Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Disney Channel Bulgaria

Go down 
+48
Don't Hold Your Breath ♥
Bella Thorne ♥
rS.19 ♥
Wesi.
lightoweroviit~
catherine♥
Dessie.♥
*Радии <3
prettyreckless.
Cap`pac.
~Kattu
Венцислава
-A.
miley_smiley
teedinka
Cookie ♥
Kimberly
~love_selena_gomez~
Adrian
xapricotkiss,,
ronka_98
Amarice
*SelZzZ*
s3lg0<3
Mиckey ;]]
mims..
Нинзи ^ <3
monini
Сwет0с
NoW i'm BITCH <3
~Rossita
цветuu**
~MarieAn.
simo
vassy
foxxie.
-freak Cookie *b*
The_vampire_girl
A d i ♥
Crazy <33
Catch Me <3
candyx. .
- NataLiya ~
U make me so hot
...:СиС:...
rozaLie
Alice~
Kat3t0 ♥
52 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
lightoweroviit~
Нов
Нов
lightoweroviit~


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 43
Reputation : 8
Join date : 24.04.2011

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:57 pm

rozaLie написа:
Ами.. то както е и в другите държави.., така и при нас! Събота и неделя /принципно!/ са премиерите на новите епизоди. През седмицата се пускат тези епизоди, които са били на премиерата във събота и неделая и сескат сериите, съответно до този епизод. Все пак е яко!
We need more Zeke and Luther! Disney Channel Bulgaria - Page 3 401723
Върнете се в началото Go down
Wesi.
Напредващ
Напредващ
Wesi.


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

( : I Love You!
Брой мнения : 136
Reputation : 3
Join date : 03.01.2011
Age : 27

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 12:20 am

miss_selena_ написа:
Дисни е страхотно,но ми липства джетикс.Там даваха любимите ми филмчета.Например Класна стая 402 или Ах,Анди-Шегубиец.Но и Дисни е страхотно.Любимите са ми Съни на алеята на Славата и Лудориите на Зак и Коди.

Шегубиец?? хДД
Иначе, мда, обичам си го този канал. Пускат много яки сериали.
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 2:58 am

Много си го обичам този канал. Обичам всички филми (с много малки изключения). smile
Върнете се в началото Go down
Bella Thorne ♥
Редовен
Редовен
Bella Thorne ♥


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

( : Watch me, do me.
Брой мнения : 283
Reputation : 6
Join date : 23.05.2011
Age : 24

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeПон Май 23, 2011 8:43 pm

Любимият ми канал. Има много хубави сериали и филми, винаги ме карат да се засмивам. Разбира се, с някои изключения.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeВто Май 31, 2011 5:46 am

Обожавам я! love
Върнете се в началото Go down
Don't Hold Your Breath ♥
Маниак
Маниак
Don't Hold Your Breath ♥


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

( : Когато няма какво да правя, просто си стоя и си хубавея! ^_^
Брой мнения : 472
Reputation : 2
Join date : 09.06.2011
Age : 24
Местожителство : Благоевград

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:37 pm

Страхотен канал! Моят любим! Понякога обаче пускат аудиото на английски или румънски и трудно се разбира какво говорят... =)

Ето малко снимки и анимации:

Disney Channel Bulgaria - Page 3 2175978krynjk9ccx
Disney Channel Bulgaria - Page 3 864912os2xdmp89k
Disney Channel Bulgaria - Page 3 2396224jec806mhrl
Disney Channel Bulgaria - Page 3 2175989t00f3t9t1w
Disney Channel Bulgaria - Page 3 735399do5qz7kf21
Disney Channel Bulgaria - Page 3 477043pthfzwnlz7
Disney Channel Bulgaria - Page 3 1325015io4wud62gd
Върнете се в началото Go down
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 12:51 am

Един от любимите ми канали!Преди даваха Тотали Спайс..Не знам дали си спомняте за филмчето но беше адски интересно!Жалко че вече не го дават..
Върнете се в началото Go down
ganka
Нов
Нов
ganka


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 19.06.2011

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 19, 2011 6:54 pm

Дисни ченъл е уникален дават по сто филма и сериала на ден. Много са яки всичките. Аз обожавам "Хана Монтана", "Магьосниците от УейвърлиПлейс", също така и "Мама има среща с вампир", ама филма беше много страшен. Също така и "Лимонадената банда".

Пунктуация, правопис, главни букви, не съкращавай!
*Миххи.
Върнете се в началото Go down
.apathy
Редовен
Редовен
.apathy


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

Брой мнения : 204
Reputation : 2
Join date : 25.09.2010
Age : 26

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeПон Авг 08, 2011 4:41 am

Много хубав канал <3. Често го гледам .. като цяло има страхотни филми и сериали, но ненавиждам Риби Тийнейджъри 121. Преди давах и H2O, жалко, че ги спряха, тъй като бяха много интересни <33.
Върнете се в началото Go down
http://blends-infinity.4umer.com
~Music~
Луд фен
Луд фен
~Music~


Warn :
Disney Channel Bulgaria - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Disney Channel Bulgaria - Page 3 Right_bar_bleue

( : :) :D :)
Брой мнения : 397
Reputation : 0
Join date : 07.08.2011
Age : 22
Местожителство : София

Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 1:56 am

Суперски.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Disney Channel Bulgaria - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Disney Channel Bulgaria   Disney Channel Bulgaria - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Disney Channel Bulgaria
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Disney Channel Bulgaria
» Disney Channel
» Disney Channel Playlist CD!
» Disney Channel Fall Promo
» Disney Channel Games 2007/2008

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Телевизия / TV-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии