Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Евелин Сантос

Go down 
+2
- NataLiya ~
candyx. .
6 posters
АвторСъобщение
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 8:52 pm

Евелин Сантос 143dd9l

Красива, талантлива и професионалистка. Така може да се опише известната колумбиийска актриса Евелин Сантос, която благодарение на своята каризма и игра се появява в света на актьорството, оставяйки своя отпечатък в телевизията с участия в популярни колумбийски теленовели. По-късно, тя се реализира и в чужбина, където показва само най-доброто от себе си.

Как започна с актьорството?

Започнах с една академия за модели и ме поканиха да участвам в конкурс за красота. Никога не бях мислила, че мога да спечеля титлата „Мис Свят Колумбия". Както и да е, по стечение на обстоятелствата, не успях да се явя на конкурса. Тогава реших да уча актьорство, тъй като като ученичка участвах в театралната група към училището, когато бях 10-12-годишна. Започнах да уча при Аня Новички (Ania Nowicki), съпруга на известен режисьор в Колумбия (Павел Новички). Учих при нея дълго време и научих много неща. След това учих при един актьор с богат опит в Колумбия - Раул Санта (Raúl Santa) и при Норман Карин (Norman Karin), който е подготвил много актьори. Един ден ми се обадиха да участва в един епизод на комедията „O Todos en la cama". По-късно се запознах с Рамиро Менесес (Ramiro Meneses) и той ме покани да участвам в известния колумбийски сериал „Vuelo Secreto", който имаше успех в ефир повече от 7 години. После станах член на екипа на RCN при снимките на теленовелата „Las Juanas". Така започна моята артистична кариера - работа и пак работа, тъй като след края една теленовела, започвах друга.

Значи, не ти е било трудно да влезеш в телевизията?

В действителност, не беше трудно. Изглеждаше така, все едно само мен са чакали, когато се запознах с Рамиро Менесес.

Какво изпитваш, когато играеш?

Изпитвам силни емоции всеки път, когато трябва да изграждам и създавам нов персонаж, да участвам в една продукция, без да знам какъв ще е крайния резултат. Когато се справя добре, изпитвам удовлетворение, радост, а когато не се получи добре знам, че мога да се справя по-добре и се уча от своите грешки, за да не ги допускам при следващия персонаж. С всеки следващ персонаж се чувствам реализирана.

Какви средства използваш, когато се подготвяш за своите персонажи?

Зависи от персонажа. Например, за ролята ми в теленовелата „Лицето на другата", трябваше много да се подготвя. Много внимавах в изграждането на образа, защото имам приятели гейове и уважавам много правото на всеки да избира начина на живот, който води. Малко в повече ми дойде образа, тъй като тя е много силна жена, а аз обичам да бъда и да се чувствам жена, желана от мъжете. Трудни ми бяха сцени, при които се налагаше да интимнича с други актриси. Надявам се да не ми се налага да играя много такива роли, защото аз се уважавам като жена, обичам се като жена.

Имаш ли проблеми с колумбийския си акцент?

Акцентът ми се усеща най-вече, когато контактувам със семейството и приятелите си, но когато работя, се старая да не си личи. Производителите в САЩ много държат актьорите да нямат акцент, тъй като там се събират актьори от всякъде - Аржентина, Венецуела, Колумбия, Чили, Куба и др. Имах късмета да работя с Адриана Бараса (Adriana Barraza), която ме научи как да изчистя акцента, който преди това имах и беше доста изявен. Тя ме научи на техники, за да мога да се контролирам и с помощта на Бог, справям се много добре.

Вярваш ли, че красотата ти е помогнала да успееш?

Красотата помага, но не е всичко. Красотата може да ти помогне и пред теб да се отворят много врати, но ако нямаш талант и не си добър актьор, няма да поискат отново да те пуснат.
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 8:56 pm

Обичам я <33!!
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 2:42 am

Играе добре. : ) Гледала съм я само в ЛНД ии ме кефи.. 459
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeНед Дек 06, 2009 3:33 am

Нямам някакво специално мнение за нея,не ми допада много.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 10:30 pm

Мисля като Сиси.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Нинзи ^ <3
Неспасяем
Неспасяем
Нинзи ^ <3


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

( : Hot , Hot , , , Hot like that x3
Брой мнения : 2349
Reputation : -18
Join date : 21.01.2010
Age : 23
Местожителство : Varnaa ..

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeПет Мар 19, 2010 10:05 pm

Става ..
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Евелин Сантос Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Евелин Сантос Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitimeПет Авг 05, 2011 9:19 pm

Не я знам ,но е очарователна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Евелин Сантос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Евелин Сантос   Евелин Сантос Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Евелин Сантос
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Актьори и актриси-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии