Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 rozaLie's diary

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22, 2010 9:07 pm

22.12.2010

Станах, обаче супер много ми се спеше. Оправих се с триста зора и тръгнах към даскало. Докато се качвах по стълбите, любимеца ми Пешо Василев беше с мен и си лафихме, до като не видяхме Иванов. Г-на ни гледаше странно, но к'во ни пука?! Влезнах в стаята, хвърлих чантата си на масата и отидох на парното.

В първото междучасие слизам да си взема дъвка, обаче имаше сумати хора и се прередих, хаха. Та викам на мацката, че искам дъвка и един малчо ми вика "А ти що се пререждаш?", казах му "Щото съм пич!". Ония ме изгледа гадно и ми каза нещо от сорта, че съм гадна. Взех си дъвката и му викам "Еми лоша съм, к'во да се прави." Гимика ми работи на всякъде, i love myself.

Та пълна тъпотия. Тръгнахме в голямото да ядем тостери. Връщаме се, качвам се по стълбите и си вървя като първия пич. Иванов се спира и ме гледа и ми се усмихва, аз го гледам супер странно и продължавам да вървя. "Чичи!" и аз се спирам, обръщам се. Иванов ми се усмихва. "Тъкво казах на Петър, че се очудвам, че не си до него!" и се смее. Хъх? Погледнах го странно, погледнах парното с пичовете там и всички се съсипват от смях. Отидох при тях, лафихме си, гавра малко и така.

После отново скука, докато не свърши шестият час. Качваме се горе и аз почвам да нареждам всеки по пътя си, докато не излиза отчаяната ми Добиии. Хвърлих и се на врата, казахме си че се обичаме и почнахме да се влачим из така пустия коридор. laugh После направихме "влакче" и се снимахме. Супер олигофренски снимки се получиха, просто.. laugh Малко лаф мохабет с "б" клас, докато не дойде класния и влезнахме в час.

До сега обикалях сайтовете, чатих си с Моника и Рангелов. Сега.. отивам да чета книга, или ще звънна на Михи. Щее видимеее.. Аре, чао.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 1:45 am

23.12.2010

Сутринта изобщо не ми се ставаше, ама айде.. Нали последен ден, оправих се и тръгнах за даскало. Първи час математика, лаф с най-невероятната госпожа, Димова. heart Смяхме се, говорихме. Осъзнавам колко много ще ми липсва. Никъде няма да намериш такава госпожа, невероятно се отнася към нас, като приятелки сме. Споделя си всичко, не ни мисли за някакви хлапаци. Обичам я, бе! heart

Седя си на парното с Моника и Василев и г-н Ботев идва и ми дава книгата "Умението да се защитим", писана от него. Та разгледах я и Пешо я искаше да я види. Взе я и тръгна към стаята им. Нямам нищо против да влезна, обаче Иванов беше там. Секси. Почнахме да се "бием", докато не си взема книгата, като му казах че мен бъзика, не него. И хубаво, че Димова излезна, та се спасих. laugh Седях си един час свободен с мацките ми, пеехме "Аларматааа.. Изключенаа.. Ии можешш всичко да пипаш... Съседката, е влюбена - кажи ми как ме предпочитаашш???" Велика песен, разцепихме се.

После.. А, да. След голямото имахме БЕЛ и аз бях седнала one time only до Елена на предния чин, та си слушахме "Аларматааааааааааааааааа" и докато я слушах се сетих колко много ще ми липсва класът ми. sad Последно време се разбирам с всички, сплутихме се повече. Не искам да се разделяме, искам си класа, мамка му. ;[

Та, да. След това пак имахме български и господина си каза мнението за всеки един без задръжки. За мен каза "Чичи е готова да премахне, да смачка всеки един, който и се изпречи на пътя!" и още работи. Не спряхме и да спорим дали е добре за вдъбеще да останем в България или да заминем за чужбина. Може ли сме на станем жертва на трафика. Но не е всичко? В чужбина условията са по-добри, финансово ще сме по-стабилни. Казах на господина, че искам да живея в Монтреал, ахах. И ми записа номера, на нова година ще ми се обажда. rofl

Трябва да изкажа и ужасното си впечатление от "б" клас. О'кей, решили са да си донесат храничка и касетофонче с мазни чалги, донесли си тъпите кърпи с монети. Ми хуаво, п*тки, обаче какво ми се разголвате в коридорите? На едната задника й е отвънка, другата излиза и се кълчи, третата си вдигнала блузата да и се вижда корема, третата си направила блузата като сутиен, въпреки че няма гърди. Абе злета, за къде сте тръгнали? sad Обаче момчетата яко рулз. Излезнаха всички и танцуваха хоро. Хаха, луди са. Обичам ги. Единственото хубаво в "б" клас, хахаха. Пешо ни покани после да ходим там и да слушаме един пич забравих-му-името. На пук на тъпата Таня щяхме да отидем, ако не ги бяха изгонили от даскало. Ахахахахахха! laugh Седяхме пред даскало към 30 минути, гаврейки се с този и онзи и си търсихме място, където да идем. Целият "б" клас плюс няколко пичове от "а". Всеки учител, който видяхме искаме да ходиме в тях, ама къде ти.. sad laugh

Най-накрая отидохме в Никчето. Аз, Моника, Василев. Слушахме музичка, това-онова, ядохме и се смяхме. После отидох да взема сестра ми, гледах братовчед ми.. ;д Изгледах си филма и сега съм тук и слушам "Аларматаааааааааааааааааа, изключенааааааааа.. и можее всичкоо да пипааашш?!"
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 20, 2011 8:23 pm

20.01.2011

САГАПОООООООО!! laugh
Такаа.. Здравейте мили читатели на моя невероятен дневник! Хаха, таа.. Мдам. Сутринта си позволих да поспя малко повечко, щото съм пич и трябваше повече да спя. Та отидох на даскало и кулминционното беше, че всички бяхме с искарани учебни тетрадки по история преписвайки един от друг.

Историята беше, че в вторник г-н Теохаров искаше тетрадките да са попълнени на всички. Но гафът беше, че никой не ги попълва, просто защото господинът никога не ги проверява. И ето ти сега, изведнъж ти сервира, че трябва да попълниш 24 урока. Секси, а?

Та кой каквото написал в къщи, сега го казваше на останалите. Почна часът по математика, обаче ние още историята я пишем. Математика карахме точно някакви мижави 20 минути, а останалите 20 - ИСТОРИЯЯ!! laugh После, добре че, имахме един свободен и писахме по история и аз учих.. Хаха, силна съм. И само бие звънеца за почване на часът иии.. полудях, бе. Не бях сигурна дали си знам урока добре, защото бях погълната да си напиша тетрадката. И останаха 2-3 мин от 40 минутният час казва 22 номер и аз ставам, като първия пич с тетрадката и му я давам. И щото пича все си ми вика по име и аз съм свикнала и на тетрадката ми пишеше "Чичи VII a", и той седи.. "Чичи.." и аз го гледам супер учудено. "Чичии.. Ти май искаше да се бориш за по-висока оценка?" И аз викам да и продължавам да го гледам учудено.. ;д Та би звънеца и ми каза да си науча за другият път, и аз викам и ще ми пишете 6 и той седи и ме гледа и вика 5. И аз викам не бе господине, 6 ще ми пишете. Обаче той не схваща. Та обяснявам аз, че ще ми пише 6 като текуща оценка и 5 за срока и той се съгласи! laugh

Таа.. После вече в час по БЕЛ естествено с Моника се лигавихме невероятно много. Спорихме кой е по-красив - Георги или Лозьо. (за пояснение и двамата са сноубордисти и двете сме луди по тях ;дд) Та на моя екран си беше Георги, на нейния е Лозьо. И спорихме там и тя ми вика "Лозьо ми е в супер яко даскало и учи магистратура" или нещо друго, не помня точно и аз изтърсвям уникалното "Ама Монико ма, Георги е 93 как искаш да ти е в колеж ма, шматко? Малък е, не е некъв дъртак 88!"

Тук вече идва и яката ни история с наборите, просто сме пичове. Понеже аз по "момчетата които си падам" са някъде - 93, 91.. То не е и точно "падам си по него", по точно за лигавене. А тя с нейния Лозьо, дето е 88.. wacko

И нещо пак стана на въпрос за бъдещето и аз казах, че ще стана... БОРЕЦ! laugh И тя "Ама къв борец ма, вафла борец ли?" Викам "Оф ма, бубоо.. Ще стана борец и ще се бия в ЕмЕмЕй!!" И взех един лист и написах "ЧИЧИ ЗА БОРЕЦ! FTW!!!" и продължих с "Ей така, хората ще седят и ще напишат на картони "ЧИЧИ ЗА БОРЕЦ! FTW!" и ще скандират! И Радка се обърна да ни направи забележка, че говорихме и господина нея изгони.. xa

между другото, яката ни история с "FTW", понеже напоследък Моника доста често ми повтаря "WTF", аз почнах да повтярам "FTW", обаче като го изговарям дългото не казвам "Fuck The World", ами "Fuck The What", щото е по симпатично, к'во да се прави. laugh

Ии дааа... Снимахме се с тези ни листчета, да де, тя беше с един лист, на който пише "ШМАТКА"! laugh И господина вика "Айде прибирайте ги тези шматки.." rofl
Лудо беше. А, след историята отидохме с милото до тостерите, обаче аз исках да слушам Wrestling Podcast 5, щото си го бях качила и си го пуснах, тя ми дърдореше някви простотии, обаче на мен не ми пука, щото ми беше по-яко да слушам как нареждат TNA. laugh Ии.. да. Имаше още издънки, но мааалко ме мързи да пиша. Bye.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 4:20 am

12.02.2011

Wassupppppp!?
Започвам от снощи. Към 11;23 влезнах да се къпя, в 11;29 бях вън от банята. Бърза съм, нали? Про. Седнах на PC към 11;45 и малко по-късно Тали ми честити рожденния ден, при което аз се просълзих. Беше невероятно пожелание. Даже днес като си го четох пак, си заплаках. Благодаря ти, Тали!! За всичко. След това легнах, пуснах си да слушам нещо приятно. (тези, които ме познават май се досещат какво ще да е това "приятно".. laugh ) В 5;45 чувам в ухото си музиката на CM Punk, мислейки си, че е алармата ми. (алармата е с друга музика, ама whatever..) Опитвах се да го изключа, ама не успях нещо, хаха. Та нещо заспах и към 6;30 се събудих. Прочетох си SMS-а от Никчето и се усмихнах. Приятно ми е да получавам яки SMS-и, били те такива, които ме будят. Та оправих си леглото, ама пак легнах. laugh Към 9 се събудих и се оправих. Час и половина по-късно Никчето и Пешо дойдоха и си лафихме. Обичам ги тези момчета. smile Влезнах в фейсбук и страшно много хора ми бяха честитили рожденния ден, за което им благодаря искрено. Господ здраве да им дава! laugh Наистина много ме зарадвахте абсолютно всички, които ми честитиха. Направихте празника ми още по-як. Та след около половин час дойде Моника, а малко по-късно и Елена. Общо взето доста се полигавихме. Не беше нещо кой знае какво, но го прекарах с хора, които обичам. Не съм в особено празнично настроение, което е epic fail, но много се смях. Гледахме Vampires Suck и се попикахме от смях. И тук беше един от epic моментите - понеже с Моника бяхме окупирали двата стола в стаята ми и взехме двете табуретки, за да има къде да седнат Никчето, Пешо и Елена. Та Никчето вика на Елена да се сгъсти малко, за да седне по-добре, ама Елена не ще. Така ли? Никчето си дръпна табуретката и Елена на земята!! Ахахахах!! EPIC WIN!! EPICCCCCC!!!!! Много, много смях, брат миии!! (и тук идва момента, че брат ми Рангелов не ми честити, за което му се сърдя.. Защо ве, брат ми? sad ) Та правихме каквото правихме, и стигаме до другия epic fail момент. Сестра ми има една малка дъска, на която пише с маркер и Никчето написа "Ленче ти си тъпа!" и всички взехме да се смеем. Обаче по едно време Пешо само прочита какво пише и почва да се смее супер злобно. Пича има невероятен смях, заразен такъв. Много се смях, наистина. После мисля, че се занимавахме с тортата, киви, банани.. Както винаги, с тези банани имаше перверзни неща, накрая ми писна, отворих си банана и почнах да го ям като малко про. smile Of course, Никчето пак се гавреше с горкия плод и аз с пълна уста им говорех да ядат БАНАН, щото е ВКУСЕН. Същевременно ме питаха въпроси и се налагаше да отговарям, пак с пълна уста. Абе големи образи сме. После с вилизата в устата нещо се хвърлих към Василев да си взема нещо, абее.. Луда работа. Показвах им как да ядат. Почнаха с вилици, продължиха с солети и накрая им казах как се яде - хванах си тортата с пръсти и я лапнах. smile Хахаха!! Прооооо!!! После пак се накачорихме на PC да слушаме яко shake it up, камъните падат ии.. някакви dubstep-четаа.. ПАк имаше много смях. Горкия Пешо си направи 2-3 джонги.. ахаххаха, луд луд. После наще се прибраха и ми дадоха подаръците. Книгата на Хорхе Букай - Трите Въпроса и един пръстен. smile Невероятните подаръци, хел йеъъъъъъ!!! После излезнахме, изпратихме Елито.. Запътихме се до LIDL, но аз и Моника не обичаме големите магазини и се върнахме. Седнахме на едни пейки и чоплихме epic семки. После се прибрах, изпращайки ги с думите "Господ здраве да ви дава!" laugh В къщи се кефих на книгата си, щото супер много я исках. После дойдоха другите гости ииии така.. Абе, як е деня. Като се замисля, само положителни неща имаше.

И сега 2 пожелания от фейсбук, които страшно много ми харесаха!!
Едното е от Вик, което е почти на първо място по пожелания! ;д
Цитат :
Честит рожден ден, лошо дупе (as known as badass) :D:D!! Да си жива и здрава, успехи във всяко твое начинание. Пожелавам ти всяка твоя мечта да се сбъдне и винаги да бъдеш себе си. ;D Тоест, по твои думи, да искаш да те мразят. хD Глупости, всички те обичаме !! ^^ И помни badasses always are kicking asshole's ass. :D:D

Хахаха, обичам го този човек! smile

И вторият е от братовчедка ми:
Цитат :
Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота! Честит рожден ден! :)) ♥️ ♥️ ♥️
Обожавам я!

Всички пожелания много ми харесаха, но това на големият ми чичо ми хареса най-много! Обажда ми се честити ми ала-бала и вика.. "Чудя се кво да ти пожелая.. Абе, да си хванеш най-готиното гадже!" Хахахаххахаха, уникалния ми чичо. smile Като стана въпрос за гаджета, вуйчо не пропусна да ме пита. Вика "Гаджето там ли е?" и в същото време Василев говори нещо и аз викам "Да, тука е. Не го ли чуваш?" и ми отвръща "Аха, абе Чичи до сеа говорих с баща ти, вика, че се прибирал.. Та обадих ти се да ти кажа, ако се чивстосвате с гаджето да се стягате, че се прибират!" ХАхахахахахха, лудият ми вуйчо, бе! ОБИЧАМ ГООО! heart

А, да. Говорих си с Михи и и споделих якия ми разговор с едно същество, което обичам. Хахаха!!!
Зaбелязах, че и на момчетата им е харесал РД-то, понеже си пишат на скайпа "Уникалния ден!", което може само да ме радва. heart
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 25, 2011 12:26 am

24.02.2011

Маняциииии...
Снощи по никое време с Ани измислихме яката история за EFC, яко се вкарахме във филма и за това си легнах късно. Станах трудно, оправих се и тръгнах към даскало. Вече в стаята, слушам яки песни и гледам момчетата как си подхвърлят една топка и ме разсмиват. Чак мразя, че последно време си говорим и се отнасяме яко помежду си. В смисъл, че вече ще се разделяме, а ние се сплутяваме.. Та втория час по история извадих яко късмет. Щото съм силна. По математика най-накрая разбрах задачите, сега трябва да ги осъвършенствам и гг, Чичи в Английската. smile В голямото ми беше голям айляк човек. 5 минути преди да свърши Павлито ми звъни и ми вика "Чичи, качи се да отключиш стаята, че ние не можем и да не останем тук!", ама супер притеснена. laugh Вчера и аз бях с тях в стаята и пак не успяха да отключат, добре че бях при тях. laugh Та наредих се на стълбите да чакам звънеца и да спасявам положението. Обаче след 2-3 мин ми звъннаха и казаха, че са се оправили. Та си викам ОК, ще стоя малко на парното в фоаето. Елена ми вика "Мило, айде да се снимаме?", отказах и. Продължи да нахалства, а аз да отказвам и тя почна "Отказваш да се снимаш с мен?" и само Вальо Хаджиев минава, Елена му вика "КАЖИ И!" и той "Казвам...?" и аз почнах да се смея, яко го объркахме пича. Влиза Василев и с него си правихме лафче, ооообиииичаааам гоооооо. laugh Качих се горе и Павлито ми обяснява как са отключили. "Абе така се притесних и си викам: Лелее.. Чичито я няма, кво ще правим? Ще останем тук, Ботев ще ни разкатае фамилията, бла, бла, бла.. Не, не. Чичито как го прави, бе? Чакай, да се успокоя като нея!" Ахахах, злобно се смях. Таа.. бла, бла, бла, блааааааааа... прибрах се и ходих с тати да си изкарвам лична карта, щот съм пич. Прибрах се и си писах със Теодора, след това Виктория.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 05, 2011 3:20 am

04.03.2011

Станах , изкъпах се, оправих се и отидох в хола. Гледахме за рибите, ядохме и.. така. Писах си с Теди и Верж, пуснах да се тегли SD!-на. Към 1;30 почнах да се оправям, че в 2;15 трябваше да съм на спирката. Видях се с Никчето, отидохме към пазара да избираме подарък и да чакаме брат ми. Накрая дойде, купихме подарък на Елена, обаче имаше 1 час докато стане време тя да дойде. Седяхме на една пейка и си лафихме, смяхме се. После отидохме пред лъчите, купихме на Елена шушони.. Яка гавра! rofl Отидохме в Румито, видяхме се с Тедито. Снимахме се, смяхме се, гаврихме се.. Абе се готини работи. Понеже яко гаврим брат ми с Радка, взех му телефона и записах Радка "Radka Lubimata".. laugh Отидохме до Елито да си остави подаръка, после да вземем семки. Отидохме някъде си и киснахме там супер много. Елито продължаваше да гаври брат ми и аз покрай нея, та той ми се убиди. "Ти си по-голяма от мен, трябва да ме защитаваш, не да ме гавриш!" И аз спрях. laugh Дойдоха Моника, Монка и Мишо, с който се запознах, обаче нещо не ме кефеха и с поглед с брата се разбрахме да тръгваме. ;д Отидохме пак към лъчите, там имаше яко смях. Никчето и брат ми са яко лудите. laugh После решихме, че ще изпратим Елито, Никчето ще си ходи, брат ми ще ме изпрати и ще ходи при братовчед си. Разделихме се и аз с Рангелов продължихме. Лафихме си много, ама много. ;д Говорихме си за една Здравка, споделих, че яко ме дразни и искам да я набия.. И той вика "Май всяка кифла те дразни?", съгласих се и яко ме сряза с "Тогава що си с Елито?" Ъъъъъъ.. Обясних му, че Елито е пекана и е супер яка, та да.. Пак стана въпрос за Здравка и той вика "Щях да и забия един, ама само щото е момиче не го направих." Викам "Еми имаш сестра, която е момиче, другия път ми кажи, аз ще я набия!" И той "Ем да, имам супер силна сестра. Ти познаваш ли я? Колкото мен е голяма, супер силна е, колкото една камара бойци.." Срязах го "Мазниш ли ми се?" laugh "Не, бе.. Познаваш ли я? Чичи се казва!?" - "Не, трябва да ме запозна.." и ме дръпна с думите "Сестра ми, върви по тротоара, че да не ходя утре на погребение!" laugh "Аз съм силна бе, ще се съвзема, ти виж теб да не те блъсне!" laugh Таа лафихме още, стигнахме до нас и майка гледа от терасата.. Ей това най-много го мразя, дейба. Та викам му, че съм тук и той ме дръпна да го гушна и майка гледа като нек'ва цветарка.. Ааааа!! Прибрах се и ми се хили такава.. ГОТИНО, сега си мисли, че сме гаджета. dull
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 08, 2011 4:29 am

07.03.2011

Трудно станах сутринта, оправих се и отидох към даскало. Загрях първия час страхотно със това физическо. После имах два "свободни", щото яката ми госпожа пак отсъства. Лафих си с г-жа Пушкарова, която ми е супер симпатична и просто ОБОЖАВАМ да си говоря с нея. Даде ми един сайт, съвети, ала-балааа.. Невероятна е! Говорех си преди това с грациите и Моника, обаче ме ядосаха и се преместих на парното при г-жата. Другия час слушахме малко радио. Говорехме си за сценичните кадри и изобщо кандидатстването след седми клас. Понеже аз имам само едно желание - ЕГ "Пловдив" и ме попитаха, ако евентуално не се получи какво ще правя и яко ме вкараха в размисли и страсти. ОМГ, аз нямам второ желание, искам си английската. ИСКАМ Я! Молих се 10 минути на Моника да идва с мен в английската, ама тя твърди, че няма да успее. После пак почна да ми говори "Ами ако не те приемат в ЕГ, кво ще правиш? И кво като останеш в Стояна? След тва? Помисли малко..." ОМГ, не съм я виждала толкова загрижена, обаче ми харесва. laugh Няма, аз ще я убедя и ако ще да влезне в сценични кадри, ще ида при нея, мамка му, ще сме заедно, вееееееее! 8 години до сега, още толкова. Пф, ся ми се струва ОК, обаче като дойде това време и без Моника ще съм нищо. До такава степен съм свикнала с нея, че не мога да си представя ако се разделим. ОМГ, Монико обичам те ма! heart После ядохме.. И си пеехме неква песен, която я забравих, ама беше на Райна и се пееше за портокали. И решихме, че ни се ядат. Видяхме в една класна стая деца с ПОРТОКАЛИ и аз с цялото си нахалство "Искате ли да ни дадете портокали?" АХАХАХАХ. Дадоха ни, мацки. ;* Изядохме го портокалчето, обаче искаме още, damn it. Качихме се на горния етаж и търсехме.. Дойдоха брат ми, Никчето, Василев, Даниел. АХАХАХ, докато бях в стаята при една г-жа, правихме си лафче, излизам и ги гледат хвърлят си портокал! Щях да ги убия! Взех портокала и се опитах да стигна до стаята, за да го хвърля, понеже съм твърдо против игрането с храна. Ръцете ли не ми хващаха, не ме ли дърпаха.. Ама го хвърлих портокала, хаха. И излизам вече доволна от стаята и ги гледам с друг портокал. АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.. И Добито се обръща и я цапват с портокала централно. АХХАХА, брат ми е страшен. Как я цапардоса, не е истина. laugh после отивам към стълбите и образа Тошко идва и направи нещо от сорта на "sweet chin music", но се спря точно пред лицето ми. Абе, тва хлапе 'ем ме кефи, 'ем яко ми лази по нервите. Лепнах му един шамар, не се спря. Айде още един. Рангелов идва и се кефи вече "Леле сестра ми, супер си".. бла, бла, блааа.. мазни се момчето, нема лошо. laugh Та в другото междучасие пак бяхме горе, още такива глупости имаше. После понеже имах 8 часа след 6тия седя на парното, пея Bon Jovi - It's My Life, подскачам като нек'ва шматка и изведнъж брат ми ме цапардосва с портокал точно над прасеца. Ей ся му ебах майката! laugh Г-на дойде, влезнахме.. После по едно време се наложи да отида до другия клас, докато си лафих с Марияна, Рангелов ми се опрял и вече се седи.. Ебати нахалното копеле, уатева.. Нещо се правеше, хвана ми ръката и почна да се фука "Пфф, вижте сестра ми, къв мускул има! Супер си, какооо!!.. бла-бла-блаааа.." laugh Лигльото ми. След това останахме с Добито, "изживяхме" си детството.. От "чучулите" нали капе вода, тя с чадъра под тях "Винаги съм искала да го направя!" АХАХАХА, шматка. После със варкуча я мокрих.. Образи големи, поне си изкарваме страхотно. Прибрах се към 3, седнах да си пиша по английски и получих СМС от Наталия, че вече има глобулска карта, ОМГГГГГГГ.. Говорихме си 1 час, от супер много време не сме си говорили. Утре ще припкам да я сложа в неограничени. АХАХХА, обичам теееееее. heart Доучих.. Изгледах си серията на Мечтатели, въпреки че не съм гледала 10 епизода, което ме подсеща, че е крайно време да ги изгледам. Хванах страшен епизод, много смях, аба-балааа.. И вече си викам айде малко на PC... и той развален. WTF??? Точно сега ли.. Писна ми. Писна ми и да карам наще да ми правят всичко, за това им казах, че след като събера пари, тогава ще ми го закарат на ремонт. Плюс това, аз няма какво толкова да правя на РС, чат-пат ще сядам на сестрана РС и така. Без това да се захвана и да си прочета книгите, да поуча повечко.. Но все пак не'ам търпение утре да се прибера и да гледам RAW-а.. АХАХХА, супер съм, вее. После гледах "Забранения Плод", щото съм ПРО. След това седнах на РС, проверих 3те сайта, в които влизам, направих си кефа, бла-блаааааааа... И чакам утрешния ден. Най-много да заспя слушайки Bon Jovi, ОМГ в к'во се превръщам.. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 09, 2011 8:33 pm

09.03.2011

Събуждах се на няколко пъти, докато накрая не станах окончателно. laugh Оправих се. Имах време и си направих косата с пияна, да ми седи къдрава. ;д Отидох до даскало, взех си дъвка, както обикновенно и се качих. Седнала на бюрото, краката на парното и гледах на вън и си мислех.. Имах чувството, че цяла вечност мисля. После излезнах на парното, Никчето, Пешо и брат ми дойдоха и си лафихме. Снощи дадох на никчето да гледа McMahon vs. SCSA историята, ама пича ми се обяснява, че не знае английски, а нямало много мачове.. В същото време Пешо ми говори, че ми се сърди, че няма да ходим на кино, при което ме накара да се съглася да ходим на кино. Как мога да останя това същество да ми се сърид, ОМГ? ;д И брат ми ми напомняше за снощния ни разговор. После дойде Теохаров и ни каза да влизаме по стаитее... Обаче аз и брат ми останахме, че да ми прати песен. ;д В час по изобразително спорихме с госпожата за страшни работи, просто.. ;д Чувствах се много умна, аххаха. Другото междучасие отидохме да ядем, щото Елена беше гладна и аз нещо се заблях, Елена ми удари ръката и кашкавалката ми падна. АХАХХАХАХАХА, това беше epic fail, просто. laugh Та.. пак имахме изобразително, аз слушах яко музичка, пишех и така. След това с Елито седяхме на парното и си лафихме. Чат-пат отивах при грациите да пеем It's My Life! laugh В голямото ходихме на терена, миличките да се напушат.. Като се върнахме отидох на парното, Никчето дойде и си правихме лаф, довтасаха Рангелов и Василев. (или Пешо и Пешо.. или брат ми и най-добрия ми приятел.. или.. както искате. laugh) Нещо си лафихме. Аз отидох до класния и по едно време усещам някой ме хваща за кръста, така се изплаших..Никчето. След малко и Василев идва и прави същото. Ей ся ви ебах майките! laugh Отидохме към стъблите до тоалетните, че Теохаров идва да ни прибира и докато вървяхме бяхме взели целия коридор и само се блъскахме. laugh Пичове сме!!!!!
После имахме Английски, ама Марковска имаше работа и Теохаров влезна. laugh Аз почнах да дърдоря нещо и той ми каза да чета текста и аз естествено почнах и щото съм якото PRO и го прочетох набързо и после му го преведох. Писах си домашната, че нямах.. И отивам на парното в междучасието и съм няк'ва супер усмихната и Теохаров ми се усмихва и ме пита какво ми е, засмях се и викам, че ми е яко. Той се спря, погледна ме и "Четеш на английски като американска журналистка" - "Еми да, аз там ще ходя." - "Къде искаш да отидеш?" Ее, любопитен е господина. "Еми в Монреал, Чикаго.." - "Е да, ама в Монреал трябва и френски да знаеш!" Офф.. "Е, то и английският е официален език, така че.." - "Е, не. Трябва и него да знаеш!" - "Еее, тогава ще го посетя само, пък ще живея в Чикаго!" И господина ми се засмя яко такова. laugh Никчето ми вика "Айде бее! АЙДЕЕ!! Айде да ходим да носим чиновете!" Та гледах странно и отидох, оказа се, че от една стая чиновете трябва да се изнесат. Аз щото съм силна хванах единя и го занесох, заедно с Елито. Казаха ни "Херкулески".. Нек'ви дето даже не ги познавам ми викат "Давай, Чичи!" WTF? Познаваме ли се? laugh После слезнахме да вземем новите чинове и качихме там. После нещо се навъртяхме около тях и си лафихме. Отидох при брат ми и се гушнахме, седяхме и Ичевска "Чичи и Елена специална покана ли чакат?" - "Ама госпожоо, искам да подреждам чинове! Господине, кажете и нещо!" laugh Господина ме гледаше едно такова жално. Погледна мен и Рангелов, че сме се гушнали и ме гледа странно и аз правя една странна физиономия и леш. laugh Та накрая тръгнахме към стаята, Никчето се ебаваше, че аз няма да подреждам и му лепнах 2-3 удара, щото заслужава. laugh Мина часът и си събрах нещата и тръгнах с Никчето и брат ми, като пак яко се смяхме, ама то друго не се очаква. laugh Спряхме се пред Рангелов, гуш-муш ала бала, после с Никчето до тях и спорихме кой да влезне първи.. Мамка му! laugh След това отидохме на спирката, той се качи на неговия рейс, изкачах моя и вътре бях с Бебетоооо. Прибрах се, ядох.. сега слушам музичка и мисля. Освен това смятам да си изгледам финалният сегмент от RAW, че вчера не успях. Ем.. т'ва е.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 2:19 am

10.03.2011

Станах, оправих се, бла-блаааааа.. Взех си зарядното и към даскало. Първо бях на парното, видях се с брат ми и му се скарах. Влезнах вътре и си взех стора до парното. Супер студено ми беше. Първи час математика.. ОК, разбрах задачите! ОМГГ! PRO! После история, пак математика.. в голямото бях със грациите. После останах малко сама с Павлито и ми каза, че и тя мислела, че харесвам Пешо Василев. sad Офф.. та цял ден ме бъзикаше с него. По едно време Пешо дойде при мен и си лафихме супер много и се закачахме и като хвърля поглед на Павлито и тя веднага почва. В час по английски даже продължаваше.. апф, сега разбирам колко е досадно. laugh Свърши ми химията, казах на "б" клас, че после ги чакам да играем волейбол и слезнах надоло. Много играх, или по-точно гонех топката, щото другите са мързели. ФАК. После с Дамян супер много се смяхме, т'ва момче не е наред. laugh Дойдоха най-накрая Никчето, Пешо и брат ми и почнахме яко да играем. Ама пак не стана, щот само се гаврихме. Казаха ми, че съм била слаба, "екстейшън" съм била.. лигльовци. Никчето ме дразнеше, ама брат ми го оправи набързо. laugh После уж щяхме да си ходим, ама на мен не ми се ходеше и останахме четиримата и чакахме Добито да свърши със 8мия й час. Седнахме в стола и им купих води, ОМГ днес съм много щедра. Пръскахме се с вода, Никчето ме окъпа.. ШИТ, гъделичкахме се.. абе винаги е забавно с моите хора. < 3 Обаче прекалиха и изляха половината вода върху мен и им се разсърдих и тръгнах. Никчето ми препречи пътя, ама се измъкнах.. обаче брат ми ме спря. Хвана ми ръцете и не ме пуска. ;\ Почна да ми прави масаж, ОМГ.. мразя го, казах му и спря. Каза ми да се успокоя, да не им се сърдя иии.. да остана още. Останах, ОК. После отидохме на пейките аз, Добито, брат ми.. Никчето и Пешо. С Никчето се снимахме, после той легна върху мен, ОМГ, колко тежи.. ;д Отидох да взема дъвки и на всички дадох, колко съм щедра днес, а? laugh После нещо се сдухах.. тръгнахме към Добито и седнах на една пейка и с Пешо лафче си правихме, докато чакахме Добито. Тя дойде ама аз и бях леко убидена и не тръгвах и се наложи брат ми да ме дърпа. laugh Отидохме до Лъчите, после да ме изпратят на спирката. Рейса ми идва, гушнах ги там, качих се.. прибрах сестра ми, учих. Седнах на PC и си пиша с Кристиян. Хехе, Тали кефиш ли? laugh Еми.. т'ва е. Чакам утрешния ден. laugh А, да.. Утре ще се разправям с една, до бой може да се стигне. Ще ти пиша, за да ти кажа положението. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 12:42 am

11.03.2011

Пфф.. събудих се с ужасни болки. Оправих се и тръгнах. Оставих си чантата на чина, набързо свалих и якето и с яд тръгнах към "б" клас. Обаче Виктория я няма. Пфф.. шматка. Казах на Никчето да ме викне, като дойде. Влезнах в стаята ми, въртях се.. ама не мога да седя. Излезнах на парното. Г-н Иванов дойде и ми предлжи да стана дежурен ученик. ОК, обичам да седя на коридора. Добито дойде.. А! Ето я и мойта мацка. Влезнах вътре и я изчаках да се оправи. Дойде и целия й клас се нареди възможно най-бризо до нас и замълчаха. Оказа се, че и тя е Интернет битка. ХА-ХА, колко учудващо.. Оказа се, че я е страх от мен. Да не съм я набиела. laugh Предупредих я да не се занимава с мойте хора, щото тогава ще ми кипне и наистина ще я млатя. smile Бях супер сериозна, ама брат ми влезна в стаята и с тая лъчезарна усмивка ме разсмя. laugh Та.. излезнах от тяхната стая и влезнах в мойта, че часа беше почнал. Биология.. изкарах 6, щото съм умна. 👅 После отидох на парното и брат ми дойде при мен. Василев и Никчето след това дойдоха и нещо задълбочено си говорихме. Изведнъж класния идва и "Какво пак ги омагьосваш?" laugh Всички се засмяха, само аз не "Лафче си правим.." laugh Таа.. каза ми куп неща да направя. Щото съм му дясната ръка, естествено. Всички обичат Чичи. laugh Обаче Иванов дойде да ни прибира, апфф.. Казах чао на Никчето и Пешо и брат ми седи и ме чака да му "ударя" ръката, щот нали така се поздравяваме. ;д Направих го и ме гушна, толкова ми е миличъъъъъък. friends Взех си нещата и слезнах доло на информационни. Елена каза на госпожата, че излиза от час и да не и пише отсъствие, тя се съгласи и аз с нея излезнах. Хаха.. цял час си лафих с Магито. Математика.. мина, в голямото с брат ми и Никчето отидохме да честитим на г-жа Марковска рожденния ден. Обичам тази госпожа, НЕВЕРОЯТНА Е. heart Почна географията, ама не изпита никой. Трябваше да ме изпита, мамка му! angry Почна БЕЛ. Цял час бездействах, щото си бях написала анотацията. После излезнахме с Добито, не знам къде ходихме. Часа почна, видяхме Пешо и брат ми, че си тръгват. Отидох при брат ми да видя к'во става, ама нищо не си казахме.. само ме гушна. < 3 После по БЕЛ на анотацията ми писа 6, бях писала за Кеч Мания 18. Каза, че съм го направила най-добре. sun После с Никчето останахме.. Павлито ми каза "Как само ги мениш гаждетата.." Щото веднъж съм Пешо, друг път с Никчето, трети с брат ми.. laugh Та брат ми дойде и отидохме при Добито. После до лъчите и Рангелов ми взе пакет дъвки и не искаше да му върна парите. Dammmittttt.. Какво същество е той, da hell? После се върнахме в даскало.. седяхме и си лафихме, Никчето тръгна. Брат ми ме гушна ъгейн и тръгна. 2 минути след това и за реших да си ходя и им звъннах да ме изчакат. laugh Брат ми ми носи чантата до тях, ааааааааа... Даде ми я и ме гушна нек'во супер сладко, ОК имам супер як брат. Казах му btw да направи една стая за мен и се заселвам в тях. - "Нямаш проблеми, ще направя!" laugh После с Никчето тръгнахме към спирката, изчака ме да се кача в рейса, да е сигурен че никой няма да ме вземе. laugh Страхотен е и той. ;д Прибрах се и.. ем седнах на PC, чатих.. после излезнах до автогарата, бла-блааа.. сега ще си изгледам един сегмент от RAW, ще изгледам SmackDown!, Austin vs. McMahon: The Whole True Story.. и така. Bye..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 3:42 am

14.03.2011

WAAAAAAAAAAZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
Хаха, кой е дежурен ученииик? СЕКСИИИИ! Седях си на парното, брат ми дойде.. "ПЕПЧОООО", хахахахаха. Лафихме си, отиде си в стаятаааа.. После пребирах децата по стаите и отидох на физическо. Играх като малко про, писаха ми 6, преоблякох се и се качих да дежурнстваааам! Обичам я тази работа. Супер много се хилихме с г-н Теохаров, ОМГ!? laugh С брат ми много лаф, бла-блааааааа.. В голямото седях на стълбите. ОМГ, тези деца са супер досадни. Аз им викам "Слизайте на доло!" те ми седят.. Никчето дойде за подкрепа ;д, брат ми.. всички. Лаф, лаф, лаааф... ;д Качихме се на горе, отидохме да се измием. Видях брат ми, гушна ме и ме погали по косата и му казах "Пепчооооо".. и той като почна да се хили. После ме прибираше в стаята "Како, ти да не би да си дежурен ученик, че да седиш тук? Ааййде бързо в стаята.." И пак като му казах "Пепчоооооо" и почна да се хили. laugh Щипнах го по бузата и той още повече, хехехе. Имам як брат, ГГ. Та.. в часовете слушахме яко "Жива Рана" и "Луда по тебе", щото сме пичове. Като ми свършиха часовете с брат ми пак си лафихме към.. 10 минути, пак го бъзиках с това "Пепчоо", хаха. laugh Гушна ме и отиде да се преоблича, че имаше тренировки във даскало. ;д После с грациите отидохме в двора, скачахме на въже и ми правиха яко комплименти. ЯКИ СТЕ. Та прибрах се.. нещо се сдухах (Рос знае..), после се обадих на Никчето и излезнахме. Ходихме да си взима маратонки, че утре имат мач.. Седнахме на една бесетка, Пепчо и Пенчо дойдоха и си лафихме. Май ще ходим на гробищата скоро, хаха дано! После отидохме на спирката, да ме изпратят.. Никчето щеще да ме убие. Рейса ми дойде вече, обачее брат ми "За мен чао няма ли?" ..гушнах си го <3.. "Ееее, за Пенчо няма ли?" - "Човеееек, рейса ми тръгва!" laugh Прибрах се и си чатих с Коко, хаха пич е. Абе.. як ден беше, дано и утре така яко да мине.. ;\
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Май 11, 2011 7:09 pm

11.05.2011

Алохааааа...
Днес беше некъв готин ден. Сутринта пих кафе с братовчеда и разглеждахме каналите. Днес, понеже е ден-ден на даскалото не учим и щехме да ходим на тепето, юхууу.. Та, към 8;30 тръгнахме и в даскало си говорих първо с Мариана, която всъщност ми е много антипатична, ама как да е.. после тя се махна и немаше никой от моя клас. Shit. Замислих се яко такова и по една време усещам неква ръка ми се плъзга по гърба и некво такова се изплаших. Бързо се обърнах с гледам брат ми и Жането. laugh Седи и ми се хили, абеее! И Василев беше там, хохохо. Викат ми да катерим тепето и аз казах доста.. саркастично, един вид "Добре, бе!" и той го прие за "да", fuck yeah. Седях още малко при тях, мама им деба, Жането само се криеше и се срамуваше, хаха. Горката. Отидох при мацките от моя клас, лафихме, а-у. После тръгнахме към тепето и май през целия път си говорих с класния нек'ви простотии. Ама, то нема друг начин. laugh На тепето седнахме на една пейка, леееко изолирани от другите, щото сме.. пичове. Малко нареждах Добито. К'во да се прави, последно време ми лази по нервичките. И си говорех.. докато брат ми не ме прекъсна с неговия шибан вик "Какоооооооооо, иидваш лииииии?" Епа сама момиче с тех, по тепето не ми се ходеше и му казах, че ако намерат още едно момиче, отивам. Мама им деба, не тръгнаха и после като разправях нещо пак ме прекъснаха. Е т'ка много мразя, некоя сган да ме прекъсне. laugh Дойдоха и се опитаха да навият Монито, естествено с якия глас на брат ми "Аре дее", което и аз прихванах, мама му деба. Не успяха и само чувам Даниел височкия вика "Пионката ще идва ли?" ХОХОХОХОХ, кефа се кат лафи така. Днес пионка, вчера "щайга".. Хаха, хейтърче се пада, ама несъзнателно като си говори с мен и ми става яко смешно, щото той не го осъзнава. laugh Тръгнаха и ние след тях. Бех с класа, ама те некви бавни.. еееее, по едно време самичка се качвах и така де, качих се и отидох при Василев. После седнах там до басейнчето и онея "ритаха" вътре. Щели да слизат надолу тичайки. Алоооо, и ме викат с тях. Не се навиха да ходят и им казах, че нема да хода с тях. Аааа, луди ли сте.. спринт.. хохохо, не, сори. После слезнахме с класа по пътеката и пак лафихме, блаа блааааа.. Отидохме у "Сентрал Парк"-а и господина ни черпи по едно. laugh Едно.. 1 час седяхме и говорихме, бла-бла.. тръгнахме да се прибираме, ама с мацките решихме да ходиме на сладкарница. Тръгнахме по друг път &.. отидохме до Каспелата. Седнахме и пак 1 час да сме седяли и говорели. Нареждахме Радка, за дето ни се прави на некоя там, хехехе и се разделихме. Аз тръгнах с Монито, те двечките тръгнаха на другата посока.. и пак с Моника нареждахме Добринка. laugh Ок, неска съм у некво яко hate mood. Ама не лошо, ами яко! laugh Решихме, че утре ще ходим на Бързи и Яростни 5 и звъннах на Василев и с него си говорих 7 минути, докато решим на кой филм да ходим и в крайна сметка.. не решихме. laugh После си говорих с мама, звъннах на Михи ама.. абе, май беше на некви репетиции и май после ще се чуем, или утре, или други ден.. незнам. laugh Прибрах се и сега обмислям да си доизгледам The Chaperone като си сложа и мусакичка за ядене. Hell yeaaaahh, много пълноценен ден беше. gg
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 1:41 am

07.7.2011

Баси.. сутринта незнам даже как се събудих. Беше към 8;30 и отидох при мама да и кажа, че днес ще ходя на кино. Даде ми 20 лв., поговорихме си малко и тръгна на работа. Аз пък си оправих леглото и събудих сестра ми да се оправя. Направих закуска и докато ядохме гледахме "Мечтатели", повторението. След това говорих с Магито и мама, оправихме се и тръгнахме към спирката. Със сестра ми малко се поскарахме вкъщи и по пътя. После тръгнахме към мола и като се качихме на 3тия етаж.. леле, тя опашката до стълбите стигаше, а и бяхме малко закъснели. mellow Нищо де, те отвориха другата каса и аз бързо-бързо се наредих най-отпред, взехме си билети, после студен чай и начос и влезнахме в залата. Филма беше трепач, супер смях. laugh Гледахме "Пингвините на мистър Попър". Ебаси якия филм, заклевам се. Ако не сте го гледали - не знам какво чакате! После се прибрахме, обядвахме, релаксирахме, измислих новият епизод и изленах. По-късно дойдох да взема сестра ми, отидохме да кара колело, мама дойде и така. Прибрах се и се изкъпах. Супер изморена съм. Аре, до когато ти пиша. ;]
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 6:03 am

16.12.2011

ИМАМ НАЙ-ЯКОТО ДАСКАЛО В СВЕТА.

So.. към 9 сутринта с Деница скитахме около квартала, след това отидохме във военния клуб .. AND LET THE PARTY START! Имаше концерт на ГХП и ние.. ами не бяхме особено въодушевени, хъх. laugh Но все пак влезнах с класа и седнахме на някакви места там. Нещо от сорта на 9 или 10 ред. И понеже преди съм била и в публика и на сцената на такива шоута, си мислех, че ще е супер скучно. I bet I was SO wrong. Почна с random песни, които не бяха изпяти по най-добрия начин. По едно време забелязах Калата, или ще го срещнете на долу с името Хари, защото ми прилича на него. (Хари Стайлс) Видях го в патури и фалшиви мустачки иииии йейейейеейее. laugh Минаха няколко не толкова интересни скеча, когато излезнаха въпросните момчета с патури и мустаци. Хари го нямаше и аз се разочаровах, хех. laugh Казаха няколко супер смешни лафа и по едно време Хари излиза и аз бях като: ААААА!!!!!!!!!!! ХАРИИИИИИИИИ!! И Ренито и Марчето бяха като: WTF IS SHE DOING. Never mind. laugh Излезна си, лафеше нещо и каза "Я са ке ви изпеяе дна песен" и почна да пее Македонско Девойче.. ЛЕЛЕ КОЛКО Е ДОБЪР!!! КАЛААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА. През цялото шоу имаше още няколко добри изпълнения: когато вдещите пяха "Аз и Ти", където станах на крака(ЕВАЛА) и пях с пълно гърло и плясках и ръцете ми станаха СУПЕР ЧЕРВЕНИ. Страхотни бяха. smile По едно време излезна едно момче, много приличаше на гаджето на една съученичка, но излезна, че е некакъв друг. Момчето си каза, че ще пее трудна песен и иска всички да му помогнем. Почна да пее "Жива Рана" и аз и Ренито полудяхме! Бяме като: ОУ ЕМ ДЖИ, ОБИЧАМ ТАЯ ПЕСЕН!!!!!! Пича започна и с цяло сърце пя! Още в началото на изпълнението се изправих и танцувах и пях и всичко! Когато ни даде соло да пеем беше страхотен - изглеждаше, че е супер доволен, направо невероятеееен! Много чувство, много нещо. През другото време видях Хари в костюм и викам "АААА МАРЧЕ ХАРИ ИЗЛИЗА! ЩЕ ПЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!! ААААААААААААА!!!!!!!!!!" и излезна, де. Беше УДИВИТЕЛНО красив в костюма, а косата му просто беше перфектна както винаги! Започна да пее "I believe I can fly" и залата експлодира! След това се пяха "Две Следи" и "Това Е"(Слави и Нели), едната я пя в дует с Любо, който пя по-рано "Жива Рана", но не помня коя точно. И на двете песни не бях аз! ПРОСТО СЕ ПОКЛАНЯМ НА ТАЛАНТА И НА ДВАМАТА! ГОРДА СЪМ, ЧЕ СЪМ В ГХП!!!!!!! Даже, когато се пя "Това Е", имаше една част, където ако не се лъжа бях застанала зад някой от неговите роднини и той им пееше и сочеше и то все едно на мен пееше и ми беше супер яко, абе какво да говоря.. помня в началото на годината госпожата по музика да казва "Имаме тържества, вие ще видите много таланти, един от които Калоян, който е и плейбоят на училището и има страхотен глас!" и аз бях като "who gives a shit?" and now I am like "I GIVE THIS FUCKING SHIT!" После бяхме на кафе, бла бла, минахме и си накупихме химикали и значки на Лондон, както и си взех значка на LP. <3 В даскало с Дейн експлодирахме! хахаха. Вечерта бях отново на концерт на Марчето и СЕ РАЗДАДОХ за пореден път, хел йеъъъъъъъъъъъ! Беше посветен на Бийтълс, дори да не съм им фенка, се кефих яко. Даже едно момиче ме разпозна, че съм Чичи, като Розали, от форумите на Селена и Кемп Рок, жалко, че вече не влиза. Голяма сладурана със страхотен талант, ОМГ известна съм. laugh

Държанието ми днес на концерта е първото такова на концерт! Била съм на БТР и кока колата, и там пайнери, никога не съм избухвала така. THANK YOU GHP, FOR MAKING ME SO HAPPY TODAY. 107 heart

16 декември - I LOVE YOU.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 21, 2012 3:09 am

20.03.2012

Бахти досадният ден. Сериозно. Най-яката част, освен че си купих тиранти е, че прецаках класа. Заслужаваха си го.
Mr. Danev: So who's not coming?
Chichie: ME! HA!
Mr. Danev: Seriously? And why?
Chichie: I just don't want to!
Mr. Danev: You are kidding, right?
Chichie: Take it however you like. I'm not coming.
Mr. Danev: But why, I mean .. come on it's only you not coming!
Chichie: I. DON'T. WANT. TO!
Mr. Danev: Is it for the money?
Chichie: OMG NO! I just don't want to, how many times should I repeat?
after classes
Mr. Danev: Come on, Chichie, you should come!
Chichie: No, I won't come.
Mr. Danev: Come on, why won't you come?
Chichie: I have to do some stuff.
Mr. Danev: Oh come on, stop it and come!
Chichie: I won't and that's my final word!
Mr. Danev: I'm bitterly disappointed! *le making sad face*
Chichie: I'll make it up to you..
Mr. Danev: *talking to my classmate* She's kidding, right?
Chrisi: Nah, I don't think so. She really is not coming.
Mr. Danev: *pointing at me* Oh, you are definitely coming!
Chichie: Oh, just watch me!


Супер яко.

Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 10, 2012 8:20 pm

10.05.2012

Страхотен концерт, много, много, МНОГО горда да се наричам ученичка в ГИМНАЗИЯ С ХУМАНИТАРЕН ПРОФИЛ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ!"
Гимназията с най-страхотните таланти, гимназията с най-страхотния клас и гимназията със страхотна организация! ДА ЖИВЕЙ!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Май 16, 2012 7:38 pm

16.05.2012

БЕЗ ДАНЕВ! ЗА ПЪРВИ ПЪТ ОТ КОЛКО ГОДИНИ ТОЙ ОТСЪСТВА! FUCK YEAA

Бахти якия акцент! blink Тя е много по-готина от дъщеря си, омг! wacko
Chester, Hugo, Paul .. coincidence? I THINK NOT! Т'ва не е реално! И заради Траян не се получи! fuck!
Любимото занимание на Траян: Да ми пипа носа?!
Аз: СТИГА СИ МИ ПИПАЛ НОСА!!!!!!!!!!!!!!!!
Траян: Ми много е як.
xa xa xa xa xa
И ТОЙ ГО Е ВИДЯЛ! ВИДЯЛ ГО Е! ОМГ ТОЙ Е ВИДЯЛ НЕГО! Другия път ще звънне, знам. хаха

they all know I'm the fucking best, haha!

Правим си забивки, аз и Димитър срещу Никола и Станислав. При което получавам два така ..брутални удара. Аз: СТАНИСЛАВЕ ПРЕСТАНИ ДА МЕ ЦЕЛИШ! Той: Е то щото много те обичам! - при което пак цели в мен, но ..хаххахахаааа МАТЕЙ КАЗИЙСКИ ОПАЗИ ЛИ ГО? ДА! СТАНИСЛАВ ПРИЗНА ЛИ ЗАГУБА? ДА! now that's what I'm talking about! haha

VIII "Б" rulzzzzz bitchez!

and one more thing... COME AT ME BRO!
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
rozaLie's diary  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100rozaLie's diary  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 27, 2012 3:12 am

16.05.2012

Бях днес на два мача, юпи. БРАВО НА ЛЕВСКИ ЧЕ СЕ СТЕГНАХА, направо.. много съм доволна. Бая се озориха, милите, но накрая ги биха, йей. 7 номер.. In Love толкова беше готин.. леле...

За мое щастие, през по-голямата част от времето бях при треньора на Пирин Балканстрой (много уважение за този човек) и после, преди мача отидох и му пожелах успех. Честно, адски много го уважавам, хиляди поклони и ръкостискания и всичко. laugh

Момчетата от Пирин днес просто разцепиха, три на нула, МАШИНИ! Влади доста често гледаше към нас и се усмихваше, което показва, че ценят подкрепата ни. След мача, понеже и без това нямаше много хора, специално ни се поклониха, сладури са и има много бъдеще в тях. Успех им желая.

Мария ми направи най-доброто пожелание за "чао" ......

И винаги се опитвам да направя всичко, накрая получавам нищо... крайно време е бедас Чичи да се завърне. Скоро, скоро.. wink
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Sponsored content





rozaLie's diary  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: rozaLie's diary    rozaLie's diary  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
rozaLie's diary
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Dear diary..
» Diary By:Emily

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дневници-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии