Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Getaway (2013)

Go down 
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Getaway (2013) Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Getaway (2013) Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Getaway (2013) Empty
ПисанеЗаглавие: Getaway (2013)   Getaway (2013) Icon_minitimeЧет Дек 26, 2013 5:32 am

Сетих се, че не съм спретвал ревю на филма Getaway. Може би не ми се пишеше, щото не останах очарован след като го гледах. Доста посредствена работа и някои са решили да си оставят ръцете по него. Ако ви харесват експлозиики или да се любувате на всеки кадър на Селена, то може и да ви е харесало. Аз видях твърде много недомислици, за да го приема за добър филм. Нищо че съм фен на Селена, това не трябва да ме спира, а и вас, да бъдете обективни. Все пак ще опитам да бъда кратичък и да нахвърлям само някои от основните глупости.
Врътката, че Хлапето била дъщерята на банкера. Моля ти се, разсмях се с глас на тоя недоклатен туйст. Къде в поведението видяхме банкерска щерка? По удебелената сцена, където показва среден пръст или по изгубих му бройката колко пъти и е на устата “shit”?. Ако не беше щерка, целия финал се сгромолясваше, защото нашите нямаше да знаят какво се случва. Колко удобно. Селена явно е решила тази година да наваксва за всичките пропуснати псувни от Дисни периода й. Нямаше да имам проблем с това поведение, ако просто не намесваха никакви удобни родствени връзки с банкери.
Единствено което показва нейния висок статус е колата, която пак много удобно я намери в точния момент. И как пък никой не претърси тая кола, докато слагаха камерките по нея, че да й вземат хакерските джунджурии. Какво са си мислили като оставят неща, които могат лесно да объркат всичко. Да не би да са предвидили появата й? В това няма логика да включваш единствения човек, който може да ти навреди, сякаш няма сто други хакера, като ти трябват. Просто нямаше логика в нито една врътка, и беше сложена щото трябва да има врътка нали...
Друго което много ме изкара извън нерви и извън филма бе знака на паркинга, който с ей такива големи букви ясно личеше, че не е български, а сръбски или каквото е там, само не каквото трябва да бъде. Когато през цялото време ни се набива, че сме в София нали. Толкова ли никой не се потруди и поинтересува да направи българска табела и толкова ли никой българин не се обади за тая простотия. Ъххх какво ги интересува американците....
За наше голямо щастие, тъй като филма не бе излъчван по кината, не знам от рилийза ли е и наистина така е заснет, но много евтино заснемане, и ефектите ми изглеждат евтини и очеизбодно изкуствени. Никакъв труд при обработка и монтаж. Само дето нашите в българския екип са се трудили толкова. Операторска работа трагична.
И накрая другият върховен момент, когато отвлякоха Селена и съпругата му вика иди я спаси. Тя нито знае коя е тая, цялата е психическа руина от стреса, току-що е усетила вкуса от свободата и ще казва на мъжа си - ама хайде бягай да спасяваш непознатата, нищо че можеш съвсем спокойно да умреш, щото от тези, които ме отвлякоха, изобщо не очаквам да са опасни и нищо, че току-що се събрахме и ми трябва утеха след такъв гигантски стрес. Бягай, нищо ми няма, аз съм си добре....
Има и други, но спирам, че се разпрострях.
Все пак има и хубави неща във филма и за мое успокоение това са актьорите. Харесаха ми актьорската игра на Итън и разбира се на Селена, те бяха достатъчно емоционални и вътре във филма, за да се опитат да спасят поне малко положението. Но две птички пролет не правят. Дано и други режисьори видят добрата игра на Селена покрай посредствения сценарий.
Купонджийки ще си остане филмът на Селена тази година.
Върнете се в началото Go down
 
Getaway (2013)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2013 година
» Обзор 2013
» Евро волей 2013
» СВЕТОВНА ЛИГА 2013
» Евпорейско първенство 2013 - жени

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Филми / Movies-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии