Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Miley Cyrus

Go down 
+37
mileyxvanessa
Ju$t_sm!le
Keep It Real ;)
bonita
elly.xx
selena_naruto_hina
emilyFAN
lileto
|SweeT|
paci1111
U make me so hot
Selena_Gomez*
Selena-Gomez
~MarieAn.
iveto
sladorankata
SeLz'
staseto
The_vampire_girl
mimmy .
candyx. .
selena_marie_gomez
~one and the same ...
...:СиС:...
Selena_Miley_The_Best
smiley_miley
lovely_girl3
rozaLie
БетС :)
- NataLiya ~
Selena_swim
selena_and_nick
JoBros MEGA*FEN
ДанС
tsvetynana
selena_fenka~
Kat3t0 ♥
41 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
smiley_miley
Нов
Нов
avatar


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 27.04.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 2:56 pm

selena_and_nick никой не е казвал нищо лошо за Селена НАЛИ
angry
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrus.com
smiley_miley
Нов
Нов
avatar


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 15
Reputation : 0
Join date : 27.04.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 2:58 pm

напълно подкрепям NileySupporter
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrus.com
Selena_Miley_The_Best
Нов
Нов
Selena_Miley_The_Best


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 24
Reputation : 0
Join date : 25.05.2009

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:04 pm

Мога да задам един въпрос на хората които обиждат Майли.

Да не познавате лично Майли , че да казвате че е лигла и ква ли не ?
Върнете се в началото Go down
...:СиС:...
Неспасяем
Неспасяем
...:СиС:...


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : life is a journey...enjoy the trip!
Брой мнения : 2520
Reputation : 14
Join date : 08.06.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 10:17 pm

ми Майли много не ме кефи,е има една яка песен ама ддз просто според мен селито е по-яка
Върнете се в началото Go down
~one and the same ...
Редовен
Редовен
~one and the same ...


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 216
Reputation : 0
Join date : 10.05.2009

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 6:20 pm

Абе хора, защо се карате като самите Майли и Селена са много добри пирятелки.Ии не ми се изразява 5 листа мнение, ще го кажа просто и кратко: Майли е по - добрта за мен, въпреки, че я мразех преди няколко месеца.Просто момичето пее страхотно, красиво е и има фенове.Докато има фенове колкото и да я обиждате нищо няма да стане..имала е и лоши моменти в живота, да...но се справя с тях!СелЕна се произнася..няма значение, че на АЕ го казват Селина, това е от самия акцент на човека.Хората казват и Деми Ловадо, но се казва Ловато, нали?И хайде стига глупости, това е тема за Майли.Майли е любимата ми Дисни звезда!Обичам я In Love
Върнете се в началото Go down
selena_marie_gomez
Нов
Нов
selena_marie_gomez


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 21
Reputation : 0
Join date : 12.04.2009
Age : 29
Местожителство : Arenys De Mar

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 3:26 am

Харесват ми песинте и..така да се каже..,,ноо Селито..е завинаги номер 1 и така ще си остане.Толкова обичам Селина,че няма място за други..
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. <3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 3:29 am

0б0жавам е тя е страхотнаа


Miley Cyrus - Page 2 Selenagomezr
Върнете се в началото Go down
mimmy .
Неспасяем
Неспасяем
mimmy .


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1347
Reputation : 8
Join date : 07.07.2009
Age : 27
Местожителство : София

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 4:59 pm

NileySupporter написа:
дойде ред да се изкажа и аз.. значи първо .. бях фенка на Селина.. но вече не.. може би още ме интересува малко или много.. но това си е мое лично мое мнение..и вас не ви интересува..предполагам.. smile

ами.. значи към феновете на Селина.. първо разберете, че името на български се произнася СелИна а не СелЕна! между другото съм фенка на Майли smile значи.. обиждате Майли, а в момента в който видите нещо лошо за Селина и вече.. защо я обиждате.. чакайте малко.. че вие защо обиждате Майлито?? вие не виждате недостатъците на Селина..или може би ги виждате, но не признавате, че са истина само защото ще стане за смях.. Ами.. мога да ви кажа, всички тийнзвезди предпочитат да кажат недостатъците си.. вместо да лъжат smile пример ви давам са един от братята Джонас Ник : "Понякога си бъркам в носа" ами.. ето човека предпочита да каже истината..вместо да лъже.. :)

ами.. другото което е.. Майлито не е нито лигла, нито е грозна, нито се прави на много важна.. нито се опитва да измести Селина smile те двете са добри приятелки и държат една на друга.. колко държат една на друга незнам защото не е моя работа smile и нито Селина иска да измести Майлито..нито Майли иска да измести Селина smile

как разбрахте, че Майли е лигла?? това, че има чувство за хумор.. и може да го използва.. не я прави лигла smile
казвате, че е грозна?? уоу.. завиждате.. smile
не се прави на важна.. просто е нещо повече от Селина..
за изместването на Селина.. о боже.. че Селина никога не е била.. не е .. и няма да бъде нещо повече от Майли smile

Повечето скандали между Селина и Майлота са заради тийнзвездата Ник Джонас.. карате се, че Ник е зарязал Майли заради Селина.. или, че е със Селина защото не обича Майлито.. хайхахй не ме вкарвайте във смеха.. Ник и Майли ходиха година и половина.. за разлика от Ник и Селина smile Ник беше с Селина само за да преудолее раздялата с Майли.. и другото което е.. к`фи са тея историй дето ги измисляте.. че Ник мразил Майли.. laugh ами щом се мразят.. защо на 11.04.2009г. бяха на обад? да споделят умразата един към друг? хах.. смешнии.. мога да ви кажа.. че Ник и Майлито са много добри приятели.. и все още се обичат smile искате или не! 111 за мен: TEAM NILEY!!!

та смисълът на този целият коментар беше.. да разберете що за човек е Майли.. и да не я обиждате след като я виждате само как изглежда smile

TEAM MILEY !!
TEAM NILEY !!

good Напълно съм съгласна с това мнение ! А и, да Майли е по-добра от Селена ! Аз и двете си ги харесвам, но Майли повече dance
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 6:26 pm

на мен ми харесва и сериала и майли макар че не съм и кой знае каква фенка
Върнете се в началото Go down
staseto
Нов
Нов
staseto


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 25
Reputation : 0
Join date : 28.07.2009
Age : 25

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 4:36 pm

според мен майли е супер сладка и има мн хубав глас както и е мн красива
Върнете се в началото Go down
SeLz'
Неспасяем
Неспасяем
SeLz'


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 886
Reputation : 0
Join date : 15.04.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 2:45 am

staseto
Напредващ



Брой мнения: 25
Join date: 27.07.2009
Age: 11

Заглавие: Re: Miley Cyrus Вто Юли 28, 2009 11:36 am

--------------------------------------------------------------------------------

според мен майли е супер сладка и има мн хубав глас както и е мн красива







+1
Върнете се в началото Go down
sladorankata
Нов
Нов
sladorankata


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 17
Reputation : 0
Join date : 11.08.2009
Age : 24
Местожителство : Добрич

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 4:27 pm

[i][u]ЗА мен Майли е готина колкото Селена... аз харесвам и двете те са ми любимки sun двете пеят много хубаво...

Miley Cyrus - Page 2 2i9h8qei.th
Върнете се в началото Go down
iveto
Нов
Нов
iveto


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 18.08.2009

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 3:44 am

аз и на двете съм им фенка но повече хаиесвам майли
Върнете се в началото Go down
~MarieAn.
Неспасяем
Неспасяем
~MarieAn.


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : ...But, I don't wanna study, I just wanna to party!...
Брой мнения : 1125
Reputation : 5
Join date : 05.05.2009
Age : 25
Местожителство : гр. Пещера

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 4:28 am

Няма какво да мисля, защото тя е СУПЕЕЕЕЕЕЕР! Искам да съм Българската Майли !!!!
Върнете се в началото Go down
http://inlovewithtigers.tumblr.com/
Selena-Gomez
Напредващ
Напредващ
Selena-Gomez


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 87
Reputation : -2
Join date : 14.08.2009
Age : 28
Местожителство : pomorie

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 8:32 pm

ti ne misli6 valp6te parvo az 6te siq nari4am kakto si skam ako iskam selena ako iskam selina vtoro za nqkoi hora miley e golqma pikla i ligla treto ti ne si gospodarkata 4etvarto spri da zapovqdva6 i peto ne ni kazvai kakva e maili kakvo si misli6 4e nie valp6te neznaem emi togava si zgre6ila
Върнете се в началото Go down
Selena_Gomez*
Неспасяем
Неспасяем
Selena_Gomez*


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 815
Reputation : 1
Join date : 27.06.2009
Age : 29
Местожителство : Sofia

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 2:45 am

Ох моля Ви престанете! Вече стана остаряла тази тема! Не мисля, че някой има правото да се бърка в живота и на двете! Мислим, че има борба м\у тях, ами помислете - МОЖЕ пък да няма !? Понеже сте си го втълпили и заради това трябва да има ! Те са просто приятелки, а даже и да не са, не е хубаво да се обиждат ! Имам чувството,че феновете на Сели и на Майли са във война ! Че защо ! Кажете има ли причина, която свързва двете постоянно да са в конфликт - не ! Поне аз така мисля ! Нито една никога не е казвала, че се мразят и т.н. Другото, което е - моля ве не обиждайте и двете - аз лично страшно мн ги харесвам и двете ! Може бе повечето си мислят, че всичкото, което "има" м\у тях е заради Ник - ами какво да ви кажа - да не би да не харесват всички досегашни приятелки на Ник !? Ами не ! Защо си втълпявате тези " измислени войни " !!!
Моля Ви wink Аз нямам право да обиждам нито една от двете и не го правя ... За мене и двете са мн сладки, имат стил, купонджийки са, имат чувство за хумор и за много, ама много яки ! Убедена съм, че има хора като мен, който страшно много харесват и двете ...
Е това е ... Мерси, че отделихте време за моя роман tongue smile rule
Върнете се в началото Go down
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 5:04 am

Не понасям Майли преди харесвах и селена и майли но в БГ форума на Майл ме насторийха против нея като само казват че не е естевствена и др такива работи[/color]
Върнете се в началото Go down
paci1111
Нов
Нов
paci1111


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 25.08.2009
Age : 27

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 25, 2009 7:50 pm

selena_and_nick написа:
Майли е грозна,лигава и се прави на много важна фуу нали от скоро стана известна и се опитва да измести Селена Гомез да бе да тая овца Майли никога не може да измести Селито 269 269 269
Искам да ти кажа че Майли е от повече време в Дисни апък и тя не е такава!Харесвам и Сел и Майли но да знаете че Майли не се опитва да измести Сел те са много добри приятелки,а ти която не знаеш нищо си бъркаш носа навсякъде!!!Запазаи си воето мнение за себе си !!! Miley Cyrus - Page 2 Miley-cyrus_COM-disneyfriends-changeprojectgreen-2009-004
Върнете се в началото Go down
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 8:20 pm

dull Напротив Селена е нещо много повече от Майли и на красота и на ЧАР!!! ТОВА Е НЕЕН ФОРУМ НЕ МИСЛЯ ЧЕ Е МНОГО ПОДХОДЯШО ДА Я СРАВНЯВАТ С ТОЗИ КОН МАЙЛИ !!! angry и мисля че трябва да спрем да ги сравняме съшо и аз обаче къто някой ми каже че Майли е по добра от Селена ми идва да му избия зъбите заубразяваите се малко stp Защо може да и завиждаме ??? Ай Селина никога не е била с Ник . Oк тва си е ващо мнение но не е нужно да обиждате Селли защото харесвате Майли и двете си имат добри страни и двете са различни wink
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 11:04 pm

съжелявам, че продължавам но th* след като е била фенка на Майл, е говорила същото за Сел..е защо не вземеш да си избиеш зъбките а? И не коментирах за да създам това, вярно, че харесвам и Сел и Майл, вярно обиждала съм Сел.. и си го знам, но пък съм обиждала и Майл.. просто немога да те разбера.. докато си била фенка на Майлс си казвала: ще съм и фенка завинаги.. е това няма успех!!! нито Майлс е кон нито никой! Ако твойто зрение не е наред има очни лекари за тази работа!!! Щом не е нужно да обиждаме Сели защото сме харесвали Майлс, ти защо обиждаш Майилс като харесваш Сел? Ае ай първо помисли дали ти не го правиш това, пък после говори за останалите :)
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 3:45 am

NileySupporter написа:
съжелявам, че продължавам но th* след като е била фенка на Майл, е говорила същото за Сел..е защо не вземеш да си избиеш зъбките а? И не коментирах за да създам това, вярно, че харесвам и Сел и Майл, вярно обиждала съм Сел.. и си го знам, но пък съм обиждала и Майл.. просто немога да те разбера.. докато си била фенка на Майлс си казвала: ще съм и фенка завинаги.. е това няма успех!!! нито Майлс е кон нито никой! Ако твойто зрение не е наред има очни лекари за тази работа!!! Щом не е нужно да обиждаме Сели защото сме харесвали Майлс, ти защо обиждаш Майилс като харесваш Сел? Ае ай първо помисли дали ти не го правиш това, пък после говори за останалите :)

Пфф шо пък место мойте не зема твойте да избия нишо лично :) П.С винаги съм харесвала Сел повече от Майл ай фък и не говори като не знаеш :) Казах че и двете имат добри страни ! Само че на Сел са повече от на Майли :) . По добре отиди в форума на Майли защото това не е форум за Майли а за Селли който не я харесва да се разкара


Последната промяна е направена от th* на Чет Авг 27, 2009 3:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 3:49 am

хаха да.. сега казваш, че и двете имат добри страни.. а предния коментар - кравата майли..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
U make me so hot
Неспасяем
Неспасяем
U make me so hot


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 2198
Reputation : 0
Join date : 24.08.2009
Age : 26

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 3:55 am

NileySupporter написа:
хаха да.. сега казваш, че и двете имат добри страни.. а предния коментар - кравата майли..

пфф не просто се саубрязавам с феновете й fly
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 4:15 am

anyway..виж си писмото
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
|SweeT|
Неспасяем
Неспасяем
|SweeT|


Warn :
Miley Cyrus - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Miley Cyrus - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1948
Reputation : 1
Join date : 30.08.2009
Age : 25

Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 1:17 am

тя е много готина
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Miley Cyrus - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Miley Cyrus
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Miley Cyrus
» Miley Cyrus in a crash?
» Miley Cyrus - When I Look At You Cover
» Miley Cyrus Balkan
» Miley Cyrus Forum

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии