Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кристен Стюърт/Kristen Stewart

Go down 
+27
Little Girl ~
Cap`pac.
Famous gurll.
Jolie
viiv.
-A.
fergie_love
teedinka
Cookie ♥
^^бубс...
Kimberly
Jogan < 3
*SelZzZ*
Нинзи ^ <3
~Rossita
monini
A d i ♥
vassy
БетС :)
ignorance~
Alice~
Guilty Pleasure {h}
...:СиС:...
U make me so hot
candyx. .
- NataLiya ~
rozaLie
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Jolie
Маниак
Маниак
Jolie


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 485
Reputation : 3
Join date : 21.06.2010
Age : 30

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 15, 2010 3:25 pm

viiv. написа:
Страшно антипатична ми е.

И на мен.Навсякъдев играе по един и същ начин,не изразява емоции където и да е.Просто... dry
Върнете се в началото Go down
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 11, 2011 5:14 pm

Страхотна актриса,но визията й .. Нямам коментар! dry
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 2:41 am

Ооу,една от вторите ми фаворитки.. Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 401723
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 4:59 am

Jolie написа:
viiv. написа:
Страшно антипатична ми е.

И на мен.Навсякъдев играе по един и същ начин,не изразява емоции където и да е.Просто... dry

+1. Съгласна съм. По едно време ми беше симпатична, но напоследък не ми харесва. Играе много сковано, визията й не ми харесва, винаги изглежда някак си изморена ...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 07, 2011 5:29 am

Не се обиждайте, ама ми е много грозна в лице.. dull Прилича ми малко на вещица или по-скоро на маймуна с големи зъби и ми е адски антипатична!..

ПП: Мнението си е мое и моля, не тръгвайте веднага да ме нападате!!
Върнете се в началото Go down
prettyreckless.
Напредващ
Напредващ
prettyreckless.


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 82
Reputation : 0
Join date : 27.03.2011

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:50 am

Ами, има талант момичето. Преди време ми беше любимка, но вече изгубих интерес.
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 11:39 pm

Нямам коментар за визията й! dry Иначе е добра актриса! smile
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 12:45 am

Не ми е симпатична нито като визия,нито като поведение,нито като актьорска игра.
Върнете се в началото Go down
Balgar
Напредващ
Напредващ
Balgar


Warn :
Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Right_bar_bleue

( : Здравейте,аз съм Българ!!! : )
Брой мнения : 132
Reputation : 5
Join date : 19.04.2011
Местожителство : Гларус 8

Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 1:47 am

Бива,не е зле
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристен Стюърт/Kristen Stewart   Кристен Стюърт/Kristen Stewart - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кристен Стюърт/Kristen Stewart
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кристен и Робърт се скараха
» Кристен Стюарт насинена на пилона
» Кристен Стюарт и Роб Патинсън са гаджета!
» Драматична съдебна сага за Кристен Стюарт
» Кристен или Селена - коя е най-подкрепяща приятелка във Холивуд?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Актьори и актриси-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии