от левчето, защото моите уши по принцип са много чувствителни и има обеци от, които ми кървят ..
Върнете се в началото Go down
t_momsen
Нов
Нов
t_momsen


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Won't fight word alone...
Брой мнения : 18
Reputation : 1
Join date : 23.03.2011
Age : 27
Местожителство : Ловеч

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 1:59 pm

Пол една дука на всщко ухо, обичам ги много в различни цветове според облеклото и малки на размер : )
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:18 pm

Аз не съм точно маниак,но обичам обичките!Ще ви се стори странно,но аз нося само златни обиче,защото ушите ми се възпаляват от сребро или тенекия.Имам около 10 чифта,най-различни са по вид,но всички са по-мънички.Имам две дупки на ушите-една на рявото и една обича на дясного ухо.Обикновено си ти купувам по за 10-20 лева.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСря Апр 06, 2011 6:41 pm

Aнii написа:
Обжавам ги!За почти всяка дреха (блуза) си имам упределени обички.Непример ако съм с черна блуза слагам и черни или сребърни обици...Ако съм с позева блуза слагам розеви обици или сребърни :д и така...Нямам златни обици защото макар и да ви прозвучи страно изобщо не си падам по златото.Имам 6 чивта сребърни обици и всичко друга са дранкулки по 2-3 лева...Най-много 10 лв.

За златото изобщо не ми е прозвучало странно! laugh И аз него харесва кой знае колко.. Честно казано повече ми допада среброто, обаче, ако имам златен медал няма да откажа!! xa
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 4:47 pm

И аз много обичам обиците!Имам една дупка за сега,но много скоро ще се сдобия с две.А иначе ми харесват всякакви обици-малки,висящи,без никакво значение за цветовете.Важното е да са хубави и да отиват на толаета tongue
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 8:31 pm

Обожавам ги!За всеки един тоалет имам обици,които му пасват.Имам по една дупка на двата ушака ;дд.Ограничавам се цената да е до 10-20 лева,но се е случвало да си взема по-скъпи.
Върнете се в началото Go down
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:47 pm

Обичам обици! Особено златните. Дори сега като ги махна виждам следи от тен! В момента не нося обици и е малко смешно.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:18 pm

Обожавам ги , особено сребърните .. Обиците - маниак ли сте? 945457
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Обиците - маниак ли сте? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Обиците - маниак ли сте? Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:48 pm

Оби4ам обиците, но много често забравям да си сложа. Наскоро загубих едни много сладки и ме е мнооооого яд! Нямам толкова много чифтове .. имам един-два чифта халки и няколко с различни фигурки. smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обиците - маниак ли сте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обиците - маниак ли сте?   Обиците - маниак ли сте? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обиците - маниак ли сте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии