Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Terranova

Go down 
+18
surpris.girl
БетС :)
Тuтu. ♥
Barbie.
teedinka
...:СиС:...
цветuu**
~Rossita
Kat3t0 ♥
foxxie.
candyx. .
*DanSs*
- NataLiya ~
rozaLie
Guilty Pleasure {h}
mims..
Alice~
mimmy .
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Terranova - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Terranova - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:44 pm

Магазина е хубав, цените са български, моделите си ги бива ама качеството...не е кой знае какво..вероятно е за сметка на цената, но не знам. Има и по-хубави!
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Terranova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Terranova - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:47 pm

Аз в България не съм влизала в магазините.Но в чужбина ходих и си купих 3 блузки и съм много доволна!
Върнете се в началото Go down
Ninzie
Маниак
Маниак
Ninzie


Warn :
Terranova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Terranova - Page 2 Right_bar_bleue

( : нищоо случайнуу .. ~{}
Брой мнения : 537
Reputation : 0
Join date : 29.06.2011
Age : 23
Местожителство : Warna

Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:49 pm

Хубав е.Имам един клин от там за 10 лева.Все пак има по-добри магазини. (:
Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Terranova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Terranova - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:04 am

Влизала съм там доста пъти и дрехите ми харесват.Да, както някои други казаха, не са нищо особено, но пък щом много хора имат дрехи от там значи все пак марката се харесва.
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Terranova - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Terranova - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:54 am

50 процента от гардероба ми е от там. Имат много хубави неща и всичко много ми харесва. За това отбягвам да влизам много често там, защото все ще си харесам нещо.
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Sponsored content





Terranova - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Terranova   Terranova - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Terranova
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии