Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Информация за радиото

Go down 
+4
catherine♥
BlooDStrikeR
~Ivssy`
cMexypaH
8 posters
АвторСъобщение
cMexypaH
Неспасяем
Неспасяем
cMexypaH


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

( : Момичето... ;д
Брой мнения : 647
Reputation : 7
Join date : 29.07.2009
Age : 30
Местожителство : Стара Загора

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Юни 29, 2010 4:37 am

Ето и малко информацийка за радиото:

Така да започна с самото радио. Създадено е за феновете на Selena Gomez които посещават този форум. Могат да се включат общо(на един път) 32 потребителя, но съм казал че ако вида да стигат до 20-25 ще вдигна лимита. Сървърната машина е с 512mb RAM памет 1.60 GHz процесор и скорост на интернета може да видите тук.

Сайт който направих за радиото: http://selenabg-radio.co.cc

А радиото може да дръпнете от тук, тук и тук

Списък на песните:
Spoiler:

И накрая да кажа знам, че на някои хора половината информация сигурно не им трябва пък даже може да не разбират, но аз да съм го казал ;д

Темата подлежи на промяна и ъпдейти и ако нещо съм пропуснал да кажа тук е мястото да ми напомните ;д


Последната промяна е направена от cMexypaH на Сря Юни 30, 2010 2:53 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://voteforselinbg.000space.com/
~Ivssy`
Неспасяем
Неспасяем
~Ivssy`


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

( :
Брой мнения : 1743
Reputation : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 26

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Юни 29, 2010 8:05 pm

Сайтчето кърти ! Казах ти го и по скайпа. sun
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrusbg.forumf.biz/forum.htm
BlooDStrikeR
Нов
Нов
BlooDStrikeR


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 23.12.2010
Age : 35
Местожителство : Габрово

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeПон Яну 03, 2011 5:02 am

нещо не мога да влезя нито в сайта нито да изтегля радиото - моля качи го на някой файлобменов сайт като 4share , и сподели линка .
благодаря ...

ПС: много ме кефи плейлистата - перфектна е ... много ми се слуша това радио и според мен на много хора ще им се слуша ...
даже имам идей за още песни скайпа ми е striker_the_last ако искаш ме добави ще ти ги пратя :).
може да има голяма популярност такова радио при все , че е и без реклами ...
едно 500-600 души не ти мърдат :)
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:13 am

Не знам дали радиото въобще още съществува,но за съжаление никой от трите файла не ми се отваря sad
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:26 am

И на мен.
Върнете се в началото Go down
Mishityyy <3
Неспасяем
Неспасяем
Mishityyy <3


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

( : Мишленце ;дд
Брой мнения : 2073
Reputation : 12
Join date : 11.08.2009
Age : 26

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:29 am

И на мен ;дд!
Върнете се в началото Go down
rali_bani_8
Нов
Нов
rali_bani_8


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

Брой мнения : 1
Reputation : 0
Join date : 14.06.2011
Age : 25

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:28 pm

Хей, не ми излиза сайта нито и 3-те файла. Ако може ми го прати на скайпа ми: rali_bani_8 Информация за радиото 1574968324 Информация за радиото 1829966903
Върнете се в началото Go down
selinka_malinka
Редовен
Редовен
selinka_malinka


Warn :
Информация за радиото Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Информация за радиото Right_bar_bleue

( : I-I love you like a love song beby...Неказвай нищо само замълчи и аз знам това което знаеш и ти!
Брой мнения : 157
Reputation : 1
Join date : 11.10.2010
Age : 22
Местожителство : Пловдив

Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 10:04 pm

crying много искаш да видя поне сайта
Върнете се в началото Go down
http://girls-bg.bulgarianforum.bg
Sponsored content





Информация за радиото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация за радиото   Информация за радиото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Информация за радиото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мнения за радиото
» Информация за Сел
» Информация
» Информация за Майли.
» Информация за новия албум

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: Selena BG Radio-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии