Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 "Изгубеният свят"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
xapricotkiss,,
Неспасяем
Неспасяем
xapricotkiss,,


Warn :
"Изгубеният свят" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Изгубеният свят" Right_bar_bleue

Брой мнения : 1021
Reputation : 6
Join date : 09.04.2009
Age : 26

"Изгубеният свят" Empty
ПисанеЗаглавие: "Изгубеният свят"   "Изгубеният свят" Icon_minitimeСъб Юни 19, 2010 1:31 am

Младият журналист Едуард Малоун и група учени потеглят на експедиция. Целта им е Земята на Мейпъл Уайт - едно непристъпно плато в сърцето на южноамериканската джунгла, където по някакво чудо са оцелели праисторически животни. Освен със свирепите динозаври и ятата огромни птеродактили, смелите пътешественици трябва да се справят с още много препятствия, преди да се завърнат в Лондон.

Мое мнение: Книгата е много, много, много хубава, дори и да се разказва за праисторическият живот. Любимите ми герои са Малоун и Рокстън, а и също много се смях на разправиите между Самърли и Челинджър. /Както и външният вид и поведението на професор Челинджър. хД Направо, Челинджър е много хубав персонаж. хДДДД/ Дружо - хареса ми начина по който говори онзи негър. /Те всички говорят странно английски. хД/
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
"Изгубеният свят" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Изгубеният свят" Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

"Изгубеният свят" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Изгубеният свят"   "Изгубеният свят" Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 11:38 pm

Струва ми се много интересна! Може би ще я прочета, но вмомента имам толкова много книги които искам да прочета, че докато дойде нейния ред..
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
"Изгубеният свят" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Изгубеният свят" Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

"Изгубеният свят" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Изгубеният свят"   "Изгубеният свят" Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 11:26 pm

Аз преди години съм гледала сериала - дори не знаех, че има книга.. ;д Ами може да я прочета - ако съдя по сериала наистина е доста интересна..
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
"Изгубеният свят" Left_bar_bleue25 / 10025 / 100"Изгубеният свят" Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

"Изгубеният свят" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Изгубеният свят"   "Изгубеният свят" Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 12:47 pm

Струва ми се интересна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Изгубеният свят" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Изгубеният свят"   "Изгубеният свят" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Изгубеният свят"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 'Can't Be Tamed' продаде повече от 1 000 000 копия по целия свят.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии