Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Защо се пуши?

Go down 
+9
Kimberly
...:СиС:...
monini
Нинзи ^ <3
~Rossita
rozaLie
Alice~
БетС :)
LightOne
13 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:21 pm

Защо се пуши?

Въпрос, както към пушачите във форума, така и към онези, които имат приятели пушачи и са се интересували какво им харесва.

Моята цел зе темата не е колко е лошо пушенето, а точно обратното.
Какво привлича в цигарения дим? Прави ли по-добри хората? Прави ли пушенето да издигне някого като големия гъзар? Това задължително условие ли е, за да бъдеш готиния в компанията? То ли е единственото което може да оправи настроението? Успокоява нервичките? (друг е въпросът как един тийн ще има болни нерви)
Съобразяват ли се вашите връстници пушачи с това че на вас ви е неприятно от дима или пък вие сте тези, които са длъжни да се съобразяват с тях?
Върнете се в началото Go down
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 7:34 pm

Цитат :
Какво привлича в цигарения дим?
Може бу ужасната миризма! xa
Цитат :
Прави ли пушенето да издигне някого като големия гъзар? Това задължително условие ли е, за да бъдеш готиния в компанията?
Не мисля, че като пушиш и можеш да се издигнеш пред очите на някой си от групата..Това е тъпо, след години като се сетиш какво си правил ще се чудиш сам на себе си!Аз самата не мога да разбера защо хората си мислят, че като пушиш и си "големия гъзар"..Освен да си вредиш на себе си и съответно на другите около теб, друго не правиш..Може би е голяма гъзарство да си тровиш дробовете!...
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 2:42 am

Незнам.. Някои хора опитват и после се пристрастяват.. Но всеки може да ги откаже ако има кураж! Повечето от децата които пропушват, започват да пушат, понеже мислят, че щом пушат те са голямата работа.. Пушенето е вредно и трябва това да се разбере най-сетне.. Но все ще си има някой който мисли, че да пафкаш е яко..
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 3:05 am

Повечето, да не кажа всичките ми приятели пушат. Незнам за гъзарство ли е, или просто им харесва. Доста често се случва, да пушат пред мен. Често, често.. Всеки ден. Мислят си, че с цигарата в ръка са гъзари. Да, ама не. Имам предвид - днешното поколение прави не нещата, които му харесват.. А нещата, които го правят гъзар. (Всяко правило си има иключения - следователно има и такива, които не го правят за гъзарство.) Адски се нервя, когато започнат да търсят пари за цигарите. Баси, ужасно е. Търсиш пари, за да се натровиш. Пфу.. Когато им кажа, че като пушат само си скъсяват и вредят на живота си, сменят темата. Не съм ги питала, какво ги привлича, защото съм 99% сигурна, че няма да ми кажат истината. И въпреки всичко, са достатъчно големи, за да правят своите избори.

Докато бях скарана с една от най-добрите ми приятелки - Петя, се е била хванала на бас с Добринка, че ще пропуша. Да, ама не. За нищо на света няма да го направя. (Окей, има 1-2 неща, които могат да го предизвикат, но са невъзможни, така че.. ;д) Нямам желание да си вредя на живота, а и се отвръщавам само от мирисът му. Последно време свиквам..
Тали, я им кажи физиономиите ми, при димът. Хах.
Та, на въпросът "Защо се пуши?", отговарям, че го правят за да бъдат гъзари. Но сятам, че да си с цигара в ръка те прави в повече проценти малоумник, но както казах - щом са взели това решение, значи знаят какво правят. (:
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 2:21 pm

Доста хора, пък и деца пушат, защото според тях е модерно. Мислят си, че така се правят на голямата работа и "обгазяват" всичко около себе си..
Аз пък ще ви кажа друго - с толкова драстичен брой хора пушат, че според мен модерното вече е да НЕ СЕ ПУШИ!
Заклела съм се, че никога няма да пропуша. Това е само тровене на организма!
Попитах майка ми защо пуши - и никакъв отговор. Сякаш просто ей така й е дошло на ума и е започнала да се пристрастява към тютюнопушенето.
Хората вече са зависими от цигари. Изпушват по две кутии на ден. И за какво? За да се натровят. Много умно.. те вече до толкова са зависими, че не осъзнават кое е хубаво за тях и кое не.

Всеки ден като изляза на училищната лавка виждам - 12/13 годишни момчета и момичета пушат.. и вече сме големите гъзари! Еми, извинявайте за тона ама т`ва вече не е модерно а простотия!


Последната промяна е направена от Rossita. на Сря Мар 24, 2010 5:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Нинзи ^ <3
Неспасяем
Неспасяем
Нинзи ^ <3


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : Hot , Hot , , , Hot like that x3
Брой мнения : 2349
Reputation : -18
Join date : 21.01.2010
Age : 23
Местожителство : Varnaa ..

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 7:37 pm

Хм защо ли?За да се направят на големите гъзари .. Като пушат се вредят на здравето си!В моето училище има 12-13 годишни дето пушат и това е ужасна гледка за мен .. А сега да ви кажа , че има един от моя клас (на 9 и половина) и вече е пушил (само е пробвал) .. think Обаче изобщо не му харесало .. (то остана и да му хареса да се трови) .. Аз съм се заклела да не пропуша никога , защото това е отрова и е ужасно ..Може да се каже , че повече от 50 процента от българите са пропушили и са напът да се отровят (ако вече не са се отровили) .. Сигурно от тези 50-80 процента половината са непълнолетни .. wink
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 1:42 am

Mимка. написа:
Нека да правят каквото си искат, техен си е живота, па после ще се осъзнаят.

Мони^


Когато започнеш да правиш дадено нещо и станеш ЗАВИСИМ от него, няма как да се осъзнаеш..


Последната промяна е направена от Rossita. на Сря Мар 24, 2010 1:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 1:56 am

Защо пушат хората? Защото са глупави. Това, пушенето, е едно отнай-безмислените неща, които човек може да прави - аз лично не намирам и грам смилсъл.. Ето, например алкохола - като пият хората се развеселяват или поне се отпускат, а и той може да се счете за порок или вреден навик..
Нима нещо в цигарите може да те привлече? Да? Какво по-точно?? Аз май не се сещам.. Ако някой може да ми даде смислен отговор - да заповяда.. smile С удоволствие ще изслушам.. доводите му..
Дали това може да направи някого "гъзар"? Ами за съжаление да.. В света, в който живеем, ние, тийнейджърите, пушенето се възприема по крайно неправилен начин - за повечето това е нещо страхотно и едва ли не ако не пушиш си загубеняк или неяо подобно...
За моя радост, в компанията ми няма пушачи... sun Не, че ако някой от тях пропуши няма да ми е приятел - просто за предпочитане е да не го прави..
Дали се съобразяват, че може това да ми пречи.. Като отида на кафе и почти всички в помеяението са тийнове (и то пушачи) , на никого не му пука какво мисля аз или който и да било непушач. На против! Като си запалят цигара и вече се мисля за нещо повече.. ;дд
И в заключение, според мен е напълно безмислено да се пуши и ако поне малко българите спазваха законодателството, този вреден навик щеше да бъде значително ограничен сред младото поколение. И вместо като седна на кафе сервитьорката да ме пита пушите ли, да знам дали да нося пепелник, тя трябва да помоли непълнолетните пушачи да изкасят цигарите.. Нещо, което едва ли някога ще се случи...
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСря Мар 24, 2010 10:16 pm

Масово тинейджърите пропушват от гъзария.В градината доста често са ни говорили за това и от тогава съм се наплашила.Е, колко наплашила, просто аз съм си казала, че няма да пропуша, но да не казвам тежка дума.Когато бях на 6 майка ми пропуши и за отрицателен период буквално я измолих да спре.Както казах, доста ме бяха наплашили.В момента никой от двамата ми родители не пуши, за което много се радвам.Колкото защо хората пропушват: в началото казах, че тинейдърите пропушват от гъзарство и то си е вярно.Не знам кое те прави "готин".В моята компания няма такъв, който да пуши.Не казвам, че ще спра да съм приятелка с някой, ако пропуши,но просто ще ми е чудно защо си съсипва здравето.Колкото до хората на по 30-40 години, те, естествено, не пушат от гъзарство ;д.По-скоро от нерви.
Дядо ми беше заклет пушач, но по едно време здравето му драстично се влоши и той трябваше да спре цигарите.Честно казано, не знам как успя.
За мен пушенето е загуба на здраве/пари/време.


Мони^
Върнете се в началото Go down
Kimberly
Неспасяем
Неспасяем
Kimberly


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

Брой мнения : 1161
Reputation : 2
Join date : 16.02.2010
Age : 24
Местожителство : Варна

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 5:57 pm

Не разбирам защо се пуши...Възпитали са ме,че пушенето е вредно,и явно от малка съм го възприела така.Никога не бих пушила,дори и от това да зависи популярността ми,бих предпочела да съм аутсайдер,отколкото да си тровя живота.Всичко е заради популярността...Но тинейджърите не се замислят,че когато пораснат никой няма да помни колко са били популярни в училище и че ще имат увредени органи.Баща ми е пушил,но мама го е отказала.Освен това,хората харчат купища пари за тези вредни цигари.За тези пари те биха могли да купят нещо полезно.Както каза Сис в горния пост,цигарите са чиста загуба на здраве/време/пари.
Върнете се в началото Go down
*SelZzZ*
Неспасяем
Неспасяем
*SelZzZ*


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : Miley's biggest fan!
Брой мнения : 1227
Reputation : -1
Join date : 16.02.2010
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 11:38 pm

И мен са ме възпитали, че пушенето е вредно, но тати пуши и въобще не ми харесва-първо, защото вреди на себе си и второ, защото цигарите му имат някакъв странен мирис-като започне да ги пуши въобще не ми харесва мириса ;ддд.

Ро (:
Върнете се в началото Go down
http://miley-ray-cyrus.bulgarianforum.net/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeНед Юли 18, 2010 5:40 am

Ами аз не ги разбирам младите които пушат.Разбирам да си възрастен,да имаш проблеми и да си нервен.Но това просто е...не,не,просто неприемливо! Но всеки си прави каквото иска! На запад е срамно да се пуши...ноооо България... dry
Върнете се в началото Go down
~Ivssy`
Неспасяем
Неспасяем
~Ivssy`


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( :
Брой мнения : 1743
Reputation : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 26

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 5:02 pm

Пушат ,пушат и като пораснат заприличват на зомбита с лица все едно някой кон ги е ритнал ;д.
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrusbg.forumf.biz/forum.htm
~Saranghe ♡
Маниак
Маниак
~Saranghe ♡


Warn :
Защо се пуши? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Защо се пуши? Right_bar_bleue

( : :) Кoрean Дiвa (:
Брой мнения : 519
Reputation : 5
Join date : 01.03.2010
Age : 24

Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 8:20 pm

Цитат :
Успокоява нервичките?

Повярвай ми-не. Само ги пали още повече. Стоях три седмици с братовчедка ми (17) и приятелите й. Когато беше нервна пушеше. Ама после ставаше още по-зле.

Аз ужасно мразя цигарите. Наскоро си дръпнах и още повече ги намразих. То устата ти се пълни с дим и зъбите си да измиеш няма да се обравя. Може би това стана, защото забравих да издишам дима, ама...Няма значение-гадно е! Когато седя с мама, татко и Ана-Белла (братовчедката) през цялото време плача. Защо? Ами очите ми сълзят като за световно. Аз нямам никакви намерения да пропуша, но дали ще го направя..времето ще покаже. Мои съученици (така де, не от класа ми, а от училището ми) пушат. Седят си и си пафкат цигарки и никой нищо не им казва. После кутията пред пейката си седи. Не знам на гъзари ли се правят или искат да умират по-бързо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо се пуши? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо се пуши?   Защо се пуши? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо се пуши?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Защо не гледате кеч?
» 13 reasons why / 13 причини защо
» Защо постоянно ни се яде нещо ?
» Защо говори Плачи?
» Защо Vince McMahon обича John Cena

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии