Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue5 / 1005 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeНед Мар 01, 2020 5:41 pm

Здравейте, мили сладурчета и папурчета, мамини душици златни! (Така де, това никой няма да го прочете, тъй че мога си пиша каквато глупост искам).

Поводът да раздухам тоновете прах наоколо е, че тази година след 5-годишната суша, Селена най-накрая пусна нов албум и за мое пълно щастие успях да си намеря песен, която да ми се превърне в свръх любима и да се изстреля за директно място в Топ 10 любими песни. Поради което реших да си го наредя списъкът най-накрая. Ииии тъй като няма къде другъде да си го пльосна, няма къде да си говоря за Селена, се върнах в стария квартал, колкото и да е опустял. Исках някъде да си го напиша... пък.
Песните са подредени по азбучен ред. 1031

Anxiety (2019)
A year without rain (A year without rain 2010)
It ain’t me (2017)
Nobody (Revival 2015)
People you know (Rare 2020)
Perfect (Revival 2015)
Same old love (Revival 2015)
Slow Down (Stars Dance 2013)
Sober (Revival 2015)
Wolves (2017)


Съставянето на списъка не беше толкова трудно, колкото очаквах. Както се вижда няма нищо от Naturally или When the Sun Goes Down. Три от тях даже не са от албум. Във всеки албум имам любими песни, даже Naturally си го харесвам, все пак ако не беше ме зарибил първият албум нямаше и да съм фен, но Селена порасна и издаде тепърва музика, която да ми пълни душата.
Очевидно големият фаворит е Revival, а когато тепърва излизаше, го бях отписал, пък той се оказа най-силната й продукция. Посипах си главата с пепел, както подобава. Брутално силен албум, в който дори бавните й песни ме разтърсват от кеф, а преди този албум точно бавните песни не й бяха силата на Селена.

Ако се опитам да стесня до топ 5, мисля да са:
It ain’t me, People you know, Same old love, Slow Down и Sober.
Но убийте ме, не мога да изклинча до топ 3 или до най-любима. Просто ми е невъзможно.

Селена продължава да ме радва с великолепна музика, която ми допада, което е най-важното. Колкото и да я обвиняват в посредственост, винаги ми е кеф да я слушам. Когато 2009 година с любопитство си пуснах първият албум, изобщо не съм очаквал, че интересът ми ще се задържи вече повече от 10 години.

Ако някое привидение от миналото, реши да се присъедини към партито, ще се радвам да чуя Вашия топ 10 песни на Селена. 1017
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeПет Окт 23, 2020 5:53 am

Митко, дишай дълбоко, не ти се привижда, нито сънуваш... :D Но днес може би заради ретроградния Меркурий (специално гугълнах току-що дали има такъв и се оказа вярно :Д:Д:Д) реших да взема да се разпиша и аз тук...
Ако трябва да съм честна, отдавна вече не следя Селена, даже в последно време на моменти ме дразни. Новата й музика (поне това, което съм чула, а то беше доста малко и само веднъж :Д) за мен е малко повече мрънкане отколкото пеене... една такова много провлачено, мудно... но тя явно смята, че това е нейният стил, така че окей.
Няма да отварям гугъл да ме подсеща, а направо ще напиша първите любими песни, които ми идват на ума и си спомням, че съм въртяла на replay. Не съм слушала отдавна Селена, така че даже за мен е любопитно дали ще ги докарам до 10 песни или ще се чудя кои да махам, за да ги сведа до толкова... В случай, че е първото, в моя защита ще кажа, че аз още от времето на форума съм известна с късата си памет... нещо, което с годините успях много да усъвършенствам :(.

Също да кажа, че аз наричам любима песен, на която имам хубави спомени (или изобщо някакви :D), а не такава, която е много добре издържана в музикално отношение, има някакъв впечатляващ текст и прочие (главно защото не разбирам кой знае колко от музика, де). Така че предупреждавам, че сигурно ще има "глупави" песни тук. :Д

По реда, в който ми хрумват:
1. My Dilemma/Middle of Nowhere - нямам точно определен спомен тук, защото съм ги въртяла май в продължение на месеци. Слагам ги заедно, понеже в моята глава тези песни са много сходни и даже ги бъркам леко (еднакво зарибена съм била и по двете едновременно). Едното нещо, което ми изниква е зеленият ни диван в кухнята вкъщи и как слушах тези двете песни докато си миех зъбите и се оправях за училище. Другото нещо е някаква много смътна смесица от спомени как сме ги слушали с Мони на може би почти всяка пейка в парка ни. :Д

2. Naturally... първата, която наистина харесах от първия албум. Спомням си, че Falling Down не ме грабна, но понеже беше на Селена, бях пристрастна. Споменът ми тук е почти кристално ясен... как превъртам preview на песента (защото още не беше излезнала цялата, а само 30 секунди snippet някъде) в спалнята вкъщи докато мама ми глади дрехите за училище heart .. по принцип мама не ми е гладила дрехите редовно, така че е било или първия учебен ден на 8ми клас или някъде около тази дата.

3. The heart wants what it wants май последната на Селена, по която съм била зарибена. 1ви семестър в университета, слушах си я докато учех за Мускули, най-любимият ми изпит за всички времена (значи е било непосредствено преди Коледа)! Превъртах я заедно с една чалга песен на Емилия и Карлос :D, също и в самолета на път към вкъщи за Коледа. heart

4. Леко взех да зациклям.... НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена 2502147995 ще гугълна дискографията, защотоо иначе не става. :D междувременно тук ще сложа A Year Without Rain, защото е ключова за Селена в моята глава и бях влюбена в клипа, и има испанска версия....  love :D

5. Whoa Oh (на Forever The Sickest Kids)... тази сега ще си я пусна, толкова я обичам! Песента я чух в някакво рандъм клипче още в 7ми клас, значи 2008 някъде ще да е било и като разбрах, че ще излиза ремикс версия със Селена, едва не умрях от кефффф.

6. Fly to your heart - От времето, когато Селена още беше само актриса и имаше горе-долу 4-5 песни, записвани все за филми... казах ти, че ще има глупави песни. Нямам ясен спомен тук, само знам, че като чуя първите 5 секунди, веднага ми изниква мама в съзнанието.  heart

7. Off the chain/Intuition - Това май са песените на Селена, на които е падало най-жестоко караоке вкъщи...

8. Излъгах... последната, по която съм била зарибена е Feel Me, само че live версията, която беше leak-нала преди години. Спомням си, че тогава ходех да спя всяка вечер у една приятелка, за да си правим маратон на Приятели, защото тя много държеше да съм го изгледала целия, а преди това минавах задължително до магазина за пица и шоколад Милка noisette... и на път за магазина слушах това, ядосвайки се, че никога няма да чуем официалната версия.... 4 години по-късно Селена се сети да я извади, ама на мен манията по песента вече ми мина, сори...... :Д

9. Save the Day - точно като беше leak-нала, имахме група немци на посещение в града и една от дейностите беше да ходим да почистваме едно гробище (звучи creepy, но не е, честно)... Тази песен си тананиках на ум (или съм слушала, не знам) в автобуса до там като се чувствах супер уморена, защото съм спала примерно 6 вместо 8 часа..... а сега 6 часа сън далеч не ми се виждат толкова малко. :Д

10. That's more like it - Ако не ме лъже паметта тук, това се слушаше на път за един аквапарк, за който мечтаех от месеци. :Д Даже май имаме една снимка с Мони от автобуса.


Докарах ги даже повече от 10, имайки предвид, че някъде съм сложила по 2  dance  winner  130  xex (спам с емотиконки, ама бях забравила колко са сладки тези човечета :Д)
Митко, ако питаш мен, няма да е лошо да се направи Топ 10 любими песни, които сте научили покрай Селена, защото на мен такива май повече ми изникват :Д - Jason Mraz - I'm yours (запя я в едно интервю веднъж), Tell me why - Jonas Brothers, Aura Dione - Friends, One Republic - All the right moves, FOB - Thanks for the memories...... Спирам да пиша, че стане мини романче без да искам.

П.С. Бях забравила какво е да се пише толкова дълъг пост и като цяло да пиша на кирилица от лаптопа толкова дълго. Ако някъде ми откриеш правописни грешки, моля поправяй.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue5 / 1005 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeВто Ное 17, 2020 11:22 pm

Късно предупреждаваш. Първото нещо, което трябваше да направя бе да се успокоя като видях, че има работещ нов дизайн. fly Изпълни си обещанието! good

Благодаря ти, че се включи с класацията. Много са ти си добре песните. Кой както го усеща и каквито спомени си е изградил. Няма грешна класация. Интересни ми бе да чета твоите късчета носталгия.

Иначе за класацията, която предлагаш, аз примери не се сещам толкова с нея. Не обръщах внимание, ако не е нейна песен.
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeЧет Ное 19, 2020 5:10 am

Хахахахаха, чудех се кога ще го забележиш! Както се казва - по-добре късно, отколкото никога, отдавна се канех да го сменя... но заслугите за мотивацията ми са изцяло на Мони! sun

ПП. На патерици, но все пак - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЯДО! drink
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue5 / 1005 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeПон Ное 23, 2020 4:23 pm

Ами когато се сетя да вляза. laugh
Мерси за пожеланията. Поздрави и за Мони!

Даже гледам, че и аз съм уцелил - Честит рожден ден! 459 187 rose
Да върви гладко изпълнението на начертаните цели.
Как лети времето, като погледна в графата за рожденните дни, всички пораснахте в прекрасни млади дами, няма ги вече тийновете. Само Дядо се превръща в дядка.
Върнете се в началото Go down
gerchooo
Напредващ
Напредващ
gerchooo


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : :)
Брой мнения : 76
Reputation : 3
Join date : 20.11.2010
Age : 32
Местожителство : Bulgaria/Gabrovo

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeНед Дек 06, 2020 5:11 am

Лелеее, форумът все още е жив! Не знам какво ме накара да вляза и да проверя и съм приятно изненадан. Катето, Митко и още куп хора, еееххх, като помня едно време и по София ходихме за Селина :)
Хубави времена бяха! Иначе и аз все още следя с какво се занимава и т.н.
За съжаление и аз като Катето съм леко разочарован от музиката й, но това е посоката, която е избрала.
И все пак надеждата умира последна! Надявам се да чуем някоя нова хубава песен, точно като от едно време! :)
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=10000014311859
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeПет Сеп 10, 2021 11:47 pm

Добър ден, за много години! Много се извинявам, няма да пиша по темата, но просто изпаднах в пълен екстас когато както по традиция веднъж- два пъти годишно вляза в любимия си форум, за да си припомня детството и видях, че има тема от 2020 година и форума е с нов дизайн. Бях останала с впечетлението,че никои вече не влиза тук и просто може да си представите изненадата ми. Аз се включвам година по - късно, но днес издирвах стари неща и просто се сетих за форума и реших да вляза, за да разгледам, винаги ми е мило. Изобщо не се изненадах кой е инициатора на новия пост тук и ми стана много приятно, че и Катето също не е забравила творението си от преди толкова много години. ( Митко за теб бях почти сигурна, че влизаш от време на време laugh )
Както споменах аз влизам периодично поне веднъж в годината, за да разглеждам и чета разни темички, като в повечето случаи ме хваща зверски срам излизам затварям лаптопа и просто се опитвам да забравя какво съм чела.. :shok: . Днес мислех, че всичко ще мине по същия начин, но уви. Доста се чудих дали да пиша, дори влизах и излизах няколко пъти, но носталгията ми надделя. Свързвам едни от най - милите ми детско-юношески спомени с всички вас и форума и просто не успях да устоя.
Не съм написала един смислен ред от одеве, но все пак ако някои изобщо го прочете целта на всички тези безмислени редове е, че ми липсвате! cto .



Добре, реших да напиша и нещо смислено по темата..
Не следя вече изкъсо кариерата на Селена, но все още ми е доста мила ( отново свързано с всичките ми детски спомени) следвам я в инстграм и тук там ми излизат неини клипчета и в други социални мрежи и си ги гледам с интерес. Ще опитам все пак да спретна някаква лека статистика на любимите ми неини песни, но няма да е никак подробна.

10. Tell me something i dont know
9. Naturally
8.Who says
7.Love u like a love sing
6. Send it on ( + Demi, Miley & Jonas Brothers , признавам си, че си я слушам от време не време)
5. A year without rain
4. Kill em with kindness
3.Same old love
2.The heart wants what it wants
1. Good for you ( Най - най добрата и песен според мен! )

НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ ГИ СЪБРАХ!
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Left_bar_bleue5 / 1005 / 100НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitimeПон Сеп 20, 2021 12:04 am

Здравей, Тали! Много се радвам да те видя и ти с тежката носталгия по форума. Забавно е как хората влизат тук да си припомнят детско-юношески спомени, когато за мен преди 10 години пак не се води детство. laugh
Браво за списъка!

gerchoоo, аз също помня онзи славен ден!
Селена израства като музикант и се е впуснала да експериментира - едва ли отново ще видим песни, като от онова време, но хубави песни все ще се намерят. Тя все още го може.
И във филмите е добре да се завърне. Прави страхотна роля сега в новия сериал Only murders in the building.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена   НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
НОВО! 2020! ТОП 10 песни на Селена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Новини за караоке диска с песни на Селена.
» Бритни Спиърс е написала 3 песни за Селена?
» Ново интервю със Селена
» Селена с ново видео?
» Какво ново искате от Селена?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Анкети и класации / Polls-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии