Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!

Bulgarian forum about Selena Gomez

ИндексИндекс  PortalPortal  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Искате ли да възродим форума?

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
sisito456
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Искате ли да възродим форума?   Пон Сеп 22, 2014 3:23 pm

Здравейте!

Както казва заглавието, искате ли да възродим форума? Както знаете, по-рано тази година загубихме най-добрият сайт за Селена в България - Selena-Daily.com. Ако отново влизаме във форума ще добавяме най-новото за Селена, отново ще сме задружни и ще си пишем.

Пишете в коментарите какво мислите, ако все още има някой във форума.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
5 / 1005 / 100

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8600

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да възродим форума?   Пон Сеп 22, 2014 4:42 pm

Здравей! Във форума все още има кой да се навърта. От една страна съм с огромно искане форумът да се възроди.
Но от друга страна стои реалността, а тя е, че Селена не е вече толкова популярна, за да привлича внимание /дори и в най-големия си пик ни бе трудно да задържаме потребители, та сега ли./ Друго важно е, че форумът е без админ, все още се навъртат модове които могат да помагат, но без админ мисията един форум да бъде здрав и активен е почти невъзможна.

Та от мен желание ще се намери, след като още се мотая наоколо, но колко още има, които да се отзоват на призива?
sisito456
Нов
Нов

Warn :
0 / 1000 / 100

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да възродим форума?   Пон Сеп 22, 2014 4:49 pm

Много жалко, защото така един вид щяхме да компенсираме загубата на сайта и да добавяме най-новото тук. Прав си, че малко са хората, които биха се отзовали, но пък според мен няма лошо да опитаме и да видим какво ще се получи.
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем

Warn :
0 / 1000 / 100

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да възродим форума?   Вто Сеп 23, 2014 3:16 am

Аз също искам форумът отново да бъде активен. Макар че дори в активния период често го закъсвахме и интересът към Селена беше малък, имаше повече редовни потребители, които наистина се бяха застояли и влизаха редовно, което пак беше.. нещо. Липсват обаче главни фигури - както каза Митко - админът, и смея да кажа още един-два модератори, на които просто вече не им се занимава с това, пък и не може никой да ги вини. Но не мисля че може пак да се случи - да се възроди изведнъж интересът към Селена и да се обсъжда поне минимално.

A good soldier is a coward most of the time and sometimes brave
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли да възродим форума?   

Искате ли да възродим форума?
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1