Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Паднали ангели

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Паднали ангели Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Паднали ангели Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 6:51 am

Паднали ангели 36946_pic_m
Сравнението със "Здрач" и "Новолуние" е неизбежно, а ангелите със своите свръхсили са новата тенденция в тийнейджърската литература.
"Паднали ангели" е първата книга от ангелската вълна, привлякла вниманието на Холивуд. Правата за филмиране на книгата, първа от поредица, са купени от Дисни.
Има нещо до болка познато в Даниел Григори.
още информация.

Лично мнение:
- На мен много ми харесва книгата. Пълна с мистерии , любов и страшни истории ,тази книга може да Ви накара да не спите цяла нощ ,за да я прочетете. Любовта между Даниел и Лус е просто невероятно разказана.Макар ,че отначало е малко скучна книгата е просто уникална и си заслужава купуването.
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Паднали ангели Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Паднали ангели Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitimeЧет Мар 03, 2011 7:21 pm

Корицата ми е много интересна както и заглавието.Може да я прочета. Паднали ангели 346892
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Паднали ангели Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Паднали ангели Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 7:08 pm

Книгата е уникална <333. В началото като започнах да я чета ми се стори доста безинтересна и някак си тежка за четене, но с развръзката на събитията ми ставаше все по интересно. Дано скоро се освободя и мога да си взема и втората.
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Паднали ангели Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Паднали ангели Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 3:09 am

На мен много ми харесва. kiss Имаше моменти на застой в книгата,имаше и притаяващи дъха ситуации,но на мен ми е интересна.

Пунктуация.
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Паднали ангели Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Паднали ангели Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 3:15 am

Страхотна книга!Препоръчвам горещо!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паднали ангели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паднали ангели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии