Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хари Потър и Стаята на тайните

Go down 
+3
МаНдАрИнКаТа
~Rossita
candyx. .
7 posters
АвторСъобщение
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 10:06 pm

Хари Потър и Стаята на тайните P63wh
„Хари Потър и Стаята на Тайните“ (на английски: Harry Potter and the Chamber of Secrets) е вторият роман от поредицата за Хари Потър на световно известната писателка Джоан Роулинг. Романът излиза на английски език през 1998 г. На български романът е пуснат на книжния пазар през 2002 г.

Сюжет

Хари се приготвя за новата си учебна година в „Хогуортс“. Изпуска влака, но все пак успява да стигне до училището си. Там го очаква една интересна година. Мътнородите в училището са нападани много често и из „Хогуортс“ отново се носи легендата за Стаята на тайните, създадена от Слидерин. Отново наследника на Слидерин се е появил да прочисти училището или да погне Хари...
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeЧет Фев 11, 2010 10:24 pm

Харесва ми, но фаворит за книга ми е 3-тата! ^^
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
МаНдАрИнКаТа
Маниак
Маниак
МаНдАрИнКаТа


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

Брой мнения : 443
Reputation : 3
Join date : 03.04.2010
Age : 27
Местожителство : София

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 7:45 pm

Всички книги от тази поредица са върха!Втората ми харесва, но най-любима ми е третата! 462 sun
Върнете се в началото Go down
http://the-four-kingdoms.forumotion.net/
Kimberly
Неспасяем
Неспасяем
Kimberly


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

Брой мнения : 1161
Reputation : 2
Join date : 16.02.2010
Age : 24
Местожителство : Варна

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 8:01 pm

Страхотна е книжката.Най-любима ми е 3-тата,но 6-тата и 7-мата много ми харесват!
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 6:07 am

Много е хубава книгата, но и на мен фаворит ми е 3-тата!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeПон Май 10, 2010 3:51 am

Супер книга! Чела съм я няколко пъти, страшно интересна е! <33
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Хари Потър и Стаята на тайните Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Хари Потър и Стаята на тайните Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 12:50 pm

Страхотна книга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хари Потър и Стаята на тайните Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Стаята на тайните   Хари Потър и Стаята на тайните Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Стаята на тайните
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книга 2-ра "Хари Потър и Стаята на Тайните"
» Хари Потър в 99 секунди
» 30-дневно предизвикателство: ХАРИ ПОТЪР.
» Хари Потър и Философският камък
» Книга 3-та "Хари Потър и затворникът от Азкабан"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте своя форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии